Henna: kuri yra geriausia iš 2

Kas negirdėjo apie nuostabią chną? Šiais laikais atrodo, kad visi patyrė savo naudą, nesvarbu, ar tai būtų plaukų dažai, ar dailios tatuiruotės. Tačiau tiesa ta, kad tai madinga, ir vis daugiau žmonių skelbiasi esą įgudę prie šių natūralių dažų.

Ir ne už mažiau, nes tai yra viena naudingiausių kosmetikos medžiagų, kurias randame šiandien. Be to, kad ji siūlo mums labai gerus rezultatus, ji rūpinasi ir mūsų oda bei plaukais. Ar galite paprašyti daugiau? Tikrai taip. Prisijunkite prie mūsų ir mes jums viską pasakysime.

Svarbiausias

 • Chna yra milteliai, pagaminti susmulkinant ir leidžiant sausus krūmo, vadinamo, lapus Lawsonia inermis. Be to, kad grynas, mes taip pat galime jį rasti kartu su kitais augaliniais ingredientais, tokiais kaip ramunėlės ar malta kava.
 • Tarp daugelio jo pranašumų galime paminėti, kad jie prižiūri plaukus, drėkina juos, suteikia jiems stiprybės ir apimties, o spalvos tonas yra labai natūralus. Kalbant apie odą, chna tatuiruotės yra laikinos ir nesukelia alerginių reakcijų.
 • Bet, žinoma, negalime pasirinkti pirmojo, kurį randame. Norint pasirinkti geriausią, idealiausia yra laikytis tam tikrų pirkimo kriterijų, tokių kaip grynumas, sudėtis, alergenai ar kontraindikacijos.

Geriausi henna produktai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Henna produktų yra daug. Kad jie yra kokybiški ir kuriais tikrai pasieksime gerų rezultatų, nepažeisdami savo odos ar plaukų, ne tiek. Čia mes parodysime geriausių rinkoje pasirinkimą. Patikrinkite!

Gryniausia natūrali chna

Ši gryna chna yra saugi ir tinkama naudoti visų tipų plaukams, nes ji gaminama be cheminių medžiagų, sukeliančių alergines reakcijas. Tai yra aukštos kokybės chna, kuri buvo šlifuota ir sijota tris kartus, todėl ją daug lengviau pašalinti iš plaukų.

Be to, jis derinamas su kitais augaliniais ingredientais, tokiais kaip alavijas, amla, brahmi, bhringraj, hibiscus, neem, reetha, shikakai ir tulsi, suteikianti maitinamąją plaukų procedūrą, ypač tada, kai slenka plaukų slinkimas ar skilimas.

Geriausia chna nežiaurus

Jei ieškote natūralaus produkto, kuris taip pat turi sertifikatą nežiaurus, Tai geriausias jūsų pasirinkimas. Tai 100% natūrali chna, kurioje yra mišrių žolelių iš Himalajų, specialiai parinktų pagal ajurvedos savybes.

Jo dažai palieka natūralią plaukų spalvą ir išlieka nuo trijų iki keturių savaičių. Jis gaminamas be pesticidų, chemikalų, amoniako ar sunkiųjų metalų.

Geriausia chna su Kasija šviesiems ar baltiems plaukams

Vienas iš geriausių chnos derinių yra tas, kuris atsiranda maišant ją su Kasija, ypač tiems, kurie turi šviesesnius plaukus. Taigi, ant baltų ar pilkšvų plaukų liks šviesiai šviesiaplaukė, tačiau tai neturi įtakos juodų plaukų tonui, dėl to jie tiesiog tampa ryškesni.

Kadangi tai yra natūralus produktas, jame nėra parabenų ar konservantų ir jis gali būti naudojamas chemiškai apdorotiems plaukams. Jis tinka visų tipų plaukams, nors rekomenduojamas ypač šviesiems plaukams.

Geriausias chna kremas

Paskutinė mūsų rekomendacija yra chna, kuri jau paruošta kreme, paruošta naudoti. Be to, jame yra kondicionierių kompleksas, palengvinantis plaukų formavimą ir suteikiantis jiems blizgesio ir švelnumo.

Jo speciali formulė su dilgėlių ekstraktu, 100% alyvuogių aliejumi, dervos aliejumi ir chna ekstraktais (Cassia fistulė Y Cassia italica) ne tik apsaugo plaukus, bet ir pagerina jų struktūrą bei palieka gyvus ir blizgančius.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie Henną

Mes visi girdėjome apie chną. Bet ar mes tikrai viską apie ją žinome? Tai daugiau nei universalus produktas, iš kurio galime gauti daugybę naudojimo būdų ir naudos. Tikrai kai kurie daugiau, nei jūs dabar galvojate. Atkreipkite dėmesį į tolesnį vadovą, mes jums viską pasakysime. Štai mes einame!

Tarp daugelio jo pranašumų galime paminėti, kad jie prižiūri plaukus, drėkina juos, suteikia jiems stiprybės ir apimties, o spalvos tonas yra labai natūralus. (Šaltinis: Tanongrattana: 116331321 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra chna ir kokie yra jos pagrindiniai naudojimo būdai?

Kaip galite įsivaizduoti, chna (dar vadinama chna) yra natūralios kilmės miltelių pavidalo dažai, gaunami iš krūmo, Lawsonia inermis. Vienas iš būdingiausių bruožų yra rausvai ruda spalva. Ir, žinoma, daugybė jo naudojimo būdų, tarp kurių randame:
Plaukams Odai Kiti naudojimo būdai
Jis naudojamas su natūraliais dažais.

Be spalvos suteikimo, ji taip pat suteikia plaukams blizgesio, apimties ir švelnumo.

Pasirūpinkite galvos oda.

Palengvina stilių.

Jis tepamas ant odos kaip laikina tatuiruotė (nuo penkių iki penkiolikos dienų).

Jis turi drėkinamųjų savybių.

Tai nėra skausminga ir paprastai nesukelia alerginių reakcijų.

Dėl priešgrybelinių savybių jis idealiai tinka odoms ar audiniams išsaugoti.

Jos gėlės taip pat naudojamos kvepalams kurti.

Kodėl taip madinga dažyti plaukus chna?

Po klasikinių tatuiruočių su chna plačiausiai šis produktas naudojamas kaip plaukų dažai. Tiesą sakant, šiais laikais šis metodas naudoja tortą ir vis daugiau moterų renkasi jį naudoti, o ne tradicinius dažus. Bet kodėl? Labai paprasta, tai yra keletas jo pranašumų:

 • Tai dažai, kurie nepažeidžia plaukų. Be to, kad tai natūralu, nes jos spalvos nepakinta.
 • Nepaisant cheminių medžiagų, jie puikiai dengia žilus plaukus, o rezultatai yra labai geri.
 • Jis yra daug patvaresnis nei įprasti dažikliai. Paprastai tai trunka apie tris mėnesius ir palaipsniui išnyksta.
 • Natūralu, kad nesvarbu, kaip dažnai mes jį naudojame.
 • Gaunama spalva yra labai natūrali. Paprastai jis yra rausvo tono, nors šiandien tonų įvairovei padidinti galime rasti produktų, sumaišytų su kitais augalais.
 • Tai suteikia plaukams daug privalumų, tokių kaip storis, stiprumas ir blizgesys.

Kokių veiksmų turėčiau imtis, kad dažyčiau plaukus chna?

Toli gražu ne tai, ką galime pagalvoti iš pradžių, dažyti plaukus chna namuose yra labai paprasta. Žinoma, užtruksite šiek tiek daugiau nei dvi valandas nuo jo paruošimo, pritaikymo ir leidimo veikti. Taigi, nusprendę tai padaryti, pasikliaukite šiuo laiku. Na, pradėkime dirbti, šiuos veiksmus turite atlikti:

 1. Paruoškite chną. Miltelius sumaišykite su vandeniu tinkama proporcija, tai yra, trumpiems plaukams – 100 gramų chnos, o vienam – po pečiais – 200 gramų. Visada naudokite medinį ar plastikinį indą, o ne metalinį.
 2. Viską gerai išmaišykite. Šį mišinį turėtumėte dirbti tol, kol gausite panašią į karštą šokoladą tekstūrą.
 3. Užtepkite chną. Jį turėtumėte tepti nuo galvos odos iki galų, kaip ir kitus dažus.
 4. Tegul veikia mažiausiai valandą.
 5. Išaiškina ir drėkina. Plaukite plaukus dideliu kiekiu vandens ir šampūnu. Taip pat patartina naudoti drėkinamąją kaukę, nes chna gali šiek tiek nusausinti plaukus.

Henna yra milteliai, pagaminti susmulkinant ir leidžiant sausus krūmo, vadinamo Lawsonia inermis, lapus. (Šaltinis: banga: 80304458 / 123rf.com)

Ar chna, naudojama tatuiruotėms, yra tokia pati kaip chna, kuria dažome plaukus?

Iš tikrųjų! Tai ta pati chna. Tiesą sakant, daugelis žmonių naudojasi tuo, kas liko iš dažų, norėdami pasidaryti tatuiruotę, ypač vasarą. Be to, kadangi šios tatuiruotės yra laikinos ir nesukelia alergijos, jos tampa vis sėkmingesnės. Tačiau net jei tai yra ta pati chna, gydymas bus kitoks.

Chna, kurią naudosime tatuiruotei padaryti, turi ilsėtis bent 24 valandas, todėl turime ją paruošti iš anksto. Taip jis ruošiamas:

Ingredientai ir indai Veiksmai, kurių reikia laikytis
200 gramų chnos miltelių
Citrinos sulčių
Cukrus
Alyva
Plastikinis indas
Matavimo šaukštai
Plastikinis maišelis
1. Supilkite chną į dubenį ir įpilkite ¼ puodelio citrinos sulčių, kad suaktyvintumėte spalvą.
2. Gerai sumaišykite, kol jis bus visiškai susietas ir be gabalėlių.
3. Įpilkite pusantro šaukšto cukraus, kad jis gerai priliptų prie odos.
4. Įpilkite pusantro šaukšto aliejaus.
5. Viską gerai išmaišykite.
6. Uždenkite makaronus plastikine plėvele ir pašalinkite orą.
7. Leiskite tešlai bent 24 valandas ilsėtis šiltoje vietoje (tarp 23 ir 26 laipsnių).

Kaip pasidaryti chna tatuiruotę?

Jei dažyti chna buvo lengva, tatuiruoti nėra taip lengva. Ypač gauti tuos išsamius ir gražius dizainus. Bet ei, viskas priklauso nuo praktikos. Svarbiausia pradėti nuo to – turėti aplikatorių, kuris palengvins užduotį (nors galite naudoti ir konditerinį maišelį):

 1. Įdėkite chną į aplikatorių ir įsitikinkite, kad dugnas (galiukas) nėra įstrigęs ir kad chna lengvai išeina.
 2. Padėkite sau su medvilniniu tamponu, pamirkytu karštame vandenyje, kad patobulintumėte kraštus, ypač jei esate pradedantysis.
 3. Taip pat galite naudoti dantų krapštuką, kad padarytumėte geriausias dizaino dalis.
 4. Pabaigę piešinį, leiskite jam išdžiūti nuo penkių iki aštuonių minučių.
 5. Vėliau, norėdami pagerinti išvaizdą, spalvą ir patvarumą, tatuiruotę apipurkškite citrinos sulčių ir cukraus mišiniu.

Henna ant odos tepama kaip laikina tatuiruotė (nuo penkių iki penkiolikos dienų). (Šaltinis: Chekryzhova: 79937143 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Henna tikrai yra madinga. Dėl šios priežasties įprasta rasti produktų, kurie nėra pačios geriausios kokybės ir kuriuos pasiekę rezultatai nebus tokie, kokių tikimės. Kad nebūtų pasirinktas produktas, kuris mums netinka, geriausia atsižvelgti į pirkimo kriterijus, kuriuos mes jums parodysime žemiau. Skirkite daug dėmesio!

Grynumas

Pirmas dalykas, kurį reikia patikrinti prieš gaunant bet kokį chna produktą, yra jo grynumas. Chna yra natūrali, todėl visada turime siekti maksimalaus grynumo. Tai gali skambėti kvailai, tačiau pastaruoju metu parduodama daug chna dažų, kuriuos jie parduoda kaip „natūralius“, į kuriuos buvo pridėta įvairių cheminių ingredientų. Tarp jų:

 • Sidabro druskos
 • Amoniakas
 • Vadovauti
 • Dirbtinės spalvos
 • Oksidantai
 • Parafenilendiaminas

Atidžiai patikrinkite produkto etiketę ir venkite bet kurios iš šių medžiagų, kurios be rezultatų suklastojimo gali sukelti alergines reakcijas.

Nepaisant cheminių medžiagų, jie puikiai dengia žilus plaukus, o rezultatai yra labai geri. (Šaltinis: Zhukova: 50181630 / 123rf.com)

Kiti deriniai ir sudėtis

Bet ne viskas buvo blogai ir kenksminga, tiesa? Kadangi mes žiūrime į produkto etiketę, turėtumėte žinoti, kad yra tam tikrų derinių, kurie yra …