Geriausių kremų po 50 metų Pasirinkimas

Senėjimas yra biologinių procesų visuma, apimanti visus kūno organus, sistemas ir audinius. Visi žmonės pamažu sensta, tačiau kai kuriems tai vyksta palaipsniui ir sunkiai pastebimai, o kai kam – aštriai ir ryškiai. Kiekvienas žmogus yra savaip unikalus, o senėjimo procesas, priklausomai nuo genetinio polinkio ir kenksmingų veiksnių poveikio, vyksta skirtingai. Tačiau jau seniai žinoma ir įrodyta, kad bet kuriai 45–55 metų odai reikia kruopštaus priežiūros ir didesnio dėmesio. Šiuo metu riebi oda, kaip taisyklė, pasikeičia į normalią, o normali – į sausą. Sumažėja gebėjimas atsinaujinti, pažeidimai gyja lėčiau. Odai reikia daugiau maitinimo, drėkinimo ir apsaugos nei bet kada anksčiau. Tai reiškia, kad tinkamas kremas yra labai svarbus. Apie geriausius kremus po 50 metų ir bus aptariami mūsų reitinge.

Geriausių kremų po 50 metų Pasirinkimas

Anti-senėjimo kremų sudėtis

Pagrindiniai komponentaikurie yra senėjimą stabdančių kremų dalis: hialurono rūgštis, vitaminai (D, B5, B6, B9, E, F, C, H), retinolis ir jo dariniai, pieno rūgštis, kofermentas Q10, kviečių gemalų aliejus, glikolio rūgštis, sviestmedžio sviestas, peptidai, ženšenio ekstraktas, alyvuogių aliejus, alavijo ekstraktas, niacinas, pienas, makadamijų aliejus, rugiagėlių ekstraktas, yam ekstraktas, alfa lipoinė rūgštis, žaliosios arbatos ekstraktas, perlų ekstraktas, juodojo gluosnio žievės ekstraktas, piruvo rūgštis, mėlynių ekstraktas, gintaro rūgštis rūgštis, avokadų aliejus, lecitinas, dobilų ekstraktas, jogurtas, bambuko ekstraktas, selenas.

Kai kuriuose kremuose nuo senėjimo yra fitoestrogenų. Fitoestrogenai turi į hormonus panašų poveikį, tačiau nesukelia priklausomybės. Puikiai tinka odos priežiūrai menopauzės metu, kai sumažėja savų hormonų gamyba (jie padeda sulėtinti senėjimo greitį, atkurti odos elastingumą). Taip pat riebios ir probleminės odos priežiūrai (prisideda prie porų susiaurėjimo ir odos atspalvio suvienodinimo). Fitoestrogenai sėkmingai naudojami siekiant pagerinti krūtų tonusą ir senstančią kūno odą.

Pagaliau

Renkantis kremą su senėjimą stabdančiu poveikiu, nepamirškite atsižvelgti į savybes ir jūsų odos tipas. Juk nė vienas makiažo konsultantas apie makiažą nežino daugiau nei jūs. O su tinkamai parinktu kremu raukšlės, žinoma, neišnyks amžinai, tačiau savo išvaizda jos neskubės.