Gręžimo reitingas – pigus ir toliau

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Mūsų sukurtas 10 geriausių 2021/2021 m. Gręžtuvų sąrašas pateikia pasirinktus įrangos modelius, kurie skiriasi ergonomiška rankena, ekonomišku valdymu ir veikimu be gedimų. Pasak daugelio žmonių, profesionaliai užsiimančių atnaujinimo darbais, kuriuos užsakė klientai, pigiuose grąžtuose turėtų būti greito užspaudimo griebtuvas, pagamintas iš metalo, ir funkcinė radialinė spyna. Be to, geri grąžtai turi būti gana lengvi ir su galingu varikliu bei dviguba greičių dėže.

Šiame puslapyje pateikiami visų tipų grąžtai. Jei ieškote konkretaus tipo grąžtų, naudokite toliau pateiktas nuorodas, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Gręžimo sąrašas – geriausių grąžtų TOP 10

Geriausių grąžtų aprašymas

1. Parkside 3-in-1 akumuliatorinis gręžtuvas / atsuktuvas

  „Parkside“ akumuliatorinis gręžtuvas / atsuktuvas 3-in-1

– 159 –

Kiekvienuose namuose turėtų būti geras grąžtas. Šis prietaisas naudingas atliekant daugelį atnaujinimo darbų, taip pat palengvina elementų montavimą ant sienos arba baldų įsukimą. Įranga, kuri puikiai atliks šią užduotį, yra „Parkside“ produktas. Belaidžio gręžimo mašina „3 viename“ yra įrenginys, turintis galingą variklį, dvigubą pavarų dėžę ir prijungtą, našų plaktuko mechanizmą. Šis pigus grąžtas turi beraktį griebtuvą, pagamintą iš metalo, su funkciniu radialiniu užraktu. Gaminyje yra integruota LED darbinė lempa, taip pat įjungimo ir išjungimo jungiklis, užtikrinantis sklandų greičio reguliavimą ir prireikus sustabdomas. „Parkside“ įrenginys yra ergonomiškas ir palyginti lengvas. Dėl minkštos rankenos šią įrangą lengva laikyti rankoje. Tai geriausias gręžtuvas su talpia baterija.

2. „Metabo BS 18 SET + SC 60 Plus“ 602207880

  „Metabo BS 18 SET + SC 60 Plus“ 602207880

949 –

Mūsų pasiūlytas grąžtų sąrašas pateikia geriausius modelius, kurie iki šiol pasirodė internetiniame ir stacionariame pardavime. Vienas iš jų yra bendrovės „Metabo BS 18 SET + SC 60 Plus 602207880“ produktas. Tai kompaktiškas ir lengvas, geras grąžtas su antgaliais įsukimui. Jis yra trumpo dizaino ir skirtas atlikti įvairius darbus. Šioje įrangoje įmontuota lempa tarnauja kaip papildomas darbo vietos apšvietimas. Tai produktas su praktišku diržo segtuku, sukurtu tvirtinti be įrankių dešinėje ar kairėje pusėje. Šis geriausias grąžtas pagamintas naudojant „Ultra M“ technologiją, kurios dėka jis turi daugiau galios ir lengviau pakraunamas. Gaminyje yra aukštos kokybės akumuliatorius, leidžiantis naudoti šią įrangą vietose, kuriose nėra elektros.

3. „DeWalt DCD791NT“

  „DeWalt DCD791NT“

499 –

Šiuolaikiniai ir pigūs grąžtai yra labai populiari įranga. Verta investuoti į kompaktiško dydžio gaminius, kurie turi patvarų variklį, užtikrinantį puikų našumą. Šiai kategorijai priklauso „DeWaltDCD791NT“ įranga. Tai geras gręžtuvas, 18 V maitinamas akumuliatoriumi, be smūgio. Tai lengvas prietaisas, turintis labai tvirtą struktūrą. Įranga leidžia dirbti labai ankštose vietose. Dviejų polių pavarų dėžėje yra metalinės pavaros, kurios padidina darbo laiką ir prailgina prietaiso tarnavimo laiką. Tai produktas, turintis 15 padėčių, leidžiantis reguliuoti sukimo momentą, todėl galite išgręžti skyles daugelyje medžiagų ne tik medyje, bet ir plastike ir net gipso sienose. Šis geriausias grąžtas turi ergonomišką, gumuotą rankeną, kuri padidina naudojimo patogumą.

4. „Hitachi DS18DJL“

  „Hitachi DS18DJL“

575 –

Daugelyje interneto forumų galite rasti klausimą, kokį grąžtą pirkti, kad jį būtų patikima ir ekonomiška. Žinomų ir gerbiamų gamintojų pasiūlyme yra geriausi grąžtai už labai patrauklias kainas. Viena iš atnaujinimo ir statybos darbams rekomenduojamų įrengimų yra „Hitachi DS18DJL“ gaminys. Šis pigus gręžtuvas maitinamas baterijomis ir jo įtampa yra 18 V. Tai yra smūginis įrankis, leidžiantis laisvai įsukti ir išgręžti skyles įvairių rūšių medžiagose, įskaitant plastiką, medieną ir net plastiką. Įrenginyje yra ličio jonų baterijos su triguba NPC grandinių apsauga. Produktas dėl labai didelio sukimo momento sugeba greitai įsukti varžtą ir išgręžti skylę. Tai geriausias gręžtuvas su žemu triukšmo lygiu. Jame yra įmontuota LED lemputė, kuri suteikia papildomą paramą dirbant užtamsintose patalpose.

5. Einhell E4513846

  „Einhell“ E4513846

258 –

„Einhell“ prekės ženklo pasiūlyme yra geri belaidžiai grąžtai. Tai yra 18 V įtampos įtaisai, kuriuose sumontuota dviejų polių pavara. Geriausių inžinierių, bendradarbiaujančių su „Einhell“ prekės ženklu, sukurtas produktas yra „E4513846“ modelis. Tai yra geras smūginis gręžtuvas su automatiniu veleno užraktu, kad būtų lengva pakeisti veleną. Šis funkcionalus atsuktuvas puikiai tinka darbui namuose, garaže ar net profesionaliose dirbtuvėse. Ergonomiška forma ir minkštas sukibimas užtikrina tvirtą sukibimą tiek su abiem rankomis, tiek su viena ranka. Tai geriausias gręžtuvas, prieinamas už labai prieinamą kainą. Jis išsiskiria 10 mm gręžimo ir atsuktuvo griebtuvu bei šiuolaikinėmis funkcijomis. Vienas iš jų yra šviečiama šviesa, skleidžiama darbo vietai apšviesti.

6. Celma PRCM 13 GEO

  Celma PRCM 13 GEO

156 –

Žmonės, planuojantys renovaciją, labai dažnai susimąsto, kokį grąžtą pasirinkti, kad atliktų pagrindinius surinkimo darbus. Įrenginys, kuris bus naudingas šiam tikslui, yra „Celma“ produktas. Tai modernus ir pigus plaktukas grąžtas, valdomas tinkle. Jis turi 850 W galią ir 2 pavaras. Tai šepetėliu varomas produktas, sukamas dešine ir kairėn. Šis geras plaktuko grąžtas turi funkcinį greičio valdymą. Prietaisas turi labai galingą variklį, leidžiantį laisvai gręžti skyles labai storame betone ir kitose kompaktiškos struktūros medžiagose. Šioje įrangoje yra iki 15 mm skersmens grąžtai. Prietaisą išskiria klasikinis grąžtų laikiklis, kuris užfiksuojamas specialiai parinktu raktu. Tai užtikrina tvirtą ir patikimą grąžto laikymą ir apsaugo jį nuo netyčinio iškritimo ir išslydimo iš darbo zonos. Šis geriausias plaktukas grąžtas skirtas profesionalams ir žmonėms, kuriems jo reikia namuose.

7. BOSCH GSB 13 RE 0 601 217 100

  BOSCH GSB 13 RE 0 601 217 100

– 245 –

Modernus, geras grąžtas yra prietaisas, kuris puikiai tiks bet kokio tipo darbams. Įranga, kuri kelis sezonus buvo laikoma efektyvia, prieinama ir patikima, yra „Bosch“ prekės ženklo produktas. Ji suprojektavo pigų ir gerą 600 W plaktuko grąžtą su maitinimo šaltiniu. Ši įranga turi dvi pavaras ir šepetėlių variklį, atsparų perkaitimui ir intensyvaus naudojimo padarytai žalai. Šis geriausias gręžtuvas gali būti naudojamas gilių skylių gręžimui betoninėse sienose. Produktas turi gylio ribotuvą, kuris apsaugo nuo gręžimo antgalio ir komponentų pažeidimų statant šią įrangą. Papildoma geriausio plaktuko grąžto šoninė rankena palengvina kiekvieną dieną ir sumažina atsitiktinių sužalojimų riziką dėl slydimo grąžto paslydimo. Tai patvari įranga, turinti maitinimo tinklą ir sverianti mažiau nei 1,7 kg. Šis prietaisas žymiai pagerina darbo patogumą, todėl rekomenduojamas ir mėgėjams, ir profesionalams.

8. Celma PRCz 13IEO

  Celma PRCz 13IEO

329 –

Vis daugiau žmonių, profesionaliai užsiimančių statybos ir renovacijos darbais, investuoja į pigius grąžtus. Taip yra dėl to, kad šios kategorijos įrenginiai puikiai atlieka savo užduotis. Jie yra be problemų, patikimi ir ekonomiški naudoti. Profesionalų tarpe populiariausia įranga yra „Celma“ prekės ženklo produktas. Šis geras tinklo įtampos modelio PRCz 13IEO plaktuko grąžtas turi 1050 W galią ir dvi pavaras. Jo galingas, efektyvus ir be rūpesčių šepečių variklis puikiai atliks savo užduotį ir leis ilgai gręžti net labai storoje žemėje. Tai greičio reguliuojamas prietaisas, kurio greitis siekia iki 2800 aps./min. Šis geriausias plaktuko grąžtas turi savaime užsiblokuojantį griebtuvą ir greičio ribotuvą. Dėl to įrangą galima pritaikyti tiek jūsų individualiems poreikiams, tiek nepertraukiamam veikimui. Įrenginys gali išgręžti skyles, kurių maksimalus skersmuo yra 13 mm. „Celma“ prekės ženklo produktui buvo atlikta daugybė ištvermės testų.

9. „Makita HP1631K“

  „Makita HP1631K“

376 –

Jūs nežinote, kokį grąžtą pirkti, kad jį panaudotumėte statybos ir atnaujinimo darbams atlikti. Atsakymas į šį klausimą yra paprastas! Galite investuoti į gerus „Makita“ grąžtus. Tai įmonė, kuri specializuojasi modernios elektros tinklais varomos įrangos projektavime ir gamyboje. Šios prekės ženklo siūlomas HP1631K modelis yra geras plaktukas su vienu greičiu ir galingas šepetėlių variklis. Produktas išsiskiria laisvu greičio valdymu, taip pat nominalia galia iki 710 W. Šis modernus grąžtas aprūpintas 13 mm skersmens be rakto gręžimo griebtuvu. Prekė klientui pristatoma komplekte su lagaminu iš plastiko. Jame yra būtini atsarginiai priedai. „Makita“ įrenginys gali išgręžti betoną, plieną ir medieną iki 16 mm. Šio prietaiso gylio ribotuvas užtikrina darbą be problemų ir be problemų. Nėra atsitiktinio sugadinimo ar gręžimo antgalio pavojaus. Tai geriausias plaktuko grąžtas su dviem darbo režimais.

10. DeWalt DWD024

  „DeWalt DWD024“

289 –

Parduodant internetu ir …