Hibridinis rinkinys po didinamuoju stiklu. Aš

Hibridinis manikiūras. Apie tai būtų galima daug pasakyti, tačiau pakanka vieno žodžio – ilgaamžiškumas. Hibridai yra elegantiški, neskaidomi ir atlaiko susidūrimą su plovimo skysčiais ir plovikliais. Jei pildote hibridų rinkinį, naudokite mūsų vadovą. UV nagų lempa ar LED nagų lempa – kurią pasirinkti savo namams, o kurią salonui?

Hibridinis manikiūras - kurią nagų lempą pasirinkti?

Hibridinių nagų fenomenas

Man patinka hibridiniai nagai, nes … a) aš pagaliau turiu ilgus ir gražius nagus b) hibridiniai nagai atrodo natūraliau nei akriliniai c) spalva išlieka iki 3 savaičių! d) turiu ramybę dažydama kas 3 dienas e) hibridus galima gaminti namuose ?

Mes nesistebime šiais atsakymais, nes mes mėgstame nagus be skaldos ir nuolatinio manikiūro patogumo! Hibridai pasirodę rinkoje pavogė milijonų moterų širdis ir nagus. Kaip padaryti nuolatinį hibridinį manikiūrą?

Hibridinis manikiūras – kaip dažyti nagus?

Nagų dažymas hibridiniais lakais niekuo nesiskiria nuo klasikinio manikiūro, tereikia sutaupyti daugiau laiko ir tepti kelis skirtingų produktų sluoksnius. Jei tik pradedate savo nuotykius su hibridiniais nagais, naudokite mūsų apgaulingą lapą – apie tai, kaip atlikti hibridinį manikiūrą, galite sužinoti žingsnis po žingsnio pamoka. Jei jau esate užsigrūdinę kovoje ir vadovaujate grožio salonui ar nagų dažymui, kurį laikote mėgstama „priklausomybe“, prašome tęsti.

Lemputė hibridiniams nagams, t. Y. Produktas specialioms užduotims atlikti

Hibridinis lakas turi savo ilgaamžiškumą derinant gelio formulę su laku ir visi tai žino. Nudažyta plokštė sukietinta nagų lemputėje ir daro stebuklus – dėl to lakas greitai sukietėja ir puikiai atrodo mažiausiai 2 savaites. Paprasta, ar ne? Laiptai prasideda, kai pradedate domėtis, kokią nagų lempą pasirinkti?

Rinka siūlo įvairius produktus, skirtus naudoti namuose ir profesionaliai. Kai kurie tinklaraštininkai giria UV nagų lempas, o kiti hibridiniai mėgėjai stovi už LED nagų lempos. Labai svarbu pasirinkti žibintą hibridams, nes blogai sukietėjęs lakas gali negražiai susiglamžyti arba nulupti.


Testas: kurį nagų lempos modelį pasirinkti? Atsakykite sau į kelis klausimus:

 1. Ar nagų lempa bus skirta namams ar profesionaliai? Ar norite naudoti lempą namuose atlikdami hibridinį manikiūrą sau, ar ieškote profesionalios įrangos, kuri patenkintų jūsų klientus?
 2. Kokį metodą norite padaryti nagus – hibridinius ar gelinius (akrilinius)?
 3. Ar nagų lempos dydis jums svarbus? Ar jums labiau patinka kompaktiška forma (tiltas) ar patogesnė (tunelio lempa)?
 4. Ar jums rūpi greitas nagų sukietėjimas po žibintu?

Nagų lempų tipai – UV lempos, palyginti su LED lempomis

UV lempa nagams

 • Tinka hibridiniams lakams ir akrilo geliams kietinti;
 • Lempa turi standartines fluorescencines lempas, kurias reikia pakeisti pakeitus.
 • Lakų džiūvimo greitis priklauso nuo lempos galios. Rinkoje rasite UV lempas, kurių galia yra 9 W ir 18 W (kietėjimo laikas nuo 120-180 s) ir 36 W (kietėjimo laikas yra 120 s);
 • Papildomos funkcijos: laikmatis, nepertraukiamo veikimo režimas ar judesio jutiklis – lempa įsijungs automatiškai, kai pakišite ranką po ja;
 • Pasirinkite žibintus su išoriniais maitinimo šaltiniais, kuriuos sugedus galima lengvai pakeisti;
 • Atkreipkite dėmesį į dydį – vadinamąsias lempas. tiltai yra patogesni ir juos lengviau pasiimti į kelionę.

Mūsų patarimas: jei norite išgydyti hibridinį laką ir akrilo gelį, rinkitės 36 W UV lempą, kurioje sumontuotos 4 9 W fluorescencinės lempos. Sutaupysite ekspozicijos laiką ir kietėjimo rezultatai bus geri. Mes nepatariame modelių, kurių galia yra 9 W – nešvaistykite savo laiko!

LED nagų lempa

 • Tinka hibridiniams lakams kietinti, jis neveiks su geliais;
 • Jame sumontuoti modernūs šviesos diodai, kuriems būdingas ilgas tarnavimo laikas ir mažos energijos sąnaudos;
 • Lako džiūvimo greitis priklauso nuo LED lempos galios, tačiau gaminiai sukietėja greičiau nei UV lempose. LED lempos galia (priklausomai nuo prekės ženklo): 6 W (kietėjimo laikas 45 ir 60 s), 12 W, 24 W, taip pat 36 W ir 48 W;
 • Didelės galios hibridinių nagų LED lempos turi kelis darbo laikus (5, 10, 20 arba 30 s), nepertraukiamo veikimo režimą, judesio jutiklį ir ventiliatorių.

Mūsų patarimas: Profesionaliam hibridiniam manikiūrui puikiai tiks 36 ir 48 W LED lempos, užtikrinančios greitą produktų džiūvimą. Keletas darbo kartų leis jums pritaikyti stiliaus techniką prie jų.


Ar tu tai žinai…

Rinkoje yra lempų, kuriose yra modernūs šviesos diodai, kurie išgydys bet kokio tipo gaminius – hibridinį laką ir akrilo gelį. Visa tai dėka to, kad skleidžiamo bangos ilgio ilgis yra toks pat kaip ir UV lempų (pvz., „SunUV“ lempų) atveju.


Prieš priimdami galutinį sprendimą, kurią lempą pasirinkti, pagalvokite, kuris modelis labiau atitiks jūsų poreikius. Patogumas dažant nagus yra labai svarbus!