Kaip kvepia tikri vyrai

Tada su degtine ir cigaretėmis? O gal vėjas, nuotykiai ir meilė? Kaip vyras kvepia, priklauso tik nuo jo, tačiau yra keletas kvapų, kuriuos pajusite tik iš tikrų vyrų. Ar gražiausiuose vyriškuose kvepaluose bus tabako ir odos? Nebūtinai. Tačiau šios natos sukuria vyriškiausius kvapus. Susipažink su 5 iš jų!

Vyriškų kvepalų ingredientai - tabakas ir oda

Vyriškų kvepalų – tabako ir odos – paslaptys

Iš pirmo žvilgsnio jie nėra susiję su maloniu kvapu. Juk gražiausi vyriški kvepalai turėtų kvepėti levandomis, jūros vėjeliu, citrusais, bergamote ir kedru. Bet net populiarus 1 milijonas jame yra odos. Kartu su tabaku vyrų kvepalai gali būti labai patrauklūs.

Kas paskatino kvepalų gamintojus sugalvoti sukurti tabako ir odos pagrindu pagamintus vyriškus kvapus?

Kvepalų ingredientai - oda ir tabakas

Šaltinis: https://forum.interia.pl/czego-powinien-pachniec-prawdziy-mezczyzna—tematy,dId,1313889

Šie du produktai yra glaudžiai susiję su tikras vyras – toks, kokį sutiktum ankstesnėse Marlboro reklamose. Kas nesusieja gražaus Jameso Deano su kaubojaus kepure, su cigarete burnoje ir tikrai su intensyviai kvepiančia oda (žinoma, iš jo drabužių spintos priedų – batų, diržo, galvos apdangalų, petnešų …)?

Tikras vyras kvepia oda ir tabaku?

Tačiau tabakas ir oda taip pat turi gryną aromatinį pagrindą ir jų pridėjimas pagerina kvepalų kompozicijas. Dažnai su jais susitiksite nišiniai kvepalai. Odinės kvapiųjų medžiagų natos turi ypač turtingą istoriją ir labai prisideda prie kvapų susidarymo. Priešingai nei atrodo, tabakas nekvepia cigarečių dūmais, tačiau turi turtingą ir šiltą aromatą. Kompozicija sukurta pagal saldų kvapą su samanų ir medienos akordais, tačiau su pastebimais viskio, klevo ir karamelės aromatais, taip pat šiek tiek vaisių-rožių-violetiniais aspektais. Nustebote? Štai ką gali padaryti vyriškiausių kvapų mišinys, t. Y. Tabako derinys su oda:

  • praturtina kompoziciją, todėl ji įgyja gilumą ir išraišką,
  • prideda paslaptį įprastiems kvapikliams,
  • sukuria aksesuarą, susijusį su prabanga (daugiausia dėl odos),
  • suteikia kvepalams paprastai vyrišką pobūdį.

5 tikro vyro kvepalai

Čia pateikiami pasiūlymai, kurie atspindi pavyzdinius vyrų kvapus su tabako ir odos užrašais.

1. Viktoras ir Rolfas „Spicebomb“

Tikra prieskonių bomba, kuri sprogsta iš vienos pusės ir užšąla iš kitos pusės. Šilta jėgos pusė yra mūsų herojai – tabakas ir oda, kurie, papildomai praturtinti šafranu ir pasaldinti cinamonu, subalansuoja traškią galvos natą iš bergamočių ir greipfrutų. Jis tampa aštrus su pipirais ir aitriąja paprika. Reklama įrodo, kad tai tikrai vyriškas aromatas. Užkurkite tokios moters kaip Jamesas Bombas pojūčius. Turiu omeny Bondą!

2. „Burberry London for Men“

Būdingas Londono šalikų patikrinimas šį kartą puošia vieno patraukliausių vyriškų kvepalų buteliuką. Tai kvapas, kuris puikiai tinka tikro šių dienų vyro odai, kuri yra tiek klasikinė, tiek ir moderni.

Delikatesas derinamas su nepaprasta jėga – nekalta pradžia kvepia levandomis, cinamonu ir bergamotėmis, tačiau širdyje pradeda jaudintis. Saldžioje mimozoje maudoma oda kvepia Portugalijos vynu. Tada ateina tabako akcentas, praturtintas samanomis ir ąžuolu. Ar esate rafinuotas ir atsipalaidavęs tuo pačiu metu?

3. „Gucci to Gucci Pour Homme“

Puikus kvapas kostiumuikuris tikrai patenkins kiekvieną elegantišką vyrą, bet ir žmogų, kuris nenori užuosti visų kolegų. Ji priklauso vyrų šeimai Kvepalai chypre, kurie tinka rudeniuibet ir žiemą jie puikūs.

Stipriai tabako ir subtiliai odinis kvapas tinka šiuolaikiniam Jamesui Deanui (kurį, beje, reklamoje mėgdžioja patikimas Jamesas Franco).

https://www.youtube.com/watch?v=0BDazlHxKwo

4. „Joop Homme Extreme“

Tai tikrai minimalistinė kompozicija tikram vyrui – šauniam vyrui, kuris tuo pačiu yra mielas ir stiprus. Čia rasite tik odą, kakavą ir pačiulį. Skamba žavingai?

Be abejo, šie vyrų kvepalai gali maišyti kraują. Tai yra pats seksualiausias odos kvapas, kurį rasite. Gali būti, kad kažkas negalės atsiplėšti nuo jūsų kūno.

https://www.youtube.com/watch?v=0Fck_ST3u3o


Kaip gaminamas odos aromatas?

Tai ilga istorija, tačiau šiandien odos kvapas nebeturi kilti iš natūralių šaltinių. Iš pradžių jis buvo gautas iš odinių pirštinių, kurios buvo parfumuotos, kad jos neišskleistų aštraus gyvūnų kvapo. Karaliui Jurgiui III jie patiko. Sintetinės odos aromatas šiandien pasiekiamas daugiausia dėl beržo, dažniausiai pridedant: styrax, kadagio, mirtos, castoreum, vanilės, cistus.


5. Tomas Fordas vyrams

Imbieras šviežias visus metus! „Tom Ford“ prabangus produktas yra būdas priversti jus išsiskirti. Turtinga kompozicija stebėtinai nėra akivaizdi – galite pajusti ir sumedėjusį orientą, ir citrusinių vėjų vėją, tačiau tabako (didelėje dozėje) ir odos (mažesnėje dozėje) buvimas praturtina šiuos tikro vyro kvepalus giliu žemiškumu. Tai subtilus ir rafinuotas pasiūlymas, puikiai tinkantis visiems metams ir biurui, mėgstamas retro mėgėjų. Vyriškas aromatas madingam vaikinui.

Peržiūrėkite kitus vyriškus tabako ir odos kvepalus.