Kačių šiukšlių dėžių reitingas – kokia

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar jums reikia praktinės įrangos, kad galėtumėte patenkinti kačių draugo fiziologinius poreikius? O gal norite išlaikyti tinkamą higienos normą savo namuose ar bute? Atsakant į šiuos lūkesčius, buvo sukurtas kačių kraiko dėžučių sąrašas. Tai leis palyginti kainos ir kokybės santykį, lengviau pasirinkti tinkamą variantą, taip pat padės patikrinti papildomas vertes. Geriausios kačių kraiko dėžės turi didesnį nei vidutinis ašarų stiprumą. Jie taip pat paveiks gyvūno įpročius.

Kačių kraiko dėžučių sąrašas – 10 geriausių kačių kraiko dėžučių

Geriausių kačių kraiko dėžučių aprašymas

1. „Trixie Petmate Booda Dome“, kačių kraiko dėžutė – atsarginiai filtrai 2 vnt

  „Trixie Petmate Booda Dome“, kačių kraiko dėžutė - atsarginiai filtrai 2 vnt

10 –

Pigios kačių kraiko dėžutės taip pat gali puikiai atlikti savo darbą, kaip įrodo „Trixie Petmate Booda Dome“. Tai daugiausia lemia tokie pranašumai: galimybė įsigyti keičiamų įdėklų, skirtų įvairiems gyvūnams, galimybė patalpinti kampinę kambario dalį arba greitas montavimas. Žinoma, pats konstrukcijos įsigijimas yra susijęs su tam tikromis išlaidomis, tačiau sutaupymas gali būti matomas dabartiniame naudojime. Reikėtų pabrėžti, kad šiukšlių dėžėje yra įmontuota rankena, kuri palengvina išorinio dangčio nuėmimą. „Trixie Petmate Booda Dome“ turi anglies filtrą, kuris sugeria nemalonius kvapus. Jie neplinta po namo ar buto interjerą, todėl katės savininkas nepatirs jokio diskomforto. Turite nepamiršti reguliariai keisti kraiko, kuris ilgai laikysis higienos. Taip pat rekomenduojama gyvūną apsaugoti nuo odos dirginimo ir alergijos. Todėl šią veiklą reikėtų sistemingai kartoti. Produktas yra įvairių spalvų variantų. Verta jį nusipirkti.

2. „Savic“ šiukšlių dėžė, skirta „Kota Nestor Gray“

  „Savic“ kačių kraiko dėžutė „Nestor Grey“

57 –

Pateiktame kačių kraiko dėžutėje taip pat pateikiama „Savic Nestor“ versija. Pagrindiniai produkto privalumai yra, pavyzdžiui: skirti tik vyresniems gyvūnams, užtikrinant laukiamą išsiskyrimo komfortą, pašalinant nemalonius kvapus ir aukštą tokio tualeto standartą. Tai, be kita ko, atsiranda dėl kilnojamų durų ir anglies filtro. Tai yra pagrindiniai komponentai, įrodantys šios šiukšliadėžės produktų klasę. Visumą papildo viršutinis, atidaromas atvartas. Jo dėka galima reguliariai šalinti atliekas. Reikėtų pabrėžti, kad šis modelis buvo pagamintas iš ekologiškos medžiagos. Jame nėra kenksmingų junginių ir medžiagų, išsiskiriančių dėl besikeičiančios temperatūros. Tai turi įtakos vyresnio amžiaus katės saugumui, kuris greičiau pripras prie tokio kambario. Dėl to jis nustos teršti gyvenamąjį plotą. Šiuo atžvilgiu turėtumėte būti supratingi, nes vyresnis amžius taip pat yra kliūtis. Kai kuriuos galima įveikti.

3. „Rotho Bailey Cat“ kraiko dėžutė su gaudyklė juoda

  „Rotho Bailey Cat“ kraiko dėžutė su gobtuvu juoda

– 54 –

Geriausia kačių kraiko dėžutė turėtų būti panaši į Rotho Bailey veislę su gaudytoju. Tai apima: 55 cm ilgį, patvarią ir lanksčią struktūrą, lengvą interjero valymą, patogumą naudoti tokį tualetą ar gražią apdailą. Šunų šuniukai, kurie pripranta prie tam tikro buitinio elgesio, taip pat gali naudoti šiukšlių dėžę. Jų atveju tai paveiks atitinkamą išsiskyrimo dažnumą ir sumažins gyvenamųjų patalpų taršą. Tačiau reikia atsiminti, kad prioritetas yra eiti į lauką, o tai leidžia gyvūnui išleisti visą sukauptą energiją. „Rotho Bailey“ su absorbentu apsaugo nuo nemalonių kvapų plitimo. Tačiau turėtumėte žinoti, kad įsisavinimas naujoje aplinkoje reikalauja šiek tiek daugiau laiko. Todėl savininkas turi aktyviai skatinti tam tikrus įpročius ir pašalinti nepageidaujamus įpročius. Efektyvų šiukšlių dėžės surinkimą užtikrina fiksatoriai iš abiejų pusių. Todėl verta rinktis šį produktą.

4. TRIXIE kačių kraiko dėžutė Carlo 2-58cm pilka / šviesiai pilka

  TRIXIE kačių kraiko dėžutė Carlo2-58cm pilka / šviesiai pilka

– 34 –

„Trixie Carlo“ yra pigios šiukšlių dėžės katėms, tačiau jos turi savo praktinių pranašumų. Svarbiausi iš jų yra, pavyzdžiui: patvari konstrukcija, lengvas priemaišų ištuštinimas, draugiškas vidinis pamušalas ir atsparumas atsitiktiniams įtrūkimams ar įbrėžimams. Gyvūnas kartais būna dirginamas ar susijaudinęs, todėl netyčia gali sutrikdyti šiukšlių dėžę. Tačiau gamintojas numatė jo naudojimo specifiką, susijusią su kačių veikla. Trixie Carlo turi atvirą personažą, kuris suteikia augintiniui šiek tiek komforto ir laisvės. Kai kurie gyvūnai gali bijoti bet kokių uždarų erdvių, bijodami patekti į vidų. Ypač tada, kai iš jų perspektyvos atrodo gana griežtai. Tokiu atveju tokios rizikos nėra, o klientas savo žinioje turi skirtingo ilgio variantus. Nuimamas rėmas taip pat yra privalumas, kurio dėka smėlis neišsipila. Tokį produkto variantą neabejotinai verta apsvarstyti, taip pat dėl ​​galimų išlaidų.

5. Curver kiuvetė su filtru, grafitas 51 × 38,5x40cm

  „Curver“ kiuvetė su filtru, grafitas 51x38,5x40cm

120 –

Specializuotame kačių kraiko reitinge taip pat yra veislė „Curver“ su filtru. Tai visų pirma būdinga: patvari konstrukcija, gana erdvus interjeras, lengvas išdėstymas įvairiose namo ar buto vietose, taip pat galimybė įsigyti papildomų priedų. Paskutinėje srityje jums reikės, pavyzdžiui: žvyro, smėlio, mentelės ar efektyvaus anglies filtro. Efektyvus blogo kvapo pašalinimas yra komfortas gyventojams, bet ir pačiai katei. Jis labiau norės naudoti šiukšlių dėžę, kad priprastų prie išsiskyrimo formos. Filtro kreivė pagaminta iš patvaraus plastiko, panašaus į rotango. Ergonomiška rankena leidžia lengvai transportuoti ir nešiotis. Tai taip pat naudinga atostogų ar atostogų kelionių metu. Kitas privalumas yra galimybė išardyti duris. Jei jūsų katė prie naujojo tualeto priartėja per atstumą, jį galima nuimti, kad padidėtų matomumas viduje. Galbūt tada jis sulaužys savo pasipriešinimą ir eis į vidų. Pirkėjui suteikiama dvejų metų garantija.

6. petinn Easy Cat kraiko dėžutė, pilka

  petinn Easy Cat dengta kraiko dėžutė pilka

69 –

„Petinn Easy Cat“ reiškia gana pigias kačių kraiko dėžutes, kurioms būdingas efektyvumas. Tai, be kita ko, lemia: paprastas pritaikymas, prieinamumas prie interjero, patvarus korpusas, nemalonių kvapų plitimo apribojimas ir filtro efektyvumas. Nors tai yra uždaras modelis, gyvūnui neturėtų kilti jokių nepatogumų ar kitų apribojimų. Reikėtų pabrėžti, kad šį pasiūlymą galima naudoti ir šunų šuniukams. Šios šiukšliadėžės naudojimas taip pat yra būdas apriboti išsiskyrimą atsitiktinėse namo ar buto dalyse. Nors turite nepamiršti reguliariai išeiti, kad išlaisvintumėte sukauptą energiją. Tai taip pat turi įtakos gyvūno fiziologinių funkcijų reguliavimui. Šiukšlių dėžė atidaroma iš viršaus ir turi rankeną, kad būtų lengva nešiotis. Tinka transportuoti kelionių metu su kate. „Petinn Easy Cat“ yra įvairių spalvų, o pasirinkimas priklauso nuo individualių pageidavimų. Šis modelis bus tinkamas pirkinys.

7. „YARRO“ tualetas „TRENDY“ Klasikinė spalva su pilkos spalvos katės motyvu

  „YARRO“ tualetas „TRENDY“ Klasikinė spalva su pilku katės motyvu

139 –

Geriausių šiukšlių dėžių vertė bus panaši į „Yarro Trendy Classic“. Pagrindiniai pirkimo privalumai: būdingos, išorinės dekoracijos, bendra kokybė, medžiagos ilgaamžiškumas ir gana erdvus interjeras. Viduje yra aktyviosios anglies filtras, kuris veiksmingai pašalina nemalonius kvapus. Jums tereikia nepamiršti sistemingai pakeisti kraiko. Tai svarbu tiek dėl higienos, tiek dėl saugumo. Tokiu būdu katė nebus paveikta odos dirginimo ar alergijos. „Yarro Trendy Classic“ yra atsparus įtrūkimams ir įbrėžimams, todėl neturėtų būti netyčia sugadintas. Turite nepamiršti skirti savo augintiniui laiko pažinti naują interjerą ir jo nedaryti. Tai gali visam laikui atgrasyti katę nuo šiukšlių dėžės. Tuo tarpu, taikydamas ramų ir racionalų požiūrį, gyvūnas jausis padrąsintas ir galiausiai pasirinks šią parinktį. Dvejų metų garantija yra tikras pirkimo saugumas.

8. „Moderna Products“ „Flip Cat Jumbo“ kačių šiukšlių dėžė – tamsiai pilka / balta (450960)

  „Moderna“ produktai „Flip Cat Jumbo“ kačių šiukšlių dėžė - tamsiai pilka / balta (450960)

– 82 –

„Moderna Products Flip Cat Jumbo“ turi savybių, kurias turi net geriausios šiukšlių dėžės. Pavyzdžiui, klientas įvertins: atsparumą atsitiktiniams mechaniniams pažeidimams, lengvą ištuštinimą ir išsiskleidimą, nemalonių kvapų pašalinimo efektyvumą ar interjero erdvumą. Ne visiems gyvūnams šiukšlių dėžėje bus būdingas tam tikras išsiskyrimo reguliarumas, tačiau užterštumą namo ar buto viduje galima sumažinti. Siekdami geros sveikatos ir energijos, taip pat turėtumėte išleisti katę į lauką. Žinoma, tik tuo atveju, jei namų sklypas yra pakankamai apsaugotas, kad neišeitų iš teritorijos. „Moderna Products Flip Cat Jumbo“ yra uždaras modelis, pagamintas iš netoksiško ir lankstaus plastiko. Komplekte taip pat yra mentelė, naudinga nešvarumams iš šiukšlių dėžės ištuštinti. Reikėtų pažymėti, kad tvirti skląsčiai neleidžia automatiškai atidaryti viršutinės dalies. Todėl tai yra įdomus produkto pasiūlymas, kurį verta apsvarstyti atsižvelgiant į galimą katės pirkimą.

9. „Yarro“ tualetas su madingu filtru „Cat Prabangus juodas“ 39,5x50x37,5cm

  Madingas „Yarro“ tualetas su filtru „Cat Prabangus juodas“ 39,5x50x37,5cm

– 189 –

Geriausia katės šiukšlių dėžė yra „Yarro Luxurious“ didelei daliai pirkėjų. Toks vertinimas gaunamas dėl specifinių produkto naudingumo pranašumų. Jie yra: 50 cm ilgio, atsparūs įtrūkimams ir įbrėžimams, lengva patekti į vidų, efektyviai išvalyti nešvarumus ir pašalinti nemalonius kvapus. Tu privalai …