Įjungtų dujinių viryklių reitingas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Sukurta dalyvaujant ekspertams 10 geriausių 2021–2021 m. dujinių viryklių sąrašas yra funkcinių ir lengvai naudojamų modelių, kuriuos galima įsigyti internetu ir stacionariai, aprašymas. Gera dujinė viryklė turėtų būti kiekvienuose namuose. Tai leidžia greitai ir efektyviai termiškai apdoroti daugybę patiekalų, taip pat paruošti kepinius. Geriausiai veikia prietaisai su lengvai valoma kaitinimo plokšte, klasifikuojamais A ir A + energijos klasėse, kuriuose yra dujų anti-srauto apsauga.

Dujinių viryklių sąrašas – geriausių dujinių viryklių TOP 10

Geriausių dujinių viryklių aprašymas

1. dujinė viryklė „Amica 57GGS1.23OFP (W)“

  Dujinė viryklė Amica 57GGS1.23OFP (W)

689 –

Sukūrė „Amica“ prekės ženklas geriausios dujinės viryklės yra lengviau valomi, nes šių prietaisų orkaitė buvo padengta specialiai parinktu „Easy Clean“ emaliu. Šiame karščiui atspariame sluoksnyje nėra porų ir ertmių, kurios skatina nešvarumų ir riebalų nusėdimą. „Amica“ prietaisus lengva naudoti ir jie užtikrina tolygų maisto gaminimą orkaitėje. Tai geros ir pigios specialistų rekomenduojamos A energinės klasės dujinės viryklės, turinčios sprendimus, garantuojančius mažesnes elektros sąnaudas. Kiekvienas 57GGS1.23OFP (W) modelio degiklis yra apsaugotas nuo dujų nutekėjimo, o tai užtikrina maksimalų saugumą naudojant šią įrangą. Ši funkcija naudinga tuo atveju, jei degiklis užgęsta netyčia. Specialus dujų uždarymo vožtuvas apsaugo nuo sprogimo ir gaisro rizikos namuose ar butuose.

2. Dujinė viryklė „Beko FSG52020FX“

  Dujinė viryklė Beko FSG52020FX

– 829 –

„Beko“ prekės ženklas sukūrė šiuolaikišką ir efektyvų įrenginį tokį, koks yra gera dujinė viryklė modelis FSG52020FX. Jame yra 60 l talpos orkaitė. Kompaktiški šios įrangos matmenys leidžia ją pritaikyti bet kokio virtuvės kambario dydžiui. Pagal sukurtą sąrašą, koks jis yra geriausių dujinių viryklių sąrašas, „Beko“ modelis buvo įvertintas kaip labai aukštos klasės buitinė technika. Jis išsiskiria efektyviais dujiniais degikliais su specialiai suprojektuota struktūra, leidžiančia žymiai padidinti jų efektyvumą. Dėl to galite sutaupyti iki 35% laiko, skirto maisto gaminimui. Be to, tai daro efektyvūs dujų degikliai gera dujinė viryklė gaminant mėgstamus patiekalus, suvartojama 17% mažiau dujų. Šis prietaisas yra su rankenėlėmis integruotu uždegikliu, kuris leidžia lengvai ir patogiai degiklius apšviesti nereikalaujant papildomų priedų.

3. „Electrolux EKK54552OX“ dujinė viryklė

  Dujinė viryklė „Electrolux EKK54552OX“

999 –

Žmonės, įrengę virtuvės kambarį, labai dažnai įveda klausimą į paieškos sistemas, kokia dujinė viryklė dirbs namuose. Įrenginys, kurį verta rekomenduoti, yra „Electrolux“ buitinė technika, modelis EKK54552OX. Tai dujinė ir elektrinė viryklė su karštu oru, laikmatis ir visiškai stiklinės durys. Sumontuoto laikrodžio dėka kiekvienas orkaitės savininkas visiškai kontroliuoja kepimą. Laikmatis leidžia užprogramuoti virimo laiką, o garsus garso signalas praneša vartotojui, kad procesas baigtas. Taip gera dujinė viryklė jis turi lengvai valomas duris, pagamintas iš aukštos kokybės stiklo. Tai išradingas modelis, nes tai yra viena iš nedaugelio dujinių elektrinių viryklių, kuriose galite visiškai pašalinti vidinį stiklą nuo orkaitės durelių. Tai žymiai palengvina kruopštų jo valymą.

4. „Amica 618GGD4.33HZpFQ“ dujinė viryklė (Xx)

  „Amica“ dujinė viryklė 618GGD4.33HZpFQ (Xx)

1249 –

Sukūrė Lenkijos įmonė „Amica“ gera dujinė viryklė 618GGD4.33HZPFQ (XX) išsiskiria savo dydžiu. Tai yra XXL serijos modelis. Ši aukštos klasės atskirai stovinti dujinė viryklė su vėsiu priekiu buvo priskirta A energijos klasei. Dėl šios priežasties jo naudojimas garantuoja mažesnes sąskaitas už elektrą ir rūpestį natūralia aplinka. Trys sumontuoti apsauginiai stiklai reiškia, kad net ir netyčia palietus orkaitę, įkaitintą iki labai aukštos temperatūros, tikrai nesudarysite odos nudegimų. Tai geriausia dujinė viryklė žmonėms, kurie ieško prietaisų, apsaugančių nuo dujų nuotėkio. Užgesus degiklio liepsnai kaitlentė automatiškai nutraukia dujų tiekimą, o tai užtikrina aukščiausią visų namų ūkio narių saugos lygį kambariuose. Uždengus orkaitę lengvai valomu emaliu, „Amica“ gaminys tampa patogus kasdien.

5. Amica dujinė viryklė 58GGD1.23OFP (Xv)

  „Amica“ dujinė viryklė 58GGD1.23OFP (Xv)

– 799 –

Sąraše tai yra dujinių viryklių sąrašas, „Amica“ modelis užima aukštą vietą 58GGD1.23OFP (XV). Pasak daugelio specialistų, jis yra modernus ir labai gera dujinė viryklė žmonėms, kuriems sunku greitai ir lengvai išvalyti orkaitę. Naudojant specialų „Easy Clean“ emalį, kuriame nėra griovelių ir nelygumų, orkaitės viduje nesikaupia nešvarumai, dulkės ir riebalai. Tai leidžia jums labai lengvai jį išvalyti tinkamais plovikliais, nereikalaujant daug laiko trunkančio šveitimo. Tai gera dujinė viryklė su karštu oru, kuris užtikrina tolygų visų patiekalų kepimą, neatsižvelgiant į jų svorį. Įrenginyje taip pat yra labai funkcionalus dujų tiekimo nutraukimas potvynių atveju. Tai geriausia dujinė viryklė žmonėms, kurie savo nuotykius pradeda nuo maisto gaminimo. Ant orkaitės durelių yra praktinis vadovas su kepimo parametrais, leidžiantis lengvai reguliuoti temperatūrą ir laiką, reikalingą paruoštų patiekalų terminiam apdorojimui.

6. „Electrolux EKG51153OW“ dujinė viryklė

  „Electrolux“ dujinė viryklė EKG51153OW

– 879 –

„Electrolux“ prekės ženklas sukūrė modernią dujinę viryklę, kurioje įrengtos lengvai valomos grūdinto stiklo durys. Tai geriausios dujinės viryklėskurie tinka kambariams su nedideliu plotu. Jų kompaktiški matmenys leidžia juos efektyviai sumontuoti bet kurioje pasirinktoje vietoje. Šis efektyvus ir ekonomiškas buitinis prietaisas išsiskiria iš karto užsidegančiu. Tai labai praktiška funkcija, nes ji leidžia jums pradėti gaminti maistą nereikalaujant degtukų ar kitų priedų. Pakanka paliesti į prietaisą įmontuotą uždegiklį ir liepsna iškart pasirodys. Ši funkcija yra labai patogi, nes leidžia naudoti žiebtuvėlį tik viena ranka. „Electrolux“ prekės ženklo sukurti „EKG51153OW“ modeliai taip pat turi labai praktišką ir erdvų laikymo skyrių, naudojamą kepimo indams laikyti.

7. „Amica“ dujinė viryklė 617GGH4.33HZpF (Xx)

  Dujinė viryklė Amica 617GGH4.33HZpF (Xx)

1199 –

Daugelis klientų ieško buitinės technikos su šiuolaikinėmis funkcijomis. Ji taip pat tokia gera dujinė viryklė „Amica“ yra praktiškas valymas garais. Galinga garų srovė sušvelnina nešvarumus, kuriuos lengvai galima pašalinti vandeniu ir kempine, įmirkyta skalbimo skysčiu. Tai leidžia jums atsikratyti visų teršalų iš orkaitės vidaus, nereikalaujant stiprių chemikalų, nuodingų ploviklių ir daug valandų nevalant tepalu ir purvu padengto paviršiaus. Šiuos efektyvius ir energiją taupančius buitinius prietaisus galima priskirti aukštos energijos klasės prietaisams. Tai garantuoja mažą energijos suvartojimą ir taupymą sąskaitose už elektrą. Taip geriausia dujinė viryklė sukurtas „Amica“ prekės ženklo, išsiskiria labai elegantišku dizainu ir maksimaliu naudojimo saugumu. Dėl šalto fronto galite visiškai pašalinti nudegimų riziką, jei netyčia paliesite karštą orkaitės stiklą.

8. Dujinė viryklė „Beko FSG52020FW“

  Dujinė viryklė „Beko FSG52020FW“

849 –

Paskelbta daugelyje svetainių dujinių viryklių sąrašas, išsamiai aprašomas „Beko“ modelis. Jis yra aukštos kokybės, modernus ir mažo dydžio, gera dujinė viryklė 85 cm aukščio ir 50 cm pločio. Jo svoris neviršija 40 kg. Tai baltas prietaisas su lengvai valoma orkaite, padengta specialiu emaliu. Automatinės uždegimo sistemos naudojimas ir apsauga nuo dujų nuotėkio yra vienas iš daugelio šios buitinės technikos privalumų. Tai prietaisas, kuris staiga sprogus orui ar patekus degikliams automatiškai nutraukia dujų tiekimą, o tai visiškai pašalina sprogimo ir gaisro riziką. Taip geriausia dujinė viryklė savo kainų kategorijoje jis turi rankenėlėmis integruotą uždegiklį, kuris garantuoja lengvą ir patogų degiklių apšvietimą, kurį galima valdyti net viena ranka. Dujų tipo orkaitės talpa yra 60 l, ją valdo dujų vožtuvas.

9. „Amica“ dujinė viryklė 58GGD4.33HZpTabNQ (Xx)

  „Amica“ dujinė viryklė 58GGD4.33HZpTabNQ (Xx)

1279 –

Kategorijoje geriausia dujinė viryklė, vieną iš pirmaujančių pozicijų užima „Amica“ modelis. Tai labai modernus prietaisas, turintis funkcinį stalčių ant ritininių kreiptuvų. Tai sumani laikymo dėžė, kurioje galėsite patogiai, lengvai ir saugiai laikyti puodus ir kitus virtuvės reikmenis. Nors skyrius yra po orkaitės ertme, jis neįkaista. Dėl to jame esančius indus galima pašalinti net keletą valandų veikiant šildymo kamerai. Taip gera dujinė viryklė turi labai naudingą funkciją oro cirkuliacijos sistemos pavidalu krosnies ertmėje. Tai leidžia kepti visų rūšių pyragus, kurie po terminio apdorojimo paruduoja ir tinkamai iškepa. Oro cirkuliacija taip pat pašalina staigaus degimo ar užsikimšimo riziką. Sukūrė „Amica“ prekės ženklas geriausia dujinė viryklė jame yra stiklinis gaubtas, kuris atlieka apsauginę funkciją ir garantuoja ilgesnį dujų degiklių naudojimą.

10. „Gorenje G5112 SJ“ dujinė viryklė

  Dujinė viryklė „Gorenje G5112 SJ“

899 –

Tarp daugelio buitinės technikos modelių, kuriuos galima rasti internete ir …