Geriausių skaistalų Pasirinkimas

Skaistalai – mažas, bet labai naudingas dalykas moters kosmetinėje. Tinkamai naudojant, jie ne tik akivaizdžiai atgaivina veido spalvą, bet ir padeda šiek tiek pakoreguoti jos formą bei išlyginti nelygumus. Skaistalų asortimentas didžiulis, galima be galo rūšiuoti prekių ženklus ir atspalvius, tačiau siūlome į šios kosmetikos gaminio įsigijimą žiūrėti išmintingai. O mūsų geriausių skaistalų Pasirinkimas, sudarytas remiantis vizažistų, tinklaraštininkų ir paprastų merginų nuomonėmis, padės apsispręsti dėl prekės ženklų.

Kaip išsirinkti skaistalus?

Skaistalai visada pastebimi ant veido, kaip ir turi būti, bet akrobatika yra ta, kad niekas nesupranta, kad skaistalai ant skruostų nėra natūralūs. Mažiausias apskaičiavimas šešėlyje – ir makiažas taps nenatūralus ir net juokingas. Kad netyčia netaptumėte neapibrėžto amžiaus jauna ponia, prieš pirkdami atsižvelkite į šias skaistalų savybes:

  • Atspalvis. Jis turėtų atitikti jūsų spalvos tipą, ypač jūsų odos atspalvį. Paprasčiausia taisyklė: visi šilti atspalviai tinka šiltam odos tonui, visi šalti tinka šaltam – tai padės išvengti grubių klaidų.
  • Tekstūra. Šiuo pagrindu skaistalai gali būti kreminiai / putėsiai, trupiniai arba kompaktiški (pudros arba presuotų rutuliukų pavidalu). Universaliausi kompaktiški skaistalai – juos galima tepti šepetėliu ar pirštu, gerai išsitempia ir netepa. Birūs skaistalai pasižymi maksimaliu šilkiniu, pasidengia permatomu šydu ir neapsunkina makiažo. Švelniausius skaistalus suteikia kremai, tačiau juos tepti yra šiek tiek sunkiau nei kitų rūšių.
  • Baigti. Skaistaluose jie dažniausiai būna matiniai arba satininiai, sukuriantys sveikos odos ir rausvų skruostų efektą. Ši apdaila yra optimali kiekvienai dienai, gerai „priderinama“ prie likusio makiažo. Taip pat yra ryškiai blizganti apdaila, tačiau tai labiau tinka vakarėliui ar šventei.
  • Paketas. Jei planuojate dažytis tik namuose ir turite makiažo šepetėlių arsenalą, visai nesvarbu, koks bus dėklas, jei tik patogu nuo jo nuimti produktą. Tačiau jei skaistalus ketinate nešiotis rankinėje ar vežtis į keliones, rinkitės skaistalus su veidrodžiu ir šepetėliu bei atkreipkite dėmesį į dėklo ir užsegimo tvirtumą.

Atskirai pabrėžiame, kad savininkai riebiai ir mišriai odai birius skaistalus galima ir reikia nusipirkti, nes. jie sugeba pasisavinti riebalų perteklių. Dėl sausa oda kreminės tekstūros veikia gerai. Kompaktiški šilkiniai skaistalai universalūs visoms rūšims. Bet jei probleminė odaant skruostų yra spuogelių ir iškilimų, skaistalų dengimas turėtų būti minimalus, kad netolygumai nebūtų dar labiau pastebimi.

Įgudusiose mergaitiškose rankose skaistalai tampa galingu masinio naikinimo ginklu. Jie sugeba suteikti moteriškam veidui nekalto gaivumo, flirtuojančio žaismingumo ar lemtingo nuobodulio. Viskas priklauso nuo tikslo!

Geriausių skaistalų Pasirinkimas – 12 geriausių

Taigi kokius skaistalus geriausia pirkti?

Mūsų Pasirinkimas aiškiai parodo, kad kokybiškų skaistalų galima rasti bet kurioje kainų kategorijoje. Tačiau net jei skaistalų spalva jus tiesiogine prasme paveikė vietoje, rekomenduojame neskubėti ir peržvelgti visus straipsnio pradžioje pateikto vadovo punktus. Derinkite atspalvį su savo spalvos tipu, įvertinkite produkto tekstūros komfortą būtent jūsų odos tipui, atkreipkite dėmesį į apdailą ir blizgesį, apsvarstykite atvejį. Ir tada nusipirkite.

Kaip tepti skaistalus? Vaizdo įrašas.

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

Laimingas pasirinkimas!