Grafikos planšetinis kompiuteris 2021> apžvalgos

Grafinė planšetė su rašikliu

Kokią grafinę planšetę turėtumėte pasirinkti, kad darbas su vaizdu ar dizainas būtų malonumas? Grafinius planšetinius kompiuterius galima suskirstyti į tris kategorijas, atsižvelgiant į tai, kam planšetinis kompiuteris bus naudojamas, pasirinkite užrašų planšetinį kompiuterį, grafikos planšetinį kompiuterį be ekrano arba planšetinį kompiuterį su ekranu. Geriausia grafinė planšetė tai atitinka vartotojo lūkesčius ir galbūt veikia pagal tam tikras investavimo galimybes.

Rinkoje yra daug pigių pakaitalų, kurie pagal specifikaciją vilioja dideliu kiekiu, tačiau mažai susiję su takumu ir tikslumu. Dėl šios priežasties mes suskirstėme reitingą į tris dalis, priklausomai nuo grafikos planšetinio kompiuterio kategorijos. Populiariausios grafinės tabletės buvo pasirinkti atsižvelgiant į įrenginio specifikacijas, prieinamumą ir vartotojų atsiliepimus. Taigi galite lengvai pasirinkti tinkamą grafinę planšetę iš tūkstančių modelių.

Grafinių planšetinių kompiuterių sąrašas 2021 m. Birželio mėn

Taip pat patikrinkite mechaninių klaviatūrų sąrašas iki 200 –

Grafinė planšetė OSU!

Kas yra grafinė planšetė?

Grafinė planšetė yra laidinis arba belaidis įrenginys, kuris gali perkelti su rašikliu ar rašikliu įvestus duomenis į kompiuterį. Grafikos planšetės užduotis yra grafinis rašiklio ar rašiklio judesio vaizdas kompiuterio ekrane. Grafinė planšetė pakeičia tradicinį popierių ir raštinės reikmenis, skaitmeninio rašiklio judesį paversdama grafiniais elementais ekrane. Grafinė planšetė yra labai universalus įrenginys, jis gali dirbti su daugeliu kompiuterių programų, tokių kaip „Word“, CAD, „Photoshop“ ir „Ilustrator“, GIMP, „ZBrushCore“, „Corel“, „Anime studio“, „Procreate“, „Paint“, taip pat su tokiais žaidimais kaip OSU. Reitinguojanti grafinė planšetė veikia principu, panašiu į rašiklį, pieštuką, teptuką ir kitus panašius grafikos priedus, išskyrus tai, kad skaitmeninė forma leidžia anuliuoti judesį, t. Y. Ištrinti klaidą, nepabloginant vaizdo kokybės.

Kaip veikia grafinė planšetė?

Atlikdamas rankos judesius, vartotojas naudodamas rašiklį ar rašiklį paliečia grafikos planšetės matricos paviršių. Planšetinis kompiuteris, rinkdamas slėgio ir pasvirimo kampo duomenis, siunčia informaciją į kompiuterį, kur programinė įranga analizuoja įvesties duomenis, atvaizduodama rašiklio judesį kompiuterio ekrane.. Grafinė planšetė skirta visiškai pakeisti visus piešimo ir piešimo priedus. Grafinę planšetę noriai naudoja braižytojai, grafikos dizaineriai, architektai ir tapytojai, dėl plačių įrankių paruoštas projektas yra daug patogesnis ir greitesnis, šiek tiek praktikuojant.

Pagrindinis grafinės planšetinio kompiuterio naudojimo principas yra grafinės planšetės skiriamosios gebos pritaikymas prie kompiuterio ekrano skiriamosios gebos, kuo arčiau šios vertės yra viena kitai, tuo didesnis naudojimo patogumas.

Judėjimams ir spaudimui susikurti, norint sukurti unikalias formas, reikia atitinkamo matricos jautrumo. Šiuo atveju pagrindinis vaidmuo tenka rašikliui ar rašikliui, kuris geresnių modelių atveju gali turėti iki 8192 slėgio lygius. Grafikos lenteles iš reitingo galima suskirstyti į tris grupes, pirmieji iš jų yra elektroniniai sąsiuviniai, antrieji – klasikinės grafikos planšetės ir trečioji – grafinės tabletės su ekranu.

Geriausia grafinė planšetė su ekranu

Grafinė planšetė su ekranu ar be jo?

Grafinė planšetė su ekranu iš esmės skiriasi nuo be ekrano, daugiausia kainos ir funkcionalumo požiūriu. Įvertinta grafikos planšetė su ekranu jis gali būti panašus į klasikinį planšetinį kompiuterį, kurio funkcijos yra panašios į telefono. darbas planšetė su LCD jis gerai atspindi nupieštus elementus, sukuria piešimo ant popieriaus įspūdį, kuris paverčiamas grafikos tikslumu ir ryškumu. Šiuolaikinis sprendimas yra LED grafinė planšetėkad tiksliai atkuria spalvų spalvas. Tabletės su ekranu ypač sudėtingesniuose modeliuose, jie turi vidinę programinę įrangą, leidžiančią naudoti grafinę planšetę be kompiuterio. Tačiau tokie modeliai yra akivaizdžiai brangesni, tačiau tobulinant įgūdžius, įgyjant patirties ir kuriant unikalius projektus, dauguma vartotojų renkasi modelius, kurie gali kainuoti iki kelių tūkstančių zlotų.

Grafinė planšetė, kurioje galite pamatyti piešinį leidžia tiksliai nubrėžti liniją, kad grafika įgytų aiškumo. Grafinių planšetinių kompiuterių be ekrano atveju yra šiek tiek sunkiau, pigesni modeliai taip pat pasižymi lėtesniu reagavimu į judesius, o tam papildomai reikia mokyti naudotis grafine planšete.

Grafinė planšetė be ekrano, esanti 2021 m. Birželio mėn

Grafinė planšetė vaikui

Grafinė piešimo planšetė vaikams yra puikus pasirinkimas, leidžiantis jauniems žmonėms ugdyti kantrybę ir perkelti kūrybiškumą į skaitmeninį popierių. Nuo kurios grafikos planšetės vaikui turėtumėte pasirinkti pradėti? Planšetinių kompiuterių pasirinkimas yra didžiulis, kaip ir rašikliai ir rašikliai. Modelio, kuris neatbaidys vaiko nuo tapybos ar eskizų, pasirinkimą daugeliu atvejų gali riboti kaina. Jei norite pasirinkti funkcionalią grafinę planšetinį kompiuterį su greitu reagavimo laiku, verta naudoti mūsų reitingą. Tai leidžia praktiškos planšetės pasirinkimas reitingą, kuris gali būti puiki dovana vaiko atostogoms.

Grafinė planšetė pradedantiesiems

Grafinė lentelė mokytojui

Pereinant nuo klasikinio popieriaus lapo ir pieštuko, dauguma žmonių patys klausia, kurią grafinę planšetę pasirinkti pradžioje? Pirmoji tabletė grafiškai iš reitingo turėtų būti pritaikyta prie poreikių, dauguma žmonių nenori išleisti kelių tūkstančių zlotų pirmajai grafinei planšetei, todėl geros grafikos planšetės be ekrano bus geras sprendimas. Dėl populiarių grafikos programų funkcionalumo, prijungus prie kompiuterio, grafikos planšetinis kompiuteris be ekrano leis priprasti prie sklandaus rašiklio veikimo ir funkcijų. Jei pajusite rašiklį, galite nusipirkti pirmąjį grafinė planšetė su ekranu pradedantiesiemskas tikrai leis jums nupiešti vis tikslesnę grafiką. Menininkai, patyrę dirbdami su skaitmeniniais kūriniais, nebesistebi, kaip pasirinkti grafinę planšetę, nes dauguma jų yra susipažinę su gamintoju ir renkasi didesnio funkcionalumo modelius, taigi ir daug brangesnius už tuos, kuriuos patys sukūrė. Profesionalaus karikatūristo karjera anksčiau ar vėliau privers bet ką nusipirkti jautrią grafinę planšetę su ekranu. Pradinė grafinė planšetė gali būti įrenginių, kurių raiška yra 2540 dpi, leidžianti kurti pagrindinius brėžinius ir paprastus projektus. Pradedantiesiems rekomenduojama rašiklio jautrumas esant iki 8000 laipsnių slėgiui, kuo didesnė ši vertė, tuo daugiau reikia, kad nuomonės referentas įvaldytų tobulų perėjimų sukūrimo mechaniką.

Grafinė planšetė skaitmeninėms pastaboms, kurių sąrašas yra 2021 m. Birželio mėn

Grafinė planšetė grafikai

Grafinė planšetė piešimui ir dar daugiau

Grafinė planšetė kompiuteriui yra puikus įrankis, pakeičiantis tradicinę kompiuterio pelę. Pelės judesiai neleidžia pakankamai tiksliai sukurti tobulos grafikos. Kur kas geresnis grafikos kūrimo būdas yra naudoti grafinę planšetę, kuri ne tik pagerina, bet ir padidina kiekvieno kompiuterio funkcionalumą. Kam ir kuo gali būti naudinga grafinė planšetė? Žemiau keletas naudojimo pavyzdžių reitingavimo pagalbiniai prietaisai:

  • Grafinė planšetė OSU! – OSU! Tai muzikos mėgėjams gerai žinomas kompiuterinis žaidimas, kurį sudaro ritmo bakstelėjimas rodyklėmis. Daugelis žaidėjų mano, kad grafinė planšetė yra geriausias įrankis valdyti valdikliu, derinant didelį tikslumą ir linksmą žaidimą.
Grafinė planšetė, skirta piešti mangą
  • Grafinė planšetė, skirta rašyti – Grafikos planšetiniai kompiuteriai, ypač tie, kurie veikia kaip užrašų knygelės, yra nepakeičiami studentams, studentams, verslininkams rašant užrašus ir piešiant diagramas ir pan. Šiuo atveju grafinė planšetė yra visiškai bevielis įrenginys, kuriam reikia prisijungti prie kompiuterio tik tada, kai norite išplėšti ką nors iš planšetinio kompiuterio. Planšetinis kompiuteris, skirtas užrašams, skirtas studentui ar studentui, yra puikus būdas sumažinti užrašų knygelių krepšyje ar portfelyje skaičių. Viename įrenginyje galite sutalpinti kelias užrašus, atidaryti populiarius formatus, tokius kaip PDF, ir net naršyti internete pažangiosiomis planšetėmis.
  • Grafinė lentelė mokytojui – Grafinės lentelės mokytojams, kaip išplėstiniai užrašų knygelės, yra naudingos asmeninėms pastaboms užfiksuoti, svarbiems PDF knygų elementams paryškinti ir svarbiems fragmentams pažymėti. Funkcinės planšetės mokytojams gali kainuoti kelis šimtus zlotų, viskas priklauso nuo įrangos funkcionalumo ir jos parametrų.
Grafinė planšetė, skirta fotografui apdoroti nuotraukas
  • Grafinė planšetė fotografui – Vaizdo apdorojimo grafinė planšetė fotografui yra galimybė tiksliai ir maloniai išnaudoti populiarių grafikos programų teikiamą potencialą.
  • Grafinė planšetė grafikai – Profesionalai, dirbantys su skaitmeniniais vaizdais, įvertins tinkamą redaguoto vaizdo dydį. Maža grafinė planšetė taip pat reiškia mažesnį tikslumą, o tai yra nepriimtina profesionalui. Žinoma, planšetinis kompiuteris turėtų būti kompaktiško dydžio, kad būtų patogesnis nei nešiojamas kompiuteris ant jūsų kelių. Didelis jautrumas rašiklio slėgiui ir didelė skiriamoji geba, matuojama dpi, leis jums sukurti išraiškingą grafiką. Grafinė planšetė turėtų veikti nedelsiant, kai kurie rinkoje esantys modeliai prie kompiuterio jungiami dviem kabeliais. Planšetinis kompiuteris siunčia informaciją apie rašiklio padėtį, spaudimą ir pakreipimą, tačiau tai taip pat yra ekrano kopija iš kompiuterio.
Grafinė planšetė su ekranu
  • Grafinė planšetė, skirta piešti mangą – Grafikos planšetinį kompiuterį galima naudoti kuriant grafiką, bet taip pat animacijas, todėl ji puikiai tinka naudoti įrenginį spalvingoms grafikoms, tokioms kaip manga. Idėją ir vaizduotę perkelti į ekraną yra labai patogu, ypač planšetiniams kompiuteriams su įmontuotu ekranu.
  • Grafinė planšetė architektui – Grafinė planšetė yra įrenginys, kuris gali būti mobilus ir palaikantis …