Kokie geriausi 20

Kokius pratimus pasirenkate treniruotis per savaitę? Eini bėgioti, sportuoji ar eini į sporto salę? Šiandien mes turime daug galimybių palaikyti formą, nors kartais labiausiai kainuoja atkaklumas ir disciplina, tiesa? Taip pat yra daugybė variantų, kad nereikėtų išeiti iš namų, pavyzdžiui, naudoti reguliuojamus hantelius. Ar kada nors juos bandėte?

Jei niekada apie juos negirdėjote, nesijaudinkite. Jūs atėjote į reikiamą vietą. Reguliuojami hanteliai yra vienas populiariausių treniruočių raumenų tonizavimo priemonių. Jie turi daug privalumų ir yra tikrai lengvai naudojami. Jei turite klausimų ar norite sužinoti daugiau apie juos, toliau skaitykite šį specializuotą straipsnį ir pradėkite tonizuoti.

Svarbiausias

 • Reguliuojami hanteliai yra įranga, kuri pirmiausia naudojama treniruotėse su svoriu. Skirtingai nei tradiciniai, reguliuojami turi pranašumą, kad svorį galime reguliuoti pagal savo treniruočių lygį ar norimą tonizuoti raumenų grupę.
 • Dauguma reguliuojamų hantelių yra pagaminti iš metalinio strypo, kurio centrinė dalis paprastai yra šiurkšti, kad pagerintų sukibimą. Svareliai ar diskai užveržiami ant štangos galų ir tvirtinami spaustukais, apykaklėmis ar veržlėmis.
 • Jei norite gauti formą su reguliuojamais hanteliais, prieš pasirinkdami konkretų modelį turėtumėte apsvarstyti keletą pirkimo kriterijų: be kita ko, naudojamos medžiagos, įdarai, patogumas naudoti ir įtraukti priedai.

Geriausi reguliuojami hanteliai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Reguliuojami hanteliai puikiai tinka mankštai namuose. Jie užima mažai vietos ir yra labai efektyvūs, kad greitai pasiektų rezultatų. Rinkoje rasite įvairių modelių, iš kurių galite rinktis ir kurie gali papildyti bet kokį jūsų mokymą. Jei jums reikia patarimų, pažvelkite į šį pasirinkimą, kuriame pateikiami geriausi pasiūlymai.

Aukščiausios kokybės ketaus reguliuojami hanteliai

Beveik 70% 5 žvaigždučių įvertinimų patvirtina šių „Sportech“ reguliuojamų ketaus hantelių kokybę, o tai rodo vartotojų pasitenkinimą. Tai yra silikonu padengtas hantelių rinkinys „2 viename“ su reguliuojama štanga, kuris taip pat gali būti naudojamas kaip hanteliai. Komplekte yra 2,5 ir 1,25 kg diskai.

Rankena yra neslystanti, o vartotojai pabrėžia aukštą jo kokybę ir funkcionalumą.

Geriausi reguliuojami hanteliai „Bowflex“

Jei tai, ko ieškote, yra reguliuojamų meistriškumo hantelių rinkinys, kuris jums tarnaus visą gyvenimą, „Bowflex“ yra idealus pasirinkimas. Su šiais profesionaliais gabalais galite pasirinkti svorį tiesiog pasukdami šoninį diską. Be to, diapazonas yra labai įvairus: nuo 2 iki 24 kilogramų.

Atsisiųsdami „Bowflex SelectTech“ programą, kurią galite įsigyti „iOS“ ir „Android“, galėsite naudotis keliais raumenų pratimais.

Pigiausi reguliuojami hanteliai

Jei jums reikia reguliuojamų hantelių, kad būtų lengva juos perkelti, šie vandens pripildyti hanteliai yra skirti jums. Jie yra pigūs, tačiau puikios kokybės ir labai atsparūs.

Jie pagaminti iš bekvapio ir labai minkšto ABS plastiko, be to, jie nesideformuoja ir nesulūžta. Jie yra bronzos spalvos, rankena neslidi ir galite įtraukti svorį iki 20 kg. Idealiai tinka treniruoti bicepsą, tricepsą ir apskritai rankas.

Geriausi reguliuojami hanteliai pagal jų kainos ir kokybės santykį

Nerasta jokių produktų.

Jei ieškote kainos ir kokybės santykio reguliuojamų hantelių ir, be to, norite derinti įvairius raumenų pratimus su tuo pačiu rinkiniu, šis produktas skirtas jums. Šiuos 2 treniruotes galite labai lengvai paversti štanga. Sutaupote vietos ir visapusiškai treniruojatės!

Šis hantelių rinkinys turi ergonomiškas, neslystančias rankenas. Jūs turite skirtingo svorio diskus, kad pasirinktumėte savo lygį, iki 30 kilogramų.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie reguliuojamus hantelius

Sportavimas ar reguliarus lankymasis sporto salėje gali suteikti milžinišką naudą bet kurio žmogaus sveikatai. Bet jei neturite pakankamai laiko, galite apsvarstyti reguliuojamus hantelius, kuriais galite dirbti įvairiose kūno vietose. Tolesniame skyriuje apžvelgsime dažniausiai užduodamus klausimus ir klausimus apie juos.

Reguliuojami hanteliai yra įranga, kuri pirmiausia naudojama treniruotėse su svoriu. (Šaltinis: Kzenonas: 37846591 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra reguliuojami hanteliai?

Reguliuojami hanteliai yra įranga, skirta laisvam svoriui arba, kas yra tas pats, svorio treniruotėms. Paprastai hantelis yra du vienodi svoriai, pritvirtinti prie veleno, kurio galuose dedami vienodo svorio diskai. Reguliuojamų atveju diskus galima pasirinkti pagal svorį, kuriuo norime treniruotis.

Iš kokių medžiagų pagaminti reguliuojami hanteliai?

Ne visi reguliuojami hanteliai gaminami iš tų pačių medžiagų. Jie paprastai keičiasi priklausomai nuo auditorijos, kuriai skirti kūriniai. Atsižvelgdami į savo patirtį ir treniruočių lygį, pasirinksite vieną ar kitą. Nors ketaus yra labiausiai paplitusi medžiaga, rinkoje yra įvairių variantų:

 • Išlydyta geležis: Jie yra tradiciškiausi ir dažniausiai skirti profesionalams. Paprastai norint treniruotis su jomis, būtina naudoti pirštines, tačiau geriausi modeliai turi rankeną, kuri yra padengta kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, neoprenu, kad palengvintų sukibimą.
 • Plastmasinis: Tai pigiausia medžiaga ir šie hanteliai skirti pradedantiesiems. Įdaras šiais atvejais paprastai yra smėlis.
 • „Chrome“: Jie yra labai panašūs į geležinius hantelius, taip pat dažnai išklojami sintetiniu kaučiuku, kad būtų lengva suimti.

Kuo skiriasi reguliuojami, fiksuoti ir rusiški hanteliai?

Tradiciškai hanteliai buvo fiksuoti, tai yra, galai turėjo tam tikrą svorį. Tai reiškė, kad jei norėjai treniruotis su skirtingu svoriu, turėjai nusipirkti skirtingų hantelių. Kuo jis skiriasi nuo reguliuojamų ir rusiškų hantelių? Sužinokite toliau pateiktoje lentelėje:

Kokio tipo pratimus galite atlikti su reguliuojamais hanteliais?

Privalumas atlikti reguliuojamus hantelių pratimus pagal jūsų treniruočių tvarką yra tas, kad jūs dirbate ne tik dideles raumenų grupes, bet ir dalyvaujate keliuose stabilizuojančiuose raumenyse. Tai nėra atvejis su sporto salių mašinomis, kurios linkusios visiškai izoliuoti raumenis, reikalingus kiekvienam pratimui.

Jei pirmą kartą ketinate daryti pratimus su reguliuojamais hanteliais, stenkitės, kad jums vadovautų ir prižiūrėtų fitneso specialistas. fitnesas, nes nesilaikydami taisyklingos laikysenos galite rizikuoti susižaloti. Jei jau esate šių kūrinių žinovas, jus domina šis sąrašas su tipiškiausiais pratimais:

Pratimas Indikacijos
ABS 1. Gulėdamas ant grindų, šiek tiek sulenkite kelius.
2. Abiem rankomis suimkite reguliuojamą hantelį ir nuneškite jį į savo krūtinės centrą.
3. Pakelkite krūtinę taip, tarsi darytumėte sėdynes, bet ne giliai.
4. Turite laikyti rankas tiesias, o hantelis aukštai.
Šoniniai atsispaudimai 1. Stovėdamas, turėtumėte paimti hantelį į vieną ranką ir sulenkti liemenį į vieną pusę.
2. Uždėkite kitą ranką ant juosmens arba ant galvos.
3. Pakeiskite rankų laikysenas, kad sustiprintumėte pilvo sritį, ypač šonines.
Krūtinė 1. Gulėdamas ant suoliuko, kojas ant grindų, paimkite po hantelį į kiekvieną ranką, pritraukite jį prie krūtinės ir tada pakelkite.
2. Visiškai ištieskite rankas ir sujunkite hantelius viršutinėje dalyje.
3. Nuleiskite pečių aukštį.
4. Atlikite šį pratimą vėl ir vėl.
Banko atidarymas 1. Gulėdamas ant suoliuko, kojas ant grindų ar ant suoliuko, hantelius turite paimti delnais vienas prieš kitą.
2. Pakelkite hantelius, kol rankos bus visiškai ištiestos.
3. Nuleisdami rankas, išskėskite rankas, kol jos pasieks pečių aukštį.
Pečiai 1. Atsistokite, su hanteliu kiekvienoje rankoje, klubų aukštyje ir delnais atsukę vienas į kitą.
2. Pakelkite rankas į šonus, kol jos visiškai išsities.
3. Vėl uždarykite.
Priekiniai skrydžiai 1. Stovėdami, imkite hantelius į kiekvieną ranką delnais vienas prieš kitą.
2. Perkelkite juos į priekį, kol susitiks krūtinės lygyje.
Bicepsas 1. Stovėdami paimkite hantelį į kiekvieną ranką ir pakelkite, kol alkūnė bus sulenkta. Vienu metu galite atlikti vieną ranką arba abi.
2. Jėga visada turėtų kilti iš bicepso, o ne iš šerdies.
Riešo garbanos 1. Sėdėdami ant suoliuko, imkite hantelius į rankas ir delnais į viršų.
2. Sulenkite tik riešus.

Kokią naudą sveikatai teikia reguliuojamos hantelių treniruotės?

Treniruotės su reguliuojamais hanteliais yra lankstus būdas dirbti su raumenimis, nes jūs pats nusprendžiate diskų svorį ir paskirstymą pagal tai, ko jums reikia kiekvienoje sesijoje. Tai duoda daug naudos sveikatai ir fitnesui. Tarp jų galime paminėti tuos, kurie pateikiami šiame sąraše:

 • Jie padeda numesti riebalus, didindami medžiagų apykaitą.
 • Jie gerina fizinį pajėgumą tol, kol yra derinami su aerobine veikla.
 • Jie sumažina stresą.
 • Jie padeda geriau išsimiegoti.
 • Jie degina kalorijas, o jūs miegate.
 • Jie prisideda prie sveikesnių kaulų.
 • Jie sumažina traumų riziką.
 • Jie gerina širdies ir kraujagyslių būklę.

Dauguma reguliuojamų hantelių yra pagaminti iš metalinio strypo, kurio centrinė dalis paprastai yra šiurkšti, kad pagerintų sukibimą. (Šaltinis: Dolgachovas: 45874331 / 123rf.com)

Kokius privalumus turi reguliuojami hanteliai, palyginti su kitais treniruokliais?

Reguliuojamų hantelių naudojimas tampa vis populiaresnis tarp tų, kurie nori palaikyti optimalią fizinę būklę. Jūs tiesiog turite įdėti diskus su pasirinktu svoriu ant kiekvieno juostos galo ir galite pradėti treniruotis. Tai, kad jie yra reguliuojami, turi daug privalumų, pavyzdžiui:

 • Jie leidžia jums atlikti daugybę pratimų: Hanteliai yra universalūs ir leidžia atlikti įvairiausias treniruotes, skirtingai nei mašina ar fiksuotas svoris.
 • Jie reikalauja mažai vietos: Tiek atliekant pasirinktą pratimą, tiek saugant, faktas, kad reikia pakeisti tik diskus, daro reguliuojamus hantelius labai patogiais gabalais.
 • Jie skatina laipsnišką mokymą: Skirtingai nei sporto salėje, reguliuojami hanteliai lydi jus treniruočių lygiu. Jūs tiesiog turite pasirinkti sunkesnius diskus, kai progresuojate …