Top geros moteriškos pačiūžos

Riedučiai yra sportas, kuris tampa vis populiaresnis. Svarbu pasirinkti tinkamas pačiūžas. Ypač pradedantiesiems čiuožėjams sunku suprasti, kurios pačiūžos jiems yra geriausios. Mūsų moterų pačiūžų reitingas palengvins jūsų pirkimą. Pateikiame patikrintus praktiškai, gerai ir negadinančius piniginės modelių pradedantiesiems ir pažengusiems riedutininkams. Jie tikrai išsiskiria tarp gausaus pasiūlymo. Taip pat pasiūlysime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant pačiūžas, kad įranga gerai atitiktų jūsų poreikius.

Geriausių moteriškų pačiūžų aprašymas

1. Roces Izi Woman White Pink 40080202

 Roces Izi Woman White Pink 40080202

Kaina: apytiksliai 299 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Roces Izi Woman“ – geros moteriškos pačiūžos, puikiai tinkančios pramoginiam ir fitnesiniam čiuožimui. Įdomus dizainas puikiai derinamas su aukštos kokybės ir įdomiais sprendimais. Naudojamas „LiteDesign“ rėmas puikiai sugeria vibracijas. Specialus gelio įdėklas dedamas į pusiau minkštą batą iš polipropileno ir stiklo pluošto. Jo dėka batas puikiai priglunda prie kojos. Bate taip pat įrengta speciali „Cool Breath“ vėdinimo sistema.
Tvirtinimas yra labai svarbus važiuojant. Čia naudojama visa sistema, kuri užtikrina saugumą, stabilizuoja koją ir palengvina tvirtinimą. Buvo naudojami raištinės sistemos B raišteliai, viršutinė „Memory Buckle“ sagtis ir velcro diržas. „Easy Entry“ sistema, t. Y. Įduba į ritinėlio flanšą, leidžia lengviau ir greičiau užsidėti ir nusiimti.
Kaip standartas, volai turi 80 mm skersmens ratus ant ABEC5 klasės guolių, tačiau juos galima pakeisti ratais, kurių skersmuo yra iki 84 mm, o tai leidžia dinamiškiau važiuoti. Volai yra su galiniu stabdžiu.

2. „Rollerblade Maxxum 84 W Graphite Grey“

 „Rollerblade Maxxum 84 W Graphite Grey“

Kaina: apytiksliai 999 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Rollerblade Maxxum 84 W Graphite Grey“ – rekomenduojamos moteriškos pačiūžos tinkamumui ir miesto čiuožimui. Jie yra skirti patyrusiems vartotojams. Jie leidžia jums išvystyti didelį greitį, yra manevringi tuo pačiu metu, o čiuožėjas palaiko visišką važiavimo kontrolę. Tai padaryti įmanoma naudojant aukštos kokybės vandenilio ratus, kurių skersmuo yra 84 mm, o kietumas – 85 A.
Batai išorėje turi suformuotą apvalkalą, o viduje – pritaikytą pamušalą. Kartu su aliuminio slydimu jie sudaro pažeidimams atsparią visumą, todėl galite būti tikri, kad pačiūžos ilgai tarnaus be problemų. Vėdinimo sistemos dėka batai yra itin patogūs net intensyviai važiuojant.
Papildomas pėdos stabilumas ir tobulas tvirtumas suteikia trigubą pačiūžų tvirtinimo būdą. Čia buvo naudojami nėriniai ir dviejų rūšių sagtys. Vairavimo saugumą pagerina ant volų uždėti atspindintys elementai ir dešiniojo ritinėlio galiniai stabdžiai.
Pačiūžos yra modernaus dizaino ir atitinka visus būtinus standartus. Jie taip pat turi specialią rankeną, kuri palengvina jų nešiojimąsi.

3. „Axer Spectrum A1485L“

 „Axer Spectrum A1485L“

Kaina: apie 145 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Axer Spectrum A1485L“ – pigūs moteriški riedučiai su įdomiu dizainu ir puikia kokybe užtikrina didelį pramoginio čiuožimo malonumą. Riedučiai ypač rekomenduojami jauniems žmonėms, kurie vis dar auga, dėl dydžio koregavimo galimybės. Reguliavimas taip pat leidžia puikiai pritaikyti pačiūžas. Pats reguliavimo procesas yra paprastas ir greitas.
Iš polipropileno pagamintų volelių apvalkalas ir tvirtas aliuminio rėmas užtikrina ilgą ir saugų naudojimą. Viršutinė apvalkalo dalis yra kilnojama, todėl vairavimo komfortas yra tikrai didelis. Poliuretano putplasčio pamušalas padaro batą patogų ir tuo pačiu tinka. Taip pat buvo naudojamas nailono tinklelis ir sintetinė oda.
Vairavimo saugumą užtikrina trijų pakopų užsegimas sagčių, „Velcro“ ir raištelių pavidalu. Todėl pėda ir kulkšnis yra labai stabilūs. Apsiavimą palengvina speciali kilpa.
Pačiūžose naudojami puikios kokybės angliniai ABEC 7 guoliai ir 72 mm skersmens ratai PU 82A. Dešiniajame volelyje sumontuotas stabdys.

4. Darbininkė Haasiko Lady Red

 Darbininkė Haasiko Lady Red

Kaina: apytiksliai 339 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Worker Haasiko Lady Red“ – geriausi reguliuojami moteriški riedučiai, sukurti moderniu, sportiniu stiliumi. Jie puikiai tinka sportui ir pramogoms. Lengvą dydžio reguliavimą užtikrina specialus volų apačioje esantis mygtukas. Dydžio reguliavimas leidžia pačiūžas puikiai pritaikyti prie pėdos dydžio.
Čiuožyklos pasižymi puikiomis važiavimo savybėmis, kurias užtikrina stabilus ir patvarus aliuminio slydimas, ABEC 5 anglies guoliai ir poliuretano ratai (galima pasirinkti įvairius skersmenis), kurių kietumas yra 82A.
„Haasiko Lady“ pačiūžas naudoti itin patogu. Minkštas „Comfort Fit“ vidinis pamušalas leidžia gerai nustatyti pėdą. „MicroLock“ sagtis, batų raišteliai ir specialūs „Velcro“ tvirtinimo elementai užtikrina didelį saugumą važiuojant, pėdos ir kulkšnies sąnarys yra labai gerai stabilizuotas. Be to, buvo įdiegta kulkšnies apsaugos sistema. Tuo pačiu metu pats batų tvirtinimas yra labai lygus. Specialiai kilpa („QuickLace System“), uždėta ant viršutinio bato krašto, labai lengva uždėti ir nuimti volelius. Vairavimo saugumą pagerina nuimamas stabdys.

5. „Smj Sport Mzs101G“ pilka violetinė

 „Smj Sport Mzs101G“ pilka violetinė

Kaina: apytiksliai 199 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Smj Sport Mzs101G Purple Grey“ – labai geros moteriškos pačiūžos, sukurtos pirmiausia tinkamam čiuožimui. Net reikliems, profesionaliems vartotojams bus malonu juos naudoti. Įdomus dizainas neatsiejamas nuo aukštos kokybės medžiagų ir labai kruopštaus darbo.
Anatominiai batai su kilnojama apykakle yra pagaminti iš polipropileno. Dėl to jie yra patvarūs, o apykaklė leidžia geriausiai nustatyti pėdą. Minkštas pamušalas užtikrina komfortą važiuojant. Trijų pakopų užsegimas (sagtys, „Velcro“ ir nėriniai) papildomai stabilizuoja koją. Sustiprinti pirštai gerai apsaugo pirštus. Ventiliacijos angos bato priekyje ir gale bei antibakterinis vidpadis „coolmax“ apsaugo kojas nuo per didelio prakaitavimo.
Lengvas aliuminio slydimas leidžia montuoti įvairaus dydžio ratus, kurių kietumas yra 82A, kurie puikiai sugeria visas žemės vibracijas ir nelygumus. Sklandus ir greitas važiavimas įmanomas dėl patikimų „ABEC 9“ guolių su labai mažu pasipriešinimu riedėjimui.

6. Spokey Preto juoda ir balta

 Spokey Preto juoda ir balta

Kaina: apytiksliai 250 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Spokey Preto Black and White“ – puikios moteriškos pačiūžos pramoginiam čiuožinėjimui. Sukurtas ir pagamintas labai reikliems riedutininkams, norintiems patirti didžiausią malonumą jodinėjant.
Tvirtas plastikinis apvalkalas ir lengvas aliuminio slydimas suteikia komforto ir saugumo jausmą. Tuo pačiu dėka patvarių 84 mm skersmens ratų, pagamintų iš poliuretano, kurių kietumas yra 82A, optimalus pramoginiam važiavimui, ir tvirtų, mažo atsparumo ABEC-7 anglies guolių, važiavimas vyksta sklandžiai ir greitai.
Saugumą ir labai gerą kojos stabilizavimą užtikrina trijų pakopų uždarymas, susidedantis iš specialių, dviejų sekcijų sagčių, nėrinių ir „Velcro“. Pėdą ir kulkšnies sąnarį galima labai atsargiai pastatyti į batą, kad važiavimo metu būtų kuo patogiau, nepakenkiant saugumui.
Vairavimo saugumą sustiprina specialus stabdys.
Dėl bato viršutinės dalies kilpos lengva užsidėti ir nusiauti. Tai taip pat palengvina ritinių nešiojimą.

7. „Tempish Freestyle Trinity Ex“

 „Tempish Freestyle Trinity Ex“

Kaina: apytiksliai 658 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Tempish Freestyle Trinity Ex“ – geriausios moteriškos pačiūžos, skirtos pusiau profesionaliam ir profesionaliam laisvuoju, laisvuoju ir slalominiu pačiūžomis. Jie taip pat puikiai tinka važiuoti mieste.
Uždaras bagažinis pagamintas iš nailono ir „Nylex“. Jo kietumas ir ilgaamžiškumas gerai apsaugo nuo traumų, o batas atlaiko rampą ar kelkraštį. Keičiamas, anatominis vidpadis su atmintimi papildomai stabilizuoja pėdą ir užtikrina komfortą važiuojant. Apkaba, susidedanti iš dviejų diržų su sagtimis ir raišteliais, leidžia papildomai gerai sutvarkyti pėdą. Tai taip pat užtikrina aukštą saugumą vairuojant. Batas taip pat apsaugo poliuretano skeletą.
Didelis šių pačiūžų privalumas yra puikus manevringumas ir dinamika. Tai užtikrina lengvas ir trumpas aliuminio slydimas ir dviejų dydžių 85A kietumo ratai. Išoriniai ratai yra mažesni nei vidiniai ratai, todėl labai lengva slalomą ar manevrą sausakimšose gatvėse. Važiavimo greitį ir sklandumą taip pat užtikrina tvirti angliniai ABEC 9 guoliai, turintys labai mažą pasipriešinimą.

8. Meteor Area Pink 2016 m

 „Meteor Area Pink“ 2016 m

Kaina: apytiksliai 99 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Meteor Area Pink 2016“ – puikios reguliuojamos moteriškos pačiūžos pramoginiam čiuožimui. Originalaus dizaino dėka galite lengvai pritaikyti dydį pagal savo poreikius. Tai daroma naudojant specialų skląstį. Papildomas šio pačiūžų modelio privalumas yra galimybė pakeisti pėdos padėtį važiuojant.
Meteorinės pačiūžos yra labai lengvos ir tuo pat metu labai patvarios. Jie skolingi už plastikinį slydimą ir sintetinį apvalkalą. Taip pat naudojamas integruotas, pusiau minkštas vidinis batas su specialiomis ventiliacijos angomis. Labai gerą vairavimo saugumą užtikrina trijų pakopų tvirtinimo sistema (sagtys, „Velcro“ ir raišteliai) ir stabdys, pagamintas iš specialios, mažai dilančios medžiagos. Tvirtinimo detalės taip pat labai gerai stabilizuoja pėdą ir kulkšnį, sumažindamos traumų riziką.
Riedučiai yra labai lygūs dėl tvirtų ABEC 7 anglies guolių ir 82A poliuretano rato. Jie gerai sugeria visus reljefo nelygumus.

9. „Nils Extreme“ riedučiai Na1118 A Violetinė

 „Nils Extreme“ riedučiai Na1118 A Violetinė

Kaina: apytiksliai 99 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Nils Extreme“ riedučiai „Na1118 A Violet“ – pigūs moteriški riedučiai, skirti jauniausiems riedučių mėgėjams. Nepaisant prieinamos kainos, pačiūžos yra labai aukštos kokybės ir turi šiuolaikišką, elegantišką išvaizdą. Naudojant geriausias medžiagas volai tampa patvarūs ir tvirti. Dydžio reguliavimo sistema leidžia lengvai pritaikyti juos tinkamam dydžiui, ty ritinėliai auga kartu su voleliu.
Lengvas, patvarus batas yra pagamintas iš sintetinės odos, EVA medžiagos, tinklelio ir putplasčio. Dėl kvėpuojančios membranos koja neprakaituoja net ilgų kelionių metu. Naudojant tvirtinimo sistemą, susidedančią iš diržų, sagčių, velcro ir raištelių, užtikrinamas puikus stabilizavimas ir aukštas vairavimo saugumo lygis.
Aliuminio slydimas daro pačiūžas ne tik lengvas, bet ir patvarias. Kietieji guoliai, pritvirtinti ant slydimo ir 82A guminiai ratai, leidžia greitai ir sklandžiai važiuoti. Stabdys suteikia papildomą saugumą, o dėl patogaus batų viršaus sukibimo lengva uždėti pačiūžas ir jas nešiotis.

10. Darbininkas Picola

 Darbininkas Picola

Kaina: apytiksliai 219 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Darbininkė Picola – puikūs reguliuojami moteriški riedučiai patraukia ne tik savo išvaizda, bet ir funkcionalumu. Keisti dydį yra labai lengva, tai daroma vienu mygtuku.
Korpusas pagamintas iš smūgiams atsparaus polipropileno. Bate, kuris puikiai tinka ant kojos, yra specialios angos patogiam važiavimui.
Tvirtinimo sistema, susidedanti iš sagčių, „Velcro“ ir „Quicklace“ raištelių, užtikrina saugų važiavimą, kuris papildomai stabilizuoja koją. Volelius uždėti ir išimti yra greita ir paprasta.
Sklandų važiavimą užtikrina ABEC 5 angliniai guoliai ir poliuretano ratai (dydį galima pasirinkti pagal poreikius). Priekiniai ratai yra su šviesos diodu, kuris užsidega judant. Diodui maitinti nereikia akumuliatoriaus, pakanka judėjimo metu sukurtos magnetinės energijos.
Dešinėje avalynėje yra nuimamas stabdys, kuris dar labiau padidina vairavimo saugumą.
„Picola“ pačiūžos puikiai tinka pramoginiam čiuožimui. Rekomenduojama pradedantiesiems ir pažengusiems.

Kaip išsirinkti geras moteriškas pačiūžas? Ką turėtumėte žinoti prieš pirkdami?

Didėjantis čiuožimo populiarumas reiškia, kad parduotuvėse yra didžiulis įrangos pasirinkimas. Iškart kyla klausimas, kurias moterų pačiūžas rinktis. Nesvarbu, ar tai paprastas, universalus, ar pažangus modelis. Jūs tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį į ratus, guolius, slydimus, batus ir stabdžius.
Pradėkime nuo apskritimų. Kuo didesni ratai, tuo mažiau pačiūžos yra stabilesnės, tačiau greitesnės. Guoliai turi būti tvirti ir patvarūs. Slidės paprastai yra aliuminio arba plastiko. Abu turi savo nuopelnų.
Batai yra labai svarbūs, nes jie daugiausia lemia vairavimo saugumą. Jie turėtų gerai stabilizuoti pėdą ir kulkšnį ir tuo pat metu suteikti komfortą. Verta atkreipti dėmesį į tvirtinimo detales. Taip pat naudingas nuimamas vidpadis, kurį galima plauti.
Volai taip pat turėtų turėti stabdį, kuris padidintų vairavimo saugumą.
Tačiau net ir geriausios moteriškos pačiūžos nebus geros, jei jos bus per didelės ar per mažos. Todėl labai svarbu gerai sureguliuoti dydį (verta sekti įdėklo ilgį) arba įsigyti reguliuojamas pačiūžas.

Kurias moterų pačiūžas geriausia pradėti?

Pradedantiesiems geriausiai tinka pramoginiai riedučiai. Juose būtinai turi būti stabdžiai. Ratai neturėtų būti per dideli, geriausia rinktis tuos, kurių skersmuo yra nuo 74 iki 84 mm. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į jų kietumą ir pasirinkti nuo 78 iki 84A. Pirmiau nurodyti ratų parametrai leidžia pasiekti vidutinį greitį, gerai valdyti nelygumus ir gerai sukibti su žeme. Dėl to vairavimo malonumas bus tikrai didelis.
Pradedantiesiems ypatingas dėmesys turi būti skiriamas bato dydžiui.