Ką reikia žinoti apie Yellow Peel Simildiet prieš perkant

Šveitimas yra vienas populiariausių veido gražinimo būdų, o cheminis šveitimas – garsi odos procedūra. Naudojant cheminius tirpalus pašalinamas pažeistos odos sluoksnis, kad oda būtų sveikesnė. Paprastai jis naudojamas kaklo, rankų, nugaros, pažastų, po akimis ir veido odai gydyti.

Kalbant apie cheminį pilingą, geltonasis pilingas „Simildiet” yra vienas iš garsiausių veido pilingų kosmetikos srityje. Tai frakcinis pilingas, pasižymintis stipriomis depigmentuojančiomis ir skaidrinančiomis savybėmis. Jis ypač skirtas visiškai taikyti pigmentinėms dėmėms. Galingas šveičiamasis poveikis skatina odos sluoksnių dermos ir epidermio šalinimą. Jis veikia kaip stiprus inhibitorius, suteikiantis depigmentuojantį ir skaidrinantį poveikį. Geltoną žievelę lemia geltonos spalvos retinolis, kuris yra pagrindinė sudedamoji dalis.

Kaip veikia geltonasis pilingas?

Geltonasis pilingas laikomas veiksmingiausiu pilingu dėl senėjimą stabdančio gydymo. Kai kurie žmonės gali pajusti reikšmingų rezultatų, pavyzdžiui, melsvumą, smulkias raukšleles, spuogus ir raukšles. Jis veikia šalindamas spalvos pokyčius, taip pat skatina deguonies cirkuliaciją odoje. Paprastai šveitimas maišomas su mikrojėgelių procedūromis, kad būtų skatinamas gilesnis išplitimas. Jis padeda skatinti kolageno atsiradimą, taip pat mažina strijų ir spuogų randus.

Kam tinka geltonasis pilingas?

Beveik bet kas gali būti kandidatas šiai geltonosios žievelės simildietai. Jį galima atlikti įvairiems odos tipams, kurie apima saulės padarytą žalą, netolygią odos tekstūrą, hiperpigmentaciją, spuogų randus, aktyvius spuogus ir daugelį kitų. Apskritai žmonės, turintys aktyvių spuogų, yra tie, kurie dažniausiai naudoja šio tipo pilingą. Be to, geltonasis pilingas tinka ir tokioms odos problemoms kaip suglebusi ir raukšlėta oda.

Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokiems pacientų tipams kartu su jų būklėmis geltonasis pilingas netinka. Tai apima:

Žmones, kuriuos kamuoja opaligė.
Žmonės, kuriems reikia sudėtingesnio gilių randų ir raukšlių gydymo.
Žmonės, sergantys rožine ir labai jautria oda.
Žmonėms, turintiems tamsesnio atspalvio odą, prieš naudojant šį pilingą rekomenduojama pirmiausia kreiptis į profesionalų dermatologą. Todėl prieš įsigydami šį produktą turite įsitikinti, kad visiškai suprantate savo odos būklę.

Galimas šalutinis poveikis

Kaip ir kitos odos gydymo priemonės, geltonasis pilingas simildiet taip pat turi šalutinį poveikį. Kai kuriais atvejais gali atsirasti nedidelė raudona pigmentacija gydomose vietose. Tačiau su tuo galima susidoroti vartojant antibiotikus. Be to, gali atsinaujinti opaligė.

Nepaisant to, būtina atkreipti dėmesį, kad šio produkto rezultatai skiriasi tarp žmonių. Vis dėlto, tinkamai prižiūrint, rezultatai gali būti puikūs. Todėl taip pat turite tinkamai taikyti šį produktą. Netinkamas taikymas bet kokiu atveju gali sukelti didesnį odos pažeidimą. Įsitikinkite, kad jūsų oda nėra pernelyg jautri bet kokioms odos procedūroms. Yellow peel simildiet puikiai tinka tiems, kurie nori šviesesnės ir ryškesnės odos. Rezultatai gali ateiti ne iš karto, vietoj to, kad pamatytumėte geriausią rezultatą, turite pakartotinai naudoti produktą per tam tikrą laiko tarpą.