Gruodžio kosmetikos naujienos

Gruodžio mėnesio kosmetikos naujovių herojai bus kvepiantys broliai ir seserys, t. Y. Kvepalai ir jų šonai. Parfumeriai ilgą laiką kūrė vienas po kito einančius gerai žinomų kvapiųjų medžiagų variantus, daugiau ar mažiau nurodančius originalą. Koks jis bus „Dsquared2“, Cartier, Elizabeth Arden ir Bruno Banani? Pasižiūrėk pats!

Kvepalai ir flanšai - kosmetinės gruodžio naujovės


Kas yra flaneris?

Parfumerijos nomenklatūroje flankeris yra bet koks kvapas, gaunamas iš tam tikros serijos ir pagrįstas esamais kvepalais. Pavyzdžiui, „Calvin Klein Euphoria“ kvepalai yra prototipas, o „Euphoria Deep“ yra jų šoninė dalis.


Norite „Pink Ginger Dsquared2“ kvepalų

„Dsquared2“ yra Kanados prekės ženklas, kvepalus kuriantis nuo 2007 m. Šiame sąraše atsiranda naujovė – „Want Pink Ginger Eau de Parfum“, t. Y. Jaunesnioji aromato „Want“ sesuo.

Ką bendro turi abu kvapai? Kaip pabrėžia patys kūrėjai, „Dsquared2“ kvepalai nėra paprastai moteriška kompozicija, garsinanti priešingos lyties grožį. Koks jų skirtumas? Be abejo, flangeris yra charakteringesnis ir pugžnesnis.

Imbieras, vanilė iš Madagaskaro ir rausvieji pipirai knygoje „Want Pink Ginger“ turėjo pabrėžti moterų, kurios retai dėvi sukneles, nuožmumą ir malonę, o joms aukštakulniai yra abstrakti sąvoka. Mediena energinga kompozicija nestokoja aštrumo, bet ir prieskonių gaivumo. Jei turite maištingą sielą, pabandykite.


Ar tu tai žinai…

„Dsquared2“ prekės ženklą sukūrė dvyniai Deanas ir Danas Catenai. Jie gimė Kanadoje, gyvena Londone ir kuria Italijoje. Be kvepalų, jie išgarsėjo kurdami, be kitų, kostiumus Madonna, Lenny Kravitz, Ricky Martin.


Skanūs „Bruno Banani Woman’s Best“ kvepalai

Už ką mes mylime Bruno Banani? Pirma, jie yra saldžių ir vaisių kvepalų jaunimui kūrimo meistrai, antra – jų kvapai nesugadina jūsų kišenių. Gera kaina + kvapų patvarumas yra geriausias perėjimas į ilgalaikę draugystę.

2017 metais prekės ženklas pristatė rausvą desertą moterims – „Woman’s Best“. Žavingi, vaisiški ir saldūs kvepalai nėra „Bruno Banani“ kvepalų šoniniai skydeliai, tačiau priklauso tai pačiai linijai kaip ir tokie hitai kaip „Bruno Banani Woman“.

Kaip skonis aromatiniam desertui be kalorijų? Netrūksta sezoninių vaisių – granatų, mėlynių ir citrusinių vaisių. Šaukštas kriaušių šerbeto ir sandalmedžio padažo. Mes turime skonį!

Baiser Fou Cartier parfumuotas vanduo

„Cartier Baiser Vole“ ir „Baiser Fou“ yra kvapnūs broliai ir seserys, kurie turi 6 metų skirtumus. Kaip paprastai būna su seserimis, kvepalai nėra labai panašūs vienas į kitą.

Vyresnioji sesuo arba „Baiser Vole“ sujungia viską, kas yra moteriškumo esmė, – baltos lelijos žiedus. Kvapas sukurtas ant gėlių elemento ir žalių natų. Švarų ir miltelišką „bučinio“ garsą vertina madingos moterys.

Ką apie save sako naujieji „Baiser Fou“ kvapai? Tai tikrai beprotiškesnė sesuo, ką įrodo intensyviai rausvas kamštis. Flanerio viduje yra pulsuojančių saldžiųjų aviečių, baltojo šokolado ir narkotinės vanilės. Kompozicija taip pat turi gėlių akcentą – orchidėją. Kokią „Cartier“ kvepalų versiją renkatės?


Ar tu tai žinai…

„Cartier“ prekės ženklas yra juvelyrinių dirbinių šeimos, kuri rinkoje veikia 150 metų, darbas. „Must de Cartier“ – šis aromatas 1981 m. Prancūzų juvelyrams atvėrė duris į kvepalų pasaulį. Šiandien mes galime mėgautis kvapais, kurie yra tiksliai sukurti kaip karališki karoliai ir diademos.


„5th Avenue“ kvepalai nauja versija

Kas žino kvepalus, žino Elizabeth Arden. 1996 m. Legenda tarp kvepalų prekės ženklų sukūrė ikoninį „5th Avenue“ aromatą. Daugelį metų gėlių kvepalai tiesiai iš Niujorko buvo stiliaus ir klasės sinonimai, kurių negalima nusipirkti. Iki šiol senoviniai kvepalai nepraranda savo populiarumo, o prekės ženklas kartkartėmis išleidžia atnaujintą versiją Penktoji aveniu.

Kiekviena moteris turi teisę būti graži

Elizabeth Arden

2017 m. Džiaugėmės „5th Avenue NYC Uptown“ auksine versija. Naujieji Elizabeth Arden kvepalai vis dar išlaiko savo gėlių charakterį, tačiau rausvieji pipirai ir baltasis vynas suteikia daugiau charakterio. „Prosecco“ puikiai dera su intriguojančia ir paslaptinga aromato aura, kuri neabejotinai sklinda iš šurmuliuojančių Niujorko gatvių. Nauja 5-osios aveniu versija yra simpatiška!

Žemiau pateikiame kitus kvapų duetus. Galbūt vienas iš jų jums ypač patiks! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *