Top kavos virimo aparatai

Espresso aparatas veikia užpilant verdančiu vandeniu ant šviežiai maltos kavos, kurios slėgis yra iki 12 barų. Šis procesas išsaugo vertingus kavos antioksidantus ir išryškina visą kavos aromatą ir skonį. Šis kavos ruošimo būdas taip pat laikomas sveikiausiu. Šiuolaikiniuose espresso aparatuose yra įmontuotas kavos malimo mašina, pieno šildytuvas ir pieno putotuvas.

Geriausių slėginių kavos aparatų aprašymas

1. Kavos aparatas PHILIPS 5000 EP5360 / 10 PIANO BLACK

 Kavos aparatas PHILIPS 5000 EP5360 / 10 PIANO BLACK

Kaina: apytiksliai 2199 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Kavos aparatas PHILIPS 5000 EP5360 / 10 PIANO BLACK yra kavos aparatas, skirtas penkiems – 5 malūnėlių nustatymams, 5 aromato stiprumo nustatymams, 5 kavoms. Mažame, kompaktiškame dizaine yra talpykla kavos pupelėms, vandeniui ir atliekoms, taip pat patvarus keraminis malūnėlis.

 • kavos rūšys: espresso, klasikinė juoda kava, americano, kapučino, latte macchiato, putotas pienas, karštas vanduo,
 • galia 1850W
 • slėgis 15 barų
 • funkcijos: automatinė valymo sistema, nuimama alaus ruošimo grupė, intuityvus valdymo skydelis, patentuotas „AquaClean“ filtras

Įrenginys, kurį verta rekomenduoti – mažas dydis ir labai didelis efektyvumas Didelis privalumas yra tas, kad kavos aparatą galima išardyti ir plauti. Integruotas grafinas, kuris du kartus putoja pieną, sukurdamas subtilias putas, taip pat automatiškai valomas. „PHILIPS 5000 EP5360 / 10 PIANO BLACK“ yra kavos aparatas, užimantis aukštą vietą slėginių kavos virimo aparatų reitinge, nes paprastas ir intuityvus valdymo pulto ir vidinio meniu išdėstymas ekrane, didelės mašinos galimybės, apgalvotas ir patogus naudoti. draugiškas dizainas dėl savo matmenų ir išvaizdos.

2. „De’Longhi ECAM 350.75.S“ kavos aparatas

 Kavos aparatas „De'Longhi ECAM 350.75.S

Kaina: apytiksliai 2868 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

DE’LONGHI ECAM 350.75.S MAŠINOS, kaip ir kiti šio gamintojo kavos aparatai, ty su automatine pieno putojimo sistema, turi 2 termoblokus, tyliai ir patvariai palaikydami reikiamą temperatūrą viso maltos kavos ruošimo metu. plieninis gręžtuvas.

 • kavos rūšis: aromatinis espresas, kava ilgai, doppio, ristretto arba espresso lungo ir kava su pienu: kapučino, latte macchiato, kreminės kavos,
 • galia 1450W,
 • slėgis 15 barų,
 • funkcijos: naujoviška automatinė pieno putojimo sistema „LatteCrema“, specialūs mygtukai, intuityvus LCD ekranas, plati MY MENU funkcija, galimybė paruošti du espresus vienu metu, galimybė naudoti kavos pupeles ar maltą kavą, reguliuojamas kavos adapterio aukštis.

„DE’LONGHI ECAM 350.75.S“ yra italų gamintojo produktas – meilę kavai galima įžvelgti kiekvienoje prietaiso detalėje ir tai reiškia klientų pasitenkinimą. Aukšta, visiškai pelnyta vieta gero slėgio espresso aparatų reitinge.

3. Kavos aparatas PHILIPS 3200 LatteGo EP3246 / 70 SILVER

 Kavos aparatas PHILIPS 3200 LatteGo EP3246 / 70 SILVER

Kaina: apytiksliai 2298 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Kavos aparatas „PHILIPS 3200 LATTEGO EP3246 / 70 SILVER“, kaip ir kiti šio gamintojo modeliai, kavos pupeles sumala keraminėmis malūnėlėmis.

 • kavos rūšys: klasikinis juodas, espresso, americano, kapučino, latte macchiato,
 • 1500W galia,
 • slėgis 15 barų,
 • funkcijos: „LatteGo“ sistema, kuri apvalioje putojimo kameroje dideliu greičiu sumaišo pieną su oru, skaidrus, jutiklinis valdymo pultas, „My Coffee“ funkcija, vandens srautą ir temperatūrą reguliuojanti „Aroma Extract“ sistema, „AquaClean“ filtras.

Kavos aparatas „PHILIPS 3200 YEARS“ nedaug skiriasi nuo kitų šios serijos modelių, kaip ir kiti, jis išsiskiria labai geru apdirbimu ir ilgaamžiškumu. Turėdami šią mašiną sutaupote laiko – visus jos elementus galima greitai nuplauti, o pieno indą išimti ir laikyti šaldytuve. 96% nuomonių apie prietaisą yra labai geros.

4. Kavos aparatas PHILIPS 2200 LatteGo EP2230 / 10 juodas

 Kavos aparatas PHILIPS 2200 LatteGo EP2230 / 10 juodas

Kaina: apytiksliai 1650 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„PHILIPS 2200 LATTEGO EP2230 / 10 BLACK“ kavos aparatas yra kompaktiško dydžio automatinis slėgio kavos aparatas, turintis itin patvarų ir tikslų keraminį malūnėlį. Iš ABS medžiagos pagamintas prietaisas, kurio priekinė dalis yra chromuota, pasižymi įdomiu dizainu ir išskirtiniu patvarumu.

 • kavos rūšys: klasikinė juoda kava, espresas, kapučino,
 • 1500W galia,
 • slėgis 15 barų,
 • funkcijos: paprastas valdymas su skaidriu, jutikliniu valdymo pultu, patentuotas „AquaClean“ filtras pašalina kalcį iš vandens, „LatteGo“ sistema, „My Coffee“ funkcija, aromato ekstraktas, automatinis valymas, automatinis nukalkinimas.

Kavos aparatas „PHILIPS 2200 LATTEGO EP2230 / 10 BLACK“ yra nesudėtingas prietaisas ir virtuvės dekoras. Tai nėra labai brangu, todėl suranda daug pirkėjų ir daug palankių komentarų. Tai užima gerą vietą gerų espresso aparatų reitinge.

5. Kavos aparatas „De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B

 Kavos aparatas „De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B

Kaina: apytiksliai 1159 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Kitas De’Longhi pasiūlymas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra DE’LONGHI MAGNIFICA S ECAM 22.110.B mašina. Kompaktiškas, automatinis kavos aparatas vienu mygtuko paspaudimu įgalina aromatinę juodą arba pienišką kavą.

 • kavos rūšis: espresso, kava,
 • galia 1450W,
 • slėgis 15 barų,
 • funkcijos: „Thermoblock“ šildymo sistema, tylus, patvarus trintuvas su 13 pakopų malimo reguliavimu, „Cappuccino“ pieno putojimo sistema, galimybė paruošti dvi kavas vienu metu ir naudoti maltas arba kavos pupeles, reguliuojamas kavos adapterio aukštis, automatinis skalavimas ir nukalkinimas procesą.

DE’LONGHI MAGNIFICA S ECAM 22.110.B MAŠINOJE yra viskas, ko turėtų turėti padorus kavos virimo aparatas – kompaktiškas, malonus, patogus naudoti, gamina skanią kavą, kainuoja nedaug. Ar kažkas trukdys jam patekti į geriausių espresso aparatų reitingo viršūnę?

6. „Krups Roma EA8108“ kavos aparatas

 Kavos aparatas „Krups Roma EA8108“

Kaina: apytiksliai 1090 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

ROMA EA8108 yra „Krups“ kavos aparatas, kuris, naudojant naujausias technologijas, leidžia paruošti tobulą kavą. Klasikinės juodos spalvos, kompaktiškas ir itin elegantiškas prietaisas yra tikras meno kūrinys – nors šis modelis ir neturi daug funkcijų, jo darbas ir atlikimas nusipelno pagyrimo.

 • kavos rūšys: espresso, juoda,
 • galia 1450W,
 • slėgis 15 barų,
 • funkcijos: novatoriška kavos plakimo su 30 kg slėgiu technologija, paprasta, elektroninė valdymo pultas, unikali „Quattro Force“ technologija, optimizuojanti visą kavos virimo procesą, profesionalus šveicariškas malūnėlis su 3 pakopų reguliuojamu malimo storiu, galimybė išvirti dvi kavas tuo pačiu metu laiko, patentuota, kompaktiška termoblokų šildymo sistema.

„ROMA EA8108 Krups“, apdovanotas „Prodiuserio laureatu“ 2017 m., Yra įdomus pasiūlymas – gera kava namuose už priimtiną kainą. Prietaisas turi gerą vartotojų nuomonę, o tai suteikia gerą ir tvirtą vietą geriausių espresso aparatų reitinge.

7. „Krups Pisa“ kavos aparatas „EA8160“

 Kavos aparatas „Krups Pisa EA8160“

Kaina: apytiksliai 1664 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

 Kavos aparatas KRUPS PISA EA8160 yra stebėtino, bet gerai apgalvoto dizaino prietaisas. Juodas plastikinis korpusas labai tinka prie įdomios formos ir sidabro spalvos pieno rezervuaro.

 • kavos rūšys: espresso, ristretto, juoda kava
 • galia 1450W,
 • slėgis 15 barų,
 • funkcijos: automatinė valymo ir nukalkinimo programa, ergonomiškas, grafinis LCD ekranas, novatoriška „Auto-Cappuccino / Caffe Latte“ sistema, tiesioginė prieiga prie „mėgstamos“ funkcijos, kavos dydžio pasirinkimas, „Thermoblock“ šildymo sistema, malimo ir kavos kiekio reguliavimo sistema.

Krupsas sutelkė dėmesį į paprastumą – todėl kavos aparatas yra mažas. Tai labai tinka bet kurioje virtuvėje. Paprastas, intuityvus valdymas, geras apdirbimas, prieinama kaina – šias savybes giria dabartiniai pirkėjai.

8. „De’Longhi ECAM 22.360.B“ kavos aparatas

 Kavos aparatas „De'Longhi ECAM 22.360.B

Kaina: apytiksliai 1998 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B“ – kompaktiškas ir mažo dydžio kavos aparatas yra dar vienas Italijos inžinierių produktas, garantuojantis sodrų ir intensyvų gėrimo aromatą.

 • kavos rūšys: kapučino, espresso,
 • galia 1450W,
 • slėgis 15 barų,
 • funkcijos: automatinis išjungimas, „Cappuccino“ funkcija, paruoštos kavos kiekio reguliavimas, malūnėlio reguliavimas, kavos stiprumo reguliavimas, kavos temperatūros reguliavimas, automatinis valymas, nustatymų pritaikymas, puodelių šildymas, temperatūros palaikymas, pieno putojimas

Šis slėgio automatinis espreso aparatas parodo profesionalumą ir pažangių technologijų naudojimą – gerai apgalvotas prietaiso dizainas garantuoja išskirtinį naudojimo patogumą ir ilgalaikį naudojimą. Mažas espresso aparatas nėra pigus, bet vertas kiekvieno išleisto cento. Teigiama nuomonė apie „De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B“ užima aukštą vietą geriausių espreso aparatų sąrašuose.

9. KRUPS Evidence EA8901 kavos aparatas

 Kavos aparatas KRUPS Evidence EA8901

Kaina: apytiksliai 1949 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„KRUPS Evidence EA8901“ iškart pritraukia dėmesį – elegancija ir technologijos yra mažos formos. Modelis buvo sukurtas ir sukurtas atsižvelgiant į reikliausius vartotojus – kruopštaus apdailos dėka kavos aparatas atrodo nesenstantis, tinka tiek klasikinėms, tiek modernioms virtuvėms.

 • kavos rūšis: 15 programų,
 • galia 1450W,
 • slėgis 15 barų,
 • funkcijos: intuityvus, OLED jutiklinio ekrano ekranas, automatinis pieno ciklo valymo ciklas, KRUPS Quattro Force technologija, optimizuojant kiekvieną espresso paruošimo etapą – sistema užtikrina greitesnį malimą, kavos sutankinimą iki 30 kg jėga, puikų virimą ir pažangų skalavimą.

Šis „Krups“ modelis leidžia paruošti dvi pieno kavas tuo pačiu metu ir paruošti juodąją, žaliąją arba baltąją arbatą, nes jame yra 3 vandens temperatūros nustatymai. Įrenginys yra labai gerai vertinamas pirkėjų, labai giriamas už naujoviškus sprendimus ir paprastą valdymą, ir jis negali nepamiršti pirmųjų vietų slėginių kavos aparatų reitinge.

10. „Saeco Lirika“ „One Touch Cappuccino RI9851 / 01“ pilkas kavos aparatas

 „Saeco Lirika“ „One Touch Cappuccino RI9851 / 01“ pilkos kavos aparatas

Kaina: apytiksliai 1509 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

 

„SAECO LIRIKA ONE TOUCH CAPPUCCINO RI9851 / 01 GREY“ universalus ir kompaktiškas kavos aparatas, sukurtas reikliems profesionaliems vartotojams, nes jame yra visi geriausi „Saeco“ išrasti sprendimai. Tai gali būti staigmena ir staigmena, nes modelis yra mažas, kompaktiškas būsto.

 • kavos rūšys: kapučino,
 • 1800 W galia,
 • slėgis 15 barų,
 • funkcijos: profesionali ir intuityvi vartotojo sąsaja, didelis, aiškus, grafinis ekranas, keramikos malūnėlis, nuimamas alaus ruošimo modulis, papildomas pannarello modulis, leidžiantis paruošti kapučinos ir kitus gėrimus su šviežiu pienu.

Vartotojų nuomonėse sakoma, kad prietaisas turi gerą kainą už gana aukštą apdirbimo kokybę. Pagyrė kavos pieno skonį ir tai, kad pieno ištraukimo vamzdelis buvo įdėtas tiesiai į pieno dėžutę. „SAECO LIRIKA ONE TOUCH CAPPUCCINO RI9851 / 01 GREY“ pateikia daug teigiamų nuomonių ir geras bei aukštas pozicijas reitinge

 

Espresso kavos aparato pirkimo vadovas

Kokį kavos aparatą pasirinkti? Kaip veikia espresso aparatas?

Tarp slėginių kavos aparatų yra:
• rankiniai;
• automatinis;
• užpakalis;
• kapsulėms.

Populiariausi yra automatiniai slėgio espreso aparatai, kurie ruošia skanius gėrimus mums nedalyvaujant, dažnai užtenka vieno palietimo spalvotame ekrane ir puodelis po kurio laiko prisipildo karštos ir skanios kavos.

Svarbiausias klausimas, į kurį reikėtų atsakyti perkant espreso kavos aparatą, yra „kokią kavą aš mėgstu ir geriu dažniausiai“. Pasirinkimas yra gana paprastas, kai pirmenybė teikiama juodosioms kavoms (verta palyginti malūnėlio parametrus, perskaityti skirtingas nuomones), be to, ką verta žinoti, tik juodąsias kavas verdantis espreso aparatas paprastai yra pigesnis ir mažesnis. Jei atsakymas yra kitoks, ty „pieno kava“, rinkdamiesi modelį atkreipkite dėmesį į pieno putojimo antgalio tipą, paprastą valymą ir ilgaamžiškumą. Espresso kavos aparato įsigijimas nėra maža. Verta rinktis prietaisą, kuris tarnaus metus, o ne tą, kuris kainuoja nedaug, tačiau po metų ar dvejų reikės brangių paslaugų arba tiesiog priversime pirkti naują įrenginį. Kiekvienas iš modelių, nepaisant to, iš kurio gamintojo jis yra, turi savo pliusų ir minusų. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių nusiskundimų yra garsus prietaisų veikimas, toks sunkus, kad neįmanoma paruošti kavos, kol likęs namų ūkis dar miega. Prieš perkant tam tikrą įrenginį, gerai išanalizuoti jo įrangos ir funkcijų praktiškumą. Būna, kad mūsų atveju vidutinės klasės kavos aparatas bus geresnis, už pagrįstus pinigus be vadinamojo gėrybių, bet kuri leis paruošti skanią kavą. Savo ruožtu aukščiausio lygio modelis, supakuotas su funkcijomis ir įranga, atrodys tik gražiai, o iš visų galimų variantų naudosime vieną ar du. Ir išlaidos bus nemažos. Įrenginio pirkimas nėra problema – reikia daugiau laiko apgalvoti – koks gamintojas, koks modelis, kokios funkcijos. Geras pasirinkimas tikrai pasiteisins. kad neįmanoma paruošti kavos, kol likęs namų ūkis dar miega. Prieš perkant tam tikrą įrenginį, gerai išanalizuoti jo įrangos ir funkcijų praktiškumą. Būna, kad mūsų atveju vidutinės klasės kavos aparatas bus geresnis, už pagrįstus pinigus be vadinamojo gėrybių, bet kuri leis paruošti skanią kavą. Savo ruožtu aukščiausio lygio modelis, supakuotas su funkcijomis ir įranga, atrodys tik gražiai, o iš visų galimų variantų naudosime vieną ar du. Ir išlaidos bus nemažos. Įrenginio pirkimas nėra problema – reikia daugiau laiko apgalvoti – koks gamintojas, koks modelis, kokios funkcijos. Geras pasirinkimas tikrai pasiteisins. kad neįmanoma paruošti kavos, kol likęs namų ūkis dar miega. Prieš perkant tam tikrą įrenginį, gerai išanalizuoti jo įrangos ir funkcijų praktiškumą. Būna, kad mūsų atveju vidutinės klasės kavos aparatas bus geresnis, už pagrįstus pinigus be vadinamojo gėrybių, bet kuri leis paruošti skanią kavą. Savo ruožtu aukščiausio lygio modelis, supakuotas su funkcijomis ir įranga, atrodys tik gražiai, o iš visų galimų variantų naudosime vieną ar du. Ir išlaidos bus nemažos. Įrenginio pirkimas nėra problema – reikia daugiau laiko apgalvoti – koks gamintojas, koks modelis, kokios funkcijos. Geras pasirinkimas tikrai pasiteisins. gerai išanalizuoti jos įrangos ir funkcijų praktiškumą. Būna, kad mūsų atveju vidutinės klasės kavos aparatas bus geresnis, už pagrįstus pinigus be vadinamojo gėrybių, bet kuri leis paruošti skanią kavą. Savo ruožtu aukščiausio lygio modelis, supakuotas su funkcijomis ir įranga, atrodys tik gražiai, o iš visų galimų variantų naudosime vieną ar du. Ir išlaidos bus nemažos. Įrenginio pirkimas nėra problema – reikia daugiau laiko apgalvoti – koks gamintojas, koks modelis, kokios funkcijos. Geras pasirinkimas tikrai pasiteisins. gerai išanalizuoti jos įrangos ir funkcijų praktiškumą. Būna, kad mūsų atveju vidutinės klasės kavos aparatas bus geresnis, už pagrįstus pinigus, be vadinamojo gėrybių, bet kuri leis paruošti skanią kavą. Savo ruožtu aukščiausio lygio modelis, supakuotas su funkcijomis ir įranga, atrodys tik gražiai, o iš visų galimų variantų naudosime vieną ar du. Ir išlaidos bus nemažos. Įrenginio pirkimas nėra problema – reikia daugiau laiko apgalvoti – koks gamintojas, koks modelis, kokios funkcijos. Geras pasirinkimas tikrai pasiteisins. tai atrodys tik gražiai, o iš visų turimų galimybių naudosime vieną ar dvi. Ir išlaidos bus nemažos. Įrenginio pirkimas nėra problema – reikia daugiau laiko apgalvoti – koks gamintojas, koks modelis, kokios funkcijos. Geras pasirinkimas tikrai pasiteisins. tai atrodys tik gražiai, o iš visų galimų variantų naudosime vieną ar du. Ir išlaidos bus nemažos. Įrenginio pirkimas nėra problema – reikia daugiau laiko apgalvoti – koks gamintojas, koks modelis, kokios funkcijos. Geras pasirinkimas tikrai pasiteisins.