Geriausių vaikų vežimėlių Pasirinkimas

Dabar net patys mažiausieji, tik pradedantys vaikščioti vaikai turi savo transporto priemones. Bet kurioje vaikų parduotuvėje yra kelių tipų plastikiniai automobiliai, kuriais galite važiuoti kojomis. Patiems mažiausiems tokie vežimėliai gali pasitarnauti kaip žaislas, padedantis vaikščioti savarankiškai: pastūmęs jį priešais save mažylis pradeda žengti pirmuosius žingsnius. Ir mes sudarėme geriausių vežimėlių reitingą pagal mamų atsiliepimus.

Pats vežimėlis yra puikus lavinantis žaislas: stiprina kojų raumenis, didina vaiko miklumą ir koordinaciją, moko jį orientuotis erdvėje. Tačiau visa tai laikantis proporcijų – jei žaislas netinkamas pagal amžių ir dydį, jis gali tik pakenkti. Pagrindiniai parametrai renkantis geriausią vežimėlį bus:

  • ūgis (svarbu, kad ties keliu sulenkta koja sudarytų bukus kampą);
  • plotis pageidautina mažesnis nei 15 cm (automobiliams, kurie montuojami ant arklio);
  • pėda turi būti visiškai prispausta prie grindų;
  • Mašinos gale turi būti ribotuvai, apsaugantys vaiką nuo kritimo atgal.

Gana sunku rasti idealią mašiną ortopedinės saugos požiūriu. Tačiau geriau sutelkti dėmesį į šias vertybes, renkantis kuo artimesnį idealui modelį, kuris patiks ir jums, ir vaikui.

Kurios markės vežimėlį geriau pirkti?

Daugelis įmonių, kurios specializuojasi vaikiškų žaislų ir vaikiškų transporto priemonių gamyboje, gamina įvairių modifikacijų vežimėlius. Tarp užsienio prekių ženklų pažymime BIG, Italtrike, Puky, Lerado, Molto, Coloma Y Pastor. Jų modeliai yra pastebimai brangesni nei vietiniai, tačiau jie išsiskiria apgalvota forma, aukštos kokybės plastikiniais ir metaliniais komponentais bei ilgaamžiškumu. Jiems artima ir Rusijos įmonė „RiverToys“: jų vežimėliai yra patvarūs, gražūs ir saugūs.

Atskiroje grupėje verta išskirti Baltarusijos gamyklos „Polesie“ produkciją: ji gamina platų asortimentą labai gerų vežimėlių – nuo ​​pačių paprasčiausių iki moderniausių. Verta paminėti, kad nemažai modelių yra gaminami su Polesie prekės ženklu pagal ispanų (Molto ir Coloma Y Pastor) licenciją ir pasižymi šiuolaikišku dizainu bei puikiu patvarumu.

Jei norite įsigyti gero biudžeto tolocar, atkreipkite dėmesį į „Orion Toys“ prekės ženklo ir „Alternativa“ plastikų gamyklos gaminius.

Įperkamiausi vežimėliai gaminami Kinijoje, tačiau ne visi gali pasigirti reprezentatyvia išvaizda, geros kokybės plastikinėmis ir metalinėmis detalėmis.

Geriausių vaikų vežimėlių Pasirinkimas

Kokį vežimėlį geriausia pirkti vaikui?

Kaip matome iš pateiktų modelių, atviri tolokarai turi gana plačią sėdynę, kuri sukuria pernelyg didelę apkrovą vidinės kojos dalies raumenims, o tai gali padidinti pėdos hallux valgus deformaciją. Todėl ortopedai rekomenduoja leisti vaikui aktyviai žaisti su tokia mašina ne ilgiau kaip 15 minučių per dieną. Likusį laiką jis gali neštis žaislus ir naudoti juos kituose žaidimuose.

Šiuo atžvilgiu geriausias ir saugesnis variantas būtų rinktis vežimėlį-automobilį su stogeliu, nes vaikas viduje sėdi kitaip, o ne pakimba kėdute. Nenaudokite mašinos vyresniems nei gamintojo rekomenduojamo amžiaus vaikams.

Likusiam atvejui reikėtų orientuotis į patį vaiką – ar jam bus įdomūs modeliai su muzikiniais efektais, ryškūs, ar atvirkščiai, tikroviškiau atrodantys. Mažiesiems tolokarai yra puikus būdas greitai išmokti vaikščioti. Nepalikite kūdikio be priežiūros, kai jis žaidžia su mašina. Nepaisant apribojimų, rizika nukristi išliks, ypač einant gatve.