Kelioninis lygintuvas: kas yra

Lengviau naudoti, kompaktiškesnė, lengvesnė ir, svarbiausia, pigesnė. Ko dar galime paprašyti kelioninio lygintuvo? Šios mažos sąjungininkės, lengvai tilpančios bet kuriame krepšyje ar rankiniame bagaže, pranašumai nesibaigia. Tiesą sakant, vis daugiau žmonių nusprendžia namuose turėti tradicinį ir kelioninį lygintuvą.

Jums gali būti įdomu, kodėl! Jei norite sužinoti priežastis, kodėl kelioninis lygintuvas pritraukė pasekėjų visame pasaulyje, tapdamas vienu iš pagrindinių daiktų verslo vyrų ir moterų, mainų studentų ir spalvingų turistų spintose ir bagaže, prisijunkite prie šio straipsnio, kurį mes pasiruošiau tau.

Svarbiausias

  • Lyginimas yra ne tik estetikos, bet ir sveikatos klausimas. Tiek to, kad praėjusio amžiaus pradžioje buvo įprasta ištiesinti drabužius, siekiant pašalinti parazitus, kurie gali apsigyventi audiniuose ir sukelti ligas. Tai buvo pamiršta. Bet mes lyginame toliau! Ir šiandien su praktiškais kelioniniais lygintuvais net atostogaudami galime lyginti.
  • Kelioninis lygintuvas yra kompaktiškas ir paprastai turi sulankstomą rankeną. Jų padai, kaip ir tradicinių lygintuvų, yra pagaminti iš aliuminio, nerūdijančio plieno, keramikos ir kitų komponentų. Kai kurie dėl savo mažo dydžio ir minimalaus svorio atrodo beveik kaip žaislai. Bet jie labai gerai atlieka savo darbą, juos galite pasiimti visur ir jų kaina yra nepralenkiama!
  • Pirkdami kelioninį lygintuvą, neturėtumėte pamiršti tam tikrų aspektų. Pavyzdžiui, atsižvelkite į lygintuvo formatą (kryptį ir būdą, kuriuo turėsite atlikti garinimo ar lyginimo užduotį), galią (ji nurodoma vatais, o kuo didesnis skaičius, tuo paprastai tai yra geležis), svoris ir dydis.

Geriausi kelioniniai lygintuvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kelioninių plokštelių dizainas, formatai ir modeliai yra labai įvairūs. Bet, renkantis geriausią nešiojamąjį lygintuvą, turite nustatyti savo poreikius ir pageidavimus. Norėdami padėti jums šioje paieškoje, mes pasirinkome keletą mėgstamiausių kelionių lygintuvų. Tikimės, kad tai padės jums lengviau rasti geriausius iš geriausių.

Geriausias kelioninis lygintuvas už savo kainos ir kokybės santykį

Šis garinis lygintuvas puikiai tinka kelionėms. Jo matmenys tik 17’9 x 9,5 x 7,68 centimetrai, svoris šiek tiek didesnis nei pusė kilogramo. Be to, jį galima naudoti beveik bet kurioje pasaulio vietoje, kai jo įtampa yra 115/230 voltų. Jame yra vandens bakas iki 45 mililitrų, lengvai pripildomas.

Jame taip pat yra anti-lašėjimo sistema, apsauganti nuo vandens nutekėjimo lyginant. Indėlis yra skaidrus, todėl visada galite kontroliuoti, kiek liko. Grotelių pagrindas pagamintas iš nelipnaus teflono, kad sklandžiai ir be problemų slystų.

Redakcinis vertinimas: Tai kompaktiškas ir labai funkcionalus lygintuvas už nepakartojamą kainą. Komplekte yra audinio kreiptuvas, skirtas lygintuvo temperatūrai pritaikyti prie bet kokio drabužio.

Kelioninis lygintuvas su geriausiu garo stiprinimu

Šis 1100 vatų kelioninis lygintuvas sulaukia vis daugiau gerbėjų tarp pirkėjų prisijungęs. Kaip ir bet kuris geras kelioninis lygintuvas, jis yra kompaktiškas, lengvas (sveria 680 gramų) ir turi sulankstomą rankeną. Be to, padas pagamintas iš keramikos, o tai leidžia labai gerai slysti audiniais.

Jo išmatavimai yra 19 cm (ilgis) x 8 cm (plotis) x 8,5 cm (aukštis) ir yra su praktišku, beveik 2 metrų ilgio kabeliu. Jis pasižymi labai geru garo stiprinimu (45 gramai per minutę), turi garų ir temperatūros reguliatorių.

Redakcinis vertinimas: Šis nerūdijančio plieno kelioninis lygintuvas yra A ++ klasės, galintis veikti sunaudojant labai mažai energijos. Tai praktiška ir lengva; jūsų drabužiai visada bus paruošti, kad ir kur būtumėte.

Geriausias kelioninis lygintuvas dėl savo funkcionalumo

Šis kelioninis lygintuvas yra ergonomiško dizaino ir turi neslidžią rankeną. Tai labai patogus naudoti lygintuvas, leidžiantis lyginti sausai arba garuose ir tradiciniu horizontaliu būdu arba nauju vertikaliu būdu (be atramos). Komplekte nuostabus 2 metrų ilgio kabelis.

Jis yra nedidelis, sveria mažiau nei kilogramą ir apima pagrindą su neslidžiu silikoniniu įklotu. Vandens bako talpa yra 120 ml. Aštuonios skylės lygintuvo pade skleidžia galingą ir nepertraukiamą garą, palengvinantį lyginimą. Jo galia yra 950 vatų, o įtampa – 220 voltų.

Redakcinis vertinimas: Šis universalus garų lygintuvas gali lyginti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Jis pritaikomas bet kokio tipo audiniams ir jūsų poreikiams, nesvarbu, ar keliaujate, ar namuose.

Geriausias vertikalus kelioninis lygintuvas

Dėl savo kainos ir kokybės santykio šis vertikalus kelioninis lygintuvas puikiai tinka bet kokiai situacijai. Vos per 20 sekundžių lygintuvas bus pasirengęs palikti jūsų tobulus drabužius. Be to, jis turi naujausias technologijas ir aukšto lygio LCD ekraną, skirtą sukonfigūruoti ir peržiūrėti plokštelės būseną.

Jis turi iki 2000 vatų galią pašalinti net labiausiai užsispyrusius raukšles. Jame yra du išmanūs lyginimo režimai, skirti normaliems raukšlėms arba sunkiausiems ir sudėtingiausiems audiniams. Puikių rezultatų pasieksite bet kur ir bet kur.

Redakcinis vertinimas: Su šia geležimi daugiau niekada nereikės jaudintis dėl raukšlių. Jis veikia labai greitai ir gali dirbti su bet kokio tipo audiniais.

Geriausias sulankstomas kelioninis lygintuvas

Šis kelioninis lygintuvas turi sulankstomą rankeną ir krepšį. Jo galia yra 1 100 vatų. Jame yra dvigubos įtampos sistema (110/220 voltų), todėl idealu ją pasiimti beveik bet kurioje pasaulio vietoje.

Šis lengvas kelioninis lygintuvas sveria vos 780 gramų. Tai leidžia lyginti su garais ar be jų, galėdamas nuolat skleisti garus nuo 15 iki 75 gramų per minutę, priklausomai nuo to, ar norite lyginti horizontaliai, ar vertikaliai. Jo pagrindas pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Redakcinis vertinimas: Šis patogus sulankstomas lygintuvas yra puikus kainos ir kokybės santykis. Jame yra praktiškas 1,9 metro laidas, palengvinantis jo prijungimą.

Mažiausias kelioninis lygintuvas


Mini garinis lygintuvas


Mini garinis lygintuvas taip pat yra labai geras pasirinkimas kelionėms. Šis modelis taip pat matuoja tik 19 x 17 x 9,5 centimetrų, todėl jį galite pasiimti bet kur. Jis veikia iki 1800 vatų galia, galintis nutraukti bet kokias raukšles.

Jis turi galimybę per kelias sekundes pasiekti optimalią lyginimo temperatūrą. Nepaisant mažo dydžio, jis yra labai galingas ir lengvai naudojamas. Be to, jis gali būti naudojamas tiek drabužiams, tiek rankdarbiams ar klojiniams.

Redakcinis vertinimas: Mažas dydis neprarandant kokybės ir funkcionalumo. Tai galingas mažo dydžio lygintuvas, puikiai tinkantis kelionėms.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie kelioninius lygintuvus

Yra daug abejonių, kurios gali kilti, kai ateis laikas įsigyti kelioninį lygintuvą. Bet kadangi mūsų tikslas yra padėti jums išsirinkti geriausią kelioninį lygintuvą rinkoje ir tą, kuris geriausiai atitinka jūsų skonį ir pomėgius, mes paruošėme jums šį dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą. Padėkime jums išsirinkti geriausią, o tai ne visada lengva!

Kelioninis lygintuvas yra kompaktiškas ir paprastai turi sulankstomą rankeną. (Šaltinis: Yastremska: 124379627 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra kelioninis lygintuvas?

Kelioninis lygintuvas yra nešiojamasis lygintuvas, paprastai sulankstomas arba nuimamas, mažesnio dydžio ir svorio nei tradicinis drabužių lygintuvas. Kelionės lygintuvai yra geriausi sąjungininkai tiems keliautojams, kurie nori, kad drabužiai būtų nepriekaištingi, kad ir kur jie būtų. Dėl mažų išlaidų šie maži prietaisai turi vis daugiau gerbėjų.

Kokios pagrindinės kelioninio lygintuvo savybės?

Kelioniniai lygintuvai yra gana lengvi ir kompaktiški, paprastai sveriantys 500–1000 gramų ir 10–20 cm ilgio. Kelioninių lygintuvų galia paprastai yra mažesnė nei tradicinių, tačiau geriausių jų galia viršija 1000 vatų. Kelioninių lygintuvų padai pagaminti iš nerūdijančio plieno, aliuminio, keramikos arba teflono.

Kelioninių lygintuvų vandens rezervuaras (kai jie varomi garais) yra apie 50 ml, o garo išeiga yra 20/40 gramų per minutę. Be to, kelioniniai lygintuvai būdingi sulankstomi arba turintys nuimamas rankenas. O geriausia (ir tai žavi visus pirkėjus) yra jo prieinama kaina.

Kelioniniai lygintuvai yra gana lengvi ir kompaktiški, paprastai sveriantys 500–1000 gramų ir 10–20 cm ilgio. (Šaltinis: Yastremska: 125424371 / 123rf.com)

Kokia yra ideali kelioninio lygintuvo galia, palyginti su tradiciniu lygintuvu?

Kelioninių lygintuvų reitingas neturėtų būti mažesnis nei 900 vatų, nes lygintuvo galia ir laikas, per kurį jis įkaista, yra tiesiogiai susiję. Panašiai turime atsižvelgti į tai, kad gero tradicinio lygintuvo, kuris garantuoja efektyvų lyginimą, galia paprastai lygi 1800 vatų arba didesnė.

Tiesą sakant, geriausi kelioniniai lygintuvai yra įvertinti ne mažiau kaip 1 200 vatų. Savo ruožtu geriausių tradicinių plokščių galia yra nuo 2200 iki 2400 vatų. Esant didesnei galiai, garų srovė iš lygintuvo taip pat yra geresnė (kuri gali išeiti iš įvairių dalių ir įvairiomis kryptimis, priklausomai nuo modelio).

Kaip garai turėtų išeiti iš kelioninio lygintuvo?

Kelioninio lygintuvo, kaip ir tradicinio, garai gali išeiti horizontaliai arba vertikaliai (priklausomai nuo geležies modelio) ir per padą ar antgalį. Be to, dažniausiai yra pastovus garų išmetimas 30 gramų per minutę. Tačiau garsus 80 gramų per minutę garo sprogimas, pašalinant raukšles, tampa vis madingesnis.

Kita vertus, kai kelioninių lygintuvų skylės yra ant jų pado, bus geriau geležis, turinti maksimalų skylių skaičių, nes jos užtikrina tolygų garų išėjimą. Panašiai ir moderniausi lygintuvai turi reguliatorių, kuris nustato optimalų garų kiekį, atsižvelgiant į lygintino audinio tipą.

Kelioninių lygintuvų galia paprastai yra mažesnė nei tradicinių, tačiau geriausių jų galia viršija 1000 vatų. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 111626070 / 123rf.com)

Kodėl turėčiau per kelionę išlyginti drabužius ir per atostogas?

Niekada neskauda būti gerai pristatytam visur, net kai esame poilsio dienomis. Be to, ar žinojote, kad įprotis lyginti padėjo išnaikinti tris ligas, kurios terorizavo pasaulį …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *