Geriausių vaizdo registratorių su radaro detektoriumi reitingas 2023-2023 m

Tęsiame geriausių DVR su TOMAHAWK Apache S radaro detektoriumi reitingą. Prieš keletą metų Apache tapo pirmuoju kombinuotu DVR su Tomahawk parašų analize. Dabar išleidžiama atnaujinta versija su S raide ženkle – ji gavo efektyvesnį procesorių, tačiau matrica ta pati: OmniVision OV4689, maksimali vaizdo raiška yra SuperHD (2304x1296p). Procesoriaus pakeitimas leido padaryti vaizdą geresnį nei jo pirmtakas, nepaisant identiškų matricų ir lęšių: tai dar kartą sufleruoja, kad vaizdo apdorojimo algoritmų įgyvendinimas registratoriuose yra ne mažiau svarbus nei elektrooptinis „įdarymas“.

Parašo analizės algoritmas palaiko sistemas „Multaradar CD / CT“, „Autopatrol“, „AMATA“, „Binar“, „Vizir“, „Vokord“, „Cyclops“, „Iskra“, „Kordon“ / „Kordon-M2“. “, „Krechet“, „KRIS“, „LISD“, „OSCON“, „Polyscan“ (kiek įmanoma – žr. aukščiau), „RadIS“, „Robot“, „SKAT“, „Strelka“ – visa marga „žvėrynas mūsų keliuose. Sistemos selektyvumas yra gana geras, tačiau, žinoma, dėl netolygaus čia naudojamos raginės antenos spinduliavimo modelio sunku pagauti „žiūrėjimą į galą“ taip aiškiai, kaip radarai priekiniame pusrutulyje.

Šveicarų kompanijos „u-blox“ modulis yra atsakingas už darbą su GPS ir GLONASS palydovais – beje, ši įmonė 90-ųjų pabaigoje sukūrė pirmąjį visiškai integruotą GPS modulį, skirtą montuoti ant paviršiaus (SMD). Priėmimo kokybė ir šalto užvedimo greitis čia yra aukšti, ypač lyginant su pigesniais modeliais, kuriuose naudojami Kinijos ir Taivano įmonių lustai.