Įmontuojamo šaldytuvo reitingas –

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Mūsų įmontuoto šaldytuvo sąrašas buvo sukurta žmonėms, kurie racionaliai investuoja savo grynuosius pinigus. Tikrai bus lengviau rasti funkcionalų ir efektyvų modelį. Norint įsigyti aukščiausios klasės įrangą, nereikia išleisti daugybės lėšų. Pirmiausia turite teisingai apibrėžti norimą įrenginio dydį. Daugeliui namų ūkių protingiau rinktis didelio pajėgumo modelį. Svarbus ir kambario dydis. Šaldytuvai su reguliuojamomis durimis gerai veikia mažuose interjeruose.

Integruotų šaldytuvų sąrašas – geriausių įmontuotų šaldytuvų TOP 10

Geriausi įmontuoti šaldytuvai – apžvalgos

1. „WHIRLPOOL ART6612A ++“ PASTATYTAS ŠALDYTUVAS

įmontuoto šaldytuvo sąrašas

Geriausi įmontuoti šaldytuvai, yra energiją taupantys modeliai, kurie nevartoja per daug energijos. Siūlomas A ++ energijos klasės modelis nėra brangus pirkti ar prižiūrėti. Jos veikimas pagrįstas moderniausiomis technologijomis. Būtent dėl ​​to buvo įmanoma pakelti efektyvumo lygį. Neabejotinas pranašumas yra tylus veikimas, dėl kurio įranga nėra našta aplinkai. Bendras tūris yra 275 l. Didelis privalumas yra didelis šaldiklis (80 l), kuris palengvina maisto produktų laikymą. „Less Frost“ technologijos dėka įrangą galima atitirpinti akimirksniu. Ledas formuojasi tik ant sienų. Reikėtų pažymėti, kad durys atsidaro išilgai prietaiso ašies. Niekas netrukdo jų įdėti į įdubą. Tai puikus sprendimas, jei virtuvę nėra lengva sutvarkyti ir erdvi. Daržovių ir vaisių konteinerio talpa yra 32 l. Jame yra stumdomas separatorius, palengvinantis erdvės organizavimą.

1 395 –

2. PASTATYTAS ŠALDYMAS AMICA BK3165.4AA

įmontuotų šaldytuvų sąrašas

Tu nežinai, kurį įmontuotą šaldytuvą pirkti? Pateiktas modelis tikrai patiks jums. Jis yra geras ir pigus, kuri patenkins tuos, kurių finansiniai ištekliai yra riboti. Privalumas yra automatinio prietaiso atitirpinimo galimybė. Tai palengvina visiško efektyvumo išlaikymą. Šis modelis turi universalias duris (L / R), o tai ypač svarbu mažose virtuvėse. Kitas privalumas yra labai tylus veikimas. Apibūdintame šaldytuve yra lentelės iš grūdinto stiklo, kurios yra ypač tvirtos, atsparios mechaniniams pažeidimams ir įbrėžimams. Jie išliks nepakitę daugelį metų. A ++ energijos sąrašas sumažina jūsų sąskaitas už energiją. Šaldytuve yra net penki balkonai, todėl butelius lengva laikyti. Šaldytuvo talpa yra 182 l, o šaldiklio – 60 l. Optimali temperatūra šaldytuvo viduje leidžia išplėsti laikomų indų ir maisto produktų šviežumą.

1 325 –

3. Įstatomas šaldytuvas BEKO BCN130000

geriausi įmontuoti šaldytuvai

Jus domina be gedimų ir kartu pigus įmontuotas šaldytuvas? Mūsų sąrašas tikrai bus naudingas. Aprašytas modelis užtikrina aukštą darbo efektyvumą. „Neo Frost“ technologija sumažina šalčio kaupimosi ant maisto ar šaldytuvo viduje riziką. Todėl laikomas maistas ilgiau išlieka šviežias. Kitas privalumas yra tylus kompresoriaus veikimas. Tai reiškia, kad įrenginys nėra apsunkinantis aplinką, todėl puikiai tiks virtuvėlėje. Didelė energijos klasė (A ++) reiškia ekonominį veikimą. Jums nereikia jaudintis dėl didelių energijos sąnaudų ir padidėjusių sąskaitų už elektrą. Šiame modelyje yra LED apšvietimas, kuris taip pat yra naudingas. Visų pirma, jis išsiskiria pailgėjusiu tarnavimo laiku, antra, jis nesukuria nereikalingos šilumos. Aliarmas, signalizuojantis apie atidarytas duris, yra puikus patogumas. Taip pat verta paminėti specialų skyrių pieno produktams laikyti. Šaldytuvo talpa yra 172 l, o šaldiklio – 60 l.

– 2 190 –

4. Įmontuojamas šaldytuvas BOSCH KIV86KF30

geriausias įmontuotas šaldytuvas

Jūs stebitės kurį įmontuotą šaldytuvą pirkti 2021–2021 m. Jei taip, būtinai patikrinkite mūsų šaldytuvo reitingą. Pateiktą prietaisą galima įsigyti už ypač palankią kainą. „Low Frost“ technologija sumažina ledo susidarymo intensyvumą, todėl galime pamiršti apie dažną atitirpinimą. Tai A ++ energijos klasės prietaisas, kuris reiškia ekonomišką energijos suvartojimą. Tai puikus pasirinkimas norintiems sumažinti savo veiklos išlaidas. Vartotojai taip pat vertina temperatūros mažinimo funkciją, kai į šaldiklį dedami nauji produktai. Šaldytuve yra LED apšvietimas, kuris nekelia temperatūros. Galimas elektroninis valdymas, kuris žymiai padidina naudojimo patogumą. Taip pat verta paminėti „Big Box“ stalčių, kurio dėka bus lengviau laikyti maisto produktus ar maisto tarą. Bendras tūris yra 191 l, o šaldikliai – 76 l. Tai puikus modelis tiems, kurie ieško kažko universalaus.

– 2 100 –

5. Įstatomas šaldytuvas ELECTROLUX ENN2832AOW

įmontuotas šaldytuvas be šalčio

Mūsų įmontuoto šaldytuvo sąrašas galite rasti tik tuos modelius, kuriuos vartotojai labai vertina. Aprašytą modelį nėra brangu pirkti, o tai yra neabejotinas pranašumas. Jį gamina gerai žinomas ir gerbiamas gamintojas, todėl jums nereikia jaudintis dėl pirkinio saugumo. Bendras tūris yra 196 l, šaldikliai – 72 l. Šis modelis turi penkias lentynas šaldytuve ir penkis balkonus. Efektyvus kosmoso organizavimas nėra menkiausia problema. A ++ energijos klasė leidžia naudoti ekonomiškai. Pateiktame įmontuotame šaldytuve yra automatinio atšildymo funkcija, kuri yra naudinga vartotojo požiūriu. Galimas tik mechaninis valdymas. Tai yra mažų matmenų prietaisas, todėl jis veiks net mažose vietose. Vartotojai taip pat vertina tai, kad yra du stalčiai su nepriklausoma drėgmės kontrole.

1 600 –

6. Įmontuojamas šaldytuvas BOSCH KIL42VF30

įmontuoto šaldytuvo sąrašas

Tu nežinai, kokį įmontuotą šaldytuvą bus pigu nusipirktiir tuo pat metu be rūpesčių kasdienybėje? Patikrinkite pateiktą modelį, kurį sukūrė gerbiamas gamintojas. Tai prietaisas su praktišku LED apšvietimu, kuris laikomas patvaresniu nei standartinis. Palaikyti optimalią temperatūrą šaldytuve ar šaldiklyje nėra problema. Efektyvus kompresorius nekelia erzinančio triukšmo, todėl būtent įranga gerai veiks mažuose interjeruose ar virtuvėlėse. Mažas energijos suvartojimas (A ++ energijos klasė) sumažina sąskaitas už elektrą. „Fresh Sense“ technologija padeda išlaikyti ilgalaikį maisto produktų šviežumą. Bendra talpa yra 195 litrai, o šaldikliai – 15 litrų. Tai bus geras pasirinkimas tiems, kurie neužšaldo per daug maisto. Maži prietaiso matmenys leidžia lengvai jį integruoti net į mažiau sutvarkytą interjerą – daugeliui žmonių tai yra didelis privalumas.

1 850 –

7. PASTATYTAS ŠALDYMAS AMICA BK3185.4NFVCAA

Įmontuotų šaldytuvų sąrašas

Ar jums reikia pigesnio ir patikrinto įmontuoto šaldytuvo? Aprašytame įrenginyje buvo įdiegta daug praktinių funkcijų, kurios kasdienį naudojimą daro daug malonesnį. „No Frost“ sistema sumažina šalčio susidarymo riziką. Šaldytuvo atšildymo dažnis yra daug mažesnis, o tai tiesiogiai veikia naudojimo patogumą. Elektroninio valdymo galimybė taip pat prisideda prie aukšto prietaiso patogumo lygio. Šiame modelyje yra dvi daržovių ir vaisių talpyklos. Be to, yra indas kiaušiniams ir buteliams. Tai palengvina laisvos erdvės plėtrą. Esame tikri, kad greitai ir lengvai sutvarkysime maisto produktus. Šaldytuve yra universalios durys (L / R). Šaldytuvas atitirpinamas automatiškai, o tai yra didelis privalumas. Bendra prietaiso talpa yra 246 litrai, o šaldikliai – 56 l. Praradus elektros energiją, tinkama temperatūra palaikoma 11 valandų.

1 645 –

8. „WHIRLPOOL ART6711A ++ SF“ pastatomas šaldytuvas

kokį įmontuotą šaldytuvą pirkti

Mūsų geriausių įmontuotų šaldytuvų sąrašas šio modelio negalėjo praleisti. Tai prietaisas, užtikrinantis mažas energijos sąnaudas. Šaldytuvo talpa yra 185 l, o šaldiklio – 80 l. Šiame modelyje telpa didelis maisto produktų kiekis. Privalumas yra galimybė naudotis „Fresh Control“ technologija, kurios dėka maistą galima vartoti daug ilgiau. Daržovių ir vaisių konteinerio talpa yra iki 32 l, todėl neturėsime problemų dėl šių produktų padėties. Pateiktas prietaisas puikiai veiks mažose ir nepaliaujamose virtuvėse. Taip yra dėl to, kad durys atsidaro išilgai prietaiso ašies. Kitas pliusas yra „Less Frost“ technologija. Būtent jo dėka šalnos nusėda tik ant prietaiso sienų. Be to, galima naudoti automatinio atitirpinimo funkciją. Aprašytas modelis yra efektyvus energijai (A ++ energijos klasė), kuris duoda išmatuojamą naudą po kelių mėnesių.

1785 –

9. PASTATYTAS ŠALDYMAS AMICA BK3185.4DFCAA

geriausi įmontuoti šaldytuvai

Tu nežinai, koks įmontuotas šaldytuvas ar jis bus ramus ir funkcionalus tuo pačiu metu? Būtinai patikrinkite šį modelį. Tai prietaisas, pagamintas iš sertifikuotų medžiagų. Grūdinto stiklo lentynos garantuoja didesnį ilgaamžiškumą ir atsparumą neigiamai išorinių veiksnių įtakai. Mums nereikia jaudintis dėl priešlaikinio gedimo. Daržovėms ir vaisiams paruoštas erdvus stalčius. Šaldiklyje esanti „No Frost“ technologija apsaugo maistą nuo šalnų. Taigi maisto produktus paruošime naudoti greičiau. Šaldytuvą galime išlaikyti švarų be didelių sunkumų. Automatinis atitirpinimas žymiai padidina naudojimo patogumą. Tai taip pat patikrintas būdas …