Geriausių terminių vandenų Pasirinkimas

Apie terminį vandenį yra girdėjusios visos moterys, tačiau tokią skardinę lentynoje su kosmetika turi ne visos. Taip yra todėl, kad kai kurie tiesiog nesupranta, kam reikalingas terminis vanduo ir kaip jį naudoti. Bet jis gali ne tik maloniai atgaivinti veidą karštyje, bet ir prisotinti odą vertingais mikroelementais, mineralais ir druskomis, padėti pašalinti spuogelius, apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio ir net pataisyti makiažą! Svarbiausia, kad būtų galima pasirinkti „savo“ vandenį.

Terminio vandens rūšys ir jų paskirtis

izotoninis vanduo Puikiai tinka sausai, jautriai ir normaliam odos tipui. Jis turi neutralų rūgštingumo lygį, gerai drėkina ir mažina dirginimą. Kaip šios merginos ir sūrokas vanduo.

Hidrokarbonatas-natrio vanduo Sukurta probleminės ir riebios odos savininkėms. Dėl savo sudėties jis išsausins ​​uždegimą, sumažins paraudimą, padarys veidą mažiau riebų ir apsaugo jį.

Seleno terminis vanduo – geriausias pasirinkimas atostogoms. Jo druskos apsaugo odą nuo žalingo ultravioletinių spindulių ir laisvųjų radikalų poveikio bei apsaugo nuo priešlaikinio ląstelių senėjimo.

Be to, yra ir vandens, dirbtinai prisotintų augalų ekstraktais ir eteriniais aliejais. Priklausomai nuo komponentų, jie gali turėti skirtingą poveikį, tačiau moterys, linkusios į alergiją, turi būti atsargios su tokio tipo vandeniu!

Naudinga informacija

Prie gydomųjų šaltinių esančiose gamyklose aukštos kokybės vanduo supakuotas į sandarias pakuotes – tuomet jis išlaiko maksimalias savo savybes. Geriausi terminiai vandenys yra prancūziški ir šveicariški prekių ženklai.

Teisingas vandens naudojimas yra toks: purškite veidą ar kūną iš 15 cm atstumo 3-5 sekundes. Purškimo metu turite atlikti judesius, kurie kartotų aštuonias figūras. Procedūrą galite atlikti neribotą skaičių kartų per dieną.

O mūsų geriausių Pasirinkimas, pagrįstas ekspertų nuomonėmis ir paprastų klientų atsiliepimais, padės išsirinkti jums idealų terminį vandenį.