Geriausių plaukų lakų Pasirinkimas

Pasirinkti tinkamą plaukų laką, kad ir vėjyje, ir lyjant, ir per karščius šukuosena atrodytų tobulai, nėra taip paprasta. Kad pirkinys garantuotų ne tik efektyvų stilių su gera fiksacija, bet ir saugumą, iš pradžių reikėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus pasirinkimo kriterijus.

Į ką atkreipti dėmesį perkant?

  • Junginys Pagrindiniai visų plaukų lakų komponentai yra maždaug vienodi ir to negalima pavadinti naudinga. Todėl atidžiau pažiūrėkite, ar yra maistines medžiagas atkuriančių medžiagų – pantenolio, glicerino, amino rūgščių ir vitaminų. Bet alkoholio čia turėtų būti kuo mažiau, jis sausina plaukus ir galvos odą.
  • Fiksavimo laipsnis 3-6 lygiai, kuo jis aukštesnis, tuo ilgiau išlieka stilius. Tačiau ilgų plonų plaukų savininkės turėtų rinktis žemą lygį, kitaip dėl lako sruogos pasunkės, o šukuosena trumpam užsifiksuos. Be to, ypač stiprios fiksacijos lakuose yra didžiausias alkoholio kiekis, kuris sausina garbanas. Todėl tokie lakai tinka ypatingoms progoms, bet netinka kasdieniam naudojimui.
  • Kvapas dauguma lakų nėra itin malonūs. Kuo aukštesnis fiksavimo lygis, tuo jis gali būti aštresnis ir įkyresnis. Tačiau norint gauti kokybiškus produktus, jis turėtų greitai atlaikyti.
  • Apimtis – ne paskutinis veiksnys renkantis gerą plaukų laką. Didžioji dalis lėšų supakuota į 250-400 ml butelius; yra profesionalių produktų po 500 ml ir kelioninių 50-100 ml. Saloniniam naudojimui tinka dideli buteliai (jie ilgai nesibaigia nuolatinio lankytojų srauto sąlygomis), tačiau namams rinkitės vidutinio dydžio laką, antraip bus nepatogu naudoti.

Kurio prekės ženklo plaukų lakas yra geriausias?

Vokietijos kosmetikos kompanija jau seniai buvo laikoma plaukų fiksavimo priemonių gamybos lydere. Švarckopfas. Jos gaminiai apima įvairaus fiksavimo lygių gaminių liniją ir priklauso profesionalaus stiliaus kategorijai. Taip pat aukštos kokybės plaukų lakus gamina gamintojai iš Vokietijos – Wella, Syoss ir NIVEA.
Rusijoje viena iš šios srities lyderių yra įmonė Estel. Nepaisant to, kad jos produktai priklauso kosmetikos masinei rinkai, jie yra gana aukštos kokybės. Stavropolio prekės ženklas ir toliau turi ne mažesnę paklausą „Žavesys”kuri vilioja ne tik biudžetine kaina, bet ir nuolat augančiomis kokybės savybėmis.

Taigi, geriausių plaukų lakų Pasirinkimas

Kokį plaukų laką geriausia pirkti?

Nepaisant to, kad „Kainų eksperto“ siūlomas Pasirinkimas pagrįstas tikromis apžvalgomis, jis turėtų būti tik pagalbininkas renkantis plaukų laką. Net ir ant panašios struktūros plaukų formavimo priemonė gali elgtis skirtingai. Kad būtų lengviau pasirinkti, siūlome pirmiausia sustoti ties populiariausiais lakais – ir susidaryti savo nuomonę.

Susijęs vaizdo įrašas: kaip išsirinkti plaukų laką

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus