Kokie yra 20 geriausių

Jei esate bėgikas ir dar nebandėte paleisti muzikos, jūs praleidote unikalią patirtį. Tikrai turite sąrašą dainų, kurios priverčia jus jaustis viskuo pajėgiu. Įsivaizduokite, kad įtraukiate juos į savo mokymus.

Dingo tos ausinės, kurios nenustojo kristi ir skambėjo blogai. Pastaraisiais metais technologijos ir dizainas žengė koja kojon, o aplink sportines ausines sukurta tikra visata. Išdrįsk atrasti bėgimas prisirišęs prie muzikos.

Svarbiausias

 • Didelę muzikos klausymosi naudą dirbant fizinę veiklą įrodo daugybė mokslinių tyrimų (1). Todėl naudoti ausines bėgimui yra daugiau nei rekomenduojama.
 • Rinkoje randame labai daug modelių. Nesvarbu, ar esate klasikas ir norite naudoti laidines ausines visą gyvenimą, ar ieškote ausinių „Bluetooth“ viskas viename, turėsite savo modelį rinkoje.
 • Per daugelį metų ausinių ergonomika smarkiai pagerėjo ir buvo pasiektas neįtikėtinas dizaino lygis. Ir visa tai nepamirštant garso kokybės.

Geriausios rinkoje veikiančios ausinės: mūsų rekomendacijos

Po ilgų tyrimų mums pavyko pasiūlyti jums geriausių rinkoje veikiančių ausinių sąrašą, atsižvelgiant į įvairius jų siūlomus privalumus. Šis straipsnių pasirinkimas pasižymi geriausiu kokybės / kainos santykiu ir, žinoma, geriausiais vartotojų įvertinimais.

Geriausios belaidės ausinės su „Bluetooth“

„Bluetooth 5.1“ sistema, puikiai tinkanti, IP7 hidroizoliacija, įmontuotas mikrofonas, atskiras dėklas ir 10 valandų veikianti baterija. Kai ausinės mums visa tai siūlo, mes negalime jų kaltinti. Nesvarbu, kokio tipo bėgikas esate, jie pateisins visus jūsų lūkesčius.

Kokybė ir kaina yra šių ausinių požymiai. Išbandykite juos ir pamatysite, ką jie sugeba. Neatsitiktinai jais džiaugiasi jau tūkstančiai bėgikų.

Geriausios laidinės ausinės

Turėdami 12 gramų svorį ir 1,2 metro lizdo laidą, jie siūlo garso diapazoną nuo 17 iki 22000 Hz. Nėra jokio muzikos stiliaus, kuris galėtų jiems atsispirti. Jos reguliuojamos šventyklos užtikrina visišką atramą, o dėl apsaugos nuo drėgmės vanduo nebus problema.

„Sony“ yra kokybės sinonimas ir šis modelis nebuvo paliktas. Jei norite likti ištikimas laidinėms ausinėms, negalvokite apie tai, tai jūsų palydovai jūsų išvykoms. Tam jie yra labiausiai naudotojų pasirinktos laidinės ausinės.

Geriausiai veikiančios ausinės su vidine atmintimi

Jei pasakysime, kad galite turėti 12 valandų autonomijos, tik 32 gramus svorio, 4 GB vidinės atminties, todėl jums nereikia nieko daugiau, kaip tik pačios ausinės, visiškai ergonomiškas dizainas ir aukščiausia apsauga nuo drėgmės rinkoje ( net sūrus vanduo), mes nemeluojame jums. Tai yra šių ausinių charakteristikos.

„Sony“ jau daugelį metų buvo su šiuo modeliu rinkoje ir nenustojo jo tobulinti, kol pasieks dabartinę versiją. Visureigės ausinės. Su jais netgi galite maudytis jūroje.

Geriausios kaulų laidumo bėgimo ausinės

Mes žiūrime į tokio tipo ausines, kurias patvirtino Anglijos lengvosios atletikos federacija. Technologija „Bluetooth“, 6 valandų baterijos veikimas, apsauga nuo dulkių ir drėgmės ir tik 36 gramų svorio suteikia mums pavydėtiną komforto ir garso kokybės ryšį.

Jūs galite būti vienas iš žmonių, kurie ilgą laiką negali pakelti ausinių į ausį. Arba jūs tiesiog bėgate gatve ir jums nepatinka būti tokiam izoliuotam nuo išorinio pasaulio. Jei nežinojote apie šią technologiją, laikas jums ją atrasti, nes jūsų būdas bėgti su muzika pasikeis visiems laikams.

Geriausios aktyvios triukšmą slopinančios bėgimo ausinės

Nerasta jokių produktų.

Norite laisvų rankų įrangos, kurioje būtų viskas? „Bluetooth 5.0“, bendra ergonomika, 7 valandų akumuliatorius, apsauga nuo drėgmės ir aktyvaus triukšmo slopinimo su galimybe jį atšaukti.

Visa tai suteikia mums prekės ženklą Aukey, kuris neabejotinai pelnė garbės vietą audiofilų pasaulyje. Jei jums reikia bekelės ausinių, kurias galėtumėte naudoti bėgimui ir likusiai kasdieniai veiklai, tai jums. Būsite neišskiriami.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie ausinių naudojimą

Mes žinome, kad perkant ausines gali kilti tam tikrų klausimų. Tačiau nesijaudinkite, nes mes parengėme vadovą su klausimais, kuriuos dažniausiai užduoda vartotojai, kurie padės jums išspręsti šias mažas abejones.

Didelę muzikos klausymosi naudą dirbant fizinę veiklą įrodo daugybė mokslinių tyrimų. (Šaltinis: 4559585: 122428272 / 123rf.com)

Kokie yra ausinių nešiojimo bėgimui privalumai ir trūkumai?

Kiekvienas bėgdamas klausosi muzikos dėl skirtingų priežasčių. Tai daro daug privalumų ir trūkumų. Mes atskleisime svarbiausius:

Privalumas:

 • Motyvacija: Mums didžiausias privalumas. Be abejo, tai, kad išėjome bėgti su mėgstama muzika, yra priežastis, verčianti apsiauti batus tomis dienomis, kai norime mažiau. Ir vien dėl to, kad tai mus paskatino išvesti iš namų, jau verta būti čia.
 • Pabėgimas protui: Nors bėgimas yra viena iš naudingiausių veiklų, reikia pripažinti, kad tam tikru metu tai gali būti sunku. Ir būtent tomis nuovargio akimirkomis muzika privers mūsų protą išsisukti ir „neklausyti“ kūno nuovargio.
 • Našumo gerinimas: Šis pranašumas paaiškinamas dviejų ankstesnių dėka. Jei veikla jus motyvuoja ir, be to, net nepaisant nuovargio, tai jus palaiko, fizinės veiklos tobulinimas yra vienas. Tai faktas, kurį palaiko daugybė mokslinių tyrimų (du)

Trūkumai:

 • Išsiblaškymas: Daugelis iš mūsų lakstome per didelius miestus ir jau žinome, ką tai reiškia, automobilius, žmones ir apskritai triukšmą. Kol klausomės muzikos, šie garsai gali būti nepastebimi, todėl galime patirti avariją.
 • Nesidžiaugia savo aplinka: Gerai, jei bėgate dideliame mieste, tai mums nesvarbu. Bet ką daryti, jei turite galimybę bėgti gamtos viduryje? Tokiais atvejais muzikos atėmimas atimtų neįtikėtiną jausmą.
 • Mažai kontroliuojamas kvėpavimas: Tai dažniausiai nutinka bėgikams pradedantiesiems. Jūs motyvuojate save daina ir padidinate ritmą to nesuvokdami ir netgi pradedate ją dainuoti. Jūs pastebėsite, kaip per kelias minutes būsite labiau pavargę, neturėdami pakankamai kvėpavimo.
 • Klausos pažeidimas: Nesvarbu, ar jis važiuoja, ar einate metro. Kai tik klausomės muzikos, naudojame ausines, turime stebėti garsumą. Tyrimų nėra mažai (3) kurie įspėja mus apie galimas netinkamo šių prietaisų naudojimo pasekmes.

Privalumas

 • Padidėjusi motyvacija
 • Pabėgimas dėl proto
 • Pagerėjęs fizinis pajėgumas

Trūkumai

 • Didesnis blaškymosi laipsnis
 • Galite nustoti mėgautis pagal kokią aplinką
 • Nekontroliuojamas kvėpavimas
 • Galima klausos žala, jei mes nekontroliuojame garso

Kokių tipų veikia ausinės?

Rinkoje rasime dvi puikias laidines ar bevieles šeimas. Tose dviejose grupėse:

 • Su kabeliu: Visą gyvenimą. Ryšys tarp grotuvo ir ausinių atliekamas naudojant kabelį su 3,5 mm lizdo jungtimi. Jie suteikia mums puikų garsą, tačiau, priešingai, gali būti nepatogu, kai tarp jų nešiojamas laidas.
 • Belaidis ryšys su „Bluetooth“: Kabelio nėra. Per technologijas „Bluetooth“ garsas perduodamas iš grotuvo į ausines. Kadangi jie neturi laido, juos patogiau nešiotis.
 • Laidinis belaidis ryšys: Taip, nors tai skamba keistai, rinkoje yra ir šių modelių. Nors jie nėra prijungti prie mobiliojo ryšio ar grotuvo, tačiau jie turi kabelį, jungiantį vieną laisvų rankų įrangą su kita. Jie siūlo puikų garsą ir geriau tinka.
 • Kaulų laidumas: Mažiausiai žinomas iš sąrašo. Jie yra bevieliai, bet mes nieko neįkišame į ausies kanalą. Garsas perduodamas per kaukolės kaulų vibraciją ir pasiekia vidinę ausį. Tai labai patikrinta technologija, kuri jus nustebins.

Su kabeliu Belaidis ryšys su „Bluetooth“ Laidinis belaidis Kaulų laidumas
Garso kokybė Labai aukštai aukštas aukštas Aukštas vidurkis
Ergonomika Aukštas vidurkis Labai aukštai aukštas aukštas
Atmintis vidinis Neneša Neneša Gali nešti Ne švinas
Būgnai vidinis Jiems nereikia Taip, įskaitant įkrovimo dėklą Taip, be įkrovimo dėklo Taip, be įkrovimo dėklo
Valdikliai integruota Ne švinas Įskaitant Įskaitant Įskaitant

Kokios yra svarbiausios veikiančių laisvų rankų įrangos dalys?

 • Kapsulė: Tai laisvų rankų įrangos korpusas, viduje yra visas mechanizmas, dėl kurio jos skleis garsą.
 • Vairuotojas: Tai dalis, kuri sukuria garsą. Jo nematyti, tačiau jie yra kapsulės viduje, kurią dedame į ausį. Jie maitina elektros srovę ir iš ten išleidžia garsą į mūsų ausis.
 • DAC: Tai tiesiog keitiklis. Skaitmeninį signalą paverčia analoginiu. Tai reiškia, kad grotuvo viduje esanti muzika „vienų ir nulių“ pavidalu pasiekia mūsų ausis taip, kaip mes ją suprantame.
 • Ryšio modulis: Reikalingas belaidėms ausinėms su „Bluetooth“. Tai maža ausinių viduje esanti mikroschema, leidžianti ją prijungti prie šaltinio grotuvo.

Per daugelį metų ausinių ergonomika smarkiai pagerėjo ir buvo pasiektas neįtikėtinas dizaino lygis. (Šaltinis: Apolka: 110588969 / 123rf.com)

Kuo skiriasi įprastos ausinės ir veikia ausinės?

A priori, skirtumų, kuriuos stebėsime, yra minimalu, tačiau jie egzistuoja. Pirmoji prielaida yra ta, kad veikiančios ausinės yra skirtos tam pačiam tikslui ir paprastai turi specifinę struktūrą, kad jos nenukristų. Pamatysite, kad dauguma jų turi tokią „šventyklą“ kaip ir akiniai, kuri užtikrina visišką jų palaikymą. Bet jie nebūtinai turi nešiotis, daugeliu atvejų bus verta sureguliuoti naudojant paprastą įklotą.

Bėgančios ausinės išsiskiria aukštu hidroizoliacijos lygiu. Gamintojai šiam aspektui skiria daug dėmesio dėl drėgnų sąlygų, kurias jie patirs naudodami. Garso kokybė gali būti prastesnė, nes gamintojai turi sutelkti dėmesį į daugiau aspektų, tokių kaip dizainas, svoris ir jungiamumas, ir tarp visų detalių, kurių jiems reikia norint rasti tobulą pusiausvyrą.

Kokius valdiklius turėtų valdyti ausinės?

Ar gali įsivaizduoti …