Kojos atrama: kuri yra geriausia

Vis daugiau laiko praleidžiame sėdėdami prie kompiuterio, nesvarbu, ar tai būtų darbas, ar laisvalaikis, ar studijos. Neišvengiamai visos tos valandos prie darbo kambario ar darbo stalo gali paveikti mūsų laikyseną ir sveikatą. Taigi svarbu laikytis geros laikysenos įpročių, kurie sumažintų tų ilgų darbo valandų poveikį.

Biuro kojos atrama gali padėti jums tai pasiekti, nes jie skirti palankesnei kojų padėčiai ir taip sumažinti raumenų įtampą. Kai kurių paviršiuje netgi yra iškilusios tekstūros, sukuriančios malonų masažo efektą. Svetainės kojų atramos taip pat teikia didelę naudą, nors jų naudojimas yra šiek tiek kitoks.

Svarbiausias

 • Kojų atramos labai padeda mėgautis taisyklinga ir patogesne laikysena, taip padedant sumažinti raumenų įtampą ir išvengti galimų traumų.
 • Galima išskirti daugiausia dviejų tipų pėdas – biuro ir svetainės, kurios taip pat atlieka svarbią dekoratyvinę funkciją.
 • Kojų atramos naudojimas ir vieta, kurioje ketinate tai padaryti, yra svarbiausias pirkimo kriterijus, norint pasirinkti, kuris iš jų yra geriausias. Be to, patogu atsižvelgti į jo dizainą ir medžiagas, su kuriomis jis pagamintas.

Geriausi kojų atramos rinkoje: mūsų rekomendacijos

Jei galvojate įsigyti kojų atramą biurui ar svetainei, turėtumėte pasidomėti visu mūsų parengtu pasirinkimu. Į jį įtraukėme penkis geriausius šiuo metu rinkoje esančius modelius.

Universaliausias kojos atrama

Ergonomiškas biuras su kojų atrama, geresne laikysena ir kraujo apytaka. Aukštis gali būti rankiniu būdu sureguliuotas į dvi skirtingas padėtis: 10,5 cm / 15,2 cm (prijunkite dvi kojų pagalvėles su „Velcro“). Jis yra daugiafunkcinis.

Dugnas su aukštos kokybės silikonu gali ne tik išvengti slydimo, bet ir atlikti švelnų masažo funkciją. Pagalvės užvalkalas yra lengvai nuimamas valymui ir pakartotiniam naudojimui.

Redakcinis vertinimas: Galite jį naudoti visur, jis atpalaiduoja kojas ir nugarą, koreguoja laikyseną ir padeda diskomfortui petyje bei tarpslankstelinėje srityje.

Pilniausias biuro kojos atrama

Labai ekonomiškas biuro kojos atramas, paprasto ir funkcionalaus dizaino. Jis turi reljefinės linijų tekstūros paviršių, kuris sukuria malonų pėdų masažo efektą. Leidžia reguliuoti nuolydį ir aukštį.

Jame yra antibakterinė apsauga, užtikrinanti aukštesnį apsaugos lygį nuo mikrobų, tokių kaip bakterijos ir pelėsiai. Nereikia surinkti. Yra geros kokybės kainos santykis.

Redakcinis vertinimas: Užtikrina puikią laikyseną sėdint. Jis turi sukantį efektą, skatinantį kraujotaką, arba turi blokavimo galimybę.

Geriausias darbastalio kojų atrama

Aukštos kokybės „Kensington“ biuro kojų atrama su tekstūruotu rankenos skydeliu, užtikrinančiu maksimalų komfortą. Tai leidžia keisti polinkį iki 20º.

Jis sukurtas taip, kad galėtų patogiai ir tyliai judėti bei užtikrinti maksimalų patvarumą. Be to, kadangi jis gaminamas iš plastiko, jis yra labai lengvas ir lengvai transportuojamas.

Redakcinis vertinimas: Leidžia pagerinti laikyseną ir kraujotaką dirbant prie jūsų stalo. Reguliuojamas aukštis ir kampas užtikrina maksimalų komfortą kulkšnyje, klubuose ir juosmenyje.

Geriausia medinė kėdė svetainei

Paminkštinta kėdės kėdė su aukštos kokybės apmušalais ir yra įvairių spalvų. Jis yra modernaus dizaino, šiaurietiško stiliaus, leidžiantis prisitaikyti prie skirtingų dekoracijų. Medinės kojos yra tvirtos ir turi apsaugas grindims apsaugoti.

Tai labai universalus baldas, kurį galima naudoti kojoms atremti ir kaip pagalbinę išmatą. Jo aukštis yra 46 cm, o svoris – 5 kg.

Redakcinis vertinimas: Daugiafunkcinė kubo formos išmatos turi aukštos kokybės paminkštinimus ir atsparius apmušalus. Jis pritaikomas skirtingiems namo kambariams ir derinamas su skirtingais dekoratyviniais stiliais.

Geriausias kainos ir kokybės santykio biuro kojų atrama

3M biuro kojos iš metalo ir poliesterio. Jis yra labai platus ir gali būti reguliuojamas pagal aukštį ir nuolydį. Be to, viršutinis paviršius yra neslidus, kad kojos neslystų. Ir jis neslysta per grindis.

Jis yra modernaus ir minimalistinio dizaino, juoda ir pilka derinama. Jis labai lengvas, vos sveria 500 gramų. Produktas, išsiskiriantis puikiu dizainu ir aukšta medžiagų kokybe.

Redakcinis vertinimas: Sumažina kojų, nugaros ir kaklo įtampą ir nuovargį. Paviršius pritaikytas nuolydžiui ir aukščiui. Tinka žmonėms, dirbantiems daugiau nei 20 valandų per savaitę prie kompiuterio.

Geriausias ergonomiškas kojos atrama su pagalvėlės forma

Praktiškas ir patogus ergonomiškas kojų atramas biurui ir mokymuisi su pusiau cilindrinės pagalvėlės forma. Leidžia reguliuoti aukštį ir gali būti naudojamas tiek įprastoje, tiek apverstoje padėtyje. Jis turi neslidų pagrindą, todėl jums nereikės jaudintis, kad jis nuolat juda.

„Memory foam“ medžiaga, puikus elastingumas ir tvirtumas. Dangtis yra nuimamas, kad būtų lengva valyti, ir turi rankeną, kad galėtumėte patogiai jį transportuoti.

Redakcinis vertinimas: Kojų nuovargio malšinimas padėkite kojas ant ergonomiško atramos kojoms, jas galite atpalaiduoti ir pastatyti be įtampos. Aukščiausios kokybės palaikymas (niekada nenusileidžia).

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie kojų atramas

Prieš perkant kojos atramą, būtina žinoti jos pranašumus ir įvairius egzistuojančius tipus. Tokiu būdu jums bus lengviau išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį ir nematysite nusivylusių savo lūkesčiais. Šiame skyriuje mes išsprendžiame visas galimas abejones.

Kojų atramos labai padeda mėgautis taisyklinga ir patogesne laikysena, taip padedant sumažinti raumenų įtampą ir išvengti galimų traumų. (Šaltinis: Belch-lex.europa.eu: 102077012 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra kojų atramos?

Kojų atramos arba kojų atramos, kaip jie taip pat žinomi, yra tradiciškai nedideli baldai su keturiomis kojomis, kurių tikslas – suteikti poilsį ant kėdės, fotelio ar sofos sėdinčio žmogaus kojoms ir kojoms. Anksčiau jie buvo plati taburetė su paminkštintu ir minkštu paviršiumi, kad būtų užtikrintas didesnis apatinių galūnių komfortas ir poilsis.

Keletą metų išpopuliarėjo tie, kurie paprastai vadinami biuro kojų atramomis, kurių funkcija palengvinti taisyklingesnę laikyseną. Jie yra pakreipiami ir mažo dydžio, be to, skirti naudoti kėdėje dirbant prie kompiuterio ar atliekant bet kurią kitą stalo užduotį.

Kokie yra kojų atramų privalumai ir trūkumai?

Nors daugelis kojų atramų pranašumų gali būti akivaizdūs, kiti – mažiau. Todėl niekada neskauda juos prisiminti. Žemiau mes apibendrinome svarbiausius.

 1. Jie padeda laikytis taisyklingos ir patogesnės laikysenos.
 2. Jie gali padėti sumažinti raumenų įtampą.
 3. Jie užima labai mažai vietos, todėl juos galima lengvai laikyti.
 4. Jie yra gana nebrangūs.
 5. Jie yra pritaikomi, todėl juos gali naudoti skirtingi žmonės ir skirtingose ​​vietose.
 6. Jie yra lengvi ir lengvai transportuojami.

Ar žinojote, kad yra svetainės ar miegamojo kojų atramos, skirtos naudoti ir kaip mažos laikymo sistemos?

Kam patartina pirkti kojos atramą?

Kojų atramos rekomenduojamos visiems, nepaisant jų ūgio, daug valandų praleidžiančių sėdint biure ar namuose. Jie ypač tinka žmonėms, turintiems nugaros ar kojų kraujotakos problemų. Visų pirma, jei jų priežastis yra bloga laikysena kėdėje.

Jie yra įdomus sprendimas tais atvejais, kai negalima reguliuoti biuro kėdės ir stalo aukščio. Jomis taip pat gali naudotis studentai, ilgas valandas praleidžiantys namuose ar universitete. Ypač pastaruoju atveju, kai sėdynės nėra pakankamai patogios. Jie taip pat naudojami kirpyklose ir grožio salonuose.

Kokie yra kojų atramos?

Apskritai, mes galime atskirti dviejų tipų pėdas, priklausomai nuo to, kaip mes jas naudosime, ir kur mes jas naudosime: biuro ir svetainės kojų atramos.

 • Biuro kojos atrama: Jie skirti skatinti tinkamą laikyseną, kol dirbate ar mokotės. Jo dizainas priklauso nuo funkcionalumo. Galų gale, jų dydis yra gana mažas ir jie dažniausiai dedami po darbo stalu ar rašomuoju stalu, todėl jie nepastebimi.
 • Poilsio kojos atrama: Be to, kad tarnauja kojoms ištiesti ir pėdoms palaikyti, jos atlieka dekoratyvinę funkciją. Taigi paprastai savo dizainu ji ne tik suteikia patogesnę laikyseną, bet ir suteikia tvarkingą estetiką. Todėl tai nedideli svetainės baldai, skirti lydėti fotelius ir sofas. Šis tipas taip pat paprastai apima pufas kojos atrama, kurią galite naudoti net miegamajame.

Galima išskirti daugiausia dviejų tipų pėdas – biuro ir svetainės, kurios taip pat atlieka svarbią dekoratyvinę funkciją. (Šaltinis: Białasiewicz: 35979976 / 123rf.com)

Į kokius kitus aspektus turite atsižvelgti, kad laikydamiesi taisyklingos laikysenos dirbate biure?

Kaip matėme, kojų atramos gali padėti jums laikytis taisyklingos laikysenos dirbant su kompiuteriu ir taip išvengti traumų ir diskomforto raumenyse. Tačiau tai nėra vienintelis aspektas, į kurį turite atsižvelgti šiuo tikslu. Taigi taip pat svarbu naudoti ergonomišką kėdę. Ir netgi gali būti gera idėja jį naudoti su pagalve.

Be to, galbūt norėsite naudoti vertikalią pelę ir ergonomišką klaviatūrą. Ir, žinoma, niekada nenustokite daryti atitinkamų pertraukų ir netgi palydėkite jas trumpais tempimo užsiėmimais. Be to, norint pasirūpinti savo akimis, patogu retkarčiais nusisukti nuo ekrano.

Pirkimo kriterijai

Norėdami pasirinkti tinkamą kojos atramą, turėtumėte nepamiršti kai kurių pirkimo kriterijų. Toliau mes siūlome jums tuos, kurie, mūsų manymu, gali labiausiai padėti jums tinkamai įsigyti pirkinį.

Naudokite tai, ką ketinate padaryti iš kojos atramos

Priklausomai nuo naudojimo ir vietos, kur jį ketinate naudoti, jums labiau tiks vienas ar kitas kojų atramos tipas. Štai keletas rekomendacijų šiuo klausimu.