Geriausių mezgimo adatų Pasirinkimas

Kitas mūsų geriausių mezgimo adatų reitinge yra „KnitPro“ prekės ženklas. Nė vienas gamintojas neturi tokio plataus mezgimo virbalų, skirtų bet kokiems siūlams ir mezgimo technikai, kaip Indijos įmonė „KnitPro“ – įvairių rūšių medžio, metalo, akrilo, net anglies pluošto mezgimo adatos. Populiariausia prekės ženklo linija yra KnitPro Symfonie. Jie pagaminti iš daugiaspalvio laminuoto beržo. Šioje serijoje yra klasikinių tiesių, trikotažinių, apskritų nuimamų ir vientisų įrankių, rinkinių. „KnitPro Symfonie“ virbalai turi lygų paviršių su vidutiniškai aštriu galu. Jie patogiai įsitaiso rankoje, mezgant skleidžia malonų raminantį trinktelėjimą.

„Cubics“ linija taip pat pagaminta iš beržo, tačiau turi vieną reikšmingą skirtumą – jie yra kvadratinio skerspjūvio. Dėl savotiško siūlų įtempimo megzto audinio kilpos yra tolygesnės. Jie tinka pradedančioms mezgėjoms, kurios dar nemoka reguliuoti siūlų įtempimo. Jas įvertins ir laisvai mezgančios rankdarbės.

Visose linijose „Knit Pro“ prekės ženklas siūlo nuimamų mezgimo adatų rinkinius. Nusipirkti jiems tinkamo dydžio porą ar iš kitos medžiagos nesunku: visų valų kasetės vienodos, meškerės visiems komplektams naudojamos vienodos.

„Knit Pro“ įrankių privalumai:

  • įrankio medžiagą galima pasirinkti bet kokiam siūlui, mezgimo stiliui;
  • aukštos kokybės aprėptis;
  • vidutinio kietumo žvejybos linijos turi tolygų sujungimą su mezgimo adata;
  • plačiai paplitęs parduotuvėse;
  • gražus dizainas, tinka dovanai.