Geriausių nebrangių nešiojamųjų kompiuterių 2023 m. Pasirinkimas

Jei ieškote gero nebrangaus nešiojamojo kompiuterio darbui ir studijoms, pažiūrėkite į ASUS Laptop 15 M515. 2020 m. pabaigoje pristačiusi „atsitiktinio“ ASUS nešiojamųjų kompiuterių liniją, bendrovė taip pat nusprendė, kad „Intel“ procesorių naudojimas biudžetinėje serijoje yra arba „per daug biudžetinis“, arba net „atsiprašau, bet kam tie pinigai? Taigi čia pradedame nuo AMD Athlon Silver 3050U procesoriaus ir apskritai aparatūros paketas labai panašus į HP. Bet ekranas jau yra 15,6 colio, 1366×768 arba 1920×1080 raiška ir 200 nitų ryškumas „jaunesnėje“ konfigūracijoje (brangesnių ekrano ryškumas siekia 250 nitų). Tuo pačiu metu pačios matricos yra panašios, visų pirma, jų spalvų aprėptis sudaro tik 45% NTSC diapazono. Bet, tikimės, neketinote daryti projektų, skirtų spausdinti nešiojamuoju kompiuteriu už 30 tūkstančių ar dirbti su nuotraukomis klientams aukštesniu lygiu nei „daryk tai draugiškai“?

Deja, RAM turėsime tik 4 GB, lituotos pagrindinėje plokštėje: norėdami padidinti tūrį arba turėti lizdą, leidžiantį pridėti dar vieną juostą ir perjungti atmintį į dviejų kanalų režimą, turėsite sumokėti daugiau nei mūsų riba 30 tūkst. Na… Taip sakant, buvo tikimasi. Tačiau už modernų „Wi-Fi“ valdiklį, palaikantį veikimą 5 GHz dažnių juostoje, dėkokime, ypač atsižvelgiant į tai, kad nėra RJ-45 prievado. Dar viena maloni gamintojo „bandelė“ – jutiklinėje kilimėlyje yra įmontuotas pirštų atspaudų skaitytuvas, leidžiantis visiškai naudotis „Windows Hello“, o ne kiekvieną kartą prisijungus rinkti PIN kodą ar slaptažodį.

Tačiau klaviatūra padaryta keistai: į ją buvo įspraustas papildomas skaitmeninis blokas, tačiau „išlygintas“, su „neteisinga“ NumLock vieta ir net tiesiai virš jo įsitaisęs maitinimo mygtukas. Rodyklės buvo suspaustos aukštyje, be to, jose kabojo Home / End / PgUp / PgDn funkcijos kartu su Fn ir panašiai – apskritai turėsite priprasti prie klaviatūros, o jei daug dirbsite su tekstu , tai nebus labai patogu .