Geriausių rankų kremų Pasirinkimas

Kaip kruopščiai savo odą prižiūri moterys, dažnai pamiršdamos taip pat atsakingai rūpintis rankų oda! Tačiau būtent rankos išduoda ir amžiaus, ir savęs priežiūros klaidas. Todėl turite atidžiai pasirinkti įrankį savo mėgstamiems rašikliams.

Gero rankų kremo pasirinkimo kriterijai

Tikslas

Kad pasirinkimas būtų sėkmingas, turite nuspręsti, ko tikitės iš geriausio rankų kremo. Tai gali būti:

  • Apsauga. Apsauginis rankų kremas sukuria barjerą nuo agresyvios aplinkos, vandens, šalčio, apgaubia odą kaip pirštinė. Apsauginiai kremai yra storesni ir šiek tiek mažiau patogūs dėvėti, nes jų funkcija yra sukurti nepastebimą barjerinę plėvelę ant odos.
  • Priežiūra. Priežiūros kremai skirstomi į drėkinamuosius (greitai susigeriančius ir rekomenduojama naudoti šiltuoju metų laiku) ir maitinamuosius (rekomenduojama rankoms, kurių oda labai sausa ir sudirgusi, bei naudoti šaltuoju metų laiku). Atskiroje grupėje galima išskirti senėjimą stabdančius kremus, kurie ne tik drėkina ir maitina, bet ir lygina raukšles, šviesina amžiaus dėmes.
  • Gydymas. Gydomieji rankų kremai intensyviau veikia odą, regeneruoja, kovoja su mikroįtrūkimais ir odos šiurkštumu. Dažniausiai tai yra gana „sunkios“ priemonės, rekomenduojamos retkarčiais.

Be to, rankų kremai yra dieną ir naktį. Diena lengvesnės struktūros ir greičiau įsigeria, turi apsaugines funkcijas, UV filtrą. Naktiniai kremai yra riebūs ir labiau prisotinti naudingų medžiagų. Jie intensyviai maitina ir atkuria odą miego metu.

Junginys

Atkreipkite dėmesį į šių komponentų buvimą:

  • glicerinas (padeda išlaikyti drėgmę)
  • parafinas (minkština)
  • lanolinas (maitina)
  • alantoinas ir alfa-bisabololis (malšina dirginimą),
  • arbatmedžio aliejus (priešuždegiminis)
  • pantenolis (skatina odos pažeidimų gijimą)
  • natūralūs aliejai ir vitaminai (suteikia odai lygią ir sveiką išvaizdą).

Senėjimą stabdančių rankų kremų sudėtyje, be aukščiau išvardytų, ieškokite bioaktyvių medžiagų: alavijo ekstrakto, hialurono rūgšties, elastino, kolageno, vitaminų ir mineralų kompleksų.

Reikėtų nepamiršti, kad drėkinamuosiuose rankų kremuose yra iki 80% drėgmės (vanduo juose yra pirmoje vietoje), skirtingai nei juose, maitinamosios priemonės turi riebalų pagrindą. Būtent todėl šiltuoju metų laiku nurodoma drėkinanti priežiūra, o žiemą – tiesiog būtina, bet ne atvirkščiai.

Geriausių rankų kremų gamintojai

Nemanykite, kad rankų kremai yra paprasčiausios ir nebrangiausios asmens priežiūros priemonės. Žymios visame pasaulyje žinomos kompanijos: L’Occitane, Roc, Vichy, TheBodyShop, Caudalie ir kitos savo kūrimui skiria ne mažiau laiko nei kitų produktų kūrimui. Šių prekių ženklų produktai yra labai geros sudėties ir veikimo, tačiau jie taip pat kainuoja nuo 500 rublių. ir aukščiau.

Vidutinę kainų kategoriją (150-500 rublių) atstovauja importuoti ir vietiniai geros kokybės rankų kremai: Natura Siberica, Librederm, Nivea ir kt. Biudžeto nišą gana sėkmingai užpildė vietiniai gamintojai: Koncernas Kalina, Svoboda, Nevskaya Kosmetika. Belita-Vitex“, kurios produktai tinka kasdienei odos priežiūrai, kuri neturi ypatingų problemų.

Geriausių rankų kremų Pasirinkimas – TOP-12

Kokį rankų kremą geriausia pirkti?

Renkantis geriausią rankų kremą, reikia atsižvelgti į odos poreikius, sezoną, gyvenimo ir darbo sąlygas. Esant dideliam odos apkrovimui vandens, buitinės chemijos, vėjo, šalčio pavidalu, rinkitės labiausiai prisotintus kremus su intensyvios priežiūros efektu. Vasarai, biuro darbams ir normaliai rankų odai tinka lengvi drėkinamieji kremai. Į alergiją linkusi, atopinė ir labai sausa oda reikalauja ypatingo dėmesio. Jai rekomenduojamos vaistinės, dermatologiškai patikrintos priemonės su vaistiniais komponentais.

Žinoma, į vieną mažą apžvalgą neįmanoma sutalpinti viso rankų kremų asortimento. „Kainų ekspertas“ atrinko tik kelias vertas, populiarias ir moterų mėgstamas priemones, kurių pirkdami vieną, sumažinsite galimybę suklysti. Laimingas pirkimas!