Indaplovių reitingas – geriausias iš

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Jei įdomu kurią indaplovę pirkti, šis mūsų sukurtas sąrašas tikrai padės jums priimti galutinį sprendimą. Pateikiame tik patikrintą įrangą, kuri išsiskiria padidėjusiu funkcionalumu ir ilgaamžiškumu. Indaplovių sąrašas buvo sukurtas tiems, kurie nenori atsisakyti vidutinių našumo parametrų ir tuo pačiu turi ribotą grynųjų pinigų kiekį. Mes aprašėme geriausios indaplovėskurios pastaruoju metu sulaukė didžiulio vartotojų pripažinimo. Jie tikrai tarnaus jums daugelį metų į priekį.

Šiame puslapyje išvardytos visų tipų indaplovės. Jei ieškote konkretaus tipo indaplovių, naudokite toliau pateiktas nuorodas, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Indaplovių sąrašas – geriausių indaplovių TOP 10

Geriausios indaplovės – apžvalgos

1. „Bosch SPS46II07E“ indaplovė

gera indaplovė

Indaplovių patikimumo sąrašas padės tiems, kurie nori rasti idealiai jų poreikius atitinkantį modelį. Šiais laikais galima įsigyti daug įvairių įrenginių, o tai nelengva pasirinkti. Aprašyta indaplovė yra ne tik efektyvi, bet ir taupanti energiją. Net intensyvus naudojimas nepadidins jūsų sąskaitų už energiją. Neabejotinas pranašumas yra tylus veikimas, leidžiantis įrangą patalpinti net virtuvėlėje. Kambaryje apsistojusiems žmonėms tai nebus varginanti. „VarioFlex“ krepšeliai palengvina indaplovės interjero pritaikymą individualiems poreikiams. Ir apatinis, ir viršutinis elementai yra kilnojami, todėl indų matmenys neturi didelės reikšmės. Mes galime net išvalyti nestandartinio dydžio puodus. Aprašytas modelis yra 45 cm pločio, todėl neužima per daug laisvos vietos. Nepaisant to, jis yra labai erdvus. Jame galime sutalpinti 9 indų rinkinius.

1499 –

2. Indaplovė Beko DFS05013S

kurią indaplovę pasirinkti

Tu neturi idėjos, kurią indaplovę pasirinkti? Būtinai patikrinkite pateiktą modelį. Jis buvo sukurtas remiantis pažangiomis technologijomis. Visa tai norint išlaikyti aukštą našumo lygį. Papildomas privalumas yra tai, kad prietaisas lanksčiai prisitaiko prie vartotojo. Indaplovę galima paleisti tik perpus pilną. Tai puikus pasirinkimas, jei švarių indų jums reikia „jau“. Minėta funkcija taip pat leidžia sumažinti energijos suvartojimą. „Quick & Shine“ programa trunka tik 58 minutes – verta ją naudoti kritinėse situacijose, kai negalime per ilgai laukti, kol įrenginys baigs veikti. Dėl A + energijos klasės įrangą nėra brangu prižiūrėti. Tai patenkins tuos, kurie nori išvengti itin didelių sąskaitų. Taip pat verta paminėti džiovinimo klasę A. Tai geriausias patvirtinimas, kad džiovinimo sistema išsiskiria aukštu efektyvumu. Indų plovimo mašinoje gali būti iki 10 indų. Jo plotis yra 45 cm.

985 –

3. Indaplovė „Electrolux ESL4201LO“

kurią indaplovę pasirinkti

Tu nori žinoti, kokia indaplovė ar jis tau tarnaus daugelį metų? Pateiktame įrenginyje buvo įdiegta daugybė sistemų, padidinančių įrangos veikimo saugos lygį. Aš kalbu apie „Aqua-Control“ technologija, apsauganti nuo vandens perpildymo. Mes taip pat neturime jaudintis dėl konstrukcijos sandarumo. Verta paminėti, kad nustačius bet kokius nukrypimus, vandens tiekimas bus automatiškai sustabdytas. „RealLife“ valymo sistema garantuoja didelį tikslumą valant indus. Tai daugiausia lemia naujoviška purškimo svirtis, dėl kurios vanduo pasiekia net mažiausius kampelius. Prietaisą galima paleisti net tada, kai apkrova yra pusiau pilna. Tai yra puikus patogumas vartotojo požiūriu. Paslėptas valdymo pultas leidžia įrangai puikiai įsitaisyti aplinkoje. Tai 45 cm pločio modelis, kuris tiks 9 komplektams.

– 1128 –

4. Indaplovė „Amica DIM404O“

geriausia indaplovė

Gera indaplovė garantuoja ne tik optimalų energijos suvartojimą, bet ir mažą vandens suvartojimą. Pateiktas modelis tikrai patiks tiems, kurie vertina ekonominius sprendimus. Uždelsto paleidimo funkcija leidžia mums patiems užprogramuoti įrenginio veikimą. Niekas netrukdo jai pakilti naktį. Reikėtų pažymėti, kad aprašyta indaplovė užtikrina itin tylų veikimą, kuris patenkins žmones, norinčius išvengti varginančio triukšmo. „HalfLoad“ leidžia nuplauti pusę krovinio. Kamera pagaminta iš nerūdijančio plieno, dėl kurio ji išliks net ir intensyviausiai naudojama. Minėta medžiaga yra ne tik atspari rūdims, bet ir įbrėžimams. Krepšelius galima laisvai pritaikyti pagal jūsų asmeninius poreikius. Taip yra dėl to, kad jo elementai yra sulankstomi. „HotAir“ sistema yra technologija, užtikrinanti, kad indai būtų džiovinami greitu tempu. Aptarto modelio plotis yra 45 cm, todėl jis veiks fantastiškai net mažame interjere. Joje telpa 9 indų rinkiniai.

970 –

5. „Bosch SMV46KX00E“ indaplovė

kokia indaplovė

Mūsų 2021–2021 m. Indaplovių reitinge galite rasti prietaisų, kurių našumo parametrai viršija vidutinius. Aprašytame modelyje tilps net 13 patiekalų rinkinių, todėl jis puikiai tiks žmonėms, turintiems didelę šeimą arba mėgstantiems gaminti. Prietaisas sunaudoja racionaliai energiją, todėl nereikia jaudintis dėl didelių sąskaitų. A ++ energijos klasė yra atsakinga už tai. Pažangi apsauga nuo nekontroliuojamo vandens nutekėjimo nusipelno ypatingo dėmesio. Dėl to mums nereikia kontroliuoti įrangos veikimo. Mes galime būti tikri, kad virtuvė nebus užlieta. Gedimo atveju vandens vožtuvas tiesiog užsidarys. Vartotojai giria „TurboSpeed ​​20 min“ programą, kurios dėka indus galima tiksliai išvalyti greitu tempu. Laukti kelių valandų nereikia. Indaplovės plotis yra 60 cm, todėl ji geriausiai tinka vidutinėms ir didelėms patalpoms.

– 1999 m. –

6. „Siemens“ indų plovimo mašina SK26E821EU

kurią indaplovę pirkti

Jus domina pigi ir kartu gyvybiškai svarbi indaplovė? Pateiktas modelis tikrai pateisins jūsų lūkesčius. Jis buvo pagamintas iš patvarių komponentų, kurių dėka galime išvengti nemalonių gedimų. Speciali „VarioSpeed“ funkcija gali sutrumpinti darbo laiką iki pusės. Tai puikus pasirinkimas, jei negalime per ilgai laukti švarių patiekalų. Didelis patogumas yra aiškus druskos ar skalavimo priemonės trūkumo rodiklis. Mums nereikia domėtis, kada papildyti išteklius. Pažangus pakrovimo jutiklis optimizuoja vandens suvartojimo lygį. Kitas privalumas yra tai, kad prietaisas stebi kameros vandens kietumą. Šį parametrą galima nustatyti per valdymo skydą. Įrangos valdymas yra intuityvus, todėl kiekvienas gali atlikti šią užduotį. Taip pat reikėtų paminėti „Aqua Sensor“, kuris kontroliuoja vandens grynumą. Apibūdinta indaplovė yra 55 cm pločio. Jame gali būti 6 vietos nustatymai.

1366 –

7. Indaplovė Beko DIS28122

indaplovių patikimumo sąrašas

Mūsų sąraše yra tik geriausios indaplovės, kurias rekomenduoja net ir patys reikliausi. Apibūdinto modelio negalėjo trūkti reitinge. A ++ energijos klasė sumažina energijos suvartojimą. Tai yra tikras smūgis tiems, kurie negali sau leisti didelių eksploatacijos išlaidų. Pateiktas prietaisas taip pat garantuoja sąžiningą ir pagrįstą likusių išteklių naudojimą. Galimybė pakrauti pusę kameros yra puikus patogumas – nereikia laukti, kol indaplovė visiškai užpildys. Verta pridurti, kad gamintojas naudojo tik sertifikuotas medžiagas, atitinkančias griežtas normas ir standartus. Jiems būdingas didesnis nei vidutinis patvarumas, o tai reiškia, kad įranga tarnaus daugelį metų. Nesėkmės rizika yra labai maža. Žinoma, indaplovėje yra daugybė jutiklių, kurie neleidžia išsilieti vandeniui. Prietaiso plotis yra 45 cm. Jame gali būti iki 11 vietos nustatymų.

1599 –

8. „Sharp QW-GX12F472S-EU“ indaplovė

indaplovių sąrašas

Jums reikia geros, tačiau energiją taupančios indaplovės. Patikrinkite pateiktą modelį. Tai nebrangu pirkti ir prižiūrėti. Tai veiks net mažuose kambariuose. Padidėjęs efektyvumas reiškia, kad indams plauti nereikia daug laiko. Net standartinis režimas nėra per ilgas, o tai padidina naudojimo patogumą. Tai ypač svarbu tiems, kurie intensyviai naudojasi įranga. Aktyvi džiovinimo sistema užtikrina, kad indai būtų džiovinami laikantis griežtų higienos taisyklių. Juos galima naudoti iškart iš indaplovės. Nereikia jų papildomai valyti, o tai yra didelis privalumas. Jei prietaisas bus įrengtas virtuvėlėje, svarbu veikti labai tyliai. Daugelis vartotojų sako, kad tai beveik netyla. Dirbant naktį, jis nepažadins namų ūkio narių. Indaplovės plotis yra 60 cm. Joje tilps net 13 indų rinkinių. Galima pradėti nuo ne visos apkrovos.

999 –

9. Indaplovė „Whirlpool WSFO 3O23 PF“

geriausios indaplovės

Pateikta atskirai pastatoma indaplovė yra efektyvi ir tuo pat metu patvari, todėl mūsų reitinge ji negalėjo trūkti. Pasirinkę patikimo gamintojo įrangą, galite būti tikri, kad investicijos bus sėkmingos. Aprašytas įrenginys kainuoja papildomai, todėl vidinės erdvės organizavimas nebus iššūkis. Verta paminėti, kad atskirų elementų padėtį galima koreguoti, ir viskas priklauso nuo to, kokius indus planuojame valyti. Specialus indų indas apsaugo likusius indus nuo subraižymo. Galima užprogramuoti įrenginio veikimą. Vėluojanti pradžia bus nepakeičiama, jei norėsime …