Geriausių SLR fotoaparatų Pasirinkimas 2020-2023 m

Tęsiame geriausių SLR fotoaparatų Canon EOS 250D reitingą. Vienu metu pradėjęs serijos „fotoaparatai manekenams, bet vis tiek geriau nei su keturženkliais numeriais“ numeravimą 100D, „Canon“ nepaliko sau maržos: nuo pirmojo skaitmeninio fotoaparato „triženklėje“ serijoje. buvo 300D, po „du šimtai penkiasdešimtojo“ numerio jau buvo užimtas. Tačiau kas jau yra – mėgėjiškų DSLR niša potencialius pirkėjus jau mažai domina, todėl 2019 metais pasirodęs fotoaparatas gali sau leisti likti paskutinis savo serijoje.

Taigi, kas yra 250D? Pradedant nuo 100D, ši „pusiau linija“ išsiskyrė kompaktiškumu ir lengvu svoriu, todėl „du šimtai penkiasdešimt“ jo išleidimo metu tapo lengviausiu ir mažiausiu APS-C formato SLR fotoaparatu: tik 449 g. juodam arba sidabriniam korpusui, 451 g – baltam. Taigi taip, čia galite pasirinkti ir dėklo spalvą, jei nemėgstate klasikinės juodos spalvos.

Matrica yra 24 megapikselių dvigubi pikseliai, būdingi šiuolaikiniams Canonams, naudojami iki naujojo 850D, procesorius yra DIGIC 8. Dėl to galite ne tik greitai ir tiksliai sufokusuoti tiesioginį vaizdą, bet ir filmuoti 4K vaizdo įrašą. (bet su apkarpymu, o ne iš visos matricos ir be automatinio fokusavimo ant „dviejų pikselių“). Automatinis fokusavimas vaizdo ieškiklio režimu „jaunesnei“ serijai tradiciškai itin paprastas: tik 9 taškai, bet bent jau AF algoritmai patobulinti, lyginant su ankstesne kamera. Iš esmės pradedančiajam fotografui to pakanka. Ekspozicijos matavimo modulis liko toks pat kaip ir 200D – 63 zonos. Tačiau išimti įmontuoto blykstės pakėlimo mygtuko (dabar jį reikia paimti nagais, kad būtų nedideli potvyniai) tikrai neverta, kaip ir automatinio fokusavimo foninio apšvietimo. Blykstės atrakinimo elektrinės pavaros nebuvimas reiškia ne tik poreikį ją „išsirinkti“ rankiniu būdu, bet ir paties fotoaparato nesugebėjimą jos pakelti automatiniais režimais. Taip pat buvo pašalintas centrinis sinchronizavimo kontaktas, leidžiantis dirbti su išorinėmis „rankinėmis“ blykstėmis ir sinchronizatoriais. Ir, išsisklaidę pabaigoje, tuo pačiu atėmė ir iš kameros diafragmos kartotuvo mygtuką (tačiau atleiskime – tokio lygio fotoaparate, su mažu ir tamsiu vaizdo ieškikliu, kartotuvui nėra didelės prasmės , ir vis tiek buvo neįmanoma priskirti mygtuko kitai funkcijai 200D) .

Akumuliatoriaus skyrius vis dar yra sulygiuotas su atminties kortelės lizdu ir negali būti atidarytas naudojant trikojį. Panašu, kad „Canon“ įsitikinęs, kad tikslinė „EOS 250D“ auditorija nenaudos trikojo – na, galite lažintis…

Nepertraukiamo fotografavimo pakanka minimaliai: su vaizdo ieškikliu iki 5 kadrų per sekundę, perjungus į Live View ir įjungus sekimo automatinį fokusavimą, jis sumažėja iki 3,5 kadrų per sekundę. Tai atrodo kaip tyčinė programinė „kastracija“ – juk, pavyzdžiui, su tuo pačiu 850D procesoriumi „Live View“ režimu jis ne tik nesumažina, bet net šiek tiek padidina „uždegimo greitį“, tai yra, turi pakankamai našumo. su garantija.

Tačiau tai, kad naujasis procesorius leido fotoaparatui tapti ekonomiškesniu, yra neabejotinas pliusas: pagaliau pavyko peržengti 1000 kadrų slenkstį vienu įkrovimu, taigi, prisiminus matmenis ir svorį kartu, tai visiškai įmanoma. pasiimkite EOS 250D su savimi į kelionę. Kada vėl bus galima keliauti, tikrai…