Hantelių reitingas – kokie hanteliai

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Sportuoti su hanteliais yra puikus būdas iškalti figūrą. Kasdienės hantelių treniruotės kelias minutes gali paversti laukiamais rezultatais po kelių savaičių. Geriausi hanteliai nekainuoja daug ir puikiai tinka žmonėms, norintiems pradėti treniruotis, rūpintis savo sveikata ir gerai atrodyti. Pažinkite hantelių reitingą ir išsirinkite sau tinkamą modelį.

Hantelių sąrašas – geriausių hantelių TOP 10

Geriausių hantelių aprašymas

1. „Movit Hantel“ trumpas juodas 20 kg

  „Movit Hantelis“ trumpas juodas 20 kg

– 102 –

„Movit Hantelio trumpas juodas 20 kg“ yra geras hantelis aktyviems žmonėms, kurie yra susipažinę su hantelių pratimais. Taigi jie skirti žmonėms, kurie jau turi patirties sporto salėje. Vieno hantelio svoris siekia net 20 kilogramų, todėl rekomenduojamus hantelius dažniausiai renkasi vyrai, nors intensyvaus fizinio krūvio treniruojamos damos su tokiu svoriu jaučiasi patogiai. Šio svorio hanteliai puikiai tinka bicepsui, tricepsui, pilvo ir šlaunų pratimams. Tačiau treniruotes reikia atlikti atsargiai, kad nesulaužytų ir nepakenktų raumenims. Per sunkiai treniruodamiesi kitą dieną galite jaustis blogai ir sužeisti. Rekomenduojami hanteliai turi trapecijos formos siūlus, užtikrinančius plokščių stabilumą ir tolygų slėgį. Kiekvieno hantelio skersmuo yra 25 mm, o juostos ilgis – 45 cm. Hanteliai pagaminti iš sintetinio cemento masės, o paviršiai padengti PVC ir bitumo mase.

2. „Xylo“ treniruočių hanteliai 2X20Kg

  „Xylo“ treniruočių hanteliai 2X20Kg

237 –

„Xylo“ treniruočių hanteliai 2X20Kg yra bene geriausi hanteliai mūsų parengtame sąraše. Jie pagaminti iš stipraus ketaus, o tai reiškia jų ilgaamžiškumą ir tvirtumą – įsigykite daugelį metų, nebijodami sugadinti medžiagos (gamintojas suteikia viso gyvenimo garantiją). Rinkinyje yra du 20 kg svorio kroviniai (1,25 kg 4 vnt., 2,5 kg 4 vnt. Ir 5 kg 4 vnt.) Su šiuo metu madingiausiu dizainu. Hanteliai idealiai tinka namų pratimams (tik patyrusiems žmonėms) – tinkamai parinkta konfigūracija leidžia mankštintojui pritaikyti pastangų svorį atsižvelgiant į dabartinius polinkius ar pasirinktą treniruotės tipą, pvz., Svorio treniruotes ar skulptūras. Strypai turi griovelinę dalį, leidžiančią tvirtai sukibti mankštos metu – dėka briaunų, juosta neišlips iš jūsų rankos. Srieginiai spaustukai suteikia galimybę greitai pertvarkyti juostos apkrovą. Du guminiai tarpikliai neleidžia atsukti tvirtinimo elementų. Kroviniai turi praktiškas neslidias rankenas.

3. Sapphire Reguliuojami hanteliai su štangos SG-10C funkcija 2×10 kg

  Safyras Reguliuojami hanteliai su štanga SG-10C 2x10kg

179 –

Ar jums įdomu, kokius hantelius pasirinkti? Susipažinkite su „Sapphire“ reguliuojamais hanteliais SG-10C 2×10 kg – geri ir pigūs hanteliai taip pat idealiai tinka moterims. Rinkinyje yra sudėtiniai svoriai, leidžiantys namuose atlikti nemokamas ir saugias treniruotes. Verta paminėti, kad kompozicinės apkrovos kėbulai pagaminti iš patvaraus plastiko, todėl jie nenukentės grindims ar plokštėms. Rinkinyje su plokštelėmis yra jungtis, leidžianti hantelius paversti štanga. Krovinius galima laisvai reguliuoti, atsižvelgiant į treniruočių tipą ir savo sugebėjimus. Rinkinį sudaro 4 plokštės, sveriančios 1,25 kg (skersmuo 17 cm, storis 3 cm, skylės skersmuo 30 mm), 4 plokštės, sveriančios 1,5 kg (skersmuo 18,5 cm, storis 3 cm, skylės skersmuo 30 mm) ir 4 plokštės, sveriančios 2 kg (skersmuo) 19,5 cm, storis 3,5 cm, skersmuo 30 mm). Norėdami gauti didesnį sukibimo variantą, tiesiog nuimkite plokštes iš juostos vidinės pusės. Įsigijus rekomenduojamą modelį, tikrai galėsite baigti visus suplanuotus mokymus.

4. „Movit“ juodieji viniliniai hanteliai 2 x 5 kg

  „Movit“ juodieji viniliniai hanteliai 2 x 5 kg

– 147 –

Hantelių sąrašas yra sąrašas, kuriame negalėjo trūkti „Movit Black Vinyl Hanteliai 2 X 5 Kg“. Šis modelis idealiai tinka damoms ir jauniems žmonėms, norintiems pradėti stiprinti ir tempti treniruotes namuose. Šie maži hanteliai nesveria daug, todėl jei norite sportuoti intensyviau, turėtumėte tai padaryti laikui bėgant, įgiję reikiamų įgūdžių ir būklę. Tačiau peržiūrimą modelį taip pat pasirenka profesionalai. Tai idealiai tinka aerobikai, kultūrizmo pratimams, tobulinimo pratimams, kovos menams ir reabilitacijai. Svarbiausi rekomenduojamų hantelių privalumai yra vokiško prekės ženklo „MOVIT®“ kokybė, šešiakampė forma, neleidžianti jam judėti (hanteliai nesivers į grindų kampą) ir bekvapė bei saugi medžiaga, iš kurios jie buvo pagaminti. . Be to, verta paminėti, kad šie hanteliai nesubraižo paviršiaus, nes jie yra padengti patvariu vinilu. Jie taip pat turi ergonomiškos formos rankenas.

5. „Gorilla Sports Short“ 20 kg vinilo rinkinys

  „Gorilla Sports“ trumpas vinilo rinkinys 20 kg

– 189 –

„Gorilla Sports Short 20kg“ vinilo rinkinys yra bene geriausias hantelis šioje kainų kategorijoje. Rinkinyje yra du reguliuojami hanteliai, kurių bendras svoris yra 20 kg (svoriai 4x 2,5 kg ir 4x 1,25 kg bei 2x strypas 35 cm 2,5 kg). Komplekte taip pat yra varžtų gnybtai ir apsauginiai žvaigždžių tvirtinimo elementai. Vinilo danga garantuoja saugų ir ilgą naudojimą. Hanteliai nekelia triukšmo ir negadina parketo nukritus iš aukščio – vinilo danga sumažina triukšmą ir apsaugo parketą bei kitus paviršius nuo galimų pažeidimų. Pažymėtina ir neslystanti, patogi rankena. Jei vis dar nežinote, kokius hantelius rinktis – rekomenduojamas modelis puikiai tiks intensyviems pratimams jūsų pačių privačioje sporto salėje, taip pat profesionalių treniruočių metu. Žmonės, turintys patirties sporto salėje, gali pradėti kurti patys, įsigydami geriausius svorį nešančius hantelius.

6. Hanteliai ketaus 2X10Kg rinkinys 20kg 2 strypai 19A

Hanteliai ketaus 2X10kg rinkinys 20kg 2 strypai 19A

258 –

Ketaus hanteliai 2X10Kg Komplektas 20Kg 2Gryfy 19A tikriausiai yra lyderis geriausių mūsų paruoštų hantelių reitinge. Rekomenduojamas modelis turi daug teigiamų komentarų iš daugelio patenkintų vartotojų, kurie sako, kad jie yra geriausi hanteliai, su kuriais iki šiol teko susidurti. Tarp rekomenduojamų funkcijų jie mini darbo kokybę ir galimybę pritaikyti svorį pagal savo poreikius, lūkesčius ir įgūdžius. Komplekte yra 4 kroviniai po 2,5 kg (28 mm skylės skersmuo), 4 1,25 kg kroviniai (28 mm skylės skersmuo), 2 tiesūs strypai 35 cm (25,4 mm skersmens) ir 4 chromuoto nerūdijančio plieno tvirtinimo elementai riešutai. Viso rinkinio svoris yra 20 kilogramų. Komplektas idealiai tinka pradedantiesiems ir tinka atlikti įvairius bicepso, tricepso, pečių ir krūtinės raumenų pratimus taip pat namuose. Pažymėtina tai, kad lengvai sureguliuojami ant juostos neslystantys spaustukai ir paprastas transportavimas – hantelių rinkinys parduodamas patogiu atveju.

7. Pelnas 2 X 1,5 kg vinilo hanteliai

  Pelno vinilo hanteliai 2 x 1,5 kg

32 –

Pelnas 2 X 1,5 kg vinilo hanteliai yra geri ir pigūs hanteliai moterims ir jaunoms mergaitėms, norinčioms pasirūpinti savo fizine būkle, sveikata ir grožiu neišeinant iš namų. Šie maži ir gana lengvi hanteliai puikiai tinka mankštai prie televizoriaus, taip pat reabilitacijos ir fitneso užsiėmimų metu. Rekomenduojami hanteliai yra pagaminti iš aukštos kokybės ketaus, o tada padengiami vinilu – medžiaga, kuri nepakenks ir nepažeis grindų ar baldų namuose. Dėl mažo dydžio hantelius galima lengvai nešiotis rankinėje ar kuprinėje. Hantelius lengva išlaikyti švarius. Tiesiog nuvalykite juos drėgna šluoste ar kempine. Kiekvienas hantelis yra pažymėtas svoriu ir spalva, priskirta svoriui, kad būtų lengva atpažinti. Tinkamai parinktos spalvos (spalvos, kurias myli moterys visame pasaulyje) skatina įsigyti rekomenduojamus hantelius. Peržiūrėtas modelis taip pat gali būti unikali dovana draugei ar žmonai.

8. Hanteliai ketaus 2X20Kg rinkinys 40kg 2 barai * 19C

  Hanteliai ketaus 2X20kg rinkinys 40kg 2 barai * 19C

478 –

Ketaus hanteliai 2X20kg rinkinys 40kg 2Griffs * 19C yra geriausi hanteliai reikliausiems sportininkams. Jie puikiai tinka profesionalioms svorio treniruotėms. Tai patvarūs ir tvirti ketaus hanteliai su geros kokybės apkrovomis ir patikima juosta. Rinkinyje yra 2 x chromuotas strypas 45 cm skersmuo 30 mm, 4 x ketaus apkrova 5 kg, 4 x ketaus apkrova 2,5 kg ir 4 x ketaus apkrova 1,25 kg. Ketaus diskų skylės skersmuo yra 31 mm, konfigūracija – 4 x 5 kg – skersmuo 22 cm, storis 2,7 cm, 4 x 2,5 kg – skersmuo 16 cm, storis 1,8 cm ir 4 x 1,25 kg – skersmuo 12 cm, storis 1,7 cm. Rinkinyje yra du vientisi strypai, kurių bendras ilgis 45 cm. Keturi srieginiai spaustukai užtikrina tikslų apkrovos slėgį. Svarbiausios juostos dalys, t. Y. Srieginiai galai ir spaustukai, turi griovelį – šie elementai pagerins treniruotę. Galimybė pasikeisti krovinius leidžia pasirinkti svorį, atitinkantį jūsų pageidavimus ir galimybes tam tikrą dieną.

9. Twójpasaż.Pl Trumpas hantelis 15 kg

  Yourpasaż.Pl Trumpas hantelis 15 kg

109 –

Hantelių sąrašas yra sąrašas, kuriame jūs negalėjote praleisti savo pasaż.Pl Hantelis Trumpas 15 kg. Tai pigūs hanteliai, idealiai tinkantys naudoti namuose. Hantelis puikiai tinka jėgos treniruotėms, norint sustiprinti raumenis, sausgysles, raiščius, sąnarius ir jungiamuosius audinius. Nuosekliai kartojamos jėgos treniruotės naudojant hantelį yra vienas geriausių geros būklės ir sveikatos palaikymo būdų. Tikrintame hantelyje yra 45 cm ilgio ir 25 mm storio slydimui atspari griovelinė juostelė (juostos svoris su suspaudimu yra tik 1 kg). Komplekte yra svoriai – 4 x 2,5 kg, 2 x 1,25 kg ir 2 x 0,75 kg. Juostos briaunojimas garantuoja, kad treniruotės metu ji neišlips iš rankų …