Geriausių mergaičių lėlių Pasirinkimas

Kuri mama nesvajoja savo geriausią merginą pasaulyje pradžiuginti gražia lėle? Net jei maža išdykusi mergina mėgsta žaisti piratus ar kolekcionuoti dizainerio automobilius, vargu ar ji atsisakys tokios dovanos, nes žaisdama su lėle dukra pirmiausia mokosi būti suaugusi moterimi ir pati mama.

Išsirinkti žaislą vaikui – jaudinanti patirtis, juolab kad tolimoje tėvų vaikystėje tokios kokybės ir įvairovės nebuvo. Bet kaip išsirinkti tinkamą? Parduotuvėje sunku atsiplėšti nuo lentynų – šalia gražių damų pūstomis suknelėmis puikuojasi didžiagalviai zombiai mėlynomis lūpomis, o visai netoli įsikūrę bauginančiai tikroviški kūdikiai.

Tiesą sakant, išsirinkti geriausią lėlę nėra taip sunku. Būtina atsižvelgti į mergaitės amžių, jos pageidavimus, norus ir – greičiau į vaikų parduotuvę!

Geriausių lėlių mergaitėms gamintojai

Žaislas turi būti ne tik gražus, bet ir patvarus bei saugus, o ne visos lėlės atitinka šiuos reikalavimus. Ieškau geriausio klasikinės lėlės atkreipkite dėmesį į Europos prekių ženklus: Antonio Juan, Paola Reina, Falca, Zapf Creation. Jie užkariauja širdis puikiu dizainu ir griežtu kokybės tradicijų laikymusi. Geriausias modelio lėlės, žinoma, Mattel, Hasbro ir Simba – jiems tiesiog nėra lygių naujų idėjų, komplektų ir aksesuarų įvairove. Taip pat galime išskirti keletą rusiškų prekių ženklų: Vesna, Mary Poppins, Multi-Pulti. Jų žaislai ne tokie gražūs, bet vaikams saugūs ir įdomūs.

Geriausių lėlių Pasirinkimas

Negalima nuvertinti lėlės vaidmens vaikui. Kūdikiams tinka minkštos „apkabinančios“ lėlės, nes jiems svarbus lytėjimo pojūtis. Po metų vaikas gali susitapatinti su lėle ir perkelti jai bet kokius patikrintus veiksmus: pradeda ją maitinti, guldyti, ji gali pliaukštelėti už blogą elgesį.

Mergaitės kiek vyresnės, arčiau 3 metų, jau nori vaidinti mamą-dukra. Čia puikiai tiks lėlės, kurios atrodo kaip tikri kūdikiai. Jei jie nusipirks savo žaislinę lovą, čiulptuką, puoduką ir vežimėlį, tai atvers naujas žaidimo galimybes.

Didelės damos jau domisi gražiomis lėlėmis, kurios tampa jų draugėmis ir priežiūros objektu. Kaip įdomu juos šukuoti, puoštis gražiais deriniais, tai jau ne žaislas, o tikra mergina merginai.