Internetinė kamera: kuri yra geriausia iš

Pastaraisiais mėnesiais vaizdo konferencijos ar vaizdo skambučiai tapo įprastu dalyku daugelio žmonių kasdieniame gyvenime. Nesvarbu, ar dėl asmeninių, ar dėl profesinių priežasčių, tiesa ta, kad jie tapo populiarūs net ir tiems, kurie mažiau įpratę naudoti naujausias technologines priemones.

Internetinės kameros užtikrina puikią vaizdo kokybę. Be to, šiandien praktiškai visi modeliai turi mikrofoną. Todėl jie yra puiki alternatyva tiems, kurie nori ar kuriems reikia aukštesnės kokybės vaizdo perdavimo, nei siūlo nešiojamųjų kompiuterių kameros ar išmanieji telefonai.

Svarbiausias

  • Dažniausias internetinė kamera yra skambinti asmeniniais ar profesionaliais vaizdo skambučiais ir transliuoti tiesioginį turinį internete.
  • Vienas iš jų didelių privalumų yra tas, kad juos galima naudoti skirtinguose įrenginiuose. Be to, kadangi jie yra maži ir lengvi, juos galima lengvai transportuoti.
  • Prieš pirkdami internetinę kamerą, turite aiškiai žinoti, kokį ją naudosite, nes nuo jos priklausys likę pirkimo kriterijai.

Geriausias interneto kameros iš rinkos: mūsų rekomendacijos

Šiame skyriuje galite rasti keturias geriausias internetines kameras, kurias šiuo metu galite įsigyti rinkoje. Jie yra tokie:

Geriausios kainos ir kokybės santykio internetinė kamera

Jei jums reikia internetinės kameros ir nenorite didelių ekonominių investicijų, internetinė kamera „Logitech C270 HD“ yra tai, ko ieškote. Už neprilygstamą kainą galite mėgautis fotoaparatu, kuris siūlo 720p HD vaizdo kokybę (Aukšta raiška, anglų kalba) ir turi įmontuotą mikrofoną.

Be to, jame yra sistema, automatiškai pritaikanti vaizdą pagal šviesos sąlygas. Žinoma, jis neturi automatinio fokusavimo, o jo matymo laukas yra tik 60º.

Redakcinis vertinimas: Puiki prieinama kaina internetinė kamera. Jame taip pat yra integruotas mikrofonas ir unikali sistema, reguliuojanti ryškumą.

Geriausia pigi internetinė kamera

Skiriamoji kamera Pilnas HD 1080p 30 kadrų per sekundę greičiu ir su stereofoniniu mikrofonu už tikrai prieinamą kainą. Tai suderinama su „Windows“ ir „Mac OS“, taip pat su „Android“. Jo diegimas yra tikrai paprastas, jis jungiasi prie USB prievado ir yra paruoštas naudoti.

Jame yra fiksuoto židinio objektyvas, skirtas aiškiam ir tolygiam fokusavimui iki 5 metrų. Dėl sulankstomo dizaino jį galima lengvai transportuoti.

Redakcinis vertinimas: Didelės raiškos internetinė kamera. Iš kitų išsiskiria sulankstomu dizainu, todėl idealiai tinka jį gabenti visur.

Geriausias internetinė kamera su privatumo užraktu

Ideali internetinė kamera, užtikrinanti maksimalų privatumą, nes ji turi praktišką užraktą objektyvui užblokuoti ir apsaugoti. Turi maksimalią skiriamąją gebą Pilnas HD 1080p 30 fps greičiu ir dvipusis mikrofonas. Ir ji integruoja šviesos korekcijos sistemą.

tai yra „plug and play“, todėl prijungsite jį prie USB prievado ir per kelias minutes jis bus paruoštas.

Redakcinis vertinimas: Ši internetinė kamera užtikrina jūsų privatumą naudojant užraktą, kuris blokuoja sulėtintą judėjimą. Panašiai išsiskiria ir dvikryptis mikrofonas.

Universaliausia interneto kamera

Tikrai universali internetinė kamera dėl savo ypatingo palaikymo ir puikaus suderinamumo. Jis suderinamas su „Windows“, „Mac OS“, „Android“, „Ubuntu“, „Chrome“ OS ir „Linux“. Be to, taip yra „plug and play“. Jame yra mikrofonas su triukšmo slopinimo sistema.

Palaiko rezoliucijas iki Pilnas HD 1080p 30 kadrų per sekundę greičiu ir turi labai sklandžią automatinio fokusavimo sistemą ir šviesos kompensavimo sistemą.

Redakcinis vertinimas: Ši kamera yra tikrai universali. Be to, jame yra mikrofonas su triukšmo slopinimo sistema.

Prekių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti interneto kameros

Yra daugybė skirtingų kamerų modelių. Kiekvienas iš jų yra skirtas naudojimo tipui ir vartotojui. Dėl šios priežasties įprasta, kad daugelis vartotojų, spręsdami, kurį pirkti, abejoja. Kad galėtumėte juos išspręsti, parengėme jums šį skyrių.

Interneto kameros yra idealus jūsų vaizdo konferencijų priedas. (Šaltinis: Guillem: 59307007 / 123rf.com)

Kas tiksliai yra a internetinė kamera?

A internetinė kamera, arba internetinė kamera ispanų kalba, yra maža skaitmeninė kamera, prijungta prie kompiuterio, su kuria galima užfiksuoti ir transliuoti vaizdo įrašus internetu. Šie vaizdo įrašai gali būti perduodami tiek per internetinį puslapį, tiek tiesiogiai į kitą įrenginį per skirtingas programas.

Apskritai, interneto kameros Jie susideda iš objektyvo, vaizdo jutiklio ir elektroninių grandinių, reikalingų jų teisingam veikimui. Apskritai kalbant, jie mažai kuo skiriasi nuo kitų skaitmeninių fotoaparatų. Tiesą sakant, dažnai tai, kas juos kažkaip skiria ir suteikia vardą, yra programinė įranga kad ateina su jais.

Kokios yra pagrindinės interneto kameros?

Dažniausias a internetinė kamera yra skambinti vaizdo įrašais per „Skype“, „Zoom“ ar bet kurią kitą panašią programą ar programą. Jis taip pat dažnai naudojamas „YouTube“ vaizdo įrašams įrašyti daugiau ar mažiau profesionaliu būdu, pavyzdžiui, stebėjimo kameroms ar tiesioginiam vaizdo transliavimui internetu.

Visų pirma, jie intensyviai naudojami vaizdo žaidimų pasaulyje. Iš tikrųjų tam yra konkretūs modeliai. Jie taip pat dažnai naudojami mokslinių tyrimų srityse, tokiose kaip astronomija, kognityvinė psichologija ar neuromarketingas. Ir pastaruoju metu jie vis dažniau naudojami mokant internetines pamokas skirtingose ​​disciplinose.

Daugumoje internetinių kamerų yra keletas papildomų priedų. Apskritai, bent jau jie paprastai pritraukia atramą, kad pritvirtintų juos prie monitoriaus ar nešiojamojo kompiuterio ekrano. (Šaltinis: Selznevas: 16250302 / 123rf.com)

Kokie yra privalumai ir trūkumai interneto kameros?

Interneto kameros siūlo įdomių pranašumų prieš standartinius nešiojamųjų kompiuterių, mobiliųjų telefonų, tabletės ar kitus prietaisus. Su jais galite susipažinti šioje lentelėje.

Privalumas

  • Jie siūlo geresnę vaizdo kokybę.
  • Jie gali būti naudojami su skirtinga įranga ir prietaisais.
  • Juos galima lengvai atjungti.
  • Jie užima mažai vietos ir gali būti lengvai transportuojami.

Trūkumai

  • Jie gali kelti pavojų žmonių privatumui.

Kaip naudotis a internetinė kamera?

Pirmiausia patogu pataisyti fotoaparatą. Jei jį naudojate nešiojamame kompiuteryje, galite jį pataisyti centrinėje dalyje arba vienoje iš ekrano pusių. Tada turite prijungti fotoaparatą prie kompiuterio ir jį įjungti. Jei fotoaparatas reikalauja a programinė įranga Prieš pradėdami naudoti, turite ją įdiegti.

Jei reikia, turėsite sukonfigūruoti kai kuriuos techninius fotoaparato aspektus. Nors galbūt jums reikia pakoreguoti tik daugiau pagrindinių parametrų, tokių kaip ryškumas, kontrastas, skiriamosios gebos lygis arba kadrų skaičius per sekundę (fps). Taip pat patartina atlikti bandymą prieš pradedant jį naudoti.

Ar žinojote, kad pirmoji įrašyta internetinė kamera atsirado nuo 1991 m., Likus tik metams iki pirmosios pardavimo. internetinė kamera komercinis?

Kam patartina pirkti a internetinė kamera?

Jums gali prireikti a internetinė kamera nes nešiojamojo kompiuterio fotoaparatas nesuteikia jums reikiamų funkcijų. Arba todėl, kad turite stalinį kompiuterį, nes jie yra kompiuteriai, kurie yra be fotoaparato. Jums taip pat gali prireikti a internetinė kamera jei norite įrašyti aukštos kokybės „Youtube“ vaizdo įrašus. Arba net naudoti kaip apsaugos kamerą.

Interneto kameros yra daug modernesnės ir kompaktiškesnės bėgant metams. (Šaltinis: „Sudsawat“: 26578293 / 123rf.com)

Kokios rūšies internetinė kamera egzistuoja?

Internetines kameras galima suskirstyti į dvi plačias kategorijas. Viena vertus, yra tokių, kurie daugiausia skirti vaizdo konferencijoms, ir, kita vertus, skirti tiesioginėms transliacijoms. Pirmieji yra daug pigesni už antruosius, nors pastarieji suteikia geresnių privalumų.
Malonus Charakteristikos
Interneto kameros vaizdo konferencijoms Jie yra daug pigesni, nes tai yra pagrindiniai prietaisai.

Jie siūlo mažesnį našumą.

Interneto kameros siekiant srautas Jo kaina paprastai būna didesnė.

Jie siūlo daug geresnius privalumus. Jie ypač leidžia mėgautis daug didesne rezoliucija.

Kokios yra geriausios programos interneto kameros?

Yra daugybė įvairių programų, kad galėtumėte pasinaudoti savo galimybėmis internetinė kamera. Žinoma, jei ketinate su ja dalyvauti vaizdo konferencijose, tikrai naudosite „Skype“, „Zoom“ ar kitą panašią programą. Jei norite įrašyti vaizdo įrašus ir fotografuoti, „YouCam“ gali jus sudominti, nes tai leidžia prie jų pridėti daugybę efektų.

Kita tikrai įdomi programa yra „FLV Enconder“.

Su juo galite įkelti vaizdo įrašus, kuriuos užfiksavote savo interneto kamera, į internetą. Stebėjimo užduotims atlikti galite naudoti vitaminą D. Žinoma, jei norite redaguoti vaizdo įrašą daug profesionaliau, jūsų žinioje yra „Photoshop“ – galingas ir išsamus redagavimo įrankis.

Kokia priežiūra yra a internetinė kamera?

Vienas iš dalykų, į kurį turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį interneto kamerose, yra jūsų kompiuterinės įrangos saugumas. Turėtumėte turėti gerą antivirusinę programą, kad išvengtumėte įsilaužimo į jūsų signalą. internetinė kamera ir panaudok jį šnipinėti. Lygiai taip pat patogu jį įjungti tik tada, kai jis bus naudojamas.

Pirkimo kriterijai

Toliau analizuosime keletą svarbių kriterijų, į kuriuos turite atsižvelgti prieš įsigydami internetinė kamera. Kai kurie yra įprasti, kai mes atliekame bet kokį pirkimą. Kita vertus, kiti yra būdingi šio tipo prietaisams ir plačiajai visuomenei dažnai nežinomi.

Naudokite tai, ką ketinate jai duoti

Vaizdo konferencijoms nereikės tos pačios kameros, kaip transliuojant srautas. Siūlome jums keletą nuorodų šioje srityje šioje lentelėje.

Jei jums reikia a internetinė kamera siekiant Tu turėtum
Vaizdo konferencijos su draugais. Žemos klasės iš pripažinto prekės ženklo.
Darbo vaizdo konferencijos. Tas, kuriame taip pat yra geras mikrofonas.
Transliuojama tiesiogiai. Tokia, kuri palaiko bent jau skiriamąją gebą Pilnas HD 1080p, 30 kadrų per sekundę
Jogos ar šokių pamokoms. Toks, kurio matymo laukas yra kuo platesnis.
Srautas gyvena profesionaliai. A Internetinė kamera profesionalus.
Norėdami naudoti su mobiliuoju. Vienas su „Android“ arba „iOS“ suderinamumu.

Rezoliucija ir rėmai per sekundę

Vaizdo skiriamoji geba priklauso nuo taškų, kuriuos gali rodyti vaizdas, skaičiaus. Tai yra pagrindinė sąvoka, nes kuo žemesnė, tuo vaizdas yra grūdėtesnis. Kita vertus, kai jis yra aukštesnis, vaizdas atrodo ryškesnis. Šiandien mažiausia skiriamoji geba, už kurią turėtumėte lažintis, yra 720p arba HD.

Profesionalesniam naudojimui turėtumėte pasirinkti …