Kokie geriausi 20

Sporto kameros yra madingos. Vis daugiau žmonių juos naudoja ir jie turi vis daugiau naudojimo būdų. Jie yra maži, lengvi, atsparūs, labai patogu, jie užtikrina labai gerą našumą ir kai kuriais atvejais yra netgi labai ekonomiški. Ko dar galite paprašyti? Be to, yra daugybė modelių, pritaikytų skirtingiems vartotojų profiliams.

Naudodamiesi sporto kameromis, galite padaryti pirmojo asmens įrašus ar fotografuoti tokiomis aplinkybėmis ar vietose, kurių tradicinės kameros paprastai nepasiekia. Jie yra pasirengę susidurti su ekstremaliausiomis sąlygomis. Taigi, be kitų, jais naudojasi banglentininkai, alpinistai, dviratininkai, motociklininkai, čiuožėjai, narai ir šokėjai.

Svarbiausias

 • Veiksmo kameros yra kompaktiškos, labai lengvos ir mažos priemonės, turinčios plataus kampo objektyvą ir sukurtos įrašyti ekstremaliomis sąlygomis.
 • Veiksmo kameros idealiai tinka sportininkams, gatvės atlikėjams, gamtos mylėtojams, nuotykių ieškotojams ir motociklininkams.
 • Kai kurie pirkimo kriterijai, kurie gali geriausiai padėti pasirinkti sporto kamerą, yra vaizdo skiriamoji geba, jų naudojama stabilizavimo sistema ir funkcijos, kurias kamera turi.

Geriausios sporto kameros rinkoje: mūsų rekomendacijos

Prieš pradėdami nuo pirkimo vadovo, norime rekomenduoti keturias geriausias šiuo metu parduodamas sporto kameras. Jie yra tokie:

Geriausia „GoPro Hero“ sporto kamera

Atsižvelgiant į minimalius „GoPro Hero 8“ siūlomus patobulinimus, mes ir toliau laikomės „GoPro Hero 7 Black“, kuris taip pat leidžia keistis objektyvais. Tai leidžia jums įrašyti vaizdo įrašus 4K formatu 60 kadrų per sekundę greičiu ir fotografuoti dinamiškai su 12 MP (megapikselių) raiška.

Jame yra labai nuostabi elektroninė vaizdo stabilizavimo sistema. Jis integruoja jutiklinį ekraną ir leidžia valdyti balsą. Jis panardinamas iki 10 m. Jis palaiko „FaceBook Live“.

Geriausia nebrangi vietinė 4K sporto kamera

Ši vandens sporto kamera yra puiki galimybė įvertinti kainos ir kokybės santykį. Be to, jame pateikiamos savybės, šiek tiek pranašesnės už daugelio vidutinės klasės modelių siūlomas savybes.

Jis išsiskiria 4K vaizdo įrašų 30 kadrų per sekundę įrašymu, 20 MP fotografijos raiška ir „Wi-Fi“ ryšio pasiūlymu. Be to, jis yra panardinamas iki 40 metrų gylio. Jame yra daugybė papildomų priedų: dvi, be kita ko, 1050 mAH baterijos, lipnios juostos ar laikikliai.

Geriausia pigi 4K sporto kamera

„AKASO V50 Elite“ tikrai yra puikus statymas, jei ieškote pigios fotoaparato, kurį retkarčiais naudoti, ir nenorite atsisakyti fotografavimo 4K raiška 30 k / s (2 k 60 k / s) greičiu. Be to, jis turi „Wi-Fi“ ryšį ir fotografijos skiriamąją gebą – 20 MP.

Jame yra pažangi elektroninė vaizdo stabilizavimo sistema. Jame yra jutiklinis ekranas ir valdymo balsu sistema. Jis panardinamas iki 40 m. Be to, jis pateikiamas su komplektu paketas priedų, kad dar daugiau išnaudotumėte fotoaparatą.

Geriausia veiksmo kamera retkarčiais

Jei ieškote pigios kameros, kad laikas nuo laiko įrašytumėte vaizdo įrašus ir retkarčiais padarytumėte nuotrauką, „Apexcam“ „M80-air“ jums visa tai suteikia už mažiau nei penkiasdešimt eurų. Taigi nenuostabu, kad jis yra vienas iš geriausiai parduodamų.

Jis palaiko 4K skiriamąją gebą esant 30 kadrų per sekundę, 2,7K 30 kadrų per sekundę ir 1080p 60 kadrų per sekundę greičiui. Jo fotografinė skiriamoji geba yra 20 MP. „Wi-Fi“ ryšys, USB 2.0, HDMI ir priima iki 64 GB „microSD“ korteles (gigabaitų). Jis tiekiamas su daugybe priedų, įskaitant nuotolinio valdymo pultą.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie sporto kameras

Mes žinome, kad jums gali kilti klausimų apie veiksmo kamerų našumą ir galimybes. Kad galėtumėte juos išspręsti, paruošėme jums visą šį skyrių. Tikimės, kad tai gali atsakyti į pagrindinius jūsų klausimus.

Veiksmo kameros yra kompaktiškos, labai lengvos ir mažos priemonės, turinčios plataus kampo objektyvą ir sukurtos įrašyti ekstremaliomis sąlygomis. (Šaltinis: Repreza: ZaGiIfkjOm0 / Unsplash.com)

Kas iš tikrųjų yra sporto kameros?

Sporto kameros, dar vadinamos veiksmo kameromis, paprastai yra labai lengvos ir mažos kompaktiškos kameros, skirtos naudoti ekstremaliomis sąlygomis. Jie turi plataus kampo objektyvą, kad pasiektų periferinio regėjimo pojūtį, kaip ir žmogaus akis.

Todėl jie yra autonominiai įtaisai, skirti įrašyti ir fotografuoti gamtoje ir (arba) sportuojant. Atsižvelgiant į jų mažą dydį, juos galima dėvėti ant kūno. Be to, paprastai jie yra povandeniniai arba, jei to nėra, apima povandeninį korpusą, skirtą naudoti po vandeniu.

Kokias savybes turi turėti gera veiksmo kamera?

Tarp daugybės funkcijų, kurias turėtų turėti gera veiksmo kamera, yra keletas, kurios yra būtinos daugeliui jos naudojimo būdų. Jie yra tokie:

 • Jis turi būti lengvai valdomas ir labai patogus, nes bus daugybė situacijų, kai turėsite ją naudoti tik viena ranka.
 • Turi būti automatinis režimas, kuris reguliuoja kamerą į sąlygas, kuriomis esate, kai esate įrašytas. Dienos pabaigoje paprastai negalėsite sustoti ir pakeisti įrašymo parametrų.
 • Jis turi būti suderinamas su įvairiais priedais, arba iš paties gamintojo, arba iš panašių modelių gamintojų.
 • Jis turi būti atsparus smūgiams, vandeniui, dulkėms ir kitoms ekstremalioms aplinkos sąlygoms, tokioms kaip aukšta ar žema temperatūra.

Sporto kameros taip pat yra puikios kelionės kompanionės.

Kokie yra sporto kamerų pranašumai ir trūkumai?

Iš pradžių daug kam atrodė įtartina sporto kamerų galimybės. Tačiau atsižvelgiant į daugybę jų teikiamų pranašumų, jų populiarumas nenustojo augti.

Privalumas

 • Jie yra lengvi, maži ir kompaktiški.
 • Jie gali būti naudojami daugybei programų.
 • Jie yra labai atsparūs.
 • Paprastai jie yra panardinami.
 • Juos galima lengvai transportuoti.
 • Jie gali būti naudojami beveik visur.
 • Jo kaina paprastai nėra labai didelė.

Trūkumai

 • Garso įrašas paprastai nėra labai geros kokybės.
 • Daugelis modelių neleidžia daug koreguoti.

Kam patartina įsigyti sporto kamerą?

Sporto kameros turi daugybę programų ir naudojimo būdų. Taigi jais besinaudojančių žmonių profiliai yra labai įvairūs – nuo mėgėjų iki profesionalų. Ir gamtos gerbėjai, ir ekstremalaus sporto mėgėjai. Iš visų išsiskiria:

 • Banglentininkai
 • Plaukikai ir narai
 • Alpinistai
 • Šokėjai
 • Čiuožėjai
 • Traceurs (žmonės, kurie praktikuojasi Parkūras)
 • Dviratininkai
 • Baikeriai
 • Čiuožėjai
 • Parašiutininkai
 • Slidininkai

Kodėl „GoPro“ kameros tokios garsios?

Daugeliui žmonių kalbėjimas apie sporto kameras yra sinonimas kalbėti apie „GoPro“. Negalima paneigti, kad „GoPro“ turi daugiau nei pelnytą šlovę, ne veltui gamina aukštos kokybės fotoaparatus. Tačiau lygiai taip pat tiesa, kad jo pripažinimas susijęs ir su tuo, kad tai buvo pirmoji įmonė, pradėjusi pardavinėti ir populiarinti šiuos įrenginius.

Prie pirmiau minėtų dalykų turime pridėti keletą protingų reklamos kampanijų. Visa tai leido San Mateo įsikūrusiai įmonei užimti labai svarbią pasaulinę veiksmo kamerų rinkos dalį. Be abejo, tai taip pat sukėlė veidrodį, į kurį kiti gamintojai žiūri į save.

Veiksmo kameros idealiai tinka sportininkams, gatvės atlikėjams, gamtos mylėtojams, nuotykių ieškotojams ir motociklininkams. (Šaltinis: Liviu: 61660238 / 123rf.com)

Kokių priedų gali prireikti sporto kamerai?

Kaip matėte, sporto kameros naudojamos skirtingose ​​situacijose, vietose ir įvairiausioms veikloms. Dėl šios priežasties dažnai reikia turėti keletą priedų. Svarbiausi ir jums greičiausiai gali prireikti:

 • Apsauginis apvalkalas.
 • Trikojis.
 • Išplečiamas estafetė.
 • Nuotolinio valdymo pultas.
 • Papildoma baterija.
 • Dviračių stovai
 • Dirželiai.
 • Šalmas.
 • Krūtinės pakinktai.
 • Rankena narams.
 • Siurbimo puodelis, skirtas pritvirtinti prie transporto priemonės.

Kokie yra įrašymo 4K raiška pranašumai?

Neabejotina, kad kalbant apie vaizdo vaizdo skiriamąją gebą, 4K yra madingas žodis. Tiesa, kad didžioji dalis sunaudojamo turinio vis dar yra sukurta Full HD. Tačiau įrašymas 4K formatu, net jei vėliau mastelis padidės iki 1080p, suteikia daugybę privalumų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Pirma, jūs gaunate ryškesnį vaizdą. Be to, stabilizavimą galima taikyti programinė įranga. Ir tai leidžia pritaikyti mastelį vėlesniame redagavimo etape. Žinoma, norint dirbti su 4K vaizdo įrašu, jums reikės galingesnės redagavimo įrangos ir daugiau laiko. Bet, jei norite profesionalesnio rezultato, verta.

Ar žinojote, kad naudojant „GoPro“ kameras galima įrašyti ir 3D formatu? Norėdami tai padaryti, jums reikia dviejų „GoPro HERO“ kamerų ir specialaus korpuso. Tuomet 3D efektą galima sukurti „GoPro Studio“.

Pirkimo kriterijai

Sporto kameros pasirinkimas nėra lengva užduotis. Tinkluose pilna vartotojų, kurie nėra patenkinti, nes įsigytas įrenginys neatitinka jų lūkesčių. Ir dažnai lažybos už pigų ir nekokybišką produktą būna brangios. Todėl renkantis veiksmo kamerą būtina turėti gerus pirkimo kriterijus.

Vaizdo raiška

Šiandien sporto kamerose 4K raiška tampa vis labiau paplitusi. Tačiau ne visos kameros, kurios parduodamos kaip 4K, turi jutiklius, galinčius natūraliai fiksuoti šią skiriamąją gebą. Dažniausiai pigesniuose modeliuose tai yra interpoliuojama skiriamoji geba, kuri nėra tikroviška ir neprideda didesnės vaizdo detalės.

Todėl būtina įsitikinti, kad tai tikrai yra 4K skiriamoji geba. Be to, taip pat svarbus kadrų skaičius per sekundę, kuriuo įrašote. Kuo jis didesnis, tuo staigesnis bus kūnų judėjimas. Šiuo metu tampa įprasta rasti veiksmo kameras, kurių skiriamoji geba 4K yra 60 kadrų per sekundę, o 1080p – 120 kadrų per sekundę.

Sporto kameros, dar vadinamos veiksmo kameromis, paprastai yra labai lengvos ir mažos kompaktiškos kameros, skirtos naudoti ekstremaliomis sąlygomis. (Šaltinis: Garuda: OLx2ur13jXc / Unsplash.com)

Stabilizavimo sistema …

Parašykite komentarą