Grafinė planšetė: koks yra m

Grafinės tabletės yra būtina priemonė iliustracijų ar grafinio dizaino specialistams. Su jais galite pasiekti judesius, kurių praktiškai neįmanoma atlikti kompiuterio pele. Be to, jie suteikia didesnį tikslumą ir jautrumą. Jie taip pat ypač naudingi retušuojant nuotraukas.

Kita vertus, pastaraisiais metais planšetiniai kompiuteriai su įmontuotu ekranu vis labiau populiarėja, kai kurie netgi gali veikti savarankiškai, neprivalėdami jų prijungti prie kompiuterio. Taigi šiandien galima rinktis iš pačių įvairiausių modelių. Tai, be abejonės, yra didelis pranašumas vartotojui.

Svarbiausias

  • Pagrindinė grafinių planšetinių kompiuterių programa yra pakeisti kompiuterines peles atliekant tokias užduotis kaip piešimas, rašymas, vaizdų redagavimas ar grafinis dizainas. Tokiu būdu jie yra pagrindinė iliustratorių, dizainerių ar 3D modeliavimo profesionalų priemonė.
  • Pagrindinis planšetinių kompiuterių aspektas yra rašiklis, todėl būtina, kad jis būtų pakankamai tikslus ir jautrus. Be abejo, taip pat svarbu, kad jis būtų patogus ir lengvai valdomas.
  • Vienas iš pirmųjų klausimų, kurį turėtumėte sau užduoti renkantis grafinę planšetę, yra tai, ar jums to reikia su ekranu, ar be jo. Priklausomai nuo planšetinio kompiuterio naudojimo, jums geriau tinka viena ar kita galimybė.

Geriausios grafikos planšetės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Toliau pateikiame mūsų parengtą reitingą su penkiais geriausiais grafikos planšetiniais kompiuteriais, kurie šiuo metu yra rinkoje. Mes jį paruošėme ir bandėme įtraukti straipsnius kuo įvairesnius. Taigi, mes pasirinkome planšetinius kompiuterius ir su ekranu, ir be jo. Žinoma, visi jie siūlo labai gerą kainos ir kokybės santykį.

Puiki nešiojama grafikos planšetė

11,6 colių (colių) 1920 x 1080 super nešiojama HD ekrano grafikos planšetė su 72% NTSC spalvų gama ir 178º žiūrėjimo kampu. Jūsų be akumuliatoriaus P06 rašikliu yra neslystantis lankstus rankena ir trintukas viršuje. 6 spartieji klavišai su plona jutikline klaviatūra.

Jis suderinamas su „Windows 10/8/7“ (32/64 bitai), „Mac OS 10.10“ ir naujesnėmis versijomis bei daugybe dizaino ir redagavimo programų. Be to, jame nemokamai naudojama naujausia „openCanvas“ piešimo programinė įranga. Žinoma, pieštukas, kurio slėgio jautrumas yra 8 192, neturi jautrumo pasvirimui.

Redakcinis vertinimas: Ši grafinė planšetė yra puikus kainos ir kokybės santykis. Jis taip pat suderinamas su daugeliu dizaino programų. Apima nemokamą piešimo programinę įrangą.

Geriausia grafinė planšetė pagal kainos ir kokybės santykį

Puiki grafinė planšetė iš „Huion“ prekės ženklo, suderinama tiek su „Windows“, tiek su „Mac“ su dideliu aktyviuoju plotu – 10 „x 6,25”. Jame yra 12 raktų išreikšti ir 16 pritaikomų programinių mygtukų ir su „microSD“ kortelių skaitytuvu. Turi 8 192 jautrumo švirkštimo priemonės lygius. Be to, jis gali būti puikiai sukonfigūruotas darbui kaire ranka.

Švirkštimo priemonės autonomija yra 450 valandų, kai įkraunama tik dvi valandas. Dovanojama 10 pieštukų antgalių, pirštinės ir 8 GB (gigabaitų) „microSD“ kortelės. Ir jo kaina yra tikrai pigi. Trumpai tariant, tai yra ideali grafinė planšetė neprofesionaliam profiliui.

Redakcinis vertinimas: Ši planšetė išsiskiria 12 raktų dėka išreikšti ir 16 raktų minkštas, visi pritaikomi. Todėl tai yra labai funkcionalus ir efektyvus prietaisas.

Geriausia 13 „grafikos planšetė ir„ Full HD “raiška

Grafinė planšetė su 21,5 „ekranu ir„ Full HD “raiška, suderinama tiek su„ Mac “, tiek su„ Windows “. Jis tiekiamas su„ Wacom Pro Pen 2 “, kuris užtikrina tikslų ir pažangų našumą dėl jautrumo slėgiui, patobulinto tikslumo ir atpažįsta pakreipimą bei planšetinį kompiuterį. palaiko kelių prisilietimų gestus.

Jo LCD ekranas su plačia spalvų gama siūlo puikų ryškumą. Jame yra reguliuojamas aukštis, radialiniai meniu ir vieno paspaudimo spartieji klavišai, kad pagreitintumėte darbo tempą.

Redakcinis vertinimas: Ši grafinė planšetė siūlo ypač tikslų ir pažangų našumą. Tai idealiai tinka sąžiningiems specialistams, norintiems pagerinti jautrumą ir tikslumą.

Didelė grafinė planšetė

Grafinė planšetė su 19,5 colių dideliu ekranu su „Full HD“ raiška, atspindinčiu stiklą, puikiu spalvų perteikimu ir 178 laipsnių pločio žiūrėjimo kampu. Dėl savo 8192 slėgio lygio jis siūlo puikų tikslumą. Komplekte yra „PW500“ rašiklis, be akumuliatoriaus, nereikia įkrauti, kad būtų patogiau.

Rašiklyje yra du pritaikomi greitos prieigos mygtukai. Jame yra reguliuojama atrama nuo 20 ° iki 80 °. Tai suderinama tiek su „Windows“, tiek su „Mac“ ir su dauguma projektavimo programinės įrangos. Jo montavimas ir konfigūravimas yra tikrai greitas ir paprastas. Be to, tai yra puikus kainos ir kokybės santykis.

Redakcinis vertinimas: Šioje tabletėje yra atspindintis stiklas, užtikrinantis patogų ir malonų redagavimo seansą. Jis taip pat turi puikų spalvų perteikimą ir 178º žiūrėjimo kampą.

Grafinė planšetė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų

Viena geriausių „Wacom“ grafinių planšetinių kompiuterių, pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų ir pasižyminti puikiu „Wacom Pro Pen 2“ su 8 192 slėgio jautrumo lygiais. Dėl įspūdingo plunksnos jautrumo ir tikslumo jausitės piešdami ant popieriaus. Be to, pieštuko laikiklis turi keičiamus antgalius.

Planšetėje yra aštuoni „ExpressKey“ klavišai ir integruota „multi-touch“ technologija, leidžianti tiksliai aptikti jūsų pirštus. Itin plono dizaino planšetinį kompiuterį galima įsigyti dviejų dydžių: vidutinio ir didelio. Žinoma, jis suderinamas tiek su „Windows“, tiek su „Mac“ ir leidžia prisijungti per „Bluetooth“ ir per USB prievadą.

Redakcinis leidimas: Dėl šios tabletės jautrumo ir pieštuko tikslumo susidarysite įspūdį, kaip piešiate ant popieriaus. Jo medžiagos yra aukštos kokybės ir leidžia prisijungti „Bluetooth“ ryšiu.

Geriausia biudžeto grafikos planšetė

Šios planšetės dydis yra 10 x 6,25 colių, idealiai tinkamas redaguoti. Jis tiekiamas su įkraunamu rašikliu, kurį galima naudoti kaip belaidę kompiuterio pelę arba tradicinį rašiklį.

Jūsų operacinė sistema ir programinė įranga piešimas daro jį idealiu vaizdų redagavimui, iliustratyviam dažymui ir dizainui. Be to, jis yra suderinamas su dauguma programinės įrangos tokių kaip PS, SAI-2, „CorelPainter“, „Illustrator“, „SketchBook Pro“ ir „Manga Studio“.

Redakcinis vertinimas: Ši grafinė planšetė yra idealus pasirinkimas visiems redagavimo pradedantiesiems. Jis suderinamas su daugeliu piešimo programų ir yra su įkraunamu rašikliu.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie grafikos planšetes

Pirkdami grafinę planšetę, būtina atsižvelgti į keletą svarbių klausimų. Nepamirškite, kad yra skirtingų grafikos planšetinių kompiuterių modelių su skirtingomis funkcijomis ir kad kiekvienas jų yra skirtas skirtingam naudojimui. Dėl šios priežasties šiame skyriuje siekiame išaiškinti keletą pagrindinių klausimų apie šiuos įrenginius.

Grafinė planšetė

Naudodami grafikos planšetes galite piešti taip, lyg pieštumėte pieštuku, o tai turi daug svarbių pranašumų. (Šaltinis: Wutthichai Luemuang: 94858907 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra grafikos planšetiniai kompiuteriai?

Grafinės tabletės, rašiklių tabletės, piešimo tabletės ar skaitmeninimo priemonės yra skaitmeniniai prietaisai, susidedantys iš kieto plastiko paviršiaus, kaip piešimo paviršiaus, jautraus lietimui. Tokiu būdu jie leidžia perkelti rašiklio judesius į monitorių ir (arba) jo ekraną, jei jis jį turi.

Kam skirta grafinė planšetė?

Grafikos planšetiniai kompiuteriai yra labai įvairūs. Jie paprastai pakeičia kompiuterines peles tokioms užduotims kaip piešimas, rašymas, vaizdų redagavimas ir grafinis dizainas. Be to, kai kurie yra sukurti taip, kad galėtų pakeisti pelę kaip pagrindinį žymėjimo prietaisą, nes jie gali tiksliau atlikti tą pačią funkciją.

Kokie yra grafinių planšetinių kompiuterių privalumai ir trūkumai?

Naudodami grafikos planšetes galite piešti taip, lyg pieštumėte pieštuku, o tai turi daug svarbių pranašumų. Pradedantiesiems galite atlikti smūgius daug tiksliau. Be to, tabletė turi jautrumą švirkštimo priemonės spaudimui, todėl galite piešti tamsesnes ar storesnes linijas. Arba tiesiog pabarstykite šešėlį šešėliais.

Tačiau prieš svarstant įsigyti skaitmeninę planšetę, turėtumėte žinoti, kad geriausi modeliai gali turėti šiek tiek aukštas kainas. Be to, iš pradžių gali prireikti šiek tiek priprasti prie jo naudojimo. Žinoma, kai jau priprasite jį naudoti, nenorėsite dirbti be jo. Toliau mes parodysime lentelę su privalumais ir trūkumais.

Privalumas

  • Insultai daug tikslesni nei kompiuterio pelės
  • Jie turi jautrumą švirkštimo priemonės tabletės slėgiui
  • Galite apšlakstyti ekraną šešėliais arba nubrėžti storesnes, tamsias linijas
  • Jie greičiau atlieka pakeitimus
  • Moderniausi apima jutiklinę funkciją

Trūkumai

  • Aukščiausios klasės modeliai yra didelė ekonominė investicija
  • Iš pradžių sunku priprasti prie jo naudojimo

Kokios yra pagrindinės grafinių planšetinių kompiuterių programos?

Grafinės tabletės yra nepamainoma priemonė piešti ir iliustruoti, mėgėjams ir profesionalams. Be to, kad jie naudojami skaitmeninei iliustracijai ar 3D modeliavimui, jie taip pat ypač įdomūs retušuojant nuotraukas, nes leidžia atlikti daugumą užduočių tiksliau ir per trumpesnį laiką.

Lygiai taip pat jie turi svarbų pritaikymą architektūrai, pramoniniam dizainui ir netgi švietimui. Be to, kai kurie bankai ir įmonės juos naudoja klientų parašams rinkti. Keletas geriausių programų, kurias galite naudoti su grafikos planšetiniais kompiuteriais, yra: „Photoshop“, „Pixelmator“, „Blender“, „Affinity Designer“ ir „Affinity Photo“.

grafinė planšetė

Grafinės planšetės yra būtina iliustratorių, dizainerių ar 3D modeliavimo profesionalų priemonė. (Šaltinis: scyther5: 54420176 / 123rf.com)

Kaip veikia grafikos planšetiniai kompiuteriai?

Tai, ką daro grafinės lentelės, yra piešimo judesių atkartojimas, tarsi popierius. Kai piešiate su rašikliu, …