Top kokie garsiakalbiai kompiuteriui

Kompiuterio garsiakalbiai yra būtinas aksesuaras staliniam kompiuteriui. Norite sužinoti, kokie yra geriausi kompiuterio garsiakalbiai? Visų pirma, jie turėtų užtikrinti aukštą garso kokybę, tačiau taip pat svarbūs papildomi parametrai, turintys įtakos naudojimo patogumui. Parduotuvėse galite rasti daugybę modelių, kuriuos išskiria įvairūs techniniai parametrai. Peržiūrėkite mūsų 2020/2021 m. Kompiuterinių garsiakalbių reitingą ir pasirinkite įrangą, kuri garantuos geriausią garso kokybę, funkcionalumą ir patogumą!

Geriausių kompiuterio garsiakalbių aprašymas

1. „Logitech 2.1 Z333“ garsiakalbiai (980-001202)

 „Logitech 2.1“ garsiakalbiai Z333 (980-001202)

Kaina: apytiksliai 320 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Logitech“ daugialypės terpės garsiakalbiai Z333 dažnai yra rekomenduojami kompiuterio garsiakalbiai, galintys pasiūlyti aiškų garsą ir turėti kompaktišką dydį, todėl puikiai veiks ant stalo. Jie taip pat turi efektyvią, modernią išvaizdą.
Pateikti 2.1 daugialypės terpės garsiakalbiai susideda iš dviejų 80 W garsiakalbių, skirtų pastatyti ant stalo, ir 24 W žemų dažnių garsiakalbio, kuris yra atsakingas už stiprų bosą, kad muzikos klausymas, filmų žiūrėjimas ar žaidimai galėtų būti dar įdomesni. Šie „Logitech“ garsiakalbiai taip pat turi praktišką boso stiprumo reguliatorių, kuriuo galite lengvai reguliuoti jų lygį. Jie palaiko daugybę išėjimų, įskaitant 3,5 mm ir RCA, taip pat turi praktišką nuotolinio valdymo pultą. Galima naudoti „Logitech Bluetooth“ garso adapterį.

 • Tipas: 2.1 daugialypės terpės garsiakalbiai
 • Garsiakalbio galia: 80 W
 • Žemųjų dažnių garsiakalbio galia: 24 W
 • Papildomi privalumai: nuotolinio valdymo pultas, keli įrenginio išėjimai, boso stiprumo reguliatorius, galimybė naudoti „Bluetooth“ garso adapterį

2. „Microlab B77“ (B77-WD) garsiakalbiai

 „Microlab B77“ (B77-WD) garsiakalbiai

Kaina: apie 340 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Microlab B77“ yra geri kompiuterio garsiakalbiai, galintys pasiūlyti labai aiškų ir galingą garsą tuo pačiu metu. Jie puikiai tinka klausytis muzikos, žiūrėti filmus ir serialus, taip pat žaisti žaidimus.
Komplekte yra 4 „bosiniai ir 0,75” soprano garsiakalbiai. Šie klasikiniai dvigubų knygų lentynų garsiakalbiai yra pagaminti iš natūralaus medžio, suteikiant jiems elegantišką išvaizdą ir puikų rezonansą, kurio kiti modeliai negali suteikti.
Jie siūlo aiškų žemų dažnių ir aukštų dažnių garsą stereo 2.0 sistemoje. Nors žemųjų dažnių garsiakalbis nėra įtrauktas, jis taip pat gali suteikti stereofoninį garsą visiems balsams. Jie turi įmontuotą stiprintuvą, leidžiantį lengvai leisti muziką iš įvairių šaltinių – ne tik iš kompiuterio, pavyzdžiui, galite prijungti juos prie medijos leistuvų. Juose yra dvi papildomos RCA įvestys.

 • Tipas: daugialypės terpės garsiakalbiai 2.0
 • Garsiakalbio galia: 24 W
 • Žemųjų dažnių garsiakalbio galia: nėra
 • Papildomi privalumai: korpusas pagamintas iš medžio, du papildomi RCA įėjimai

3. „Logitech Z-906 THX“ garsiakalbiai (980-000468)

 „Logitech Z-906 THX“ garsiakalbiai (980-000468)

Kaina: apytiksliai 1199 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Logitech“ garsiakalbių sistema „Z906“ yra vienas geresnių modelių – 2020–2021 m. Juos pristato praktiškai kiekvienas kompiuterio garsiakalbių reitingas, nes dėka plačių garso sprendimų jie gali pasiūlyti labai aukštą garso kokybę.
Ši 500 W kompiuterio garsiakalbių sistema, suderinama su 5.1 ir THX standartais, gali suteikti išskirtinę kino teatro erdvinio garso kokybę, kai naudojatės savo kompiuteriu – žaidžiate, žiūrite filmus ar klausotės muzikos. Rinkinyje yra garsiakalbiai, skirti montuoti prie sienos arba nustatyti žemų dažnių garsiakalbį.
Papildomas šios sistemos privalumas yra labai lengvas prijungimas ir galimybė pritaikyti, todėl galite ją pritaikyti pagal savo poreikius. Valdymo pulto dėka galite valdyti ir stebėti šios garso sistemos veikimo parametrus. Kad būtų lengviau valdyti, buvo naudojamas ir nuotolinio valdymo pultas. Pateikti garsiakalbiai turi analoginius ir skaitmeninius įėjimus.

 • Tipas: 5.1 daugialypės terpės garsiakalbiai
 • Garsiakalbio galia: 67 W
 • Žemųjų dažnių garsiakalbio galia: 165 W
 • Papildomi privalumai: suderinamumas su THX, nuotolinio valdymo pultas, sistemos valdymo pultas, vėdinamas žemųjų dažnių garsiakalbio korpusas

4. „EDIFIER R2750DB“ garsiakalbiai

 „EDIFIER R2750DB“ garsiakalbiai

Kaina: apytiksliai 899 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Šie rekomenduojami kompiuterio garsiakalbiai yra universalūs, lengvai prijungiami ir suteikia švarų, labai dinamišką garsą. „Edifier R2750DB“ yra „studio 2.0“ garsiakalbiai, kurie yra labai geri priedai prie kompiuterio ar televizoriaus. Jie puikiai tinka žiūrėti filmų serijas, klausytis muzikos ir žaisti žaidimus.
„Edifier R2750DB“ yra dviejų trijų krypčių garsiakalbių rinkinys, siūlantis labai aukštą garso kokybę ir patrauklią estetiką. Jie pateikia 136 W galią ir turi D klasės stiprintuvą su DSP parinktimi. Jie taip pat turi žemųjų dažnių garsiakalbio išvestį žmonėms, norintiems ją prijungti.
Garsiakalbiuose buvo visas garso įvesties spektras, įskaitant „Bluetooth“ ryšį, todėl jie lengvai galėjo veikti bevieliu ryšiu su įvairiais įrenginiais. Jie taip pat turi nuotolinio valdymo pultą ir taip pat leidžia valdyti per šoninio skydelio rankenėles.

 • Tipas: daugialypės terpės garsiakalbiai 2.0
 • Garsiakalbio galia: 136 W
 • Žemųjų dažnių garsiakalbio galia: nėra
 • Papildomi privalumai: nuotolinio valdymo pultas, trijų krypčių garsiakalbiai, „Bluetooth“ ryšys

5. „Natec LYNX BLACK“ garsiakalbiai (NGL1230)

 Natec LYNX BLACK garsiakalbiai (NGL1230)

Kaina: apytiksliai 44 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Jie yra pigūs ir tuo pačiu metu rekomenduojami kompiuterio garsiakalbiai, todėl mūsų reitingas negali jų ignoruoti. „Natec“ 2.0 „Lynx 6W RMS“ garsiakalbiai yra kompaktiški 2.0 sistemos įrenginiai, pasižymintys aukšta garso kokybe ir šiuolaikišku dizainu.
Nepaisant mažo dydžio ir mažos kainos, jie iš tikrųjų gali pasiūlyti gerą garsą, ką patvirtina teigiama nuomonė apie juos. Jie pateikia švarų, žemą žemų dažnių garsą dėl papildomų vibruojančių membranų šonuose, kurie suteikia garsui išskirtinį gylį. Jie puikiai tinka klausytis muzikos ar žiūrėti filmus ir serialus, taip pat žaisti žaidimus.
Pateikti „Natec 2.0 Lynx 6W RMS“ garsiakalbiai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Jie turi praktiškas putplasčio kojas, užtikrinančias visišką stabilumą ant įvairių paviršių. Jie įgalina ryšį per USB kabelį arba 3,5 mm lizdo kištuką.

 • Tipas: daugialypės terpės garsiakalbiai 2.0
 • Garsiakalbio galia: 6 W
 • Žemųjų dažnių garsiakalbio galia: nėra
 • Papildomi privalumai: USB jungtis, lizdas, šoninės vibruojančios membranos, palaikančios boso tonus

6. „Sven MS-2050“ garsiakalbiai (SV013233)

 „Sven MS-2050“ garsiakalbiai (SV013233)

Kaina: apytiksliai 285 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

SVEN MS-2050 2.1 kompiuterio garsiakalbiai yra veiksminga bet kokio kompiuterio parama. Dėl aukštos garso kokybės mūsų kompiuterinių garsiakalbių reitingas negalėjo jų ignoruoti.
Tai yra kompaktiški įrenginiai, tačiau jie gali pasiūlyti gana didelę galią, net 55 W. Juos sudaro du standartiniai garsiakalbiai ir žemų dažnių garsiakalbis su papildomu praktišku ekranu. Tiek garsiakalbiai, tiek žemų dažnių garsiakalbis yra pagaminti iš medžio.
Šis modelis taip pat naudoja daugybę papildomų funkcijų, įskaitant įmontuotą SD kortelių grotuvą ir USB atmintinę, FM radiją ir „Bluetooth“ modulį, skirtą belaidžiui ryšiui, pavyzdžiui, muzikai groti iš išmaniojo telefono. Miego funkcija leidžia sistemai automatiškai išsijungti po nustatyto laiko. Rinkinyje taip pat yra belaidis nuotolinio valdymo pultas.

 • Tipas: 2.1 daugialypės terpės garsiakalbiai
 • Garsiakalbio galia: 12,5 W
 • Žemųjų dažnių garsiakalbio galia: 30W
 • Papildomi privalumai: nuotolinio valdymo pultas, mediniai dėklai, garso failų grotuvas iš SD kortelių ir „Pendrive“, FM radijas, „Bluetooth“ ryšys, „Miego“ funkcija

7. „Edifier R1280DB“ juodos kolonėlės (SPKEFR1280DBBLACK)

 „Edifier R1280DB“ kolonėlės juodos (SPKEFR1280DBBLACK)

Kaina: apie 549 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Edifier R1280DB“ garsiakalbiai yra geriausi kompiuterio garsiakalbiai tiems, kurie ieško modelių su mediniu korpusu ir šiuolaikinėmis funkcijomis. Jie yra studijos garsiakalbiai, teikiantys aiškų, sodrų garsą. Jie turi optinę įvestį ir įgalina „Bluetooth“ ryšį. „Edifier R1280DB 2.0“ garsiakalbių sistemą sudaro du garsiakalbiai, iš kurių vienas yra 4 colių žemų dažnių garsiakalbių modelis, kurio priekinėje dalyje yra žemųjų dažnių reflekso prievadas, užtikrinantis dar geresnę žemųjų dažnių kokybę. Medinis korpusas suteikia geresnį akustinį rezonansą, todėl garsas yra dar švaresnis.
Šiuos garsiakalbius galima prijungti standartiniais kabeliais arba „Bluetooth“ ryšiu, todėl juos dar lengviau naudoti. Rinkinyje taip pat yra nuotolinio valdymo pultas, leidžiantis lengvai reguliuoti turimas funkcijas. Vartotojas turi platų boso ir aukštų dažnių reguliavimo diapazoną.

 • Tipas: daugialypės terpės garsiakalbiai 2.0
 • Garsiakalbio galia: 42 W
 • Žemųjų dažnių garsiakalbio galia: nėra
 • Papildomi privalumai: nuotolinio valdymo pultas, „Bluetooth“ ryšys, dvigubi RCA įėjimai, medinis korpusas

8. „CREATIVE Pebble 2.0“ kolonėlės juodos (51MF1680AA000)

 CREATIVE Pebble 2.0 garsiakalbiai juodi (51MF1680AA000)

Kaina: apytiksliai 100 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Jūs nežinote, kokie kompiuterio garsiakalbiai bus maži, tačiau jie suteiks jums aukštos kokybės garsą? Ieškote dizainerių modelių? Šiuo atveju „CREATIVE Pebble 2.0“ yra garsiakalbiai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Jie puikiai tinka tiek staliniam kompiuteriui, tiek nešiojamam kompiuteriui.
„CREATIVE Pebble 2.0“ yra stalinių kompiuterių garsiakalbiai, kurie atkreipia dėmesį savo neįprasta išvaizda. Jie panašūs į skaldytus akmenis, iš kur ir kilęs jų vardas. Modelis 2.0 yra populiaraus „Pebble“ modelio, kuris siūlo dar daugiau galimybių, bet to paties dizaino, įpėdinis. Nors jie yra nepastebimi, jie gali garantuoti didžiulę galią.
„CREATIVE Pebble 2.0“ garsiakalbiuose naudojami nauji C tipo USB prievadai, tačiau juos taip pat galite prijungti naudodami standartinį 3,5 mm lizdą. Rinkinyje taip pat yra USB C tipo USB į A tipo USB keitiklį. Garsiakalbiai yra sujungti 1,35 metrų ilgio kabeliu.

 • Tipas: daugialypės terpės garsiakalbiai 2.0
 • Garsiakalbio galia: 16 W
 • Žemųjų dažnių garsiakalbio galia: nėra
 • Papildomi privalumai: dizainerio išvaizda, C tipo USB į A tipo USB keitiklį

9. Creative 2.1 Inspire A250 garsiakalbiai (51MF0420AA000)

 „Creative 2.1 Inspire A250“ garsiakalbiai (51MF0420AA000)

Kaina: maždaug 174 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

KALBĖJŲ KŪRYBOS 2.1 INSPIRE A250 (51MF0420AA000)
Beveik kiekviename kompiuterio garsiakalbių reitinge pateikiami tik šie įrenginiai. „Creative A250 2.1“ garsiakalbių sistema, kurią sudaro du garsiakalbiai ir žemų dažnių garsiakalbis, gali pasiūlyti labai gerą garso kokybę ir palyginti mažą galią. Tai puikiai tiks klausytis muzikos, žaisti kompiuterinius žaidimus ar žiūrėti filmus ir serialus kompiuteryje. Jų patraukli išvaizda taip pat verta dėmesio, nes ji puikiai tinka šiuolaikinėms erdvėms.
Šiuose garsiakalbiuose naudojama „Creative DSE“ („Dual Slot Enclosure“) technologija palaiko garso kokybę, o „Creative IFP“ (vaizdo fokusavimo plokštelė) pagerina jos kryptingumą ir vaizdavimą specialia membrana. Pridedamas žemų dažnių garsiakalbis, kuris taip pat suteikia gilų bosą.
Pateikti garsiakalbiai neturi jokių papildomų funkcijų, išskyrus integruotą maitinimo jungiklį ir garso reguliavimo funkciją, tačiau jie taip pat gali suteikti aukštos kokybės garsus ir patogų naudojimą.

 • Tipas: 2.1 daugialypės terpės garsiakalbiai
 • Garsiakalbio galia: 2 W
 • Žemųjų dažnių garsiakalbio galia: 5W
 • Papildomi privalumai: žemų dažnių garsiakalbis

10. Creative GigaworkS T20 II serijos garsiakalbiai (51MF1545AA000)

 „Creative GigaworkS T20 II“ garsiakalbiai (51MF1545AA000)

Kaina: apie 305 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Kompiuterinių garsiakalbių reitinge pateikti „Creative“ „GigaWorks T20“ serijos II prietaisai sulaukia daug teigiamų atsiliepimų. Tai aukštos klasės modeliai, kurie buvo sukurti tam, kad garsas būtų aukščiausias. Šis efektas buvo pasiektas dviejų pažangių stulpelių dėka, kurie taip pat siūlo daugybę papildomų funkcijų.
GigaWorks T20 II serijos garsiakalbiai yra prietaisai, pagrįsti jų pirmtaku. Šiuo atveju buvo naudojami geriausios kokybės aukšto ir vidutinio lygio keitikliai, taip pat „BasXPort“ technologija, kuri pabrėžia žemus tonus, nereikia papildomo žemų dažnių garsiakalbio.
Papildomas šio modelio privalumas yra galimybė vienu metu sujungti du įrenginius, pavyzdžiui, kompiuterį ir muzikos grotuvą. Priekyje esančios rankenėlės leidžia lengvai valdyti aukštų ir žemų dažnių garsą, taip pat galią.

 • Tipas: daugialypės terpės garsiakalbiai 2.0
 • Garsiakalbio galia: 14 W
 • Žemųjų dažnių garsiakalbio galia: nėra
 • Papildomi privalumai: „BasXPort“, magnetinis ekranavimas, AUX

Kaip nusipirkti geriausius kompiuterio garsiakalbius? Į kokius parametrus turėtumėte atkreipti dėmesį?

Ar norite sužinoti, kurie kompiuterio garsiakalbiai bus geriausi? Kompiuterinių garsiakalbių reitinge mūsų svetainėje pateikiamas sąrašas geriausių modelių, kuriuos galima rasti parduotuvėse – jie yra pigūs ir geri garsiakalbiai, nes už aukštos kokybės įrangą nereikia daug mokėti.

Norėdami nusipirkti gerų garsiakalbių kompiuteriui, turite atkreipti dėmesį į keletą svarbių parametrų:

 • garsiakalbių tipas – kuo daugiau jų yra rinkinyje, tuo erdvesnis ir sodresnis gali būti garsas,
 • garsiakalbio galia – kuo didesnis, tuo garsas bus garsesnis, tuo geresnė kokybė,
 • valdymas – lengviau valdyti dėka mygtukų ir rankenėlių, esančių ant korpuso, pasirinktuose modeliuose yra nuotolinio valdymo pultai,
 • išėjimai – kalbant apie ryšį, dabar tai taip pat įmanoma belaidžiu būdu per „Bluetooth“,
 • kabelio ilgis – lengvai prijungti garso sistemą prie kompiuterio.

Rekomenduojami kompiuterio garsiakalbiai – gerbiami gamintojai

Daugelis prekės ženklų dabar siūlo gerus kompiuterio garsiakalbius. Populiariausi šio tipo įrangos gamintojai yra: „Creative“, „Logitech“. Edifier, Microlab, Bose, Genesis, Fenda.

Nežinote, kurie kompiuterio garsiakalbiai veiks geriausiai? Norite sužinoti, kas yra pigūs ir geri kompiuterio garsiakalbiai? Mūsų svetainėje pateiktas 2020/2021 m. Kompiuterinių garsiakalbių reitingas yra tik aukščiausios kokybės prietaisai, kuriuos siūlo žinomi prekės ženklai. Patikrinkite, kurį rinkinį verta rinktis!