Ką nusipirkti šį juodąjį penktadienį | Suppleme

„Juodasis penktadienis 2021“ yra visai šalia ir mes pristatome savo A žaidimą.

Šiais metais mes turime fantastiškų pasiūlymų, išdėstytų mūsų protein, papildų, aprangos ir gerovės diapazonai. Dabar laikas kaupti mėgstamus baltymų miltelius, daug vitaminų ir kitą treniruoklių salę.

Būdami pirmaujančiu internetiniu sportinės mitybos prekės ženklu, turime daug ką pasiūlyti kokybės, produktų įvairovės ir kainos ir kokybės santykio prasme – ir tai prieš didžiausią nuolaidų renginį metų.

Nesvarbu, ar gydote save po sunkių metų, kurie buvo 2021 m, arba kaupti kalėdines dovanas tavo draugams, šie sandoriai yra per geri, kad praleistų.

Kada „Juodasis penktadienis“ yra 2021 m.

Juodasis penktadienis 2021 m yra lapkričio 27 d, bet nekantraujame, kol prasidės linksmybės, todėl taip ir padarysime siūlyti sandorius visą „Juodojo penktadienio“ savaitę ir „Cyber ​​We“ek. Stroškinti 20tūkst Lapkričio mėn ir einu iki pat 30-iestūkst.

Kiek galėčiau sutaupyti papildams ir mitybai šį juodąjį penktadienį?

Praėjusiais metais juodąjį penktadienį mes siūlėme 33% nuolaidą daugeliui produktų. Pasiruoškite šiais metais tikėtis dar didesnių dalykų visuose savo mėgstamiausiuose „Myprot“ein mityba ir papildai.

Jau nekalbant apie pasiūlymus, kuriuos siūlome „Black Friday Bundles“, kurie siūlo beprotišką kainos ir kokybės santykį.

Kokie buvo populiariausi jūsų produktai praėjusį juodąjį penktadienį?

Praėjusį juodąjį penktadienį jums patiko mūsų „Impact“ išrūgų baltymai, „Impact“ išrūgų izoliatas ir skanus mūsų keptas sausainis.

Visa tai ir daugelis, daugelis šiemet vėl bus pasiūlyta daugiau. Tai pats tinkamiausias laikas įsigyti senų mėgstamiausių ar išbandyti ką nors naujo.