Kodėl verta naudoti žievę

Ar žinote šį jausmą, kai nosį pasiekia nuostabus šviežiai maltų, išvirtų kavos pupelių aromatas? Pasiruoškite dar daugiau! Panašių pojūčių odai galite suteikti pritaikydami kavos pilingą. Patikrinkite, kaip kava veikia „Body Boom“ šveitimo priemonėse, ir pasveikinkite lygią ir švelnią odą!

kavos lupimas

Kavos lupimasis – kosmetinės kavos savybės

Nepriklausomai nuo to, ar esate puikus kavos mėgėjas, ar tik kartkartėmis ją geriate, jūsų oda tai pamils! Kaip tai įmanoma? Kava turi daug vertingų savybių, kurių dėka jūsų oda bus ne tik puikiai išvalyta, bet ir tonizuota bei lygi. Štai keletas nuostabių kavos savybių:

 • Kavoje esančiame kofeine yra daug antioksidantų, kurie apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų – prisideda prie odos ląstelių pažeidimo, yra iš dalies atsakingi už spalvos pasikeitimą ir kitus trūkumus, prisideda prie kolageno struktūrų irimo.
 • Kavoje yra polifenolio junginių, kurie sulėtina odos senėjimo procesą.
 • Kavos žievelės stimuliuoja kraujo ir limfos apytaką, o tai padeda suskaidyti riebalų ląsteles, sumažinti celiulitą ir pašalinti toksinus.
 • Kava apsaugo odą nuo žalingo išorinių veiksnių poveikio.
 • Kavos žievelių dėka oda tampa skaistesnė, o spalva išnyksta.
 • Kofeinas padeda formuoti kūną, todėl tai gali būti jūsų ginklas kovojant su nepageidaujamomis klostėmis.

Kodėl pilingas yra toks svarbus?

Jūsų oda kiekvieną dieną gamina milijardus negyvų ląstelių, kai kurios iš jų lieka epidermio paviršiuje. Jie suformuoja tam tikrą šarvą, kuris apsaugo nuo odos atsinaujinimo ir maisto medžiagų, esančių odos priežiūros kosmetikoje, prasiskverbimo. Šiuos „šarvus“ galite pašalinti šveitikliais. Reguliariai šveičiant epidermį pašalinamos negyvos ląstelės, stimuliuojama kraujotaka, regeneracijos procesai ir kolageno gamyba.

Kavos lupimasis – poveikis

Greitai pastebėsite įprasto kūno šveitimo poveikį. Jūsų oda taps lygi, elastinga ir drėkinama. Ji bus puikiai išvalyta ir paruošta tolesnėms grožio procedūroms. Taip pat atsisveikinsite su strijomis ir celiulitu. Ką dar duoda kavos lupimas? Puikus atsipalaidavimo jausmas ir gražus kvapas 🙂


Kavos lupimasis – namų SPA receptas

Kavos lupimą ant viso kūno – rankų, kojų, nugaros, pilvo – galite naudoti du ar tris kartus per savaitę. Kaip tai daroma? Tepkite pasirinktą kosmetikos ar naminį mišinį ant drėgnos odos, tada sukamaisiais judesiais pamasažuokite ją link širdies. Vėliau lupimo likučius nuplaukite vandeniu (pakaitomis karštą ir šaltą, kad dar labiau paskatintumėte kraujotaką ir regeneracijos procesus).


Kavos šveitimo korpusas – kokią kosmetiką turite pasirinkti?

Galite paruošti kavos lupimą naudodamiesi:

a) naminiai mišiniai (pvz., virta kava ir alyvuogių aliejus)

b) paruošta kosmetika šveitimui.

Kompozicija iš kavos

Užbaigtas lupimas turi pranašumą, palyginti su namų lupimu, nes jis buvo praturtintas kitomis priežiūros medžiagomis ir pagamintas iš aukštos kokybės kavos pupelių. Viena iš kavos rūšių, naudojamų žievelėms sukurti, yra robusta kava, turinti dvigubai daugiau kofeino nei arabika. Jo grūdai yra naudojami lenkų prekės ženklo „Body Boom“ žievelių gamybai. „Body Boom“ kavos žievelės buvo sukurtos Lenkijoje, tačiau jų gamybai buvo naudojami ingredientai iš viso pasaulio. Kosmetika, be kitų dalykų, apima:

 • migdolų aliejus, argano aliejus, makadamijos aliejus,
 • Vitaminas E,
 • Rudas cukrus,
 • himalajų druska,
 • šokolado.

„Body Boom“ kavos žievelės – joms neatsispirsi!

„Body Boom“ žievelės turi unikalią formą – miltelius, dėl kurių jos yra itin efektyvios – vienos pakuotės pakanka iki 20 procedūrų! Galite pasirinkti skirtingas šveitimo versijas – mes patikiname, kad visi jie kvepia nuostabiai! Paklausėme savo skaitytojų, ką jie mano apie „Body Boom“ šveitimo priemones 🙂

Braškių kavos lupimas – jausmingas aromatas, smulkiagrūdžio rudojo cukraus, stangrinančio šokolado ar drėkinamojo makadamijos aliejaus turinys padaro jūsų odą lygią ir drėkinamą.

Kai pirmą kartą pritaikiau naminį kavos lupimą, įvertinau jo poveikį. Bet kai aš pažinau braškių kvapo kavos lupimą, aš visiškai išprotėjau! Jis kvepia gražiai, lygina ir švelnina odą ir yra labai efektyvus!

Iza, Poznanė

2. Bananų kavos lupimas yra atpalaiduojantis, energingas pilingas su trimis priežiūros aliejais: migdolų, argano ir makadamijos aliejumi, kuris kvepia jausmingai.

„Body Boom Banan“ pilingas yra vienas geriausių mano turimų žievelių. Gavau per gimtadienį iš draugo ir, jei atvirai, nemaniau, kad bus taip puiku! Vienas nedidelis trūkumas – jis gali susitepti. Laimei, rudas vanduo greitai išsiskiria iš vonios 🙂

Dominika, Lodzė

3. Mėtų kavos lupimas yra gaivus pilingas, kuris puikiai valo odą, stimuliuoja kraujotaką ir gaivina.

Kavos lupimasis yra puikus! Aš jį naudoju keletą mėnesių ir rekomenduoju visoms – ypač jaunoms motinoms, neturinčioms laiko SPA, bet norinčioms atsikratyti strijų ir celiulito.

Ewa, Skarżysko-Kamienna

Geriausia, jei patys įsitikinsite, kaip veikia kavos šveitiklis. O dabar – rankų šveitimas ir einam! 🙂