Kokie geriausi iš 20

Pasaulyje, kuris bando palikti benzino vartojimą, dviratis įsitvirtina didžiuosiuose miestuose. Be to, tūkstančiai dviratininkų, ieškodami mankštos, nuotykių ar poilsio, apgyvendina kelius, kalnus ir takus. Tarp daugelio aksesuarų, kurių reikia šiai veiklai, galbūt nė vienas nėra toks būtinas kaip geri akiniai. Ar turite savo?

Kaip ir kitose disciplinose, dviračių akiniai gali būti naudingi važiuojant dviračiu. Jie ne tik apsaugo jus nuo blogo oro; jie taip pat yra ieškomas estetinis aksesuaras. Kas nenori tokio gauti autoportretas su vėsiais akiniais? Skaitykite šį specializuotą straipsnį, kad sužinotumėte daugiau apie jo pranašumus ir pranašumus.

Svarbiausias

 • Dviračių akiniai tapo būtinais aksesuarų rinkinyje, kurį naudoja kiekvienas dviratininkas, nesvarbu, ar jūs esate mėgėjas ar profesionalus, arba jei naudojatės kalnų ar plento dviračiu. Akiniai apsaugo jus nuo saulės spindulių, UV spindulių, vėjo, žemų šakų ir bet ko kito, ko nenorite patekti į akis.
 • Dviračių akinių modeliai labai skiriasi, priklausomai nuo to, kam norite juos naudoti. Jie yra skirtingo dizaino ir siūlo skirtingą apsaugos laipsnį. Pastaraisiais metais labiausiai prašomi akiniai yra fotochrominiai, nes jie gali tamsėti, priklausomai nuo lauke esančios natūralios šviesos.
 • Jūs neapsieisite su savo dviračiu ir dviračių įranga be akinių. Prieš pirkdami, apsvarstykite keletą šių kriterijų: medžiaga, dizainas, tinkamumas ir sukibimas, rėmeliai ir poliarizuoti, be kitų.

Geriausi dviratininkų akiniai: mūsų rekomendacijos

Kai kurie sako, kad dėl akinių, spalvų. Tiesa? Bet kai pradėsite tyrinėti, pamatysite, kad taip nėra: išsirinkti tinkamus dviratininkų akinius yra būtina ir pamatysite, kaip iškart pastebėsite poveikį. Žinoma, rinkoje yra labai įvairių modelių, kuriuos pasirinkti nėra lengva. Pažvelkite į žemiau pateiktą pasirinkimą, kad gautumėte geriausias galimybes.

Geriausi dviratininkų akiniai su keičiamais objektyvais

Mes tiesiog įsimylėjome šiuos „X-Tiger“ siūlomus dviratininkų akinius. Priežastis? Tai už puikią kainą suteikia jums 3 lęšius su UV400 apsauga. Be to, rėmas yra ypač lengvas: jis nesiekia 20 gramų.

Akiniai gaminami iš aukščiausios kokybės polikarbonato, o vartotojai vertina 3 lęšių poliarizaciją. Gerai tai, kad galite pasirinkti ir spalvas.

Papildoma informacija

 • Medžiaga: Polikarbonatas
 • Apsauga nuo UV spindulių: UV400
 • Poliarizuota: Taip
 • Svoris: 20 g
 • Kiti priedai: Dėklas, valymo šluostė, poliarizuota bandymo kortelė, papildomi kaiščiai, trumparegystės rėmelis.

Dviračiai su geriausiais aksesuarais

Mūsų nuomone, „CrazyFire“ siūlo pilniausią dviračių akinių paketą: 5 keičiami lęšiai, skirtingų spalvų, poliarizuoti ir su UV400 apsauga. Lengvi ir nepalaužiami, šie akiniai bus geriausi jūsų sąjungininkai kiekvieną kartą važiuojant dviračiu.

Vartotojai labai vertina papildomus priedus, tokius kaip pakabinama virvė ir judėjimo diržai.

Papildoma informacija

 • Medžiaga: Polikarbonatas
 • Apsauga nuo UV spindulių: UV400
 • Poliarizuota: Taip
 • Svoris: 19,2 g
 • Kiti priedai: Apsauginis kietas dėklas, valymo šluostė, poliarizuota bandymų kortelė, šventyklos, trumparegystės rėmelis, sportinių akinių rėmas, judesio diržai, virvė.

Geriausi fotochrominiai akiniai

„Rockbros“ yra fotochrominių dviračių akinių lyderis ir negalėjome daugiau susitarti, kodėl: šie protingi akiniai gali pakeisti spalvą pagal UV spindulių intensyvumą, kad apsaugotų akis.

Be to, jie yra labai lengvi, o nosies pagalvėlės ir smilkiniai yra reguliuojami ir minkšti. Vargu ar pastebėsite, kad juos dėvite. Jie taip pat apsaugo jus nuo UV spindulių.

Papildoma informacija

 • Medžiaga: Polikarbonatas
 • Apsauga nuo UV spindulių: Taip, lęšio spalva pasikeis atsižvelgiant į UV šviesos intensyvumą. Kuo stipresnė UV šviesa, tuo tamsesni lęšiai.
 • Poliarizuota: Taip
 • Svoris: 30 g
 • Kiti priedai: Trumparegystės rėmelis, akinių dėžutė, akinių dėklas, valymo šluostė.

Profesionaliausi dviratininkų akiniai

Jei kalbėsime apie profesionalus, kuriems dviratis nėra tik a hobis, mes pasilenkiame prie fotochrominių „Rudy Project“ stiklų: jie yra dinamiški ir lengvi, sukurti dideliems poreikiams. Jie turi veido apsaugos jungiamąsias detales, stabilų ir ergonomišką rėmą.

Vartotojai labai vertina vėdinimo angas, kurios užtikrina, kad akiniai niekada nerasos.

Papildoma informacija

 • Medžiaga: Termoplastikas
 • Apsauga nuo UV spindulių: Taip, lęšio spalva pasikeis atsižvelgiant į UV šviesos intensyvumą. Kuo stipresnė UV šviesa, tuo tamsesni lęšiai.
 • Poliarizuota: Taip
 • Svoris: 27 g
 • Kiti priedai: 2 lęšiai, nešiojimo dėklas.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie dviračių akinius

Tie, kurie daugelį metų važiavo pedalais, žino, kad akiniai nėra estetinis priedas. Eik keliu ar kalnu, reikia saugoti akis. Šiandien rinka siūlo platų modelių pasirinkimą, pritaikytą kiekvieno dviratininko skoniui ir poreikiams. Tolesniame skyriuje mes apžvelgsime keletą dažniausiai pasitaikančių klausimų apie dviračių akinius.

Dviračių akiniai tapo būtinais aksesuarų rinkinyje, kurį naudoja kiekvienas dviratininkas, nesvarbu, ar esate mėgėjas, ar profesionalas, ar naudojatės kalnų ar plento dviračiu. (Šaltinis: Yurlov: 44532443 / 123rf.com)

Kam tiksliai yra dviratininkų akiniai?

Dviračių akiniai turi tris tikslus ir visi jie susiję su jūsų akių priežiūra: apsisaugokite nuo skirtingų oro sąlygų, pavyzdžiui, saulės, vėjo ir UV spindulių, apsisaugokite nuo kitų kliūčių, kurias galite rasti kelyje arba kalnuose – šakose, vabzdžiuose, dulkėse – ir pagerinkite matomumą einant. Ir yra premija: jie atrodo tikrai gerai!

Kodėl fotochrominiai akiniai tokie populiarūs dviračių pasaulyje?

Visi važiuojantys dviračiu kalba apie fotochrominius akinius. Jo populiarumo priežastis yra lęšių ypatumas: jų spalva keičiasi atsižvelgiant į šviesos intensyvumą. Tai yra, kuo jis stipresnis, tuo tamsesni lęšiai. Patekus į vidinę erdvę, objektyvas tampa skaidrus.

Sportuojant, pavyzdžiui, dviračiu, šio tipo akinių nauda yra didžiulė. Šviesumas dienos metu dažnai keičiasi ir ten, kur prieš kelias minutes buvo skaisti saulė, dabar debesys gali tamsinti dieną. Fotochrominiai akiniai niekada nesumažina regėjimo ir prisitaiko prie šviesos sąlygų.

Be to, šie akiniai malšina akių apkrovą ir, žinoma, geriau apsaugo jūsų akis.

Akiniai apsaugo jus nuo saulės spindulių, UV spindulių, vėjo, žemų šakų ir bet ko kito, ko nenorite patekti į jūsų akis. (Šaltinis: Anatoliygleb: 100907833 / 123rf.com)

Iš kokių medžiagų dažniausiai gaminami dviratininkų akiniai?

Labiausiai paplitusi dviratininkų akinių medžiaga yra plastikas, dažnai sutvirtintas guma ant smilkinių ir nosies tilto, kad jos būtų saugiai laikomos. Tuo tarpu lęšiai yra pagaminti iš polikarbonato, todėl jie gali atlaikyti mažų kliūčių poveikį nekeldami pavojaus akims.

Dauguma dviračių akinių yra visiškai ergonomiško dizaino, tai yra, jie paprastai labai tinka žmogaus veido fizionomijai. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl jie yra tokie populiarūs: be patrauklumo ir akių apsaugos, jie suteikia komfortą ir vėdinimą. Todėl patirtis vaikštant nepaprastai pagerėja.

Ar visi dviratininkų akinių lęšiai yra vienodi?

Visai ne. Tiesą sakant, lęšių kokybė daugiausia lemia bendrą dviratininkų akinių kokybę. Taip pat tiesa, kad vieno ar kito objektyvo pasirinkimas priklauso nuo to, ko ieškote kaip dviratininkas. Svarbiausias veiksnys yra šviesa: lęšiai turi kategorijas, nurodančias procentinę šviesos dalį, kurią jie filtruoja, kad išvengtų akinimo.
Kategorija apibūdinimas Filtruotos šviesos procentas
Kategorija 0 Skaidrūs lęšiai rekomenduojami išvykoms, kur yra labai mažai šviesos, pavyzdžiui, debesuotomis dienomis ar naktį. Jie sumažina matomą šviesą iki 20%.
Kategorija 1 Idealūs lęšiai dalims debesuotų dienų (dažniausiai jie yra oranžiniai ir geltoni). Filtruokite šviesumą iki 57%.
Kategorija du Lęšiai kažkur viduryje tarp akinių ir akinių nuo saulės, apskritai, juos naudoti nedažnai. Filtro šviesa siekia iki 82%.
Kategorija 3 Labiausiai naudojami lęšiai yra idealūs saulėtoms dienoms, jų išvaizda yra panaši į įprastų saulės akinių. Jie naudojami dviračiams ir kitoms kasdienėms veikloms. Jie sugeba filtruoti šviesą iki 92%.
Kategorija 4 Objektyvai, kuriuos reikėtų naudoti tik važiuojant sniegu, kur ledas labai intensyviai atspindi saulės spindulius. Geba sumažinti šviesos pluoštą iki 97%.

Koks yra ryšys tarp UV400 ir poliarizuotų dviračių akinių?

Daugelis žmonių, kalbėdami apie dviračių akinius, painioja apsaugos nuo UV ir poliarizacijos terminus. Jie yra du nepriklausomi aspektai. Poliarizuoti akiniai tiesiog pašalina saulės atspindžius. Tai reiškia, kad jie suteikia jums geresnį matomumą, tačiau nereiškia papildomos apsaugos. Daugelis jų taip pat siūlo UV400 apsaugą.

Kita vertus, mes kalbame apie apsaugą nuo UV400, kai akinių lęšiuose yra filtras, kuris jus visiškai apsaugo nuo ultravioletinių (UV) spindulių. Ši apsauga apima A tipo (UVA spinduliai) ir B tipo (UVB spinduliai) spinduliavimą. Skaičius 400 reiškia akinius, blokuojančius bet kokį UV spindulį, kurio bangos ilgis yra mažesnis nei 400 nanometrų.

Ar galima nešioti receptinius dviratininkų akinius?

Taip, žinoma! Pastaraisiais metais įvairūs dviračių akinių prekės ženklai sukūrė technologiją, kad būtų galima pereiti beveik bet kurį modelį. Tačiau dėl jų kreivumo aukštojo mokslo laipsniai vis dar nėra. Tačiau yra ir reguliuojamų papildų, kurie yra užsikabinę ant akinių vidinės pusės. Tai suteiks jums laisvės ir komforto.

Kita galimybė dviratininkams, kuriems reikalingas receptas, kad gerai matytų, yra kontaktinių lęšių dėvėjimas. Daugelis juos derina su akiniais sportinei veiklai. Tačiau būkite atsargūs dėl dulkių dalelių, kurios gali būti įtemptos. Jei jie pasiekia jūsų akis kontaktiniu lęšiu, tai gali būti rimta problema.

Dviračių akinių modeliai labai skiriasi, priklausomai nuo to, kam norite juos naudoti. Jie yra skirtingo dizaino ir siūlo skirtingą apsaugos laipsnį. (Šaltinis: Kozhan: 132171420 / 123rf.com)

Ar objektyvo spalvos daro įtaką dviračių akiniams?

Taip, spalvos nėra vien tik …