Geriausių vaikiškų rogučių Pasirinkimas

Vaikiškos rogutės – tradicinis žiemos transportas visur, kur šaltuoju metų laiku būna daug sniego. Jie yra lengvi, manevringi, kompaktiški, važiuos ten, kur vežimėlis nepajėgs, ir, žinoma, suteiks daug juoko ir džiaugsmo parke ar ant kalno. Apie tai, kaip išsirinkti geriausias, kokybiškas ir patikimas roges, kurios tarnaus ne vieną sezoną, – mūsų straipsnyje.

Kokios yra rogutės vaikams?

Atsižvelgiant į paskirtį, visas šiuolaikines roges galima suskirstyti į tris grupes:

  • Klasikinės rogės Vaikams vežti apsnigtais keliais jie turi plokščias arba apvalias slydimus, atlošą, groteles. Dažnai jie yra su mažais ratukais, kad būtų įveiktos besniegės vietos, ir nuimama rankena su stūmikliu. Tinka tiek vaikščioti, tiek slidinėti nuo kalnų, tačiau mieste nelabai patogu.
  • Rogės su ratukais. Jie turi stūmimo rankeną ir rato bloką, jei reikia, jis pailginamas paspaudus koją. Jie optimaliai tinka miesto keliams, asfaltui, šlamštui, nes leidžia patogiai judėti keliu be sniego ir parduotuvių. Dažniausiai jie turi gerai apgalvotą nugarą ir koją, yra paprasta apsaugos sistema (2 arba 3 taškų diržai). Bet važinėtis jais nuo kalno nėra labai patogu.
  • Rogutės lauko veiklai. Lengvas, aptakus, pagamintas iš metalo ir/ar plastiko, neturi rankenos ir nugarėlės (arba jos yra nuimamos), stabilios ir manevringos snieguotuose šlaituose. Pėdas jose reikia dėti ant slidžių, kaip ant sniego paspirtuko. Tinka vyresniems vaikams, kurie pasiruošę savarankiškiems nusileidimams nuo čiuožyklų. Toks transportas taip pat gali būti naudojamas vaikščioti, bet ne su vaikais, nes šios rogės neturi atlošo, diržų ir laiptelių.

Geriausių rogučių vaikams gamintojai

Įprastos formos klasikines roges gamina vietinės įmonės, kurių lyderė yra Nika. Įmonė turi kelias tradicinių ir pramoginių rogučių linijas, skirtas skirtingoms amžiaus grupėms ir papildytas įvairiais pasirinkimais. Jų gaminių kokybė nėra tobula, tačiau atsižvelgiant į prieinamą kainą, kol kas tai yra geriausias sprendimas Rusijos žiemoms. Biudžetinės „Vjatka“ rogės, „Galaxy“ ir „Demi“ nebuvo įtrauktos į mūsų reitingą dėl žemos metalo ir surinkimo kokybės; šiems gamintojams dar reikia padirbėti su savo gaminių patvarumu ir ergonomika.

Tarp užsienio kompanijų atkreipiame dėmesį į Adbor prekės ženklą (Lenkija) – jie gamina stilingas ir saugias aukštos kokybės roges pagal Europos standartus. Jų gaminių kaina taip pat europietiška, tačiau atsiperka ilgu tarnavimo laiku ir patogiu važiavimo malonumu.

Išstudijavome tėvų atsiliepimus, palyginome populiariausias roges pagal visas svarbias charakteristikas ir išrikiavome geriausias 2023 metų vaikiškas roges.

Geriausių rogučių Pasirinkimas

Kokias roges pirkti vaikui?

Geros rogutės turi stabilų pagrindą, patogią ir erdvią sėdynę, ilgas ir vidutiniškai plačias bėgikas. Prieš pirkdami atidžiai patikrinkite visas „pavojingas“ vietas (suvirinimo taškus ir tvirtinimo elementus varžtais ir kniedėmis), perbraukite visus paviršius ranka. Jei yra santuoka, aštrios dalys ir įtrūkimai, atsisakykite pirkti. Rankenėlę vertinkite atskirai – ji neturėtų žaisti, o juo labiau iškristi iš griovelių. Šie patarimai padės įsigyti kokybiškas ir patvarias vaikiškas roges. Laimingo apsipirkimo!