indaplovė 60 cm dydžio

Individualių indaplovių 60 cm Sąrašas – geriausia individuali indaplovė 60 cm 2021 m

Ar ketinate įsigyti indaplovę, bet nežinote, kurį modelį rinktis? Šiandien tai yra labai naudinga įranga kiekvienoje virtuvėje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdėti indus ir ploviklį į jį, pasirinkti tinkamą programą, o indų plovimo mašina atliks visa kita. Parduotuvėse yra daugybė modelių, kurie skiriasi daugeliu parametrų. Mūsų 60 cm pločio atskirų indaplovių Sąrašas yra geri ir pigūs šiuo metu rinkoje esantys prietaisai. Dabar patikrinkite, kokia yra geriausia 60 cm pločio indaplovė, ir nepamirškite plauti rankomis!

Geriausių 60 cm stovinčių indaplovių aprašymas

1. „Whirlpool WFC3C26X“

 „Whirlpool WFC3C26X“

 

„Whirlpool WFC3C26X“ yra pigi ir tuo pačiu gera indaplovė, naudojanti daugybę pažangių technologijų, taip pat turinti daug teigiamų pirkėjų atsiliepimų.

Šis modelis pagrįstas novatoriška „6th Sense“ technologija, kuri remiasi automatiniu skalbimo laiko, galios ir temperatūros pasirinkimu, kad būtų užtikrinta puiki visų patiekalų švara. Jis taip pat siūlo daugybę paruoštų programų. Tai taip pat leidžia naudoti „Multizone“ zonų skalbimą – viršutinį arba apatinį krepšelį, kai jis dar nėra visiškai pilnas, taip taupant vandenį ir energiją.

Kiti privalumai yra šie: aukšta darbo sauga dėl apsaugos nuo potvynių technologijos, „SaniRinse“ funkcija indams dezinfekuoti, reguliuojamas viršutinis krepšys, sulankstomos šukos apatiniame krepšyje, „NaturalDry“ sistema, kuri džiovinimo metu automatiškai atidaro duris, kad sutaupytų energijos, ir praktiškas pradžios atidėjimas indaplovė pradėjo dirbti pasirinktą momentą.

 • Energijos klasė: A ++
 • Vandens suvartojimas per ciklą: 9,5 l
 • Vietų skaičius: 14
 • Triukšmo lygis: 46 dB
 • Spalva: sidabro spalvos

2. „Bosch SMS25AI03E“

 „Bosch SMS25AI03E“

 

„Bosch“ SMS25AI03E indaplovė, daugelio vartotojų nuomone, yra geriausia 60 cm pločio atskirai pastatoma indaplovė mažai virtuvei. Tai sujungia aukštą kokybę ir funkcionalumą.

Šis modelis pagrįstas novatoriška „ActiveWater“ technologija, kuri užtikrina mažą vandens ir energijos sąnaudas ekologiškam plovimui. Ši indaplovė taip pat turi vandens apkrovos ir grynumo jutiklius „AquaSensor“ bei automatines programas, kurios atskirai parenka vandens ir energijos kiekį, kad būtų galima sutaupyti dar daugiau. Puiki pagalba yra „VarioFlex“ krepšelių sistemos naudojimas, leidžiantis optimizuoti indų plovimo mašinos erdvę, kad rastumėte reikiamą vietą visiems indams.

Pristatomoje „Bosch“ SMS25AI03E indaplovėje taip pat yra: Dozavimo padėjėjas – specialus konteineris tabletėms, jutiklis, apsaugantis nuo potvynių, uždelsto paleidimo funkcija. Gamintojas suteikia 10 metų garantiją nuo rūdijimo.

 • Energijos klasė: A ++
 • Vandens suvartojimas per ciklą: 9,5 l
 • Vietų skaičius: 12
 • Triukšmo lygis: 46 dB
 • Spalva: sidabro spalvos

3. „Whirlpool WFC3C26“

 „Whirlpool WFC3C26“

 

Mūsų reitinge taip pat pateikiama „Whirlpool WFC3C26“ indaplovė, kurioje naudojamos įvairiausios specializuotos technologijos. Ši gera ir nebrangi indaplovė gali būti patikrintas bet kurios virtuvės pirkinys.

Ji naudoja „6th Sense“ technologiją, kuri automatiškai parenka prietaiso veikimo parametrus, taip užtikrindama efektyvų ir ekonomišką plovimą. „Multizone“ zonos skalbimo funkcija naudoja pasirinktą krepšelį, kad nereikėtų laukti, kol prietaisas bus pilnas.

Pateiktas „Whirlpool WFC3C26“ modelis taip pat siūlo daugybę papildomų pranašumų, tokių kaip: sulankstomos šukos apatiniame krepšyje, reguliuojamas indų plovimo mašinos viršutinis krepšelis, bet kokio laiko atidėjimas skalbimo pradžiai, norint juos pradėti, apsauga nuo užliejimo, „SaniRinse“ funkcija indams dezinfekuoti, taip pat ekologinė „NaturalDry“ sistemos funkcija. kuris džiovinimo metu automatiškai atidaro indaplovės dureles, kad cirkuliuotų oras ir taupytų energiją.

 • Energijos klasė: A ++
 • Vandens suvartojimas per ciklą: 9,5 l
 • Vietų skaičius: 14
 • Triukšmo lygis: 46 dB
 • balta spalva

4. „Whirlpool WFO3T2236.5PX“

 „Whirlpool WFO3T2236.5PX“

 

Indų plovimo mašina „Whirlpool WFO3T2236.5PX“ yra energiją taupantis prietaisas, siūlantis visas patikrintas technologijas, skirtas efektyviam skalbimui naudojant mažai vandens ir elektros energijos.

Šioje pigioje, geroje 60 cm pločio atskiroje indaplovėje yra 6th Sense technologija, kuri automatiškai parenka galios, laiko ir plovimo temperatūros parametrus, kad būtų užtikrintas maksimalus efektyvumas. Ekonomišką darbą siūlo ir „Multizone“ funkcija, leidžianti skalbti zonose, kuriose yra tik vienas krepšelis, kad nelauktų, kol indų plovimo mašina bus pilna.

„Whirlpool WFO3T2236.5PX“ taip pat gali pasiūlyti: apsaugą nuo išsiliejimo, reguliuojamą viršutinį krepšį, kad būtų galima optimaliai išnaudoti vietą, sulankstomas šukas apatiniame krepšyje, „SaniRinse“ funkciją indams dezinfekuoti, taip pat „NaturalDry System“ funkciją, kuri džiovinimo metu automatiškai atidaro indaplovę, kad ji paspartėtų. ir sumažinti energijos suvartojimą.

 • Energijos klasė: A ++
 • Vandens suvartojimas per ciklą: 6,5 l
 • Vietų skaičius: 14
 • Triukšmo lygis: 43 dB
 • balta spalva

5. „Siemens SN236I00NE“

 „Siemens SN236I00NE“

 

Kai nežinote, kurią indų plovimo mašiną pasirinkti, „Siemens SN236I00NE“ taip pat yra dėmesio vertas modelis. Tai yra atskirai stovinti indaplovė, turinti efektyvų ir tylų variklį, taip pat siūlanti visas praktines funkcijas, skirtas lengvai plauti.

„Siemens SN236I00NE“ indaplovėje yra praktiška automatinė programa, bendradarbiaujanti su „aquaSensor“ jutikliais, todėl ji automatiškai parenka veikimo parametrus, kad skalbimas būtų efektyvus ir ekonomiškas. Ji taip pat turi „Intensyvios zonos“ funkciją, kuri efektyviau valo indus apatiniame krepšelyje, o „varioSpeed ​​Plus“ – sutrumpina skalbimo laiką.

„Siemens“ indaplovėje įrengė apsaugą nuo potvynių apsaugančią „aquaStop“, taip pat suteikia viso gyvenimo garantiją nuo vandens pažeidimų. Kiti indaplovės pranašumai: Dozavimo padėjėjas, kuris tiksliai dozuoja ploviklius tablečių pavidalu, antiFingerprint danga, apsauganti nuo pirštų atspaudų.

 • Energijos klasė: A ++
 • Vandens suvartojimas per ciklą: 6,7 l
 • Vietų skaičius: 13
 • Triukšmo lygis: 44 dB
 • Spalva: sidabro spalvos

 

Kaip nusipirkti gerą mažą virtuvės indaplovę?

2021 m. Indaplovė pamažu tampa būtina virtuvės įranga. Jis taip pat gerai veiks mažesnėje virtuvėje, kur kiekvienas centimetras yra svarbus. Kuri indaplovė tada bus geriausia?

Idealus sprendimas mažai virtuvei bus gera, 60 cm pločio, atskirai pastatoma indaplovė, kuri neužima daug vietos, ir tuo pačiu bus puikus pagalbininkas plaunant indus visai šeimai. Jį galite nusipirkti ir neužsisakę pagal užsakymą pagamintų baldų. Tada sprendimas yra laisvai stovinti indaplovė, kuri tiesiog dedama į spintelės vietą, pavyzdžiui, prie kriauklės. Į gerą 60 cm indaplovę telpa 12-14 indų rinkinių, įskaitant didelius indus – puodus, keptuves. Tai labai praktiška virtuvės įranga, kuria pagaliau galite pamiršti apie daug laiko reikalaujantį, varginantį plovimą!

Mūsų 60 cm pločio atskirų indaplovių reitinge pateikiami daugelio šiandien rinkoje esančių prekių ženklų prietaisai, kurie sujungia du privalumus – jie yra geri ir pigūs, taip pat turi daug teigiamų klientų atsiliepimų. Kuri indaplovė bus geriausia? Peržiūrėkite mūsų pirkimo vadovą, kad sužinotumėte, ką pirkti 2021 m.!

Kokie parametrai turėtų būti 60 cm pločio laisvai stovinčios indaplovės?

Ar turėtų būti geriausia 60 cm pločio indaplovė mažai virtuvei? Verta lažintis už tvirtas konstrukcijas, šiuolaikines technologijas ir patikrintus prekės ženklus.

Kaip indaplovė bus sėkmingas pirkinys? Peržiūrėkite toliau pateiktus patarimus, kad sužinotumėte, ko ieškoti ieškant gero prietaiso jūsų virtuvėje!

Indaplovė 60 cm – svarbiausi parametrai:

Energijos vartojimo efektyvumas – indaplovė nebūtinai turi būti prietaisas, generuojantis dideles išlaidas. Norint jų sumažinti, verta rinktis energiją taupantį modelį, kuris turi aukštą energijos klasę. Optimalus pasirinkimas yra A ++ ir A +.

Skalbimo klasė ir džiovinimo klasė – informuokite apie tai, kaip efektyviai prietaisas pašalina nešvarumus ir džiovina indus. Vertinimai skiriami nuo A, geriausi, iki G, blogiausi.

Vandens suvartojimas – kuo mažiau vandens suvartojama per ciklą, tuo geriau. Šiuolaikiniai indaplovių modeliai automatiškai išleidžia vandenį, kad būtų užtikrintas efektyvus ir ekonomiškas indų plovimas tuo pačiu metu.

Talpa – 60 centimetrų pločio indaplovėse paprastai gali būti nuo 12 iki 14 indų rinkinių, kuriuos sudaro didelė, maža, gili lėkštė, taurė arba taurė, puodelis ir stalo įrankiai. Pasirinktuose indaplovių modeliuose yra galimybės pakelti ir nuleisti krepšius, sulankstomas šukas, specialius stalo įrankių stalčius ir kitas erdvės pritaikymo galimybes, kad galėtumėte jas pritaikyti pagal savo poreikius.

Triukšmas – gera indaplovė neturėtų būti per garsiai, ypač kai ji dedama į virtuvėlę. Verta ieškoti modelių, kurių garsumas yra maždaug 45-50 dB.

Automatinis skalbimo parametrų reguliavimas – labai praktiška funkcija, taupanti energiją ir vandenį skalbimo metu. Gamintojai naudoja įvairias technologijas automatiniam skalbimo parametrų koregavimui, kurie modifikuoja vandens galią, temperatūrą ir kiekį, kad skalbimas būtų efektyvus ir pigus.

Pusės apkrovos arba zonos plovimas – tai funkcijos, leidžiančios išplauti mažiau indų, todėl nereikia laukti, kol pripildys visą indaplovę. Tada prietaisas sunaudoja mažiau vandens ir elektros, todėl toks skalbimas taip pat yra ekonomiškas. Skalbiant 1/2 apkrovos, t. Y. Perpus, indus galima laisvai padėti, o plovimo zonoje atveju galite rinktis vieną iš krepšelių – apatinį ar viršutinį.

Standartinės skalbimo programos – turėtų būti įvairios, kad jas būtų galima lengvai pritaikyti pagal pateiktus poreikius. Verta atkreipti dėmesį į trumpiausios programos trukmę, kuri veiks, kai reikia kuo greičiau švarių indų.

Apsauga nuo potvynių – dažniausiai tai pagrįsta specialaus plūdės naudojimu, kuris apsaugo nuo potvynių automatiškai blokuodamas vandens įleidimą, kai atsiranda nuotėkis.

Vėluojama pradžia – tai labai praktiška savybė, kurią kiekviena gera ir pigi indaplovė turi mūsų svetainėje. Jo dėka galite pasirinkti indų plovimo mašinos užvedimo laiką, pavyzdžiui, pigesniu tarifu.

Papildomos funkcijos ir privalumai – gera indų plovimo mašina taip pat gali pasiūlyti prieigą prie kitų funkcijų, pavyzdžiui, dezinfekuoti indus. Dozavimo padėjėjas, kuris yra atsakingas už kruopštų tabletės ištirpimą, gali turėti pirštų apsaugą, vaikų apsaugą, saugų stiklo plovimą.

Ar norite sužinoti, kuri 60 cm indaplovė bus geriausia? Mūsų 60 cm pločio indaplovių Sąrašas yra modeliai, kurie puikiai tiks kiekvienoje virtuvėje. Pažiūrėkite, kokia gera ir pigi indų plovimo mašina pateks į vietą!