Geriausių sraigtinių sulčiaspaudių Pasirinkimas 2023 m

Bet kuris geras mitybos specialistas, žinoma, jei bus sąžiningas ir nepardavinės maisto papildų, pasakys: vitaminus geriau gauti ne iš dirbtinai susintetintų tablečių, o iš šviežių natūralių produktų. Norėdami tai padaryti, visai nebūtina nuolat graužti morkų, traškyti kietais žaliais obuoliais, salierais ir tuo labiau stumti į save ką nors panašaus į daigintus kviečius ir kitą egzotišką augaliją originalia forma. Daug lengviau ir racionaliau išspausti gamtos dovanas, gaunamas skanus ir sveikas gyvybę suteikiantis eliksyras skysto pavidalo. O su tuo efektyviausiai susidoros neįtikėtinai populiarus ir praktiškas buitinis virtuvės prietaisas – sraigtinė sulčiaspaudė. Mūsų reitinge pateikiamos geriausios 2023 m. sraigtinės sulčiaspaudės.

Kodėl geriausios sulčiaspaudės yra sraigės?

Universalumas. Buvo laikas, kai tokiu terminu buvo apibūdintos tik išcentrinės sulčiaspaudės. Nepaisant to, kad jie kartais taip vadinami iki šių dienų, atsiradus sraigtinėms veislėms, „titulas“ jiems buvo teisėtai priskirtas. Priežastis yra rimta: struktūriškai į mėsmalę panašūs įrenginiai be problemų apdoroja įvairiausias uogas, daržoves, žoleles, įvairaus kietumo vaisius ir net riešutus, sėklas, sojų pupeles. Ir iš po sraigės su filtru gali išeiti ne tik skystis, bet ir visokios tyrelės, šerbetai, šerbetai ir daug daugiau (priklausomai nuo modelio ir komplektacijos).

Ekologiškumas. Sraigtinėse sulčiaspaudėse naudojama šalto mažo greičio ištraukimo technologija, kai sultys darbinėje kameroje neįkaista (riebalų pliusas lyginant su greitaeigėmis centrifugomis), beveik nesiliečia su oru. Dėl to išeigoje gauname tikrai naudingą produktą su didžiausia įmanoma vitaminų, mineralų, amino rūgščių koncentracija ir kuo natūralesniu, be priemaišų, skonio. Be to, sulėtėja oksidacinis procesas, todėl šviežumas išlieka ilgiau, o galiojimo laikas pailgėja. Nors dažniau viskas iškart išgeriama, kaip sakoma, „vietoje“.

Efektyvumas. Sraigtinių sulčiaspaudžių paklausą daugiausia lemia itin aukštas ištraukimo efektyvumas. Ir tai yra didžiausia sulčių išeiga, labai sausas pyragas patenka į „nuosėdas“. Tačiau net ir stipriai suspaustoje masėje ląstelienos dažniausiai pakanka. Neatsitiktinai daugelis vartotojų minkštimo neišmeta, o iš jo gamina zefyrus, vaisių ar daržovių kotletus. Tačiau kiek kulinarinių fantazijų galima įgyvendinti turint gerą vaizduotę?

Kas yra sraigtinės sulčiaspaudės?

Atsižvelgiant į konfigūraciją ir dizaino ypatybes, svarbu suskirstyti į 3 pagrindinius tipus:

vertikaliai

Pats pavadinimas atspindi sraigto orientaciją erdvėje ir nutolsta nuo vizualinio panašumo į mėsmales. Į viršų besiplečiantis gręžimo mechanizmas užtikrina kompaktišką dizainą, kuris yra toks vertingas ankštose erdvėse. Vertikalios sraigtinės sulčiaspaudės yra populiariausios, nes jas galima rasti visuose kainų segmentuose nuo biudžeto iki aukščiausios kokybės.

Horizontalus

Šie prietaisai, priešingai, yra labai panašūs į mėsmalę. Sraigtas yra vietoje, susmulkina ir stumia šlapią masę į priekį, tačiau vietoj peilių naudojamas tinklinis (arba grotelių) filtras, pro kurio skylutes sultys tiesiogine prasme išspaudžiamos, per apatinę išleidimo angą teka į stiklą, ir pyragas toliau juda horizontaliai, išeidamas per specialų snapelį (kartais su slėgio reguliatoriumi).

Horizontalus 2 varžtas

Jie skiriasi tuo, kad naudojami lygiagrečiai, panašūs į du ilgus krumpliaračio varžtus, besisukančius vienas į kitą. Savotiškas malūnas, sumalantis į jį patekusį produktą iki vienalytės frakcijos, iš kurios ilgainiui išgaunamas beveik visas skystis, nepriklausomai nuo pluoštų standumo. Tokios sraigtinės sulčiaspaudės pripažintos geriausiomis gaminant kviečių žoles, salierų sultis, kietus ir nelabai sultingus šakniavaisius. Su kitais produktais taip pat nėra problemų.

Taigi, užteks preliudijų. Atkreipiame jūsų dėmesį į dabartinį geriausių iki šiol sraigtinių sulčiaspaudžių įvertinimą, pasak ekspertų, rinkodaros specialistų ir laimingų šio populiaraus virtuvės prietaiso versijų savininkų.

Geriausių sraigtinių sulčiaspaudių Pasirinkimas 2023 m

Ką rinktis iš visos parduotuvės sraigtinių sulčiaspaudių asortimento?

Mes nerodysime pirštais. Ir vaikystėje tėvai mokė, kad tai daryti nėra gerai, ir …