Geriausių „Xiaomi“ išmaniųjų telefonų Pasirinkimas 2023–2023 m

Reikia žavėtis „Xiaomi“ valdymu. Kampanija sukūrė gerų, įperkamų išmaniųjų telefonų su tinkamomis specifikacijomis reputaciją, o dabar tai paverčia pelnu ir plečia savo veiklą kituose segmentuose. Geriausi 2023 m. pabaigos – 2023 m. pradžios „Xiaomi“ išmanieji telefonai yra mūsų reitinge, sudarytame pagal specialistų, ekspertų ir paprastų pirkėjų atsiliepimus.

O šiemet pagrindinis kinų flagmanas pirmą kartą iš tikrųjų konkuravo su geriausiais Apple ir Samsung gaminiais. Gaila tik, kad pagal kainą jis beveik pasivijo potencialius varžovus. Kita vertus, „Xiaomi“ nuoširdžiai perspėjo apie savo planus prieš dvejus metus. Be to, „Poco“ prekės ženklo gaivinimas, taip pat klasės atotrūkio tarp jaunesnės ir senesnės „Redmi Note“ versijos padidėjimas turėtų būti vertinamas kaip bandymas užpildyti vidutinio biudžeto įrenginių nišą, iš kurios yra „Mi“ linija. „palieka”.

Kaip išsirinkti gerą „Xiaomi“ išmanųjį telefoną?

Pažangiausi ir brangiausi „Xiaomi“ išmanieji telefonai yra to paties pavadinimo išmanieji telefonai (buvusi šeima Mi), o kiek flagmanas yra daugiareikšmė sąvoka, po skaitinio kartos pavadinimo gali sekti patikslinimas: ar tai supaprastinta versija, pažangi ar net ultimatumas (atitinkamai Lite, Pro ir Ultra). Situaciją su įvardijimu dar labiau apsunkina perėjimas prie pusmetinio atnaujinimo ciklo, atnešęs įvairių indeksų. „Abėcėlė“ šiuo metu iššifruojama taip. „S“ indeksas priskiriamas šiek tiek modifikuotai išmaniojo telefono versijai (dažnai patobulintai, bet nebūtinai), o „T“ – antrajai kartai per metus (supaprastintai arba pažangesnei). Kiti laiškai mūsų neįdomūs, nes jie skirti pietryčių regiono modifikacijoms. Vaizdo linija šiek tiek išsiskiria Sumaišykitekuriame apjungiami pažangios techninės minties pasiekimai ir alternatyvus požiūris į atlikimą.

Prie prekės ženklo Redmi įvardijant situaciją. Šauniausi yra „nešiojamieji kompiuteriai“, suskirstyti į pagrindines ir „Pro“ modifikacijas. Jau antrus metus iš eilės bendrovė plečia savo sudėtį tarpiniu modeliu su „S“ indeksu. Kinijos rinkai gaminami rimtesni Redmi K įrenginiai, nors jų pirkimas ne visada pasiteisina (kiti korinio ryšio tinklų dažniai, nėra NFC ir kitų niuansų). Prie painiavos prisidėjo ir kelių X versijų, orientuotų į tą patį regioną (mes nepateikėme), pasirodymas. Kitas žingsnis „Xiaomi“ išmaniųjų telefonų hierarchijoje yra paprastas „redmi“. Na, techniškai silpniausias Redmi su raidžių indeksais.

Prekinis ženklas skirtas užkietėjusiems žaidėjams Juodasis ryklyspaprastai atstovaujama dviem skirtingo sudėtingumo modeliais.

2018 metais pasirodęs „Pocophone F1“ sukėlė daug triukšmo. Jau tada iš „Xiaomi“ vadovybės lūpų skambėjo žodžiai apie naujo prekės ženklo įkūrimą. 2020 metais jie pagaliau sulaukė įtikinamo patvirtinimo, o 2023 metais – šeima Poco parodė tolesnės plėtros tendenciją. Keli modeliai vienu metu – nuo ​​itin biudžeto iki pavyzdinio lygio įrenginių, ir mes manėme, kad keli iš jų nusipelno vietos mūsų geriausių „Xiaomi“ išmaniųjų telefonų reitinge 2023 m. – 2023 m. pradžioje.

Geriausių „Xiaomi“ išmaniųjų telefonų Pasirinkimas – 15 geriausių

Yra nuomonė, kad „Xiaomi“ išmaniųjų telefonų pigumą lėmė įmonės verslo modelio ypatumas. Kaip ir ji gauna pagrindinį pelną teikdama visų rūšių internetines paslaugas. Tiesą sakant, populiaraus gamintojo kainodara priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant pajamų iš įterptosios reklamos generavimą. Į tai nesusikoncentravome būtent dėl ​​reiškinio sistemiškumo, tačiau pirkdami beveik bet kurį apžvalgoje aptarto prekės ženklo išmanųjį telefoną būkite pasiruošę „viliojančių“ pasiūlymų gausai arba būtinybei priverstinai juos išjungti. nustatymuose.

Tikimės, kad mūsų apžvalga suteiks jums aiškų supratimą apie geriausius „Xiaomi“ išmaniuosius telefonus skirtinguose kainų segmentuose, jų pranašumus ir trūkumus. Laimingo apsipirkimo!