Jetem London vežimėlio aprašymas

Jetem London vežimėlio aprašymas

Specifikacijos

Bendrosios charakteristikos
Tipas vaikščiojimas
Didžiausias leistinas vaiko svoris 18 kg
Maksimalus amžius 3 metai
Galimi spalvų variantai smėlio, mėlyna, žalia, raudona, oranžinė, pilka
Važiuoklės dizainas
Sulankstomas mechanizmas cukranendrių
Kapoto medžiaga audinį
Ratų skaičius 6
Važiuoklės plotis 48 cm
Skirtingo pločio priekinė ir galinė ašys Taip
Pasukami priekiniai ratai/ratas taip, rakinama
Rato skersmuo 15 cm
pirkinių krepšelis taip, tinklelis
Rankenos aukščio reguliavimas yra
Vaikščiojimo blokas
Atgal reguliavimas, horizontali padėtis
Atlošo reguliavimo padėčių skaičius 5
Sėdynės matmenys (LxW) 86×32 cm
Saugos diržai taip, penkių taškų su minkštomis perdangomis
Pėdų atramos aukščio reguliavimas yra
Skersinis priešais vaiką taip, nuimamas
Kita
Nešiojimas Nr
Priedai skydelis nuo saulės, kojytės
Svoris 7,8 kg

Jetem London apžvalgos

Privalumai

  • vežimėlis nevažiuoja – BET PLANDUOJA! labai manevringas, lengvas, kokybiskas audinys, didelis gobtuvas, lengvas, pilna komplektacija uz tokia kaina.

Trūkumai

  • nepilnametis: kišenė be užsegimo, langas be ventiliacijos ir vaikas sunkiai matomas.

komentuoti
Labai ilgą laiką rinkausi vežimėlį 1,6 metų kūdikiui. Anksčiau buvo 15 kg transformatorius, todėl pagrindinis vežimėlio pasirinkimo kriterijus buvo lengvas svoris ir nebrangi kaina. Taip pat: pavieniai priekiniai ratai, buferis prieš vaiką, didelis gaubtas.
Apsigyvenau Jetem Primo, bet 6 mėnesius neradau jokioje šalies internetinėje parduotuvėje (!!!), tada norėjau Cybex Callisto – bet kai pamačiau gyvai, nusivyliau – atrodo pigiai ir gremėzdiškai. .
Pirkau Jetem London ir niekada nesigailėjau, nes šiame vežimėlyje yra viskas, ko reikia: kokybiškos medžiagos ir puikus manevringumas. Nerimavau, kad jei rankenos bus atskiros, negalėsiu riedėti viena ranka. Bet ne 🙂 o viena ranka puikiai rieda ir neveda į šonus 🙂 Beige spalva – realiai atrodo geriau nei nuotraukose. Mažyliui jame patogu ir patogu, miegant galima pakelti kojelę, bus daugiau vietos. Esant 170 cm ūgiui, užtenka ir rankenų aukščio (jas galima pakelti dar aukščiau).
VERDIKTAS: Jetem London vežimėlis skirtas tiems, kuriems reikia tikrai lengvo, manevringo ir patogaus vežimėlio!

PAPILDYMAS PO 6 MĖNESIŲ: Vežimėlį aktyviai naudojome pavasarį, vasarą, net ir dabar rudenį kartais juo pasivažinėjame. NIEKUR NIEKAS nesulūžo, negirgždėjo, vežimėlis atrodo kaip naujas! pilka-smėlio spalva tiesiog tobula – net ir išsitepus nieko nesimato. Krepšelis remiasi į kryžių – nesiliečia su žeme, daug kas įeina. Ką dar pridurti, kontrolė irgi nenuvylė – labai patogu riedėti, nusileisti ir lipti laiptais. Kapišonas gerai dengia vaiką ir nuo vėjo ir nuo saulės – nusileidžia beveik iki buferio. Taip pat pastebėjau svarbų vežimėlio spalvos pliusą – tankus pilkas audinys suteikia gerą atspalvį nuo saulės, skirtingai nei šviesūs vežimėliai – vaikui daug patogiau miegoti tamsoje nei šviesiame vežimėlyje. Merginos, pasiimkite vežimėlį – nepasigailėsite! Ypač dėl palyginti nebrangių pinigų. Be jokios abejonės, šiuo vežimėliu važiuos ir mano antras vaikas. Ačiū už dėmesį! 🙂

Fedorova Anastasija, 2013-10-13 Įvertinimas 5


Privalumai

  • Didelis gaubtas (vaikas džiaugiasi, maksimaliai nusileidžia ir žaidžia žvilgtelėjus), džemperis tarp kojų, pavieniai priekiniai ratai (jie manevringesni nei dvigubi), maža vežimėlio kaina, ne reikia atsegti bamperį sulenkiant vežimėlį, geras pasvirimo kampas galinis vežimėlio rėmo statramstis (todėl važiuojant kojos neliečia stabdžio, skirtingai nei Paris modelio), vežimėlis lengvai vaikšto net ant aukštų bordiūrų , pirkinių krepšelis guli ant metalinio kryžiaus ir nesmunka. Gaubto audinys gale per visą perimetrą yra pritvirtintas prie vežimėlio galo su Velcro, t.y. jį galima lengvai atsegti ir apvynioti ant išskleisto baldakimo, sukuriant kiaurą ventiliaciją vaikui, per karščius miegančiam vežimėlyje.

Trūkumai

  • Už tokią kainą jie atrodo nereikšmingi. Ištraukiamose rankenose yra žaismas (turbūt tai neišvengiama su tokia konstrukcija), maksimalus vertikalus atlošo kampas galėtų būti didesnis, bet vyresniems nei metų vaikams tai ne…