Geriausių kremų po 40 metų Pasirinkimas

Kad ir kaip norėtume visada išlikti jaunos ir gražios, tačiau sulaukus 40 metų mums nelabai patikę senėjimo požymiai iš nereikšmingų virsta nuolatiniais ir jų nepaslėpsi kosmetika. Odai reikia daugiau drėkinimo ir papildomų veikliųjų medžiagų. Šiame amžiuje ypač svarbu tinkamai prižiūrėti odą, kad būdamas 50 metų atrodytų 40. Ar yra kremas senatvei? Rinkodaros specialistas atsakys taip! Kosmetologė nuoširdžiai pasakys, kad ne. Deja, ne vienas kremas nesugeba užkirsti kelio kūno senėjimui ir visiškai atsikratyti jau atsiradusių raukšlių. Tačiau lėšos indeliuose ir tūbelėse taip pat gali daug, o „Kainų ekspertas“ tikina, kad efektyvi odos priežiūra nuo 40 metų vis dar egzistuoja.

Pagrindinės veikliosios medžiagos matomam odos pagerėjimui

Geras kremas po 40 metų turėtų turėti gana stiprų poveikį – sumažinti raukšles, pagerinti kraujotaką, pašviesinti amžiaus dėmes, suteikti odai intensyvaus drėkinimo ir maitinimo. Jau nebeužtenka pažįstamų komponentų, kurie sėkmingai padėjo odai sulaukus 30 ar 35 metų, tokių kaip pantenolis, betainas, vitaminai A, C, E, hialurono rūgštis, natūralūs aliejai, fermentai (kofermentas Q10) ir augaliniai ekstraktai. . Senstančiai odai padeda stipresnės medžiagos:

Peptidai – mažos aminorūgščių grandinės (iki 50), kurios geba prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius. Kai kuriuos grupės narius (pavyzdžiui, varį) gali sunaikinti rūgštys ir retinolis. Šių junginių (jie dar vadinami oligopeptidais), pasižyminčių skirtingomis savybėmis, yra labai daug.

  • Matrixyl / signalizuojantys peptidai – signalizuoja apie ląstelių atsinaujinimo sumažėjimą ir skatina ląstelių aktyvumą (Matrixyl, Dermaxyl, Syn-Coll)
  • Remodeliuojantys peptidai – prisideda prie tinkamo kolageno skaidulų surinkimo (Dermican, Decorinyl)
  • Surišantys peptidai – palaiko ryšį tarp odos struktūrų (Syn-Orage, Serilisine)
  • Raumenis atpalaiduojantys peptidai – gali sumažinti veido raumenų paslankumą, palaikyti botulino toksino injekcijų poveikį. Jis taip pat gali būti naudojamas jauname amžiuje, siekiant išvengti mimikos raukšlių. Negalima tepti ant viršutinio voko odos, kad nesukeltų ptozės (vokų nukritimo) (Argireline, Leuphasyl, Syn-Ake, Vialox, Inyline)
  • Su pigmentu susiję peptidai gali paskatinti pigmento atsiradimą be paraudimo ir uždegimo. Naudojamas ruošiantis įdegiui (Melatime, Melitane). Peptidai, stabdantys pigmento susidarymo procesą (Melanostatinas)

Retinolis o jo dariniai yra natūralios ir sintetinės medžiagos, kurių pirmtakas yra vitaminas A. Naudojami kosmetologijoje ir dermatologijoje fotosenėjimo apraiškoms, raukšlėms, spuogams, hiperkeratozei mažinti. Retinoinė rūgštis skatina odos šviesinimą, pagreitindama odos ląstelių atsinaujinimą, todėl oda tampa minkštesnė ir tolygesnė. Retinoidai padidina naujo kolageno gamybą. Deja, vartojant vaistą, beveik visada atsiranda retininis dermatitas (pleiskanojimas, paraudimas ir skausmingumas) ir odos jautrumas šviesai. Todėl jis jį naudoja žiemos sezonu ir nepamiršta kremo nuo saulės. (retinolis, retinilo palmitatas, retinoinė rūgštis, adapalenas, tazarotenas).

Dimetiletanolaminas (DMAE) – organinis junginys, amino alkoholis. Tai yra neurotransmiterio acetilcholino pirmtakas. Gali sukelti raumenų susitraukimą ir odos stangrumą. Dažnai naudojamas kosmetologijoje kovojant su apatinio veido trečdalio ptoze. (DMAE, Deanol).

Geriausi veido kremų gamintojai po 40 metų

Beveik visi žinomi kosmetikos prekių ženklai siūlo savo „jaunystės technologiją“. 50 ml kremo nuo senėjimo indelio kaina gali svyruoti nuo 200 iki 10-15 tūkstančių rublių!

Tačiau nepamirškite, kad galutinę produkto naudą lemia ne kaina, o teigiami pokyčiai, kuriuos oda patiria naudojant kremą. Jei neįsivaizduojate odos priežiūros be prabangūs gaminiaitada į pagalbą ateis kremai iš Clarins, Guerlain, Estee Lauder, Lancome, Chanel, Sisley ir t.t.. Tačiau brangiai daugelis jų „nusideda“ su apsauginio poveikio nuo saulės stoka ir „stiklaine“ pakuotė – gražu , bet nehigieniška.

Palyginti su brangia prabanga, pigesni ir gana veiksmingi kremai pasitvirtino. masinė rinka iš prekių ženklų Derma E, Reviva Labs, Neutrogina, Shiseido, Garnier. Rusijos įmonės: Black Pearl, Natura Siberica, Nevskaya Kosmetika ir kitos taip pat turi savo pokyčius atjauninimo srityje ir naudoja naujausius kosmetologijos pasiekimus. Jie yra greta …