Geriausių makiažo valiklių Pasirinkimas

Įvaldyti makiažo šalinimo meną yra ne mažiau svarbu nei išmokti šauniai dažytis. Iš tiesų dėl kompetentingo kosmetikos pašalinimo moterų oda gali ilgiau išlikti jauna, sveika ir gaivi. Būtent todėl grožio industrija siūlo neįtikėtinai daug įvairiausių produktų: gelių ir putų, kremų ir emulsijų, putų ir tonikų, pieno ir micelinio vandens… Tokia įvairovė tiesiog gniaužia kvapą! Nenuostabu, kad moterys pasimetusios ir nežino, kaip išsirinkti geriausią makiažo valikliu.

Makiažo šalinimo priemonių pasirinkimo ypatybės

Makiažo šalinimas neturi daug taisyklių, tačiau visos jos yra labai svarbios. Pirma, makiažą reikia nuvalyti kiekvieną dieną, kad ir koks pavargusi būtum vakare. Antra, procedūra turi būti atliekama atsargiai, laikantis masažo linijų ir netempiant odos. Trečia, kosmetikos šalinimo priemonė (valiklis) turėtų idealiai susidoroti su pagrindine užduotimi ir atitikti odos tipą.

Grožio pramonė siūlo didžiulį įvairių formatų gaminių pasirinkimą, tarp kurių populiariausi yra:

  • Putos, putos ir geliai – putojančios konsistencijos lėšos, pagrįstos aktyviosiomis paviršiaus medžiagomis. Dėl savo naudojimo paprastumo jis dažnai naudojamas kaip universalus pagrindinis makiažo valiklis kiekvieną dieną. visų tipų odai.
  • Pienas, kremai – kreminės konsistencijos produktai. Jie suteikia švelnumo ir papildomos priežiūros, todėl rekomenduojami merginų makiažo valymui. su sausa ir jautria odaypač rudens-žiemos laikotarpiu.
  • Micelinis vanduo – skystas produktas, kurio veikimas pagrįstas mikrodalelėmis – micelėmis. Sudėtyje yra nedidelis kiekis minkštųjų aktyviųjų paviršiaus medžiagų + nemažai priedų (alyvų, emulsiklių), neputoja. Beveik bekvapis ir nereikalaujantis skalavimo. Tinka makiažo šalinimui probleminei ir jautriai odaipuikiai pašalina akių makiažas.
  • Hidrofiliniai aliejai ir balzamai – pirmasis kelių etapų azijietiško veido valymo etapas. Dėl kompozicijos, prisotintos aliejais, jie tiesiogine prasme ištirpdo kosmetiką ir nešvarumus, tačiau vėliau reikia naudoti prausiklį (putas, gelį ir kt.). Priešingai mitams, hidrofiliniai aliejai tinka ir riebiai odai.

Atskira grupė yra akių makiažo valiklis. Jie švelniai veikia ploną odą ir juose yra papildomų komponentų, kurie efektyviai pašalina tušą ir akių pieštuką. Paprastai tokie valikliai yra oftalmologiškai kontroliuojami ir yra saugūs akių gleivinei.

Pastaba! Vandeniui atspari kosmetika pašalinama tik specialiomis priemonėmis! Įprasti valikliai tik patrins odą ir sukurs pandos efektą. Perskaitykite pakuotę – ji dažniausiai tiesiogiai nurodo, ar produktas susidoroja su patvaria kosmetika. Dažniausiai tai gali padaryti dvifaziai skysčiai ir įvairios hidrofilinės kompozicijos.

Mūsų reitinge pateikiami geriausi makiažo valikliai (pasak ekspertų ir paprastų vartotojų), sukurti skirtingiems odos tipams. Įvertinome populiarių valiklių efektyvumą, naudojimo paprastumą, švelnumą ant odos ir ekonomiškumą.

Geriausių makiažo valiklių Pasirinkimas

Kokį makiažo valiklį rinktis?

Pradedant geriausio valiklio paieškas, patariame pradėti nuo šių duomenų: odos tipo, naudojamos kosmetikos (įprastos arba vandeniui atsparios) ir makiažo ypatybių (lengvos ar intensyvios). Taip pat nuspręskite, kaip nuvalysite makiažą nuo akių ir lūpų – universali priemonė ar specialiai sukurta šioms sritims.

Linkime, kad pasirinktumėte tokią makiažo valiklio priemonę, su kuria nebenorėsite skirtis!

Vaizdo įrašas tema: kaip pašalinti makiažą?

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus