Kokie geriausi 20

Akiniai nuo saulės yra būtinas aksesuaras, kuris gali suteikti bet kokio drabužio malonumą. Dabar svarbiausia ir pagrindinė priežastis, kodėl jie turėtų būti naudojami, yra apsauga. Geri tamsūs akiniai neleidžia saulės spinduliams pakenkti mūsų akims, taip pat padeda geriau matyti aplinkose, kuriose yra per daug natūralaus apšvietimo.

Pagal pranešimą Visuotinė saulės našta, kurią sukelia saulės ultravioletinė spinduliuotė, paskelbtą Pasaulio sveikatos organizacijos, kas penktas aklumo atvejis visame pasaulyje gali būti siejamas su pernelyg dideliu ar netinkamu saulės poveikiu. Ar galvojate įsigyti šaunių moteriškų akinių, kurie jus taip pat saugo? Šiame straipsnyje mes jums viską pasakysime.

Svarbiausias

 • Akiniai moterims yra ne tik mados aksesuaras, bet ir būtini norint pasirūpinti mūsų akių sveikata nuo žalingos saulės spinduliuotės.
 • Juos turėtumėte naudoti kasdien, nepaisant to, ar diena giedra, ar debesuota, taip pat žiemą.
 • Pirkdami akinius moterims, be kitų veiksnių, turite atsižvelgti į jų apsaugą nuo UV spindulių, jų apsauginį kremą nuo saulės ir lęšių dangą.

Geriausi akiniai moterims: mūsų mėgstamiausi

Perkant akinius moterims, lengva apimti estetinę problemą ir nepaisyti apsaugos, tai nutiko mums visiems, jie tokie gražūs! Mes dar kartą pabrėžiame, kiek svarbu jūsų akių saugumas, net jei laikas investuoti šiek tiek daugiau pinigų. Šiame skyriuje mes pristatome jums penkis mados ir kokybės variantus.

Akiniai moterims su daug efektingas

Šie „Ralph by Ralph Lauren“ akiniai yra pagaminti iš juodo acetato ir turi auksines detales. Jų forma yra katės akis, todėl jie yra labiausiai glostantys. Jų kalibras yra 54 milimetrai ir filtras 3. Jie nėra poliarizuoti.

Galite aiškiai pasakyti, kad tai akiniai, „kad nepavargtų“, nes jų stilius yra klasikinis, o rėmelio ir lęšių kokybė yra labai gera.

Moteriški akiniai spalvų mėgėjams

Šis pono Boho statymas labai mažai susijęs su mūsų ankstesniu pasirinkimu. Jie yra nepoliarizuoti, antirefleksiniai lęšiai, su UV400 apsauga ir fotochrominiai.

Nors čia mes pasirinkome garstyčių spalvos, nes jie yra labai madingi, turite jų visų spalvų, net ir neutraliausių. Jie taip pat yra akiniai, pagaminti ilgus metus.

Moteriški akiniai minimalistiškiausi

Mūsų sąraše negalėjo trūkti metalinio varianto. Šie „Ray-Ban“ akiniai turi suapvalintą formą ir rėmą, kuriame rėme sujungtas skaidrus acetatas, esantis arčiausiai stiklo, ir bronzos spalvos metalas.

Jo dvigubas tiltas yra šiuo metu labai madinga detalė, taip pat mėlynų kristalų gradiento efektas. Jų kalibras yra 51 milimetras.

Akiniai moterims maxi ir rožinių tonų

Ne visi turime būti minimalistai, o štai mes turime akinius tiems, kurie nenori likti nepastebėti. Šis „Guess“ modelis yra maksimalus ir turi apvalų acetato rėmą rožinės, gintaro, alyvinės ir rudos spalvos.

Jūs taip pat turite tą patį modelį, kurį galite įsigyti juodos spalvos. Jo kalibras yra 54, o lęšis, purpurinis su gradiento ir veidrodžio efektu, turi 2 šviesos filtrus.

Retro moteriški akiniai

Ar kada norėjote pasijusti kaip filme „Grease“? Na su šiais akiniais tai galite padaryti. Šie „Ad Spec“ lęšiai, skirti „Le Specs“, yra katės akiniai.

Nelengva rasti šios labai madingos formos akinius, kurių lęšiai taip pat yra geros kokybės. Šie acetato saulės akiniai turi pilną apsaugą nuo UV spindulių ir 3 kategorijos filtrą.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie moteriškus akinius

Nors tai yra tam tikro dažnio situacija, mes ne visada klystame pirkdami akinius moterims, nes pirmenybę teikiame estetikai, o ne apsaugai, tačiau daug kartų problema yra ne kas kita, kaip nežinojimas. Šiame skyriuje mes išspręsime dažniausiai vartotojams kylančias abejones dėl šio produkto.

moteris su akiniais

Vienas iš akinių pranašumų yra tai, kad jie išvengia varnos pėdų atsiradimo, nes gelbsti mus nuo mirksėjimo, kai yra per daug saulės. (Šaltinis: Sheldon: MRF_hZYCTPI / Unsplash.com)

Kodėl svarbu nešioti akinius?

Iš tiesų, nešioti akinius moterims yra labai svarbu, mes visi tai žinome. Kas kartais mums nėra taip aišku, kodėl tai yra labai svarbu. Kadangi mums tai nėra aišku arba mes gerai nežinome, kada juos naudoti, o kada ne, kartais darome klaidų arba nenešiodami, kai turėtume, arba nešiojant per silpnos apsaugos akinius.

 • Jie apsaugo mus nuo ultravioletinių spindulių. Geri moterų akiniai turėtų filtruoti bent 95% šių spindulių, ir mes juos turime naudoti tiek vasarą, tiek žiemą.
 • Jie rūpinasi mūsų akių sveikata, kurios yra labai subtilios. Labai svarbu, kad kristalai būtų kokybiški, kad jie nepažeistų tinklainės.
 • Jie drėkina akis, kuriuos gali išdžiovinti aukšta temperatūra, šildytuvai ar oro kondicionieriai.
 • Jie apsaugo mus nuo išorinės agresijos, kaip vėjas su dulkėmis ir apsaugo nuo vokų pažeidimo.
 • Padidinkite vairavimo saugumą, nes jie gerina regėjimą, vengia akinimo ir prisideda prie geros koncentracijos.
 • Jie apsaugo nuo varnos pėdų atsiradimo, jie gelbsti mus nuo prisimerkimo, kai yra per daug saulės.

Kaip veikia akiniai nuo saulės?

Svarbiausia, kad moteriški akiniai būtų gerai. Kalbant apie jo apsaugą, turime atskirti švytėjimą nuo ultravioletinių spindulių. Kalbėdami apie filtrus, kurių kategorija yra nuo 0 iki 4, nurodome, kiek šviesos jie praleido pro šalį. Tai reiškia, kad regėjimas bus patogesnis, tačiau tai neapsaugo nuo tam tikrų pažeidimų.

Tačiau mes negalime ignoruoti ultravioletinių spindulių apsaugos, kuri visada turi būti 100%, kad būtų išvengta nepataisomos akių žalos, kurią sukelia saulės spinduliai. Stiklo spalva, tamsumas ar akinių tipas nėra susiję su jų veikimu ar jų galimybe apsaugoti mus nuo žalingo saulės poveikio akims.

Akiniai ant smėlio

Geriausi vairavimo objektyvai yra poliarizuoti, be abejo. (Šaltinis: Robertsonas: SYx3UCHZJlo / Unsplash.com)

Kokie yra nepatvirtintų moteriškų akinių nešiojimo pavojai?

Ar kada nors pajutote nepataisomą norą pirkti pigius akinius? Aišku, kad darai, norint atsispirti pagundai, reikia daug. Bet jūs turite būti atsargūs, nes saulės akiniai, kurie neperėjo kokybės kontrolės, gali būti labai pavojingi. Blanca Fernández, oficialios Andalūzijos optikų-optometristų kolegijos prezidentė, pabrėžia šiuos pavojus:

 • Jie gali sukurti iškraipymus ir deformacijas, turinčias įtakos regėjimui, o tai ypač rimta, kai mes vairuojame.
 • Jie padidina akinimo ir spalvų išblukimo riziką.
 • Jie geriausiu atveju gali sukelti galvos skausmą, galvos svaigimą, akių varginimą, negalavimą ir fotofobiją. Blogiausiu atveju, kai jie nefiltruoja kenksmingos spinduliuotės, jie gali sukelti akių vokų uždegimą ar nudegimus, konjunktyvitą ar ragenos keratitą.
 • Jie gali pagreitinti kataraktą ir tinklainės degeneraciją.
 • Visa tai ypač rimta vaikams ir paaugliams, kurių akys dar nėra visiškai subrendusios.

Kokius akinius moterims turėtume rinktis pagal veido formą?

Norėčiau, kad galėtume nešioti bet kokius akinius! Kaip jau matėte iš savo patirties, ne visi lęšiai tinka visiems veido tipams. Toliau mes stengsimės padėti jums pasirinkti tinkamiausius akinius pagal jūsų veido formą ir dydį, kad nepadarytumėte klaidų net pirkdami prisijungęs.
Veido tipas apibūdinimas
Veidas aikštė Suapvalintos formos.

Klasikiniai rėmeliai, „Wayfarer“, „Clubmaster“ ar „aviator“ tipo.

Montuojasi ore.

Veidas trikampis Kvadratinės, ovalios arba suapvalintos formos.

Pageidautina oro tvirtinimo elementai.

Veidas ovalus Kvadratiniai, ovalūs, drugelio ar katės akių rėmeliai.

Jis gali būti pilnais arba apvadais.

Veidas apvalus Kvadratiniai akiniai, Wayfarer arba aviator tipo.

Montuojasi ore.

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio rėmelį?

Be rėmo formos, moterų akinių poros dydis yra dar vienas lemiamas veiksnys, kad jos atrodytų gerai. Akinių viduje, šventykloje, pamatysite skaičių, panašų į 52 □ 18 135, skaičių, nurodantį objektyvo dydį, tilto plotį ir šventyklos ilgį milimetrais. Turėkite omenyje šiuos patarimus, kad rastumėte savo:

 • Aukščiausia lęšių dalis neturėtų slėpti antakių nei būti aukščiau jų.
 • Apatinis kraštas neturi atsiremti į skruostus, bet likti „ore“.
 • Rėmo plotis, Išskyrus tam tikrų modelių „maxi“ akinius, jis neturėtų viršyti bendro veido pločio.
 • Siauresni veidai turėtų pasirinkti kristalus nuo 42 iki 57 milimetrų; tarpiniai paviršiai, tarp 58 ir 62 milimetrų, o plačiausi – nuo 63 iki 67 milimetrų.

Moteris su apvaliais akiniais

Fotochrominiai lęšiai atrodo stebuklingi, nes jie automatiškai tamsėja arba šviesėja priklausomai nuo ryškumo pokyčių. (Šaltinis: Bana: _KaMTEmJnxY / Unsplash.com)

Kokie moteriški akiniai yra madingi?

Kaip jau minėjome, apsauga yra labai svarbi, tačiau nenorime pamiršti tendencijų, nes saulės akiniai taip pat yra madingas aksesuaras. Pastaraisiais mėnesiais XL objektyvais, panašiais į apsauginius akinius, kurie naudojami laboratorijose ar dirbtuvėse, sunku patikėti, bet tai tiesa!

Fantazijos rėmeliai taip pat vaidina pagrindinį vaidmenį bet kokios vaivorykštės spalvos; geometriniai rėmai; ekstremalūs katės akių stiliaus akiniai arba maži akiniai, kurie mums labai primena devintąjį dešimtmetį. Žinoma, yra ir klasikos, kuri niekada neišeina iš mados, pavyzdžiui, apvalūs acetatiniai akiniai vėžlio kiaute ir kiti neutralūs atspalviai.

Kaip rūpinatės akiniais nuo saulės?

Investavus pinigus į moterų akinius, natūralu, kad norite jais pasirūpinti, kad jie tarnautų kuo ilgiau. Akiniai yra papildas, kurį naudojame praktiškai kiekvieną dieną, todėl normalu, kad jie purvina tiek nuo makiažo, aliejų ar kremų, tiek nuo dulkių ar smėlio. Naudodamiesi šiais patarimais, ilgą laiką išlaikysite juos naujus:

 • Kristalus reikia nuvalyti mikropluošto audiniu, pavyzdžiui, tų, kurie patenka į akinių dėžutes, arba tokių, kuriuos galite patekti į optiką.
 • Audiniai gali subraižyti stiklą, todėl venkite jų naudoti. Tas pats pasakytina ir apie jūsų marškinėlius ar marškinėlius.
 • Tai nėra gera idėja naudoti ploviklius ar muilus namų ūkis …