Kokie yra 20 geriausių

Dėl įvairių pastaruoju metu pasitaikančių ligų ir silpnėjančios aplinkos daugelis žmonių mieliau vartoja natūralius maisto produktus ir produktus, kurie jiems suteikia ramybę, garantuodami sveikesnį gyvenimo būdą ir sveikesnę aplinkos būklę.

Šiuo atveju kalbėsime apie natūralius dezodorantus, būtinus asmeninės higienos elementus, kurie leidžia jums būti ramiems prakaituojant, nes jie pasižymi tokiu pačiu efektyvumu kaip ir įprasti dezodorantai, be chemikalų ir yra įsipareigoję aplinkai. Jei norite sužinoti daugiau, kviečiame prisijungti prie mūsų skaitant šį straipsnį.

Svarbiausias

 • Natūralių dezodorantų galima rasti specializuotoje natūralios kosmetikos parduotuvėje arba juos galima pasigaminti namuose.
 • Jie yra nebrangūs ir siūlo tą patį efektyvumą kaip ir cheminiai dezodorantai.
 • Renkantis natūralų dezodorantą, labai svarbu atsižvelgti į tokius kriterijus kaip: jo sudėtis, ar jis veiksmingai kontroliuoja prakaitą ir kvapą, jį gaminanti laboratorija, produkto pateikimas (ritinysant, pagaliukas, grietinėlės ar luito) ir kainos.

Geriausi natūralūs dezodorantai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Visame pasaulyje yra keletas laboratorijų, siūlančių natūralius produktus jūsų kūno priežiūrai ir viską, kas susiję su higiena. Atrinkome 5 geriausius natūralius dezodorantus, atsižvelgdami į juos vartojusių žmonių nuomonę ir ekspertų teiginius sveikatos klausimais.

Vartotojų mėgstamas natūralus dezodorantas prisijungęs

Šis dezodorantas yra 100% natūralus, nes jame nėra parabenų, aliuminio chlorido, alkoholio ar kvepalų. Tai idealiai tinka apriboti prakaitavimą ir suvaldyti blogus kvapus. Jį rekomenduojama nusiprausti po drėgna oda. Tarp jo pranašumų yra stangrinantis oda, veikiantis prieš uždegimines poras ir suteikiantis natūralų skutimąsi.

Geriausias natūralus dezodorantas su eteriniais aliejais

100% natūralus dezodorantas be aliuminio druskų, konservantų, dažiklių, kvepalų, sintetinių ar naftos chemijos medžiagų; tai garantuoja apsaugą visą parą. Jį sudaro eteriniai aliejai iš granatų sėklų žievelės, saldymedžio šaknų ekstraktas ir distiliuotas ragana. Jo aromatas turi apelsino, davanos ir vanilės atspalvių.

Šis dezodorantas turi antimikrobinių savybių, kurios neutralizuoja ir užkerta kelią kūno kvapams, todėl yra veiksmingas sportuojant. Jei esate nėščia ar maitinate krūtimi, nesijaudinkite, nes šis produktas neuždengia porų, todėl jūsų oda gali būti natūraliai reguliuojama.

Ilgiausiai veikiantis natūralus dezodorantas

Natūralaus dezodoranto lazdelė „Lavilin Bio Balance“ laikoma viena mėgstamiausių tų, kurie nusprendžia pirkti be chemikalų ir aplinkai nekenksmingus produktus, nes tai yra vienas iš geriausiai parduodamų produktų rinkoje. Dėl jo formulės jis yra veiksmingas, nes jo apsaugos trukmė siekia 72 valandas.

Šis dezodorantas yra uniseksualus ir nebuvo išbandytas su gyvūnais; Jis pasižymi gaiviu aromatu ir veikliaisiais natūraliais ingredientais, kurie apsaugo odą ir be parabenų, alkoholio ir aliuminio; iš esmės jį sudaro augalų ekstraktai, probiota, vitaminai ir mineralai.

Geriausias natūralus dezodorantas su Aloe Vera ir prebiotiku

Natūralus dezodorantas, pateikiamas ant ritinio, kuris neužkemša odos porų, nes jame nėra alkoholio ar aliuminio.

Aktyvus sandalmedžio ir ramunėlių aromatas yra minkštas ir gaivus; Panašiai jis turi antibakterinių savybių, kurios garantuoja gerą apsaugą nuo blogo kvapo. 100% garantuojamas ne maisto sertifikatas.

Geriausias natūralus dezodorantas su Argano aliejumi

Antibakterinis dezodorantas, pagamintas iš ritinio, su ekologiškais ingredientais, gautais iš tvarių natūralių šaltinių. Tai produktas, rekomenduojamas visiems odos tipams, nes jo sudedamosios dalys yra švelnios, bet veiksmingos nuo prakaito ir kvapo. Jo sudėtyje yra organinio argano aliejaus, alavijo, saulėgrąžų aliejaus, angliškų samanų ir vitamino E.

Tai dezodoruojantis skystas kremas, sudarytas iš 100% natūralių ingredientų, kuris garantuoja drėkinimą ir palaiko odą sveiką ir lygią; Be to, jo sudėtyje nėra GMO (genetiškai modifikuoto organizmo), mineralinių aliejų, dirbtinių dažiklių, parabenų, petrolatumų ar SLS (natrio laurilsulfato).

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie natūralius dezodorantus

Prieš pradėdami ieškoti efektyvaus natūralaus dezodoranto nuo prakaito ir kvapo, turite sužinoti daugiau apie tokio tipo produktus, pavyzdžiui, kokie jie yra, iš ko jie pagaminti ar kaip sukurti natūralų dezodorantą namuose. Toliau pateikiame išsamų vadovą, kuris padės išsiaiškinti visas abejones dėl šių produktų.

Moteris, turinti natūralų dezodorantą

Jį sudaro 100% natūralūs ingredientai. (Šaltinis: Belchíritu: 98000666 / 123rf.com)

Kas yra natūralūs dezodorantai?

Kaip rodo jų pavadinimas, tai yra natūralūs produktai, pagaminti iš ekologiškų ingredientų, kurie padeda suvaldyti prakaitą ir kvapą, nekeičiant odos pusiausvyros, neleidžiant žmogaus organizmui susidurti su kenksmingomis cheminėmis medžiagomis ir prisidedant prie gerų sveikos gyvensenos įpročių ir geros savijautos. aplinkos buvimas.

Kokie natūralių dezodorantų naudojimo pranašumai?

Yra daugybė privalumų, kuriuos suteikiate savo kūnui, kai nusprendžiate naudoti natūralius produktus be chemikalų; Tai apima galimybę suteikti kūnui galimybę elgtis natūraliai ir taip pat atsikratyti jo nuo baisių ligų. Čia pateikiame pranašumus, kuriuos gaunate naudodami natūralius dezodorantus.

 • Sveikata: Statote apie sveikos gyvensenos įpročius, kurie leidžia jūsų kūnui būti geresnės būklės, nes jis nėra veikiamas chemikalų.
 • Sveikata: Jūs atsikratote savo kūno nuo tokių ligų kaip vėžys, Alzheimerio liga, traukuliai, inkstų ir kaulų problemos.
 • Aplinka: Jūs garantuojate švaresnę aplinką, nes neprisidedate prie cheminių produktų, kurie keičia gamtos vystymąsi, gamybos.
 • Universalumas: Yra keletas dezodorantų pristatymų, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama įvairių organizmų poreikiams.
 • Kaina: Produktai kiekvieno kišenėje ir lengvai randami natūraliose vaistinėse ir internete.

alavijo dezodorantas

Mes rekomenduojame, kai einate nusipirkti natūralaus dezodoranto, atsižvelgkite į tokius aspektus kaip ingredientai, kurie naudojami gaminiui sukurti. (Šaltinis: Belchíritu: 98000548 / 123rf.com)

Kuo skiriasi natūralus dezodorantas nuo komercinio?

Žemiau apžvelgsime natūralių ir komercinių dezodorantų skirtumus. Jūs suprasite, kad pagaliau tokie aspektai kaip kvapas, produkto pateikimas, naudojimo būdas ir kaina nėra tokie svarbūs, kiek jų komponentai ir jų poveikis mūsų Sveikata.
Kriterijai Natūralus dezodorantas Komercinis dezodorantas
Kompozicija Jį sudaro 100% natūralūs ingredientai. Jo sudėtyje naudojamos cheminės medžiagos.
Ingridientai Jiems sukurti dažniausiai naudojami ingredientai: Aloe Vera, graikinių riešutų lapai, alūno kauliukas, actas, citrina, kokosų aliejus, simondsijos ir arbatmedžio eterinis aliejus. Pagrindiniai ingredientai jiems sukurti yra: 1,4 dioksanas, parabenai, ftalatai, kvepalai ir konservantai.
Kaina Paprastai jie yra nebrangūs. Yra keletas pristatymų, kuriuose siūlomos įvairios kainos.
Parengimas namuose Jie gali būti pagaminti namuose. Namuose juos pasigaminti sunku.

Kokia rizika ilgą laiką naudoti komercinius dezodorantus?

Kaip minėta anksčiau, šio tipo dezodorantai susideda iš cheminių medžiagų, kurios keičia normalią kūno veiklą ir veikia smegenis, inkstus, kepenis bei limfinę ir kaulinę sistemas. Žemiau rasite kai kurių šio tipo dezodorantų komponentų aprašymą ir riziką žmonių sveikatai.

 • 1,4 dioksanas: labai degus skystis, naudojamas kaip tirpiklis gaminant įvairius rinkoje esančius produktus, tokius kaip: dažai, dažai, lakai, popierius, pesticidai, dezodorantai ir kiti asmens priežiūros gaminiai. Pasak Cluin.org, EPA (Aplinkos apsaugos agentūros) valdomos svetainės, 1,4 dioksanas „yra laikomas kancerogenu, kaip rodo tyrimai su gyvūnais“.
 • Parabenai: Konservantai, kurie, be kita ko, dažniausiai naudojami asmens priežiūros gaminiuose, pavyzdžiui: vonios, dezodorantai, drėkikliai ir dantų pastos, siekiant garantuoti jų veiksmingumą. Yra natūralių (pagamintų kai kurių vaisių) ir sintetinių parabenų, kurie yra dažniausiai naudojami farmacijos ir asmeninės priežiūros pramonėje. Produktų komponentuose jie randami kaip: butilparabenas, metilparabenas ir propilparabenas.
 • Ftalatai: Mūsų organizme visur esančios teršiančios medžiagos, susijusios su įvairiais sveikatos sunkumais, yra endokrininės sistemos ataka ir sėklidžių vystymosi vėlavimas. Jie yra priešingi BPA (bisfenolis A), nes naudojami pakuotėms suteikti lankstumo. Be šios funkcijos, jie taip pat naudojami kaip asmens priežiūros produktų komponentų sudedamoji dalis.

Remiantis 2009 m. Rugsėjo mėn. EPA (aplinkos apsaugos agentūra) duomenimis, 1,4 dioksenas buvo pripažintas „kylančiu teršalu“, jis etiketėse užregistruotas šiais pavadinimais: dioksanas, dioksanas, p-dioksanas, dietileno dioksidas, dietileno eteris .

Kuo skiriasi dezodorantas ir antiperspirantas?

Daugelis iš mūsų nežino, kad dezodorantai ir antiperspirantai yra nepriklausomi, o tai sukelia painiavą generuodami apibrėžimą, lyg jie būtų vienodi. Ši lentelė leis nustatyti skirtumą tarp kiekvienos parinkties, jos efektyvumo, naudojimo būdų ir konkrečios kiekvienos funkcijos.
Kriterijai Dezodorantas Antiperspirantas
Funkcija Jis atlieka blogo kvapo pašalinimo, prakaito bakterijų puolimo funkciją. Venkite prakaito, užkemšdami poras.
Efektyvumas Veiksmingumas nuo 8 iki 12 valandų. Veiksmingumas nuo 3 iki 5 dienų.
Prakaito mažinimas 20% sumažėjęs prakaito kiekis. Prakaito sumažėjimas iki 40%.
Kvapas Jame yra kvapų, nes viena iš pagrindinių jo funkcijų yra kvepinti kūną. Jis neturi aromato.
Kasdienis naudojimas Jis naudojamas kasdien, net keletą kartų per dieną. Kasdienis naudojimas, įskaitant …