Geriausių televizorių virtuvėje Pasirinkimas

Televizoriaus pasirinkimas virtuvei nėra smulkmena. Be nedidelės įstrižainės, čia reikėtų atsižvelgti į daugybę faktorių: žiūrėjimo kampą, korpuso storį, dizainą, tinkamą virtuvės komplektui ar esamai buitinei technikai ir pan. Tai, kas gali atrodyti nesvarbu dideliam „kambariniam“ televizoriui, gali būti lemiamas.

Taigi, ką televizorių gamintojai siūlo mūsų labai skirtingoms virtuvėms 2023 m.?

Kaip išsirinkti televizorių virtuvei?

Tradiciniai televizoriaus pasirinkimo kriterijai virtuvei – mažas dydis, prieinama kaina.

Įstrižainė

Dydis yra svarbus, bet mūsų atveju didesnis ne visada yra geresnis. Atvirkščiai, svarbu kompaktiškumas ir patogus išdėstymas. Juk virtuvėje televizorius tuo pačiu metu turi būti patogaus matomumo zonoje, neriboti naudingos erdvės ir nekelti trukdžių. Atitinkamai, jūs turite „šokti“ pagal kambario dydį:

  • Mažoms virtuvėms, kurių plotas ​6-9 m², tinka modeliai, kurių įstrižainė yra 19-20ʺ;
  • Vidutiniam 10-15 m² – 22-24ʺ;
  • Didelėms nuo 18 m² galima naudoti 32 ʺ ar didesnius ekranus, tačiau tada pasirinkimo principas bus toks pat kaip ir bet kurioje kitoje patalpoje.

Žiūrėjimo kampai

Svarbiausias gero virtuvės televizoriaus parametras, nes skirtingai nei prieškambaryje ar svetainėje, į ekraną dažnai tenka žiūrėti iš skirtingų kampų. Ir vargu ar kam patiks iškreiptas vaizdas, kuris erzina akį. Gana patogu, kai horizontalūs ir vertikalūs žiūrėjimo kampai yra nuo 170 °, o geriausias rodiklis šiandien yra 178 ° / 178 °.

Ekrano skiriamoji geba

Remsimės tuo, kad didžiajai daugumai virtuvių geriausiai tinka 19–25 colių televizoriai, kuriems galimi 2 formatai: HD paruoštas 720p (1280×720 pikselių) ir Full HD 1080p (1920×1080 pikselių). Pirmojo varianto visiškai pakaks patogiam skaitmeninės ar analoginės televizijos transliacijų peržiūrai, antroji patiks tiems, kurie mėgsta žiūrėti aukštos kokybės vaizdo įrašus iš išorinių šaltinių.

Funkcionalumas

Kaip ir jų kineskopų prototipai, modernūs LED virtuvės televizoriai gali priimti belaidžius analoginės televizijos kanalus naudodami prijungtą anteną. Bet todėl jie yra modernūs, kad neapsiribotų šiuo paprastu veiksmu.

Keletas naudingų papildomų funkcijų:

  • Skaitmeninės transliacijos palaikymas. „Analoginis“ nebėra aktualus, o vaizdo kokybė LCD ekranuose tradiciškai prasta. Todėl minimalus reikalavimas imtuvui yra galimybė priimti DVB-T2 skaitmeninius antžeminius kanalus. Taip pat gali būti DVB-C skaitmeninės kabelinės ir DVB-S2 palydovinės televizijos standartai.
  • USB prievado prieinamumas. Leidžia prijungti standžiuosius diskus, „flash drives”, kad galėtumėte peržiūrėti vaizdo įrašus, nuotraukas, garso failus iš jų arba įrašyti tiesiogines transliacijas.
  • Išmanusis televizorius su WiFi palaikymu. Tokios platformos buvimas paverčia televizorių visaverčiu daugialypės terpės centru su belaidžiu internetu. Atlikdami virtuvės darbus, galite vienu metu žiūrėti filmus, TV laidas, klausytis muzikos tinkle arba, pavyzdžiui, lengvai rasti tinkamus receptus.

Montavimo būdai

Pagal numatytuosius nustatymus visuose televizoriuose yra stovai, kad juos būtų lengva pastatyti ant stalo, naktinio staliuko, lentynos. Kai kuriuose modeliuose juos galima paversti pakabos įtaisu. Tačiau virtuvėje dažnai reikalingi specialūs laikikliai, užtikrinantys reikiamą atstumą nuo sienos, ekrano pakreipimą ir pasukimą. Jie perkami atskirai, o tinkamas formatas nurodytas televizoriaus specifikacijoje.

Geriausių televizorių virtuvei Pasirinkimas