Geriausių profesionalių plaukų dažų Pasirinkimas

Ieškodamos savo idealaus įvaizdžio, merginos noriai leidžiasi į eksperimentus – išbando įvairius drabužių stilius, eksperimentuoja su makiažu ir, žinoma, dažosi plaukus. Be to, pagal statistiką tokių moterų yra daugiausia: 70% rusų moterų nenori eiti su gamtos dovanota plaukų spalva. Tačiau įsimylėjėliai, kurie šiandien yra aistringa brunetė, rytoj – lėkšta blondinė, o poryt – išdykusi raudonplaukė, žino, kad jų plaukai netoleruoja tokių drastiškų pokyčių ir dažnai į juos reaguoja sausumu, trapumu ir žvilgesio praradimu. Todėl dažymui verta įsigyti profesionalių dažų, kurie leidžia pakeisti vaizdą kuo mažiau kenkiant plaukams. O mūsų Pasirinkimas, sudarytas atsižvelgiant į ekspertų nuomones ir paprastų vartotojų atsiliepimus, padės išsirinkti geriausią tarp profesionalių plaukų dažų.

Kaip atpažinti gerus plaukų dažus

Dažnai galima išgirsti nuomonę, kad dažai, kuriuose nėra amoniako, yra visiškai saugūs ir negali sugadinti plaukų. Deja, tai yra mitas! Dažai be amoniako tikrai nėra tokie agresyvūs, tačiau juose taip pat yra pakankamai kietų komponentų, kurie gali pakenkti. Taigi, renkantis dažus, reikia žiūrėti ne tik į tai, ar nėra amoniako, bet ir ar yra eterinių ir natūralių aliejų, augalų ekstraktų ir kitų naudingų ingredientų, kurie sušvelnina cheminių ingredientų poveikį.

Lyginant su masinės rinkos dažais, profesionalūs gaminiai yra atsparesni – mažiau blunka saulėje, spalva blunka palaipsniui ir tolygiai, neišsiplauna po antro ar trečio šampūno. Ir, galiausiai, tokių dažų gamintojai siūlo gausią atspalvių paletę nuo natūralių iki siaubingų, tarp kurių galite lengvai pasirinkti būtent jums reikalingą toną. Be to, toje pačioje eilutėje esančias spalvas galima maišyti, kad būtų galima gauti tikslesnį atspalvį. Tačiau čia reikia būti atsargiems – juk daugelis prekinių ženklų turi spalvų, kurios skirtos tik kitiems atspalviams skiesti ir netinka pilnam dažymui. Jie vadinami korektoriais arba mixtonais. Ir atminkite, kad, priešingai nei įprastiems dažams, profesionaliems dažams reikia atskirai įsigyti oksidatoriaus.

Geriausių profesionalių plaukų dažų Pasirinkimas

Profesionalių plaukų dažų naudojimo ypatybės

  • Norėdami naudoti dažus, jums reikės oksiduojančios medžiagos. Paprastai jį reikia įsigyti atskirai iš to paties arba kito gamintojo. Namuose naudojami 1,5%, 3%, 6% ir 9% oksidatoriai. Veisiama neemaliuotame inde. Oksidai 1,5% ir 3% naudojami dažymui tonas ant tono, 6% – šviesinimui 1-2 tonais ir pilkiems plaukams dažyti, 9% – šviesinimui 2-3 tonais, 12% – 3 šviesinimui -4 tonai (tik salono sąlygomis).
  • Prieš tepdami dažus, būtinai patikrinkite, ar rankoje nėra alerginių reakcijų. Niekas nėra apsaugotas nuo padirbinių.
  • Bet kokie dažai tepami ant sausų arba drėgnų (jei taip nurodyta instrukcijose) švarių plaukų ir galvos odos. Be stiliaus ir priežiūros priemonių. Priešingu atveju plaukai gali būti nudažyti netolygiai.
  • Dažus būtina atlaikyti griežtai skirtą laiką (ypač pirmą kartą). Perdozavimas gali pažeisti ir išsausinti plaukus.
  • Jei norite šiek tiek paeksperimentuoti su spalva, galite maišyti skirtingų atspalvių dažus arba pridėti tiesioginio pigmento (geriausia tos pačios firmos).
  • Norėdami apsaugoti kaktos ir kaklo odą nuo dažų, galite naudoti bet kokį aliejų ar kremą, tepdami plonu sluoksniu palei plaukų kraštą.
  • Daugelyje „be amoniako“ dažų yra etanolamino, kuris gali išsausinti plaukus, jei nuolat dažysite plaukus per visą šių dažų ilgį. Taip pat skatina plaukų žvynelių atsivėrimą ir pigmento kaupimąsi.
  • Kad spalva išliktų ilgiau, daugelis kirpėjų rekomenduoja dažus nuplauti po dažymo rūgštiniu Ph šampūnu. Arba išskalaukite plaukus vandens ir acto tirpalu (1 arbatinis šaukštelis acto litrui vandens), o ne kaukę. Tai padeda uždaryti (atidarytas nuo dažų su oksidu) žvynus ir užsandarinti pigmentą plaukuose.
  • Nepriklausomai nuo to, koks priežiūros komponentas dedamas į profesionalius dažus (hialurono rūgštis, augaliniai ekstraktai ar aliejai), nereikėtų pamiršti ir mažo jų efektyvumo chemiškai agresyviame gaminyje. Vienintelis dalykas, kurį jie gali padaryti, yra padėti dažams neišsausinti jūsų plaukų. Todėl nepamirškite apie privalomą paraišką …