Geriausių statybinių maišytuvų Pasirinkimas 2023-2023 m

Vienas plaktuvas yra geras, bet du yra geriau. Jei sutinkate su tuo ir esate pasiruošę taikstytis su neišvengiamu svorio padidėjimu, tuomet taip pat galite pažvelgti į Elitech, kuris siūlo dviejų velenų maišytuvą, kurio variklio galia yra 1,6 kW. Šio modelio velenai, skirtingai nei „jaunesni“ jų linijoje, yra ne srieginiai, o greitai atleidžiami: norint nuimti antgalį, užtenka patraukti išorinę kasetės įvorę link korpuso, o po to šluotele. stiebas bus tiesiog nuimtas ranka, nereikės neštis su savimi raktų, kaip tai būtų su srieginiu griebtuvu. Atvirkštinė monetos pusė – patys greito atlaisvinimo plaktuvai parduodami rečiau ir brangiau, o srieginio tvirtinimo patikimumas, žinoma, didesnis. Tačiau nėra kur dėtis – kadangi ant dviejų velenų maišytuvų šluotelės sukasi skirtingomis kryptimis (taigi, beje, nemaišykite jų montuodami, jei to nedarote tyčia!), Jei naudojate sriegį, vienas jų eksploatacijos metu atsisuktų – arba tektų tai padaryti kairėje, kad plaktuvus būtų dar sunkiau rasti.

Pavarų dėžė yra dviejų greičių, kurių maksimalus greitis yra atitinkamai 540 ir 790 aps./min., esant pirmam ir antram greičiui. Deja, gamintojas nenurodo sukimo momento. Tačiau nors variklis turi sukti du plaktuvus, o ne vieną, tokio maišytuvo efektyvumas vis tiek yra didesnis nei pavienių verpsčių, net ir esant mažesniam plaktuvų skersmeniui, kas nenuostabu. Na, o teks susitaikyti su didesniu triukšmo lygiu, nes pavarų dėžėje yra daugiau pavarų.

Suklio sukimosi greičio reguliavimas čia pats primityviausias – tik paspaudus maitinimo mygtuką, be reguliavimo ratuko, o tai nepatogu eksploatuoti. Tačiau gamintojas elektroniką čia iki galo supaprastino (nėra net minkšto užvedimo), o tai, žinoma, gerai sumažina kainą, bet, žinote, už naudingus dalykus galite mokėti papildomai!