Kankeno kuprinė: kas aš

Daug kas pasikeitė, nes 1978 m. „Fjällräven“ prekės ženklas sukūrė pirmąjį „Kanken“ kuprinės modelį. Gimė tam, kad pagerintų švedų moksleivių nešiojimąsi mokyklinius reikmenis. Tai tapo žymia kuprine visame pasaulyje.

Kokybė ir universalumas reiškia, kad mes kalbame apie specialią kuprinę. Švedijos kilmė suteikia efektyvumo ir modernumo, kurį šiaurietis visada projektuoja. Tai verčia mus galvoti, kad nesvarbu, kiek metų praeis, „Kanken“ kuprinė visada bus tendencija ir a turi mums ant nugaros.

Svarbiausias

  • Kiekviena „Kanken“ kuprinė turi savo asmenybę. Prieš pasirinkdami modelį turėtumėte aiškiai žinoti apie savo.
  • „Kanken“ matmenys bus vienas iš svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant. Turėsite atsižvelgti ne tik į talpą, bet ir į savo kuprinės dydį.
  • Mes kalbame apie prekės ženklą, tvirtai įsipareigojantį aplinkosaugai. Iš tikrųjų yra modelių, kuriuose labiausiai atsidavę tikslui gali žengti dar vieną žingsnį.

Geriausios „Kanken“ kuprinės rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Visos „Kanken“ kuprinės turi kažką bendro, jų medžiagų kokybė ir neįtikėtinas dizainas. Tačiau kartais pasirinkti iš daugybės variantų tampa gana sunku. Norėdami jums padėti, mes paruošėme geriausių „Kanken“ rinkinį rinkoje.

Geriausia klasikinė „Kanken“ kuprinė

Klasikinis „Fjällräven“ modelis, pagrįstas novatorišku 1978 m. Dizainu. Jo 16 l talpa leidžia laikyti viską, ko reikia. Išsiskiria jos paminkštintos juostos, ko labai trūksta kituose modeliuose. Jis turi puikų funkcinį kišenių paskirstymą ir pagrindinį skyrių su užtrauktuku. Be mažesnio priekyje ir dar dviejų šonuose.

Puikiai tinka tiems, kurie ieško prekės ženklo esmės ir nemėgsta atnaujintų versijų. Ši kuprinė bus ištikima jums abiem priešpiečiai Sekmadienis kaip šiek tiek pabėgęs į kalną.

Geriausia nešiojamojo kompiuterio kuprinė „Kanken“

„Kanken“ kuprinė, skirta nešiojamam kompiuteriui iki 15 „. Jo paminkštintas skyrius leidžia laikyti įrenginį ir apsaugoti jį nuo smūgių ar įbrėžimų. Paminkštintos dirželiai patogiai ir saugiai laiko ir paskirsto svorį ant nugaros. Be to, jis pagamintas iš medžiagos. Vinilonas F., kuris izoliuoja jūsų nešiojamąjį kompiuterį nuo purvo ir drėgmės.

Saugumas ir patogumas apibrėžia šį nešiojamąjį kompiuterį. Pamirškite, kad nešiotės ją savo kuprinėje, kol turėsite ją naudoti. Gebėjimas aplenkti darbą ar mėgautis filmu ilgoje kelionėje niekada nebebus našta.

Geriausia „Kanken“ kuprinė žygiams

„Fjällräven“ mums siūlo savo dviejų spalvų „Kanken No. 2“ kuprinės modelį. Aukščiausios kokybės medžiagos, išryškinančios G-1000 medžiagą, kuri suteikia jai maksimalų nepralaidumą. Matmenys 38 cm x 27 cm x 13 cm, kvadrato formos dizainas optimaliam jūsų daiktų išdėstymui.

Vinilonas F. nepakanka jums. Žinote, kad jums niekas netrukdo ieškoti iššūkių ir nuotykių. Nagi, negalvok dukart, jei teks pasiraitoti rankoves ir pereiti upę, nebeieškok! Tai jūsų kuprinė, o „G-1000“ taps geriausiu jūsų draugu.

Geriausia „Kanken“ kuprinė vaikams

Modelis yra čia Vaikai iš „Kanken“ kuprinės. Galima rinktis iš dviejų ryškių spalvų, idealiai tinkančių mažiausiems namuose. Medžiaga Vinilonas F. atsparus ir izoliuojantis nešvarumus. Jums nereikės jaudintis, kad jūsų vaikai tuo džiaugiasi iki galo. Jame yra ergonomiškas dizainas ir atspindintis logotipas, kuriuos galima pamatyti sutemus.

Nugaros skausmas baigėsi. Mes visi žinome, kaip svarbu būti kietam mokykloje. Kodėl to nepadarius praktiškai ir saugiai?

Geriausias „Kanken“ kuprinės kainos ir kokybės santykis

Galiausiai „Fjällräven“ mums siūlo šį „Kanken mini“ Klasikinis. Jis turi visas originalaus modelio ypatybes, tačiau yra mažesnio dydžio. Jo išmatavimai 29 cm x 20 cm x 13 cm idealiai tinka ieškantiems lengvos kuprinės, kurioje visada rasite viską.

Puikus pasirinkimas, nesvarbu, ar pavargote perkrauti petį krepšiais, ar pečių krepšys nėra jūsų pasirinkimas. Ar jums patinka dėvėti būtiniausius daiktus ir tuo pačiu būti madingam? Pamirškite apie sindromą Mary Poppins ir raskite motyvą, kol neviltis atsidūrė kitoje pusėje.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie „Kanken“ kuprinę

Dabar jau supratote, kodėl „Kanken“ kuprinė nėra įprasta kuprinė. Tačiau vis tiek galite abejoti kai kuriais ypatumais, dėl kurių jis yra unikalus. Tada mes pasiūlysime jums reikiamą informaciją. Taigi, pasirinkdami galite priimti geriausią sprendimą.

mergina miške

Pasirinkę kuprinės modelį, kuris atitiktų jūsų asmenybę, galėsite iki galo mėgautis savo „Kanken“. (Šaltinis: Agnieszka Boeske: cFdH_t5xBxk / Unplash.com)

Kokios yra „Kanken“ kuprinės?

Platus spalvų pasirinkimas ir skirtingi modeliai gali apsunkinti pirkimo sprendimą. Kankeno kuprinės kaip niekam lemia nešiotojo asmenybę. Perskaičius šį bloką, jūsų pasirinkimas bus aiškesnis nei bet kada. Mes išsamiai apibūdinsime pagrindinius „Kanken“ kuprinių modelius ir išskirtines kiekvieno iš jų savybes.

„Kanken Classic“

Pagrindinis „Fjällräven“ firmos modelis ir perkamiausias. Dėl jo patvarumo ir našumo jis tampa brangakmeniu karūnoje. Jei nežinote, kurį pasirinkti, čia visada turite saugų statymą.

Kanken maxi

Tai modelis, pasižymintis didžiausiu prekės ženklo pajėgumu, kurio dizainas yra panašus į modelio Klasikinis. Jame yra užtrauktukų sistema, leidžianti nuo 18 L tūrio iki neįtikėtino 26 L tūrio. Galite laikyti viską, ko reikia.

„Kanken Mini“

Mažiausias prekės ženklo variantas, idealus minimalistams. Jei turite nešiotis kelis daiktus ir jums reikia kažko kompaktiško, tai jūsų kuprinė.

Kankenas Nr. 2

Ar esate įsisenėjęs nuotykių ieškotojas? Ar norėtumėte nunešti savo „Kanken“ į pasaulio pabaigą ir negauti įbrėžimų? Mes garantuojame, kad jūsų „Kanken No. 2“ kuprinė bus sėkminga visuose iššūkiuose, kuriuos jai iškėlėte. G-1000 medžiaga, kuria ji yra padengta, suteikia jai nepalyginamą atsparumą ir nepralaidumą.

Kankenas Vaikai

Pagal dydį ir dizainą šis modelis yra idealus mokyklinio amžiaus vaikams. Galiausiai atsineškite superinę kuprinę Saunus Tai nėra nesuderinama su mažųjų sveikata.

Kankenas Nešiojamas kompiuteris

Šioje „Kanken“ kuprinėje yra specialus paminkštintas skyrius. Sukurtas patogiai ir saugiai nešiotis nešiojamąjį kompiuterį. Yra iki trijų skirtingų modelių – 13, 15 ir 17 colių. Jie pritaikyti pagrindiniams prietaisų modeliams.

Re-Kankenas

„Eco-Friendlys“ pasaulio! Čia jūs turite savo „Kanken“ modelį, pagamintą iš 100% perdirbtų medžiagų. Pagaminta tiksliai su vienuolika butelių vandens. Tai leidžia nešiotis viską, ko norite, nepalikdami žymės aplinkoje.

Kokie yra „Kanken“ kuprinės privalumai?

Pirmas dalykas, patekęs į jūsų akį, kai pamatote „Kanken“ kuprinę, yra gražus dizainas ir ryškus spalvų derinys. Tačiau „Kanken“ kuprinės yra kur kas daugiau. Mes kalbame apie neįtikėtinos kokybės medžiagas ir kvadratinį dizainą. Tai leidžia disponuoti ir prieiti prie mūsų daiktų be konkurentų rinkoje.

Šioje lentelėje parodysime pagrindinius „Kanken“ kuprinių privalumus:

Privalumas

  • Unikalus dizainas
  • Kiekvienam vartotojui pritaikyti modeliai
  • Aukštos kokybės medžiagos
  • Neperšlampamas
  • Ergonomika

Trūkumai

  • Auksta kaina
  • Kai kurių modelių nepamušti dirželiai

Kas yra „G 1000“ medžiaga, iš kurios gaminamos „Kanken No. 2“ kuprinės?

Tai yra firmos „Fjällräven“ užpatentuota medžiaga. Jis yra labai atsparus ir visiškai atsparus vandeniui. „G“ kilęs iš Grenlandijos. Alpinistai suprato būtinybę hidroizoliuoti savo įrangą dėl atšiaurių oro sąlygų. Taigi jie pranešė Ake Nordinui, „Fjällräven“ kūrėjui.

Šuolininku su slidėmis Nordinas prisiminė vašką, kuris prieš šuolius buvo uždėtas ant kelnių, kad būtų išvengta drėgmės. Iš ten jis sukūrė medžiagą, bičių vaško ir parafino mišinį, kuris buvo 100% atsparus vandeniui. Šiandien jis yra patentuotas prekės ženklo kaip G-1000 ir naudojamas jų „Kanken No. 2“ kuprinės modelyje.

mergina ruošia kuprinę

Iš šio susižavėjimo kilo Arkties lapės iniciatyva. Tai yra šio neįtikėtino gyvūno išsaugojimas nuo išnykimo.

Kaip „Kanken“ kuprinės dizainas padeda jūsų nugaros sveikatai?

Savo pirmąjį „Kanken“ kuprinės prototipą Ake Nordin sukūrė 1978 m. Jo tikslas buvo išvengti erzinančių nugaros skausmų, kuriuos patyrė švedų moksleiviai. Ake, jis padarė išvadą, kad jo kuprinė turi būti visiškai stačiakampio formos, kad svoris būtų gerai paskirstytas ir krovinys būtų kuo arčiau stuburo.

Kita vertus, diržai turi ypatumą, kad jie yra prisiūti prie kuprinės „X“ formos. Tai ne tik estetinė problema. Be to, jie leidžia tolygiau paskirstyti svorį ant mūsų nugaros.

Kaip reikėtų plauti „Kanken“ kuprines?

Medžiaga, kurią gamina mūsų „Kanken“ kuprinės, gana gerai atstumia purvą ir vandenį. Todėl jo nereikia dėti į skalbimo mašiną. Stiprus skalbimas gali sugadinti apsauginę medžiagą, kuria padengta mūsų kuprinė, ir sugadinti audinį. Todėl valymo procesas turi būti subtilus. Tiesiog naudokite drungną vandenį ir minkštą šepetėlį ar kempinę.

Tada paliksime jums aiškinamąjį vaizdo įrašą, kuris padės jums išlaikyti jūsų „Kanken“ švarą, nepažeidžiant jo.

Kokia yra „Kanken“ kuprinių arktinės lapės iniciatyva?

Arkties lapė yra Skandinavijos simbolis. Tai kyla iš susižavėjimo, kurį šis gyvūnas jaučia regione. Svarbiausia – nuotykių ieškotojų, dėl jų sugebėjimo prisitaikyti prie atšiaurių vietovės sąlygų. Tad nenuostabu, kad „Nordin“ savo prekės ženklą pakrikštijo „Fjällräven“. Tai reiškia „arktinė ar sniego lapė“.

Ir iš šio susižavėjimo kilo arktinės lapės iniciatyva. Tai yra šio neįtikėtino gyvūno išsaugojimas nuo išnykimo. Jo geidžiama oda ir klimato pokyčiai buvo mirtini. Jie sukėlė tai, kad šio tūkstantmečio pradžioje pagrindiniuose Skandinavijos regionuose suskaičiuota tik 50 lapių. Štai kodėl Fjällräven, be bendradarbiavimo su Stokholmo universitetu, šiam tikslui paaukoja 10 eurų iš kiekvienos „Kanken“ kuprinės pardavimo.

Pirkimo kriterijai

Gali būti, kad jūs jau įsivaizduojate, kad visur nešatės savo „Kanken“ kuprinę. Tačiau pirmiausia manome, kad svarbu žinoti pagrindinius pirkimo kriterijus, į kuriuos turite atsižvelgti:

Naudokite

Iš anksto jo dizainas leistų manyti, kad „Kanken“ kuprinė tinka viskam. Tačiau vienas iš …