Grandininiai pjūklai: kas yra geriausia

Grandininis pjūklas bus geriausias jūsų kompanionas atliekant bet kokią malkų genėjimo ir pjovimo užduotį. Nesvarbu, ar tai sodo gyvatvorės apipjaustymas, ar koto išplėšimas, šie įrankiai padės sutaupyti daug laiko ir rankų skausmo. Šiuolaikinės mašinos turi daug galios ir patobulintą našumą, kuris palengvins jūsų darbą.

Šiandieniniai grandininiai pjūklai skirti įvairiausiems tikslams. Skirtingo dydžio barai, kintamos galios ir benzininiai ar elektriniai varikliai. Kiekvienai užduočiai ir kišenei yra skirtas grandininis pjūklas. Šiame straipsnyje mes surinkome geriausius rinkoje grandininius pjūklus, kurie padės jums išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį pjūklą.

Svarbiausias

 • Grandininių pjūklų yra įvairių tipų, priklausomai nuo jūsų variklio. Visų pirma, mes randame dažniausiai naudojamus ir galingus benzininius grandininius pjūklus, idealiai tinkančius kasdieniams ir sunkiems darbams atlikti. Antra, mes turime laidinius ir belaidžius elektros variklius.
 • Jei norite iškirsti didelius ir storus medžius, turėtumėte nusipirkti galingą benzininį modelį su dideliu kardu. Jei jums reikia malkų genėjimo ir pjovimo įrankio, galite pasirinkti mažesnį, mažesnio galingumo modelį.
 • Kardo ilgis nulems medžių, kuriuos galite nupjauti, dydį. Kuo didesnis kardas, tuo didesnį rąstų skersmenį galite iškirsti. Kiekviename modelyje naudojamas konkretus strypo ilgis, prieš pasirinkdami grandininį pjūklą gerai pažiūrėkite į šį aspektą.

Reitingas: Geriausi grandininiai pjūklai rinkoje

Grandininių pjūklų yra labai įvairių, jų varikliai, galia ir ašmenų dydis yra skirtingi. Pasirinkti tinkamiausią modelį ar įrankio tipą savo poreikiams gali būti sudėtinga ir varginanti užduotis. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą su geriausiais pasirinkimais rinkoje ir siekdami palengvinti pirkimo sprendimą.

Lengviausias grandininis pjūklas

Puikus pjovimo grandininis pjūklas su subalansuotu dvitakčiu benzininiu varikliu. Su 62 cc (kubiniais centimetrais) ir 3,8 CV (arklio galia). Įrankis, išsiskiriantis iš kitų, siūlantis nuolatinę ir efektyvią energiją. Variklyje yra automatinis ir reguliuojamas tepalo siurblys, skirtas nuolatiniam ašmenų tepimui.

20 colių juosta yra tvirta ir subalansuota, pasižymi puikiu galios ir svorio santykiu. Tai palengvina tvarkymą ir tampa idealia priemone vartotojams, kurie nėra įpratę naudoti. Jame įdiegta tylių blokų sistema, mažinanti nuovargį sugeriant mašinos vibracijas, kartu su grandinės įtempikliu ir greitu paleidimu.

Redakcinis vertinimas: Šis grandininis pjūklas yra ideali alternatyva tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems vartotojams. Jis siūlo daugybę labai naudingų funkcijų ir yra labai paprastas naudoti.

Geriausias teleskopinis grandininis pjūklas

Šiam teleskopiniam grandininiam pjūklui suteikiama vieno geriausių rinkoje esančių įrankių kokybės garantija: „Black & Decker“. Jo galia yra 28 V ir neslystantis sukibimas, užtikrinantis didesnį komfortą ir maksimalų valdymą.

Be to, jo dalis galima lengvai išardyti ir laikyti, todėl jas transportuoti ir laikyti labai paprasta. Kardo ilgis yra 20 cm, o virš galvos – iki 4,5 metro. Komplekte yra 18 V ličio baterija, įkroviklis ir chromuota grandinė.

Redakcinis vertinimas: Šis teleskopinis grandininis pjūklas yra puikus transportavimo ir laikymo variantas. Be to, dėl savo ergonomiško formato, jį taip pat labai lengva valdyti.

Geriausias akumuliatorinis grandininis pjūklas

Šis baterijomis varomas grandininis pjūklas išsiskiria savo patogumu. Jis turi ergonomišką rankeną, kuri suteikia daug patogesnį sukibimą. Be to, įtempimą ir grandinės keitimą galima reguliuoti be įrankių. Jo kardas yra 25 cm ilgio.

Jos grandinė ir kardas yra aukštos kokybės. Jame yra metalinės pavaros ir greito stabdymo sistema. Kita vertus, jis turi mechaninį grandinės stabdį, kad būtų išvengta bet kokių nelaimingų atsitikimų naudojant šį įrankį. Be jokios abejonės, labai praktiškas ir funkcionalus variantas.

Redakcinis vertinimas: Šis grandininis pjūklas veikia per akumuliatorių, todėl yra labai patogus ir pritaikomas. Be to, jo gaminiai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, atsparumo ir ilgaamžiškumo.

Geriausias aukščiausios kokybės grandininis pjūklas

Pristatome dar vieną prestižinio prekės ženklo „Black & Decker“ modelį. Šis elektrinis grandininis pjūklas turi 2000 W galią ir antivibracinę sistemą. Be to, jis turi ergonomišką rankeną, kuri palengvina jo naudojimą ir suteikia didesnį komfortą.

Jo kardas yra 45 cm ilgio ir turi idealią grandinę sklandžiai ir greitai pjauti. Be to, grandinę galima įtempti nereikalaujant papildomų įrankių. Kita vertus, jis turi integruotą alyvos sistemą, kuri sutepa grandinę, užtikrindama didesnį efektyvumą ir mažiau dėvėdamasi.

Redakcinis vertinimas: Tai modelis, ypač rekomenduojamas ieškantiems aukštesnės klasės grandininių pjūklų. Be to, ji turi pirmaujančio prekės ženklo kokybės garantiją.

Universaliausias grandininis pjūklas

Grandininiame pjūklelyje „Einhell GE-LC“ yra nauja greitai įkraunama „Power X-Change“ akumuliatorių sistema. Tai lengvas įrankis, sveriantis tik 3,6 kg, idealus lengviems genėjimo ir kirtimo darbams. Strypą ir grandinę gamina „Oregon“, dar vienas geriausių grandininių pjūklų prekės ženklų rinkoje, kuris patvirtina jų kokybę.

Jame yra metalinis gnybtas, kuris išlaiko mašiną stabiliai, kol dirbate. Grandinė savaime sutepa ir ją galite pakeisti bei įtempti nenaudodami įrankių. Rankena yra ergonomiška ir turi greitą mechaninę grandinės stabdžių apsaugą. Komplekte yra greitas įkroviklis ir „Power X-Charge“ baterija.

Redakcinis vertinimas: Dėl greitai įkraunamos baterijos, lengvos pakuotės ir didelio pjovimo efektyvumo šis grandininis pjūklas yra vienas geriausių internetinių pirkėjų modelių.

Geriausias biudžetinis grandininis pjūklas

Galiausiai mes jums parodysime idealų variantą, jei ieškote labai geros kokybės grandininio pjūklo už mažą kainą. Šis baterijomis varomas modelis pagamintas iš labai tvirto plieno. Be to, dėl galingo variklio jis leidžia pjauti 15 cm skersmens rąstus vos per 10 sekundžių.

Kita vertus, jį naudoti labai paprasta. Jis turi bevielį ir lengvą dizainą, kuris supaprastina jo naudojimą, taip pat transportavimą ir laikymą. Jo baterija įkraunama per 2 ar 3 valandas ir gali būti naudojama nuo 30 iki 40 minučių. Tarp jo priedų yra praktiškas nešiojimo dėklas.

Redakcinis vertinimas: Ieškantys labai geros kokybės grandininių pjūklų už prieinamą kainą turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į šį modelį. Tai efektyvu, patogu, greita ir praktiška.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie grandininius pjūklus

Grandininiai pjūklai yra įrankiai, skirti taupyti jūsų pastangas atliekant miško darbus. Tai sunkios sistemos, kurios padės jums pjauti, genėti ir nukristi. Nesvarbu, ar norite pjauti malkas, ar iškirsti medį, grandininiai pjūklai bus geriausias jūsų pasirinkimas. Skaitykite toliau, kad rastumėte visus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Asmuo, naudojantis grandininį pjūklą

Daugelis grandininių pjūklų turi savo karbiuratoriaus nustatymus, kurie leidžia nustatyti kuro / oro mišinį. (Šaltinis: byrdyak: 45340029 / 123rf.com)

Kas yra grandininis pjūklas?

Grandininis pjūklas, dar vadinamas mechaniniu pjūklu, yra pjovimo mašina, kurią sudaro pjovimo dantų (pjūklo dantų) rinkinys, pritvirtintas prie grandinės, varomas varikliu. Dėl šio veiksmo grandinė sukasi dideliu greičiu. Jis skirtas miško darbams, tokiems kaip miško kirtimas, genėjimas ar malkų pjovimas.

Grandininiai pjūklai turi skirtingus variklių tipus. Dažniausiai yra benzinas arba „2 taktų“. Šiems varikliams reikia alyvos vidinėms dalims sutepti. Taip pat yra elektrinių motorinių pjūklų, kurie paprastai turi laidą.

Moderniausi modeliai turi ličio baterijas, kurios yra lengvesnės, nors ir ne tokios galingos.

Kokias dalis turi grandininis pjūklas?

Grandininiai pjūklai yra sudaryti iš įvairių dalių. Viena vertus, rasime variklį, kuris yra sistema, kuri įjungia pjovimą pasukdama. Šioje dalyje svarbu pažvelgti į CC ir CV, nes būtent jie nulems įrankio pjovimo galią. Kitos svarbios dalys yra kardas ir grandinė, nes jos atsakingos už pjovimą.

Čia pateikiamas svarbiausių grandininių pjūklų dalių sąrašas:

 • Kardas: yra atrama, kuria sukasi grandinė. Yra skirtingi kardo matai, kiekvienas modelis palaiko tam tikrą matą. Rekomenduojame peržiūrėti technines charakteristikas ir nenaudoti priemonės, kurios nepalaiko grandininis pjūklas.
 • Tepimo sistema: Apsaugo grandininį pjūklą nuo perkaitimo. Yra dvi tepimo sistemos: grandinė ir variklis. Benzininių variklių modeliuose svarbu, kad jie visada būtų sutepti.
 • Grandinės įtempiklis: tai sistema, kuri palaiko grandinę įtemptą. Jei pjaunant grandinė yra laisva, ji gali sulūžti ir sukelti nelaimingus atsitikimus.
 • Greičio kontrolė– Rankenėlė, paprastai esanti kairėje pusėje, leidžianti valdyti grandininio pjūklo greitį ir pagreitį.
 • Grandinių gaudyklė: labai svarbi apsaugos sistema. Jei grandinė staiga pjaunama, ji surinks grandinę korpuso viduje. Paprastai jį lydi kairės rankos apsauga.
 • Grandinės stabdys: specialus stabdys, kuris sustabdo įrankį, jei jis atšoka.

Kaip sureguliuoti karbiuratorių ant grandininio pjūklo?

Dauguma grandininių pjūklų turi savo karbiuratoriaus nustatymus, kurie leidžia nustatyti kuro / oro mišinį, kuris pasiekia šią dalį. Šie nustatymai leidžia jums reguliuoti tuščiosios eigos greitį ir mažą bei didelį apsisukimų skaičių (apsisukimai per minutę). Nors jie jau sukonfigūruoti gamykloje, tam tikru momentu turėsite juos paleisti iš naujo.

Vyras grandininiu pjūklu pjaudamas medieną

Vienas iš prestižiškiausių grandininių pjūklų gamintojų yra „Stihl“, jų modeliai yra vieni geriausių, kuriuos galite rasti. (Šaltinis: martinfredy: 99510638 / 123rf.com)

Jei grandinė veikia tuščiąja eiga arba nustoja veikti, turėsite iš naujo nustatyti nustatymus. Taip pat turėsite sureguliuoti karbiuratorių, jei po to, kai jis sukibo, jis yra lėtesnis. Prieš nustatydami, visada turėtumėte išvalyti oro filtrą ir ekrano duslintuvą. Štai veiksmai, kaip tai padaryti:

 • Užveskite pjūklą ir leiskite varikliui sušilti.
 • Raskite karbiuratoriaus reguliavimo varžtus. Jie turi raidžių etiketes: H, L ir LA. Sraigtas „H“ reguliuoja oro ir degalų mišinį dideliu greičiu. „L“ reguliuoja mišinį mažu greičiu, o „LA“ – tuščiosios eigos greitį.
 • Patikrinkite oro filtrą. Jis turėtų būti švarus, jei ne, pakeiskite. Taip pat peržiūrėkite filtrą …